دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به برخی ناکارآمدی‌ها در بدنه دولت گفت: دولت تا کی می خواهد سیاست‌های ارزی غلط و ناکارآمد خود را ادامه دهد و آشفته بازار ارز استمرار یابد. ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷ سیاسی سیاست ایران نظرات - اخبار سیاسی -

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب اظهار داشت: ملت ایران از سال41 به رهبری امام خمینی(ره) اراده کرد و در برابر شرارت آمریکا و همدستانش ایستاد و سختی‌ها را تحمل کرد و در همه جبهه‌ها نیز پیروز شد و امروز در برابر نقض برجام توسط آمریکا و بدعهدی‌های اروپا باز هم سربلند و پیروز است.

بادامچیان: دولت با هدایت نقدینگی پاسخ دندان شکنی به تحریم آمریکا بدهد

 

وی با اشاره به توانایی‌های ملت ایران گفت: وقتی در منطقه، امت اسلامی با مقاومت، کمر صهیونیسم را شکسته و جلوی تحقق مطامع آمریکا در منطقه را گرفته است، وقتی جمهوری اسلامی از یک ظرفیت فوق العاده در دانش هسته‌های برخوردار بوده و یکی از قوی‌ترین، مجهزترین و کارآمدترین قدرت‌های موشکی غیرهسته‌ای جهان را دارد، در برابر تجاوزگران و زورگویان از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل خود استفاده خواهد کرد و به زودی آمریکایی‌ها خواهند فهمید ادامه تهدیدها و تحریم‌ها جز زیان برای آنها نتیجه‌ای نخواهد داشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ترامپ به دنبال مذاکره قلدرانه است، اظهار کرد: مفهوم مذاکره مجدد این است که به کمتر از آنچه در برجام بوده رضایت بدهیم که این رویکرد ذلت و خفت آور برای ملت به هیچ وجه قابل قبول نیست.

بادامچیان تاکید کرد: مذاکره مجدد با آمریکا نه موضوعیت و نه طریقیت دارد و نه مشکل دو طرف را حل می کند.

وی گفت: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند، نه جنگ می شود و نه مذاکره، ملت ما به مقاومت خود ادامه می دهد تا دشمن را پشیمان کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم تصریح کرد: ما در داخل، مشکلات تولید داریم اما مشکل بزرگتر توزیع صحیح و علمی تولیدات ملی کشور است. دولت در این مورد کارآمدی ندارد و باید این کارآمدی را در مدیریت اقتصاد کشور که در آن اختیارات ویژه و مطلقه دارد، نشان بدهد و بیش از این سرمایه اجتماعی خود را به حراج نگذارد.

بادامچیان افزود: دولت تا کی می خواهد سیاست های ارزی غلط و ناکارآمد خود را ادامه دهد و آشفته بازار ارز استمرار یابد؟

وی تأکید کرد: دولت باید در توزیع اعتبارات و تسهیلات بویژه در حوزه اشتغال، پاسخگو باشد و مجلس نیز دولت را در برداشتن گام های عملی و جدید، یاری کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ما وارد «ترسالی» شدیم و ان شاءالله دو دهه خشکسالی را پشت سر گذاشته ایم، گفت: اهتمام به روستاها به ویژه در حوزه اشتغال باید مهم ترین هدف گذاری دولت باشد. سال 98 سال پرمحصولی خواهد بود و اگر دولت از این فرصت استفاده کند می تواند کشور را در آستانه یک رشد اقتصادی قرار دهد.

بادامچیان با اشاره به گرانی ها و نگرانی های مردم از افزایش قیمت کالاها، تاکید کرد: قیمت 70 % کالاها تغییر پیدا کرده است. گزارش بانک مرکزی از تورم در مرز هشدار است. اقدامات دولت در توزیع، نباید کشور را وارد چالش‌ها و چاله‌های پرخطر کند. با یک مدیریت جهادی می توان مشکل رفاه را واقعاً حل کرد.

وی افزود: دولت باید اعلام کند چه کسانی ارز 4200 تومانی گرفته‌اند ولی هیچ کالایی وارد کشور نکرده‌اند و خبری از ورود ارز آنها به داخل هم نیست. باید تکلیف کسانی که در نظام اقتصادی اخلال می‌کنند، توسط دولت مشخص شود. در این زمینه دولت و دستگاه قضایی می تواند پاسخ روشنی برای مردم داشته باشند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی نگاه راهبردی به شرق در وزارت خارجه را مورد تقدیر قرار داد و گفت: وزارت خارجه باید پایه‌های یک ارتباط راهبردی با شرق را روز به روز مستحکم کند و با کشورهایی که تعاملی توام با مودت با ایران دارند، روابط خود را گسترش دهد.

