مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مربوط به این تیم صحبت‌هایی را انجام داد.

به گزارش مهر، ایرج عرب در خصوص شایعه حضور برانکو ایوانکووویچ در تیم ملی فوتبال ایران گفت: ۴-۵ ماهی است که با این شایعه دست و پنجه نرم می‌کنیم. فکر می‌کنم آقای ویلموتس روی نیمکت تیم ملی بنشیند شایعات در این خصوص تمام می‌شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه مذاکره‌ای با شما از سوی فدراسیون فوتبال در این خصوص صورت گرفته است، صراحتاً پاسخ داد: هیچ گونه مذاکره رسمی و غیر رسمی در این باره با باشگاه پرسپولیس انجام نشده است. همین جا باید اعلام کنم چنین موضوعی اصلاً صحت ندارد.

وی درباره اظهار نظرهای برخی هواداران مبنی بر پرسپولیسی بودن وزیر ورزش اظهار داشت: موضوع داوری کاملاً فنی است و بهتر است اهل فن در این خصوص اظهار نظر کنند. ولی در مورد آقای وزیر باید بگویم ایشان طرفدار تیم خاصی نیست و هیچ کمکی هم نمی‌توانند به باشگاه‌ها کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص موضوعات مطرح شده در خصوص افزایش ناگهانی قیمت بشار رسن و وضعیت قرارداد این بازیکن عراقی با باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: فضای مجازی سبب شد تا قیمت او کمی افزایش بیابد. به ما فشار آورده‌اند تا قرارداد بشار را زودتر تمدید کنیم. البته اینکه قراردادش را چند برابر کرده باشیم درست نیست. نگرانی بابت بشار رسن نداریم.

وی درباره سایر بازیکنان خارجی پرسپولیس نظیر ماریو بودیمیر تصریح کرد: ما برای پرداخت ارز به بازیکنان خارجی تیم مشکلاتی داریم. به هر حال تمام ارتباطات ما با فیفا و AFC قطع است. فدراسیون فوتبال می‌تواند پیگیر مطالبات ما از آنها شود. بودیمیر یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. ما پاداش آسیایی خود را با تأخیر دو سه ماهه دریافت کردیم، در آن برهه زمانی پول را به ریال به ما دادند که نسبت به قیمت ارز در این روزها بسیار ارزان‌تر بود. دیشب با آقای تاج در این باره بار دیگر صحبت کردیم تا این مشکل حل شود.

عرب درباره تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ یادآور شد: یکسال دیگر با برانکو قرارداد داریم و به صورت رسمی وارد مذاکره نشده‌ایم. ما هم مثل هواداران برانکو را خیلی دوست داریم. جنتلمن بودن برانکو به مسائل اخیر مربوط نمی‌شود. فعلاً غیر رسمی تمایل خود را نشان دادیم و بعد از جام حذفی به طور مفصل وارد این موضوع می‌شویم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: دنبال قرارداد بلندمدت با برانکو ایوانکوویچ هستیم.

عرب درباره اعلام لیست ورود و خروج بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: روز گذشته برانکو به باشگاه آمد تا درباره بازی با السد و همچنین دیدار با سپاهان در جام حذفی صحبت کند. اکثر بازیکنان قرارداد دارند و ایشان اعلام کردند که فعلاً صحبتی در این زمینه نکنیم و تمرکز ما بازی با السد است تا با روحیه بالا بتوانیم به مصاف حریفان برویم.

وی که در برنامه «صبح بخیر ایران» حضور داشت، درباره ادعای خود مبنی بر زیاد بودن هواداران پرسپولیس، تأکید کرد: سامانه‌ای که به هواداران پیامک می‌زنند کاملاً شفاف است. در این سامانه تعداد کسانی که برای باشگاه پرسپولیس پیامک می‌زنند خیلی بیشتر است و طبق این آمار می‌توانم این موضوع را بگویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد میزان دریافتی این باشگاه از اسپانسر خود، خاطرنشان کرد: حدود ۶۰ میلیارد باید اسپانسر به تیم بدهد البته روی این مبلغ باید ۳۰-۴۰ میلیارد تومان دیگر بگذاریم تا بتوانیم به قراردادهایی که می‌بندیم، پای بند باشیم.

