لیونل مسی، ستاره 31 ساله بارسلونا، در مورد حذف تلخ این تیم از لیگ قهرمانان صحبت کرد.

به گزارش ورزش سه، حدود دو هفته قبل و در دیداری عجیب، بارسلونا که در بازی رفت با دبل لیونل مسی با سه گل لیورپول را مغلوب کرد، در آنفیلد با چهار گل مغلوب شد و دوباره در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان ناکام ماند. حالا لیونل مسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل والنسیا در مورد آن شکست دشوار و فینال کوپا دل ری صحبت کرده است.

فینال مقابل والنسیا: "مانند همیشه فینال ها در آرامش به دنبال کسب آمادگی برای حضور در دیدار نهایی هستیم. باید اهمیت این فینال را بدانید و بازیکنان بزرگی بوده اند که در دیدار فینال کوپا دل ری به میدان رفته اند.

ما می دانیم که یک فینال مهم پیش رو داریم و ناکامی در این دیدار شرایط را بدتر خواهد کرد. باید جشن قهرمانی لالیگا را فراموش کرده و به دنبال راه حلی برای غلبه بر این شرایط باشیم. در لالیگا بارها مقابل والنسیا اذیت شده ایم و می دانیم که اگر با نگرشی صحیح بازی نکنیم آنها حریف دردسرسازی خواهند بود."

حذف از لیگ قهرمانان: "اتفاق بسیار دشواری بود و در رختکن ما احساس بدی داشتیم. ما احساس می کردیم به فینال خواهیم رسید و این ضربه بسیار سنگینی بود و حرف دیگری ندارم. حالا یک فینال پیش روی ماست و می توانیم با فتح جام سال را با دبل و به شکل خوبی به پایان برسیم و در دیدار مقابل والنسیا باید همانند همه فینال ها به دنبال کسب پیروزی باشیم.

همه چیز مانند شکست برابر رم بود زیرا ما خیلی زود به اهداف خود رسیدیم و در بازی برگشت نیز در نیمه اول با لیورپول رقابت کردیم اما در نیمه دوم انگار تنها یک تیم در زمین وجود داشت و ما نتوانستیم با حریف مبارزه کنیم و نمایش فاجعه بازی ارائه دادیم.

در هر دو فصل به خاطر نتیجه بازی رفت ما فکر می کردیم راهی مرحله بعد می شویم اما باز هم تکرار می کنم در حال حاضر تنها هدف ما قهرمانی در کوپا دل ری است و این موضوع برای رختکن بسیار مهم خواهد بود."

انتقادات از ارنستو والورده: "صادقانه بگویم معتقدم والورده طی این دو فصل عملکرد فوق العاده ای داشته و در مورد حذف برابر لیورپول معتقدم ما بازیکنان مقصر بودیم زیرا نباید می گذاشتیم آن اتفاقات تکرار شود اما در نهایت همانند فصل قبل تکرار شد. طی دو فصل گذشته ما دو بار در لیگ قهرمانان به دلیل دریافت گل های فراوان حذف شدیم اما این فقط دو شکست است و در بقیه موارد عملکرد والورده خوب بوده است.

ممکن است شما به سبک بازی ما علاقه نداشته باشید اما من علاقمندم والورده در بارسا باقی بماند زیرا فصل قبل ما دبل کردیم اما همه چیز تحت تاثیر شکست در لیگ قهرمانان قرار گرفت و امسال نیز ممکن است همین اتفاق رخ دهد اما به جز این دو شکست ما فصول خوبی داشته ایم."

کفش طلا: "صادقانه بگویم خیلی به آن فکر نمی کنم زیرا ما هنوز در حال ریکاوری بعد از شکست سنگین برابر لیورپول هستیم و آن دیدار ضربه سختی به ما بود. در حال حاضر به دنبال اهداف شخصی نیستیم و تنها هدف ما غلبه بر والنسیا است."

احتمال ترک بارسلونا: "هرگز در این رابطه تردیدی نداشته ام. در لباس تیم ملی آرژانتین نیز بارها ناکام بوده ام و دوباره تلاش کرده ام. حذف از لیگ قهرمانان هرگز باعث نشده من به فکر ترک بارسلونا باشم."

مقایسه ناکامی در تیم ملی آرژانتین و بارسلونا: "این دو موضوع متفاوت است. شکست در فینال فینال جام جهانی از همه چیز مهمتر بوده و ناامیدی بزرگ است اما اینکه در بازی رفت نیز با 3 گل به برتری رسیده و در نهایت حذف شوید نیز دشوار است."

احتمال انتقال آنتوان گریزمان: "به این موضوع فکر نمی کنم."


منبع: بیتوته

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

فوتسال قهرمانی زیر ۲۰سال آسیا| سرمربی ایران: هیچ برنامه‌ای برای بازی با لبنان نداشتیم/ ۳ فینال دیگر پیشِ‌رو داریم

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰سال ایران گفت: قطعاً ما برای بچه‌هایمان این موضوع را تبیین کرده‌ایم که ۵ فینال داریم، ۲ فینال را پشت سر گذاشته‌ایم اما ۳ فینال دیگر پیشِ‌رو است. ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴ استانها آذربایجان شرقی نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حمید شاندیزی، سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل افغانستان در پاسخ به این سؤال که آیا پیش‌بینی چنین بازی پرفشاری را می‌کرد یا خیر، اظهار داشت: دقیقاً پیش‌بینی ما همین بود. قبلاً هم در مصاحبه‌ها گفته بودم که شاید سخت‌ترین بازی ما مقابل افغانستان باشد، چرا که آن‌ها فوتسال ایران را می‌شناسد. بازیکنان ایرانی در فوتسال آن‌ها حضور دارند و به‌نوعی با فوتسال ایران بزرگ شده‌اند. این موضوع کار ما را کمی مشکل کرد.

