مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: مشکل بازیکنان استقلال احترام است که متاسفانه صورت نگرفته و آنها به خاطر این موضوع ناراحت هستند.

به گزارش مشرق، پژمان منتظری بعد از آخرین دیدار تیم استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدا باید بگویم که امروز روز خداحافظی خسرو حیدری بوده، کسی که خودش می‌داند قلبا به او اعتقاد دارم و حقیقتاً او را خیلی دوست دارم. او همیشه با مسولیت بازی کرده و هر وقت در زمین بوده تمام تلاشش را انجام داده است. حیدری با تمام وجود استقلال را دوست داشته و در این چند روز که از تصمیم حیدری با خبر شده بودم دلم گرفته بود. البته به او تبریک می گویم که با شجاعت چنین تصمیمی گرفت و اعتقاد دارم کمتر کسی این فرصت را پیدا می‌کند که مقابل هواداران ما خداحافظی کند برای او خیلی خوشحالم و امیدوارم او را خیلی زود ببینیم و حیدری دوباره به میادین فوتبال در قسمت‌های دیگر بازگردد.

وی تاکید کرد: برای اتفاقاتی که طی یکی دو روز اخیر در تمرینات افتاده بازیکنان هم شرمنده هستند و هم ناراحت. یک ماه است که قرار بود این اتفاق رخ بدهد ولی ما جلویش را گرفتیم دیگر کار به جایی رسیده بود که بازیکنان نمی‌توانستند تحمل کنند و آنها می‌گفتند چرا اجازه نمی‌دهید تمرینات تیم تعطیل شود؟

بیشتر بخوانید: فرهاد مجیدی: خیال هواداران راحت، استقلال را از نو می‌سازم / شخصیت را به این تیم برمی‌گردانم

وی درخصوص اینکه ظاهراً شما جلوی اعتصاب بازیکنان را گرفته بودید گفت: نه من بلکه ۴-۳ نفر دیگر بازیکنان این کار را کردند. من در کنار بازیکنان دیگر استقلال هستم و هرگز روبروی آنها نیستم. من خیلی تلاش کردم و خود آقای مجیدی هم صحبت‌هایش را انجام داد. این را بگویم که بحث بازیکنان ما اصلاً بحث مالی نبود. ۴۰ روز پیش باید به تیم استقلال پول تزریق می‌شد چون این تیم شانس قهرمانی داشت الان دیگر این پول به درد استقلال نمی‌خورد و بازیکنان دیگر نیازی به این پول ندارند.

منتظری تاکید کرد: بحث ما احترامی بود که باید به بازیکنان می‌گذاشتند و همان ۴۰ روز پیش باید این پول تزریق می‌شد نه اینکه استقلال تیمی که در کورس قهرمانی الست فقط ۳۹ درصد دریافتی داشته باشد و بگذارند در یک بازی آخر پول به حساب او واریز شود. به نظر شما چه کسی مقصر است؟ شما فرض کنید پول را داده باشد الان به چه درد بازیکنان می‌خورد قهرمانی از دست رفت و همه ما شرمنده شده‌ایم.

وی تاکید کرد: حرف زیاد است و خود مجیدی می‌تواند در این موردها صحبت کند. من سعی می‌کنم زیاد در فضای مجازی نباشم. ولی به من گفتند که مجیدی تصمیم من را در تمرین روز گذشته وتو کرده است. من نه نیازی به این پول دارم و نه چیز دیگری هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که چنین کاری انجام بدهم ولی مردم باید بدانند چه اتفاقی در تیم‌شان رخ می‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد عدم تزریق پول در قهرمانی استقلال تاثیرگذار است گفت: اگر یک درصد بازیکنان انگیزه می‌گرفتند ممکن بود این اتفاقات رخ نمی‌داد از تزریق مالی تا زمین تمرین خوب، کمپ خوب گرفته تا مسائل دیگر. چگونه می‌شود تیمی در کورس قهرمانی و ۷۰ درصد پولش را گرفته که البته نوش جانشان ولی ما فقط ۳۹ درصد بگیریم. مگر می‌شود؟