عرب در خصوص تعیین تکلیف وضعیت سوپر جام از سوی دادگاه بین المللی ورزش افزود: فکر می‌کنم رأی قطعی این پرونده به نفع پرسپولیس باشد و مشکلی وجود نخواهد داشت.

منبع: بیتوته

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مردم باید توسعه باید/ مصمم به اطلاع رسانی مطلوب در خصوص پرونده‌های مفاسد اقتصادی هستیم/ فضای مجازی نباید حیاط خلوت مرتکبان جرایم سازمان یافته باشد

خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی با بیان اینکه از بررسی مصادیقی که مردم به واسطه آن‌ها به دستگاه قضایی مراجعه می‌کنند می‌توان به موضوعات و مشکلاتی دست یافت که نیازمند برطرف ساختن از طریق دولت، مجلس و قوه قضاییه است، بر ضرورت توسعه ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مردم جهت کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی تاکید کرد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله سیدابراهیم رئیسی در جلسه مسئولان عالی قضایی با اشاره به دیدار اخیر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اسلامی و پاسخ مقام معظم رهبری به میانجیگری آبه برای رساندن پیام دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا تصریح کرد: پاسخ مقتدرانه و عزتمندانه مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) به نخست وزیر ژاپن، ترکیبی از خردمندی دیپلماتیک و رفتار انقلابی بود و بیانات ایشان، همان پاسخ صریح ملت بزرگ ایران بود که باعث بالندگی و افتخار است.

رئیس قوه قضاییه افزود: نه تنها ملت ایران بلکه همه ملت‌های آزاده، به این نوع موضع گیری که در آن عقلانیت و دیپلماسی انقلابی وجود دارد، مباهات می‌کنند و این امر علاوه بر خرسندی و افتخار، برای همه کارگزاران کشور، بسیار مسئولیت آور است تا با کار و تلاش بیشتر، در جهت رفع مشکلات و باز کردن گره از زندگی مردم گام بردارند.

آیت الله رئیسی در ادامه سخنان خود، یکی از مهمترین مطالبات امروز مردم از دولت، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی را برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و مفاسد بویژه در فضای مجازی برشمرد و اظهار کرد: وظیفه شرعی و قانونی همه ما این است که با سوءاستفاده کنندگان از فضای مجازی، متجاسرین به قانون و مرتکبان جرایم سازمان یافته که این عرصه را جولانگاه و حیاط خلوت خود برای قانون شکنی و تعرض به حریم خصوصی و امنیت اخلاقی مردم می‌دانند، برخورد جدی کنیم و اجازه ندهیم که افرادی با تحریک توسط دشمن و سازمان دادن اقدامات مجرمانه، فضای مجازی را که می‌تواند وسیله‌ای برای رفع نیاز‌های مردم، ارتقای سطح آگاهی و آسان‌تر شدن زندگی شهروندان باشد، به اغراض مجرمانه خود آلوده کنند.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: بر همین اساس، انتظار مردم از نیرو‌های میدانی اعم از نیروی انتظامی و نیرو‌های امنیتی این است که با دستورات قضایی، فضای مجازی را به دقت رصد کنند و با برخورد به موقع و قانونی با شرارت‌ها و ناهنجاری‌ها از این فضا صیانت کنند. در کنار آن، دولت محترم و دستگاه‌های مربوطه نیز باید بستر‌های استفاده صحیح از فضای مجازی و همچنین فرهنگسازی لازم را در این عرصه انجام دهند.

آیت الله رئیسی در ادامه با اشاره به مطالبه مردم از دولت و دستگاه‌های امنیتی و قضایی برای برخورد جدی با مفاسد اقتصادی تاکید کرد: مفاسد اقتصادی، چه کم باشد و چه زیاد، امروز به هیچ عنوان از سوی جامعه تحمل نمی‌شود و ما هم مصمم هستیم که ضمن رسیدگی دقیق و سریع به پرونده‌ها و موضوعاتی که امروز دغدغه مردم هستند، اطلاع رسانی مطلوب را در خصوص این پرونده‌ها انجام دهیم تا علاوه بر اجرای قانون و مجازات مجرمان، موجبات امنیت خاطر شهروندان بیش از پیش فراهم شود.