بادامچیان تأکید کرد: نباید دولت در چاله مذاکرات بی حاصل با اروپا بیفتد. این چاله نیست، چاه ویل دیپلماسی غربزده بی حساب و کتاب مبتنی بر اعتماد به طرف هایی است که قابل اعتماد نیستند.

وی افزود: یکی از وظایف دیپلمات‌های ما افشای توافقات پشت پرده اروپا و آمریکا و قراردادن آن در معرض افکار عمومی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تحولات منطقه و هدف قرار گرفتن منافع اقتصادی امارات و عربستان گفت: طبیعی است هرچه جنایات امارات و عربستان در یمن و کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان افزایش یابد، آتش انتقام مردم یمن از آستین پرقدرت انصارالله و ارتش یمن شعله‌ورتر خواهد شد و سرانجام دودمان قارون های منطقه را خواهد سوزاند.

بادامچیان تاکید کرد: آیا مردم مسلمان عربستان و امارات نمی‌خواهند اقدامی برای جلوگیری از کشتار روزه‌داران عرب مسلمان بدست حاکمان خود کنند؟

انتهای پیام/

R1455/P/S1,1412/CT12 واژه های کاربردی مرتبط دولت دوازدهم حزب موتلفه اسلامی بادامچیان

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

دبیرکل حزب اراده ملت ایران :اصرار داریم انتخابات حزبی باشد

سومین مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران (حاما)، شعبه تهران برگزار و ۲۰ نفر به عنوان اعضای شورای مرکزی شعبه تهران انتخاب و معرفی شدند.

احمد حکیمی پور سومین مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران (حاما)، شعبه تهران افزود: در دوره‌های بعد باید تلاش کنیم از طریق حزب افراد بیشتری را راهی مجلس کنیم، از جوانان مستعد و توانمند حزب در انتخابات حمایت کنیم و کرسی‌های بیشتری را تصاحب کنیم، لذا حزب اراده ملت ایران در انتخابات آینده اعضای بیشتری را کاندیدا خواهد کرد.

اعضای هر حزب که به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی حضور دارند قائدتا باید در فواصل مشخص در حزب حاضر شده و گزارشی از عملکرد خود را به سمع اعضای حزب برسانند بر این اساس از آقای بیمقدار به عنوان عضو حزب اراده ملت دعوت کردیم در این مکان حاضر شوند و عملکرد خود در دوره نمایندگی را تشریح کنند، امیدوارم این کار حزب ما و گزارش نماینده حزب در مجلس به رویه‌ای برای دیگر احزاب تبدیل شود.

حکیمی پور با بیان اینکه جای بسی افتخار است که یکی از اعضای حزب ما در مجلس شورای اسلامی، به اصول حزبی پایبند است، یادآور شد: به عنوان دبیرکل این حزب، در یک تحقیق میدانی به این نتیجه رسیدم که نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی نزد مردم از احترام و حمایت زیادی برخوردار است.

عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان افزود: اگر در جایی کاندیدا نداشته باشیم، از یک کاندیدای اصلاح طلب دیگر حمایت خواهیم کرد، به این شرط که در یک حزب اصلاح طلب عضویت داشته باشد.

حکیمی پور خاطرنشان کرد: ما نمی‌پذیریم کاندیدای غیر حزبی در لیست حزبی قرار گیرد و پس از پیروزی هیچ تعهد و پاسگویی به حامیان خود نداشته باشند. ما حزب معرفی کننده را می‌شناسیم، در نتیجه اگر لیستی از طرف مجموعه اصلاح طلبی بسته شود، کاندیدای این لیست باید عضو یکی از احزاب باشد.

**شهاب الدین بیمقدار: حزب حاما در پیروزی من در انتخابات مجلس نقش داشت

شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی به عنوان اولین سخنران سومین مجمع عمومی حزب اراده ملت گفت: من عضو و نماینده حزب اراده ملت ایران در مجلس شورای اسلامی هستم، این حزب در پیروزی من به عنوان نماینده مردم تبریز نقش داشته و معتقدم اگر کسی به واسطه حزبی وارد عرصه‌های تقنینی و اجرایی شد باید تا پایان به عنوان چهره حزبی به تعهدات و برنامه‌های حزب مطبوعش پایبند باشد.