منتظری درخصوص اینکه ظاهراً معاون باشگاه استقلال شب گذشته در گروه تلگرامی بازیکنان را تهدید کرده که فلان ساعت در اردو باشند گفت: به این صحبت‌ها برنگردیم این مسائل خصوصی است و نباید باز شود. در کل این اتفاق افتاده و بازیکنان دوست نداشتند این اتفاق بیفتد. طرفداران استقلال باید این مسائل را ببینند و بدانند کار به جایی رسید که خود مجیدی حرفی برای گفتن نداشت. چقدر مجیدی ضمانت کند و چقدر من این کار را انجام دهم؟ چقدر بگوییم پول می‌رسد، عشق هوادار این لباس است. الان دیگر بحث مالی وجود ندارد و فقط مشکل احترامی است که باید به بازیکن گذاشته شود.اینکه به بازیکن بگویند صبح فردا پول به حسابتان است و این کار انجام نشود اصلاً کار خوبی نیست. از ۴۰ روز پیش قرار بود این پول بیاید تازه پولی که به یک سری از بازیکنان داده‌اند برخی هم پرداخت نشده است. خود من هم نگرفته‌ام از پارسال هم طلبکار هستیم.

وی ادامه داد: بحث من با استقلال اصلاً مالی نیست ولی بازیکنان استقلال ۴۰ روز است از هم پول قرض می‌گیرند آن هم دو میلیون دو میلیون.متاسفانه فضای مجازی مربوط به افرادی است که دشمن استقلال هستند من در مورد این افراد صحبت می‌کنم چون نه ترسی دارم و نه آتویی به آنها داده‌ام از حالا به بعد هم حرف‌هایم را در مورد آنها می‌زنم، چون آنها دنبال منافع‌شان هستند. کسانی که خیلی‌ها جرات ندارند درباره آنها صحبت کنند کسانی هستند که من یقه آنها را همین هفته گرفته‌ام. همه بازیکنان هم دیده‌اند.

وی درخصوص اینکه می‌شود شفاف‌تر صحبت کند گفت: درمورد این افراد حرف خواهم زد. صحبت می‌کنم که چرا استقلال در آخر همه فصل‌ها باید بازیکنان را از دست بدهد. چرا بازیکنان استقلال در هفته‌های پایانی باید به دنبال قرارداد بستن‌شان باشند. چرا فقط استقلال اینگونه است؟ مگر در آخر فصل می‌شود بازیکن را پیدا کرد؟ اینها همه مسائلی است که به احترام‌ها برمی‌گردد. شما هر مشکلی دارید ولی باید به بازیکن احترام بگذارید. بازیکنان چهار ماه است کنار باشگاه هستند ولی چرا باید این همه تغییرات هر سال در استقلال صورت بگیرد. مردم گناه دارند و شما نباید بازیکنان را مقابل مردم قرار دهید.

وی در پایان در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد درمورد شخصی صحبت می‌کند که برای استقلال یک تار عنکبوت است گفت: شما درمورد شخصی صحبت می‌کنید که هیچ قدرتی ندارد او فقط باهوش است و فردی بی‌شخصیت است که هیچ چیز برایش مهم نیست او حاضر است پا روی شرف خود بگذارد و فقط از هوش خود استفاده می‌کند. من مطمئناً درمورد او صحبت می‌کنم. این شخص سال گذشته در استقلال حضور نداشت و افتخاری به او اجازه نمی‌داد در باشگاه حضور داشته باشد.
 

منبع: فارس

منبع: مشرق

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

شفاف سازی به جای افشاگری

سخنگوی شورای شهر تهران عنوان کرد:
روند انتصابات در شهرداری نامتعارف نیست/ اهتمام جدی شورا در بحث برگزاری انتخابات شورایاری
سخنگوی شورای شهر تهران در دومین نشست خبری با اصحاب رسانه در سال 98 به بیان توضیحاتی درباره انتصابات در شهرداری تهران، شائبه سگ کشی در شهرداری، مشکلات ناشی از تصویب مالیات بر ارزش افزوده و ... پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده که در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است، اظهار کرد: آنچه در این لایحه پیش‌بینی شده در صورت تصویب با روح قانون اساسی در خصوص شوراها و نهاد شورا دارای مغایرت جدی است و در حالت کلی اختیارات نهاد شوراها را محدود خواهد کرد و در نهایت شوراها به نهادی کوچک و بدون اختیار تبدیل می‌شوند.

وی با بیان اینکه برخی از کارشناسان اعلام کردند در صورت تصویب لایحه کمیسیون اقتصادی احتمالاً درآمد شهرداری‌ها تا 60 درصد کاهش پیدا می‌کند، افزود: مجموعه عوارض‌ها در مالیات تجمیع می‌شوند و در واقع معافیت مالیاتی به عوارض تسری پیدا می‌کند و در حالت کلی مغایرت‌هایی با دیگر قوانین به وجود می‌آید و درآمد شهرداری‌ها زیر سؤال می‌رود.

