دو جسد دیگر کشف شده در این هتل متعلق به مرد و زنی بود که دست در دست هم روی تختی افتاده بودند و در پیکر آنها چند تیر دیده می شد. این هتل در یک ناحیه روستایی قرار دارد. آفتاب‌‌نیوز : پلیس آلمان که درحال تحقیق درباره مرگ سه نفر است که در هتلی در ایالت باواریا با تیر و کمان کشته شده اند، اجساد دو زن دیگر را در آپارتمانی در فاصله ۶۰۰ کیلومتری از محل حادثه اول پیدا کرده است.
این آپارتمان در ویتینگن محل زندگی یک زن ۳۰ ساله بود که یکی از سه قربانی است که جسد آنها در اتاق هتل پیدا شد.
دو جسد دیگر کشف شده در این هتل متعلق به مرد و زنی بود که دست در دست هم روی تختی افتاده بودند و در پیکر آنها چند تیر دیده می شد. این هتل در یک ناحیه روستایی قرار دارد.

پلیس گفت که هیچ نشانه ای از درگیری در محل به چشم نمی خورد.
کلیه پنج قربانی ساکن آلمان بودند. دو کمان کف اتاق هتل و یک کمان دیگر در ساک دستی قربانیان پیدا شد.
زوج پیدا شده روی تخت هتل مردی ۵۳ ساله و زنی ۳۳ ساله اهل ایالت غربی راینلند-پالاتینت هستند.
روزنامه آلمانی مارکر گزارش می دهد که چند تیر به بدن آنها اصابت کرده بود، از جمله دو تیر که در سر مرد فرو رفته بود.
گزارش می شود در سینه زن ۳۰ ساله ای که جسدش کف اتاق هتل افتاده بود هم تیری نشسته بود. او خواهر یکی از دو زنی است که اجسادشان در ویتینگن پیدا شد.
کشف اجساد دو زن در ویتینگن مربوط به روز دوشنبه بود، زمانی که پلیس درباره مرگ سه نفر دیگر در هتل تحقیق می کرد.
رابطه سه قربانی کشف شده در هتل روشن نیست. آنها اتاقی را برای سه شب اجازه کرده بودند و جمعه وارد آنجا شدند.
این هتل در کنار رود ایلز در نزدیکی شهر پاسائو در حدود ۶۵۰ کیلومتری جنوب ویتیگن قرار دارد.
یک مهمان دیگر این هتل که برای اقامتی کوتاه در آنجا به سر می برد به یک روزنامه محلی گفت که آن شب "آرامش کامل برقرار بود."
پلیس یک وانت سفیدرنگ که مقابل هتل پارک شده بود را ضبط کرده است. روی وانت برچسب‌های بود که ظاهرا نشان می داد مرتبط با یک باشگاه شکار است.
یک مهمان هتل گفت که مردی پیکرش در آنجا پیدا شد ریش بلند سفیدی داشت و زن همراهش لباس سیاه پوشیده بود. او ظاهر آنها را "عجیب" توصیف کرد.
منبع: بی بی سی

منبع: آفتاب

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

هتل آپارتمان‌های عالی در مشهد

اگر به دنبال سفر به مشهد با قیمت مناسب هستید، پرشین هتل به شما پیشنهاد اقامت در هتل آپارتمان‌های عالی  مشهد را می دهد.

رزرو هتل از پرشین هتل دستورالعمل خاصی ندارد و به راحتی می توانید با مراجعه به سایت پرشین هتل و صفحه هتل مشهد انتخاب خود را به درستی انجام دهید. رزرو هتل مشهد بدون اطلاعات  کافی می تواند به ضرر مسافران باشد، زیرا قیمت هتل  مشهد در ایام شلوغی  بالا می رود و بدون آگاهی ممکن است هتلی با کیفیتی پایین ولی قیمت بالا را شما رزرو کنید. هتل آپارتمان‌های مشهد  به درجه بندی های مختلفی شامل عالی، متوسط، خوب و ضعیف رتبه بندی می شوند تا گردشگران بتوانند انتخاب آسان ترو دقیق تری داشته باشند. از جمله هتل آپارتمان های عالی که در مشهد وجود دارد می‌توان به هتل آپارتمان‌های آرمان و حیات شرق اشاره کرد. این دو هتل آپارتمان مشهد از بزرگترین و زیباترین هتل آپارتمان‌های مشهد به شمار می‌روند که امکانات و خدمات شان همانند هتل‌های مشهد بسیار زیاد است. یک نکته جالب در رابطه با هتل آپارتمان های مشهد وجود دارد که آن هم سختگیری کمترشان نسبت به دیگر هتل‌های مشهد می‌باشد.

هتل آپارتمان آرمان

چگونه هتل آپارتمان های خوب مشهد را بشناسیم؟

از رایج ترین راه های شناخت یک هتل آپارتمان خوب رتبه بندی آن هتل آپارتمان می باشد. مطمئنا هتل آپارتمان هایی که رتبه عالی دارند، دارای کیفیت بالا،  قیمت بالا به نسبت دیگر هتل آپارتمان ها، امکانات و خدمات بهتری هستند. از دیگر نشانه های هتل آپارتمان های خوب مشهد تمیزی و نظافت محیط هتل آپارتمان و پرسنل است، زیرا محیط تمیز و بزرگ بیانگر این می‌باشد که هتل آپارتمان موجود گزینه خوبی برای انتخاب می‌تواند باشد. لابی هتل آپارتمان بسیار مهم است، چون مهمانان لحظاتی برای استراحت را در لابی هتل آپارتمان مشهد می گذرانند. راه کاری ساده اما کاربردی را به شما پیشنهاد می کنیم تا به آسانی هتل آپارتمان‌های خوب مشهد را بشناسید. سایت محبوب و معتبر پرشین هتل همواره در کنار شماست تا بدون هیچ دغدغه ای هتل آپارتمان‌های خوب مشهد را برای شما عزیزان رزرو می کند.