وی در ادامه با طرح این سوال که چرا احزاب در دنیا موفق هستند ولی در کشور ما با وجود تعدد احزاب، نقش آنها در حوزه‌های تصمیم گیری، برنامه ریزی و تشکیل دولت کم رنگ و بی اثر است، گفت: در دنیا شرکت‌ها و کارتل‌های بزرگی در احزاب عضویت دارند و از جهت سرمایه چشمشان به دست دولت و افراد فرصت طلب نیست. حتی احزاب در کشورهایی تا حدی استقلال مالی دارند که بانی خیریه‌های زیادی هستند، اگر سال‌ها هم موفق نشوند دولت یا مجلس را به دست بگیرند، مشکل مالی پیدا نمی‌کنند.

نماینده مردم تبریز و آذر شهر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در ایران فعالان اقتصادی و شرکت‌های بزرگ تمایلی به عضویت در احزاب ندارند چون عوامل و دلایلی دست به دست هم داده اند که تحزب را به عنوان ضد ارزش معرفی کنند. از طرفی هم احزاب در ایران متعدد هستند و جز چند حزب بزرگ، بقیه کوچک، بی بدنه و بی برنامه اند. برخی از احزاب تعداد اعضایشان در کل کشور به اندازه انگشتان یک دست هم نمی‌رسد، بنابراین تعدد احزاب نشانگر دموکراسی نیست.

سومین مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران شعبه تهران عصر روز سه شنبه در تالار لاله با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، احمد حکیمی پور دبیر کل حزب حاما و حسن اکبری بیرق پژوهشگر و استاد دانشگاه، برگزار شد.

در این مجمع شهرام آقایاری، حسن اکبری بیرق، هادی اخوان، شمس الله افرازی زاده، حسین بیجانلو، زهرا بختیاری صفا، رحیم حمزه، حسین حسین پور، سیدرضا سمائی، حسین سعدی پور، علیرضا سعیدی، علی شفائی، علی شاملو محمودی، ماریه طباطبایی، فاطمه قاسمی، علیرضا مقدم، اسماعیل مختاری، نرگس مهری، علی هادیان و امیرحسین قادری به عنوان اعضای شورای حزب اراده ملت ایران (حاما) انتخاب و معرفی شدند.

خاتمی: با جمع و تفریق آمار شورای نگهبان هم ۲ میلیون رای گم شده است| حداقل ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ رأی تقلب شده است؛ فتنه واقعی این است| آبروی نظام در مواجه صحیح با خیانت است

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

تاج: نمی‌دانم قاضی‌زاده حلال و حرام را می‌داند یا نه!

کلیدواژه: دولت دوازدهم حزب موتلفه اسلامی بادامچیان دولت دوازدهم حزب موتلفه اسلامی بادامچیان

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۸۱۸۶۶۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اختیارات جنگی ترامپ کاهش یافت
 • گزارش تسنیم| یارگیری حزب التحریر؛ روی دیگر سکه داعش در غرب افغانستان
 • علما اصلی ترین مرزداران اعتقادی مردم هستند
 • تفویض اختیارات ویژه نظارتی وزیر کشور در شهرداری به استاندار تهران
 • اختیارات جنگی ترامپ کاهش می یابد
 • علما مرزداران اعتقادی مردم هستند/ حزب موتلفه ریشه در انقلاب دارد
 • تصويب طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ
 • طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ تصویب شد
 • مجلس نمایندگان آمریکا طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ را تصویب کرد
 • نمایندگان آمریکا اختیارات جنگی ترامپ را کاهش دادند
 • تصویب طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ از سوی کنگره آمریکا
 • داستان خطبه های ۲۹ خرداد
 • وزیر دفاع: مشکلات موجود در کشور قابل حل است
 • امیر حاتمی: مشکلات موجود در کشور قابل حل است
 • مشکلات کشور حل شدنی است
 • روحانی بیشترین اختیارات را در میان همه روسای جمهور دارد/ مشکل اصلی کار نکردن دولت است/ روحانی به دلیل ناکارآمدی این حرف‌ها را می زند
 • داستان خطبه های ۲۹ خرداد/ «جمهوری اسلامی اهل خیانت در آرا نیست»
 • ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد با حضور وزیر دادگستری
 • هشدار رهبر حزب اسلامی مراکش از اقدامات دولت مراکش