 

سخنگوی شورای شهر تهران تاکید کرد: حذف این لایحه نهاد شوراها را تضعیف کرده و شوراها باید به صورت جدی این موضوع را دنبال کنند.

 

اعطا با بیان اینکه شورای شهر تهران به صورت مصمم عدم تصویب این لایحه را دنبال می‌کند و در حال رایزنی‌هایی در مجلس است، افزود: اگر این لایحه به تصویب برسد اتفاق ناخوشایندی است و نتیجه آن تضعیف پارلمان محلی خواهد بود. پارلمانی که با رأی مردم انتخاب شده‌اند تا در حوزه مدیریت شهری بر دستگاه اجرایی نظارت کنند.

 

شورا برای برگزاری انتخابات شورایاری مصمم است

 

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به بررسی اصلاح آیین‌نامه برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در صحن شورای شهر تهران عنوان کرد: این موضوع به زودی در دستور کار صحن قرار می‌گیرد و اصلاح موادی از اساسنامه در دستور کار است. اگرچه در خصوص برگزاری انتخابات شورایاری‌ها به دلایل حقوقی و قانونی تنگناهایی وجود دارد اما شورا مصمم است تا این انتخابات برگزار شود و در همین راستا علی‌رغم اینکه گفته می‌شود شورای پنجم اراده‌ای مبنی بر برگزاری این انتخابات ندارد رایزنی‌هایی را با دستگاه‌های متعدد انجام داده است.

اعطا اضافه کرد: شورا به موضوع توسعه مشارکت مردمی در سطح محلات توجه ویژه‌ای دارد و ما مصمم هستیم تا این انتخابات را برگزار کنیم و امیدواریم دستگاه‌های مختلف نیز در این راستا همکاری‌های لازم را داشته باشند تا در سایه وفاق و همدلی دستگاه‌های ذیربط نتیجه برگزاری این انتخابات منجر به افزایش سطح مشارکت‌های محلی برای اداره امور شهر شود.

 

الزام شهرداری تهران به تکمیل اسناد برنامه پنج ساله سوم

 

سخنگوی شورای شهر تهران در ادامه به موضوع تکمیل اسناد برنامه پنج ساله سوم اشاره کرد و افزود : در ماده 94 برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران شهرداری موظف شده تا اقدامات و برنامه‌های اجرایی و همچنین نحوه تأمین و تجهیز منابع مالی را تا پایان اردیبهشت ماه سال 98 تهیه و برای تصویب به شورای شهر ارائه کند. در واقع آنچه باید از سوی شهرداری ارائه شود سند دیگری از برنامه است.

وی اضافه کرد: بر اساس ماده 95 برنامه پنج ساله سوم شهرداری موظف است تا چشم‌ اندازی را در خصوص مأموریت‌ها و استراتژی‌های اقدامات و برنامه‌های اجرایی و نحوه تأمین و تجهیز منابع ارائه کند.

اعطا ادامه داد: امروز آخرین مهلت قانونی بود که می‌بایست این برنامه ارائه می‌شد اما همچنان آماده نشده و شهرداری قول مساعد داده تا با تأخیر حداکثر دو الی سه هفته‌ای این بخش از سند را ارسال کند. ارسال این بخش از سند موضوع با اهمیتی است، زیرا بخش مهمی از برنامه پنج ساله را تشکیل می‌دهد و نشان‌دهنده این است که برنامه پنج ساله سوم تا چه اندازه محقق خواهد شد.

 

برخورد جدی شورا با تخلفات مناطق شهرداری تهران

 

در ادامه اعطا در پاسخ به سؤالی در خصوص برخی از تخلفاتی که در مناطق شهرداری تهران انجام می‌شود تصریح کرد: بخشی از ضوابط تغیبر کرده است و در همین زمینه نیز بعضاً در برخی از مناطق تخلفاتی صورت گرفته اگرچه تعداد این تخلفات زیاد نبوده اما شورا با اندک تخلفات نیز برخورد خواهد کرد.