هتل آپارتمان ملل مشهد

 هتل آپارتمان های مشهد نزدیک به حرم مطهر چه نام دارند ؟

برای بسیاری از زائران گرامی خیلی مهم است که هتل آپارتمان در مشهد را طوری رزرو کنند تا نزدیک به حرم مطهر باشد. در ادامه این مطلب شما را با نام تعدادی از این هتل آپارتمان های مشهد آشنا می‌کنیم. هتل آپارتمان آرمان، هتل آپارتمانی بسیار لوکس و مدرن که فاصله ای نزدیک به حرم مطهر دارد و مهمانان مقیم در این هتل آپارتمان مشهد برای خرید سوغاتی می‌توانند به مجتمع تجاری هتل آپارتمان آرمان مشهد مراجعه و خرید کنید. هتل آپارتمان حیات شرق، هتل آپارتمانی گسترده و زیبا است که مهمانان مقیم در این هتل آپارتمان دغدغه ای برای پارک خودرو خود ندارند، زیرا هتل آپارتمان حیات شرق پارکینگ وسیعی را برای خود در نظر گرفته است.  این هتل آپارتمان مشهد فاصله ای بسیار اندک به حرم مطهر داشته و برای زائران بهترین گزینه برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد می‌باشد.

رزرو هتل آپارتمان های مشهد با قیمت مناسب

در مطالب ذکر شده  هتل آپارتمان های عالی در مشهد را به شما معرفی کردیم. اکنون نوبت به رزرو این هتل آپارتمان های مشهد با قیمت مناسب می‌باشد که از معیار های زائران برای سفر به مشهد مقدس است. برای رزرو هتل آپارتمان های مشهد با قیمت مناسب سایت های مختلفی تبلیغات می کنند تا توجه زائران را به خود جلب کنند، اما دست اند در کاران سایت معتبر پرشین هتل، رزرو هتل آپارتمان های مشهد با قیمت مناسب را با اطمینان کامل برای شما انجام می دهند تا سختی انتخاب هتل آپارتمان در مشهد برای شما آسان شود. هتل آپارتمان های دیگر در سطح شهر مشهد بسیار زیاد است اما هتل آپارتمان های ذکر شده  در مطالب بالا از لوکس ترین و بزرگترین هتل آپارتمان مشهد محسوب می‌شوند.

هتل آپارتمان ارزان مشهد

شماره تماس برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد

دوستان عزیز، اگر به اینترنت دسترسی ندارید و می خواهید هتل آپارتمان در مشهدرا رزرو کنید نگران نباشید. مدیریت محترم و با کفایت پرشین هتل، شماره تماس هایی را برای شما عزیزان تهیه کرده تا بتوانید بدون دغدغه اینترنت رزرو هتل آپارتمان در مشهد را انجام دهید.  09198906572 و 02186094713 شماره هایی هستند که شما را مستقیم به کارشناسان مجرب پرشین هتل متصل کرده و این کارشناسان اطلاعاتی جامع و کامل را به شما عزیزان عرضه می‌کنند.

هتل آپارتمان های ارزان در مشهد

جدا از هتل آپارتمان آرمان و هتل آپارتمان حیات شرق، هتل آپارتمان های ارزان تری در مشهد وجود دارند که خدماتی کمتر و ساختمانی کوچکتر دارند. نام هتل آپارتمان های ارزان در مشهد عبارت اند از هتل آپارتمان سفرا، هتل آپارتمان یلدا، هتل آپارتمان مرمر، هتل آپارتمان مشکات و.... که با اقامت در این هتل آپارتمان ها، سفری مقرون به صرفه  را تجربه خواهید کرد. برای رزرو هتل آپارتمان‌های ارزان در مشهد به سایت معتبر پرشین هتل مراجعه کنید تا علاوه بر هتل آپارتمان های ذکر شده هتل آپارتمان های لوکس  مشهد را هم با قیمت مناسب رزرو کنید.

 

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

کلیدواژه: تیروکمان آلمان

منبع این خبر، وبسایت aftabnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۲۱۳۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جزئیات آتش سوزی در هتل قصر مشهد
 • اعلام جزئیات حریق در هتل قصر مشهد
 • آتش سوزی در هتل قصر مشهد خسارت جانی نداشت
 • آتش‌ سوزی در هتل قصر مشهد
 • آتش‌سوزی در هتل قصر مشهد / حریق مهار شد
 • مهار آتش‌سوزی هتل قصر مشهد
 • مهار آتش‌سوزی در هتل قصر مشهد
 • جنجال کشف دوربین های ریز در هتل های چین
 • هتل قصر مشهد آتش گرفت
 • آتش سوزی هتل قصر مشهد مهار شد
 • هتل حیات شرق مشهد و رزرو آن از پرشین هتل
 • مدیر هتل در اولین گام باید به پرسنل خود اهمیت دهد
 • شرایط منطقه سبب کاهش ورود گردشگران به کشور شد حذف سفر از سبد خانوارهای ایرانی تکمیل تنها 25 درصد ظرفیت هتل های استان در تعطیلات تابستان
 • مناسب ترین هتل های قشم برای عاشقان خرید کدامند؟
 • مرگ ناگهانی بانوی قهرمان پارالمپیکی ایران
 • احتمال خداحافظی اسماعیل عبادی از تیم ملی تیروکمان
 • مرگ ناگهانی راضیه شیرمحمدی، کماندار پارالمپیکی ایران
 • بانوی مدال آور تیم ملی تیروکمان درگذشت
 • مرگ ناگهانی بانوی پارالمپیکی ایران