رئیس قوه قضاییه در ادامه با اشاره به بازدید سرزده خود از مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه، ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولان و مشاوران فعال در این مرکز، خاطرنشان کرد: ما معتقد به توسعه ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شهروندان هستیم، زیرا قطعا این قبیل مشاوره‌ها به کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی کمک زیادی می‌کند. بر همین مبنا برنامه‌هایی برای توسعه کمی و کیفی خدمات مشاوره‌ای در دستور کار داریم و در این عرصه از نیرو‌های کارآزموده حقوقی و همچنین ابزار مجازی و حقیقی برای دریافت این مشاوره‌ها استفاده خواهیم کرد. البته معتقدیم اگر انجام این قبیل امور به مردم واگذار شود، نتایج بهتری خواهد داشت.

آیت الله رئیسی در پایان گفت: با بررسی مشکلاتی که مردم بابت آن‌ها از خدمات مشاوره‌ای استفاده می‌کنند، دو موضوع قابل استنتاج و بهره برداری است. یکی مصادیقی است که مردم مطرح می‌کنند و باید برای حل این مشکلات، پیگیری‌های لازم صورت گیرد. باور همه مسئولان، قضات و کارکنان دستگاه قضایی باید این باشد که هیچکس از سر بیکاری و بی جهت به دستگاه قضایی مراجعه نمی‌کند و قطعا مشکلی داشته که به عدلیه پناه آورده است. نکته دیگر، بررسی این مصادیق است که کثرت برخی از آن‌ها نشان می‌دهد یک سری موضوعات و مشکلات بنیادین وجود دارد و باید این مشکلات را از طریق مجلس، دولت و خود دستگاه قضایی برطرف کرد تا علاوه بر کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی، اعتماد و رضایتمندی مردم عزیز افزایش یابد.

انتهای پیام/

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

اگر آمریکا به ایران حمله کند، اسرائیل گروگان ماست/همه جاده‌ها برای آقای روحانی صاف است/اصلا نفت نفروشیم، چرا فکر می‌کنید مملکت گیر می‌کند؟/چند نفر از بخش خصوصی متخلف را بگیرند و اعدام کنند

آغاز مذاکره با سه گزینه خارجی/دومربی داخلی مدنظر مسئولان پرسپولیس

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۸۱۷۲۱۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ادعای مهم روزنامه عربستانی درباره بشار رسن و پرسپولیس
 • ادعای روزنامه عربستانی درباره بشار رسن
 • ادعای روزنامه عربستانی درباره بشار رسن و پرسپولیس
 • عصبانیت بشار: دو بار بلیتم را کنسل کردم
 • ادعای الکاس قطر؛ بشار رسن، قراردادش را با پرسپولیس دو فصل دیگر تمدید کرد
 • بشار رسن با پرسپولیس دو فصل دیگر تمدید کرد
 • بشار امروز رسما با پرسپولیس تمدید می‌کند
 • بشار با پرسپولیس دو فصل دیگر تمدید کرد
 • بشار رسن در پرسپولیس ماندنی شد
 • توافق رسن با پرسپولیس/بشار امروز رسما تمدید می‌کند
 • بشار رسن با پرسپولیس به توافق رسید
 • ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مردم باید توسعه یابد/ مصمم به اطلاع رسانی مطلوب در خصوص پرونده‌های مفاسد اقتصادی هستیم/ فضای مجازی نباید حیاط خلوت مرتکبان جرایم سازمان یافته باشد
 • تصویری دیده نشده از دوران دبیرستان بشار اسد
 • تصویری دیده نشده از بشار اسد
 • پیشنهاد تیم ترکیه‌ای به بشار رسن
 • درخواست از ایران و روسیه برای مقابله با نیروهای بشار اسد
 • امروز توافق با بشار، فردا تمدید قرارداد
 • بشار: طی 48 ساعت آینده با پرسپولیس توافق می‌کنم
 • پیشنهاد تیم ترکیه‌ای به بشار رسن و تعیین مهلت برای پرسپولیس