 

وی با تأکید بر این که در بحث برخورد با تخلفات شورا باید نظارت جدی‌تری را اعمال کند، تصریح کرد: نظارت‌ها باید همگانی‌تر شود زیرا توان شورا محدود است و خیلی فراگیر نیست اما اگر نظارت همگانی از 21 نفر به نه میلیون نفر برسد شرایط و بستر مناسب‌تری فراهم می‌شود و در حالت کلی مجموعه اطلاعات مربوط به هر حوزه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

 

سخنگوی شورای شهر در این راستا به تشریح چند گام پرداخت و گفت: گام اول اصلاح کردن رویه شورا، گام دوم نظارت جدی‌تر در شورا و گام سوم تقویت نظارت همگانی در سطح جامعه است. این سه گام می‌تواند در بحث کاهش تخلفات تأثیرگذار باشد.

 

 

پیگیری مشکلات مردمی در صدر وظایف شهرداران مناطق

 

اعطا در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره توییت اخیرش مبنی بر اینکه برخی از شهرداران مناطق توجهی به تذکرات اعضای شورا نمی‌کنند، گفت: موارد انگشت شماری پیش آمده که مناطق برای حل مشکلات مردم کوتاهی می کنند، اگرچه به ندرت اما گاهی شاهد این بوده ایم که شهرداران مناطق از انجام خواسته های به حق مردمی سرباز زده اند. اگر چه این موضوع فراگیر نبوده اما در این حد هم پذیرفته نیست. پیگیری مشکلات مردم باید در راس امور قرار گیرد و شهرداران مناطق باید این موضوع را در اولویت قرار دهند و تابع سیاست های شورا و شهردار محترم باشند.

 

سخنگوی شورای شهر تهران تصریح کرد: هیچ مسأله‌ای مهم‌تر از حل مشکلات مردم وجود ندارد و اگر منطقه ای در حل مشکلات مردم کوتاهی کنند شورا برخورد خواهد کرد. در مواردی احساس شده که شورا باید با جدیت برخورد کند؛ شورا در برابر تسامح مناطق برای حل و فصل مشکلات مردم کوتاه نمی‌آید.

 

تعدد انتصابات نامتعارف نیست

 

در ادامه جلسه سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد طی روزهای اخیر شهردار تهران در بحث انتصابات با سرعت زیاد عمل می‌کند و از حالت متعارف این موضوع خارج شده است، گفت: حس نمی‌کنم که تعداد انتصابات نامتعارف است. هفته پیش جلسه‌ای را با شهردار تهران برگزار کردیم و موضوع این بود که چرا تعداد زیادی با حکم سرپرستی در شهرداری تهران مشغول هستند زیرا سرپرستی دوره محدودی دارد و شرایط سرپرستی، شرایط باثباتی نیست.

 

اعطا ادامه داد: پس از آن جلسه تعداد زیادی از افرادی که به عنوان سرپرست فعالیت می کردند، تعیین تکلیف شدند. به همین دلیل طی هفته‌های گذشته انتصاباتی که قطعی بود اعلام شد و افرادی در این فاصله منصوب شدند.

 

وی درباره طولانی‌مدت شدن برخی از انتصابات گفت: گاهی استعلام‌ها طول می‌کشد و این موضوع معمولاً خارج از اراده سیستم مدیریتی و زمان‌بر است. طی دو هفته اخیر به انتصابات کمی سرعت بخشیده شده تا به ثبات بیشتری برسیم.

 

 

محله سیروس در اولویت نوسازی

 

اعطا در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت نوسازی بافت‌های فرسوده عنوان کرد: در طول یک سال اخیر سازمان نوسازی فعال بوده است. اگرچه این سازمان از سال‌های قبل هم فعالیت‌های جدی‌ای را داشته و این جریان ادامه‌دار خواهد بود اما به این موضوع سرعت بخشیده شده است.

 

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که اخیراً وزارت راه و شهرسازی با شهرداری تهران به امضا رسانده است، عنوان کرد: در راستای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی نظام با استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای بازآفرینی محدوده هدف سند بازآفرینی و قانون ساماندهی و حمایت از بافت‌های فرسوده تفاهم‌نامه‌ای به امضا رسید که در این تفاهم‌نامه احیای بافت‌های فرسوده با اولویت محله سیروس در منطقه 12 مدنظر قرار گرفت.

 

اعطا با بیان اینکه برای این مکان چهار و نیم هکتاری هم‌اکنون توسعه‌گر انتخاب شده عنوان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که به امضا رسیده است 70 درصد اعتبارات از سوی وزارت راه و شهرسازی برای اجرای خدمات روبنایی و زیربنایی فضاهای عمومی و سرانه‌های موردنیاز فراهم خواهد شد و شهرداری هم در همین راستا نسبت به صدور پروانه‌های نوسازی خارج از نوبت اقدام خواهد کرد. همچنین 30 درصد از اعتبارات موردنیاز از طریق شهرداری تهران تأمین می‌شود.

 

به گفته سخنگوی شورای شهر تهران اجرای این برنامه پنج ساله اقدام بزرگی در قالب اجرای ماده 41 برنامه پنج ساله سوم به منظور نوسازی، مقاوم‌سازی و بازآفرینی بافت‌های فرسوده خواهد بود.

 

اعطا در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره ادغام یا انحلال شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران توضیح داد: برخی از اعضای شورای شهر در این باره تذکری را به صورت مکتوب مطرح کردند و شهرداری نیز توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. در همین مورد جلسات هم‌اندیشی با شهرداری برگزار شد و مشخص شد به لحاظ تشکیلات اداری و حقوقی موضوعاتی درباره فعالیت شرکت حریم‌بان و شهربان وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه مباحثی که این شرکت دنبال می‌‌کند از جمله تخلفات ساختمانی یا از این دست موارد جزو مسایل مدنی و شهری محسوب می‌شود، گفت: در این باره هنوز جمع‌بندی در شورا وجود ندارد و قرار است هفته آینده جلسه هم‌اندیشی با حضور حناچی شهردار تهران برگزار شود اگرچه این موضوع هنوز در کمیسیون حقوقی در دست بررسی است تا گزارش کارشناسی‌ شده درباره آن تهیه شود و پس از بحث به یک جمع‌بندی مشخص برسیم. اگر اعضای شورای شهر روی فعالیت این شرکت به توافق برسند شهردار تهران باید تصمیم بگیرد که به چه صورت می‌تواند در این خصوص عمل کند.

 

وی اضافه کرد: در بحث 62 پرونده باغات همچنان عده‌‌ای در راهروهای میان شورا و هیأت تطبیق بلاتکلیف باقی مانده‌اند و باید تعیین تکلیف شوند درست است که شورا از حق عمومی دفاع می‌کند اما 62 مالک همچنان وضعیت نامشخصی دارند. نظر شورا این است که شهرداری برای تعیین تکلیف به این موضوع وارد شود اگرچه تمامی 62 پرونده اعلام شده واقعا باغ نیستند اما نباید بگذاریم این مشکل حل‌نشده باقی بماند.

 

اعطا در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره معطل ماندن برخی از مصوبات شورا توضیح داد: شهرداری در این دوره در بحث طرح ها و لوایح فعال بوده است اما مشخصاً برخی از لوایح و طرح‌ها در شهرداری معطل مانده که یکی از دلایل آن می‌تواند بی‌ثباتی در مدیریت شهری باشد. این موضوع را در هیأت رئیسه بررسی کردیم تا موارد معطل مانده با شهرداری مطرح و به صورت جدی‌تر دنبال شود.

 

پیگیری سخنگوی شورا برای بازدید خبرنگاران از محل نگهداری حیوانات

 

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره اقدام شهرداری تهران در راستای مبارزه با حیوانات از جمله سگ‌ها توضیح داد: چند روز قبل مجموعه اعتراضاتی در این باره در مقابل شورا صورت گرفت. موضوع را از شرکت ساماندهی در شهرداری تهران پیگیری کردیم . اطلاعات حاکی از آن بود که ظاهراً موضوع آنطور که مطرح می‌شود نبوده و برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای موضوع را به گونه‌ای دیگر جلوه داده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه مجموعه اقدامات انجام شده در این زمینه رضایت‌بخش بوده است، اضافه کرد: به مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل گفته ام برنامه‌ای تدارک ببیند تا خبرنگاران بتوانند از فرآیند جمع‌آوری حیوانات، درمان و قرنطینه آنها بازدید اطلاع کنند.

 

اعطا در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از املاک در شهرداری تهران عنوان کرد: وقتی موضوع تحقیق و تفحص مطرح می‌شود بر اساس قانون، اطلاعات به دست آمده در تحقیق و تفحص تا زمان قرائت در صحن محرمانه خواهد بود. هم‌اکنون بحث تحقیق و تفحص املاک شهرداری تهران به کمیسیون اصلی یعنی کمیسیون حقوقی ارجاع شده و این کمیسیون به دنبال برگزاری جلسات با شهرداری و کسب اطلاعات لازم در تلاش است تا گزارشی را به صحن شورا آورده و آن را به رأی بگذارد.

 

وی با بیان اینکه در ابتدای دوره پنجم مصوبه‌ای در شورای شهر به تصویب رسید تا در واگذاری‌ها حق بهره برداری باید با مجوز شورا صورت گیرد، و موارد پیشین که واگذار شده شهرداری باید جهت دریافت مجوز به شورا درخواست ارائه دهد، گفت: جمع بندی اعضای شورا این بود که باید در این باره تحقیق و تفحص صورت گیرد و 15 نفر متقاضی تحقیق و تفحص بودند. به همین دلیل شورا تصمیم گرفت تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد املاک و نحوه واگذاری آنها در اختیار داشته باشد و درخواست تحقیق و تفحص به هیأت رئیسه اعلام و در نهایت به کمیسیون حقوقی ارجاع شد.

 

بررسی حقوقی تحقیق و تفحص از همشهری

 

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به سؤال دیگری درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از مؤسسه همشهری گفت: گزارشی در این باره در صحن شورای شهر مطرح شد، کارشناسان در حال جمع‌بندی هستند تا گزارش را تدقیق کرده و گزارش دقیقی را به لحاظ حقوقی ارائه دهند تا در صورت لزوم به مرجع قضایی ارجاع شود.

 

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه امکان ارائه بودجه لازم از سوی دولت برای برگزاری انتخابات شورایاری‌ها وجود ندارد، گفت: بودجه شورایاری‌ها از سوی دولت تأمین نمی‌شود و مدیریت شهری این بودجه را تأمین می کند.

وی در پاسخ به سؤالی درباره درخواست رئیس شورای شهر به منظور دیدار با حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه گفت: با توجه به این که آقای رییسی به تازگی به قوه قضاییه آمده اند فکر می کنم شورا هم با ایشان دیداری خواهد داشت با توجه به دغدغه ها و حساسیت های ایشان نسبت به بحث مبارزه با فساد امیدواریم زمینه های خوبی برای ارتباط و همکاری در بحث مبارزه با فساد در حوزه مدیریت شهری فراهم شود. چرا که مدیریت شهری نسبت به پشتیبانی و همکاری قوه قضاییه خوشبین است.

 

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

احتمال اختصاص سهمیه مضاعف به کنکوری‌های مناطق سیل زده

کلیدواژه: رونق تولید وعده های روحانی بازار سکه و ارز بندر فجیره استقلال پژمان منتظری کاپیتان استقلال لیگ برتر

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۲۰۳۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • افشاگری درباره مرگ یک کودک مهاجر در بازداشت آمریکا (+ عکس)
 • از افشاگری در مورد شکست غیر منتظره ایران در جام ملت ها و انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال تا پاداش میلیاردی AFC به پرسپولیس
 • کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود
 • افشاگری در مورد شکست غیر منتظره ایران در جام ملت‌ها
 • چرا فوتبال برای نمایندگان مجلس در اولویت است؟
 • از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم
 • محمدحسین کنعانی زادگان: از ۴ تیم اول جدول لیگ برتر و لژیا ورشو پیشنهاد‌ دارم؛ کی روش فوتبال ایران را به تمام جهان نشان داد
 • باورنکردنی در رم؛ ستایش کاپیتان جالوروسی توسط هواداران لاتزیو (عکس)
 • واکنش خاله سارا به افشاگری خانم مجری/ عکس
 • شفاف سازی با افشاگری تفاوت بنیادین دارد
 • پروپیچ پول می‌گیرد، ولی ما نمی‌گیریم
 • کنایه استقلالی‌ها به مدیران باشگاه: پروپیچ پول می‌گیرد، ولی ما نمی‌گیریم!
 • حمایت تمام قد کاپیتان پیشین استقلال از فرهاد مجیدی
 • نباید بگذاریم شفاف سازی به افشاگری تبدیل شود
 • پژمان‌فر: تاج نگفت استفاده از بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر ممنوع است
 • ملاقات شبانه ژاوی و‌نکونام در اسپیناس(عکس)
 • تکذیب منع فعالیت بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبال
 • بازیکنان خارجی از استقلال جدا شدند
 • تمرینات استقلال تعطیل شد/ بازیکنان خارجی راهی کشورهایشان شدند