وی در مورد تحریک تماشاگران به تشویق و شرایط روحی بازیکنانش گفت: شرایط و جو بازی باعث این موضوع شد. این مسئله هم غیرحرفه‌ای نیست، تهییج هواداران به‌نوعی به خود بازیکن روحیه می‌دهد و چیز غیرطبیعی نیست.

شاندیزی در مورد عملکرد تیمش در مصاف با افغانستان خاطرنشان کرد: تیم افغانستان تیم خوب و قدرتمندی است که توانایی بالایی دارند و در بازی‌های بعدی این توانایی را خواهید دید. برنامه ما تحت‌فشار قراردادن تیم حریف بود نه حفظ توپ و پرس، به همین دلیل گاهی اوقات توپ را به آن‌ها می‌دادیم تا بازیکنان این تیم را بیشتر تحت‌فشار قرار بدهیم.

مربی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران در پاسخ به این سؤال که آیا حضور 3 بازیکن چپ‌پا در برخی دقایق از بازی آگاهانه بود یا خیر گفت: شما در برخی از بازی‌ها 3 بازیکن راست‌پا در زمین می‌بینید، قطعاً این موضوع باید آگاهانه باشد، دلیلی ندارد که حتماً 2 بازیکن چپ‌پا یا راست‌پا باشند، ممکن است این موضوع برنامه‌ریزی‌شده باشد، شاید هم نباشد.

فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا| پیروزی ایران مقابل افغانستان در آخرین دیدار مرحله گروهیفوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا| صدرنشینی ایران در روز پایانی مرحله گروهی + جدول روز سوم مسابقاتفوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا| برنامه مرحله یک‌چهارم نهایی مشخص شد

شاندیزی در پاسخ به این سؤال که آیا ایران می‌تواند به قهرمانی برسد یا خیر، گفت: قبلاً هم به این سؤال پاسخ داده‌ام. به‌خلاف رده بزرگسالان که شاید دو رقیب سنتی داشته باشیم، در این رده همه تیم‌ها خوب هستند و سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده است.

وی افزود: به همین دلیل چیزی از قبل مشخص نیست و نمی‌توانیم با قطعیت بگوییم قهرمان می‌شویم اما با هدف حفظ قهرمانی وارد مسابقات شدیم و امیدوارم به‌لطف خدا و تلاش بازیکنان به هدفمان برسیم.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران در رابطه با برنامه تیمش در دیدارهای آتی اظهار داشت: قطعاً ما برای بچه‌هایمان این موضوع را تبیین کرده‌ایم که 5 فینال داریم، 2 فینال را پشت سر گذاشته‌ایم اما 3 فینال دیگر پیشِ‌رو است. در این بازی‌ها حق اشتباه نداریم و برای اینکه اشتباه نکنیم باید برنامه داشته باشیم. برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌ایم و امیدوارم بچه‌ها بتوانند در زمین به این برنامه‌ها عمل کنند.

شاندیزی در پایان در رابطه با دیدار مقابل لبنان گفت: لبنان یکی از تیم‌های خوبی است که در این مسابقات به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده است. بازی این تیم را هم آنالیز می‌کنیم. تصمیم ما بر این است که بازی به بازی پیش برویم به همین دلیل تا الآن هیچ برنامه‌ای برای بازی با لبنان در نظر نگرفته بودیم اما فردا و روز بازی با لبنان فقط به بازی با این تیم فکر می‌کنیم.

انتهای پیام/ ع

R7887/P1494/S6,47/CT11

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

اگر آمریکا به ایران حمله کند، اسرائیل گروگان ماست/همه جاده‌ها برای آقای روحانی صاف است/اصلا نفت نفروشیم، چرا فکر می‌کنید مملکت گیر می‌کند؟/چند نفر از بخش خصوصی متخلف را بگیرند و اعدام کنند

آغاز مذاکره با سه گزینه خارجی/دومربی داخلی مدنظر مسئولان پرسپولیس

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۸۷۷۶۲۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • لیورپول به دنبال جذب مدافع بشیکتاش
 • خوشحالی متئو، پسر مسی پس از شکست آرژانتین مقابل کلمبیا (کاریکاتور)
 • مروری بر داستان ناپولی 19-2018؛ کارلتو نه موفق بود و نه ناموفق
 • احترام به لیورپول؛ دلیل رد پیشنهاد یونایتد
 • تاثیر بزرگ مربی آلمانی بر سهام لیورپول
 • صالح حمیدزیچ: لیورپول شایسته قهرمانی در اروپا بود؛ بایرن مونیخ می‎خواهد مجددا قهرمان اروپا شود
 • امضای حکم صعود / زمانی برای جوانگرایی
 • آنتوان گریزمان به درد لیورپول نمی‌خورد
 • مروری بر داستان لیورپول 2018/19؛ با یورگن کلوپ، به چیزی جز لبخند رضایت نمی‌توان اندیشید
 • نگاهی به عملکرد مسی در کوپا امریکا/بوی ناکامی در اردوی آرژانتین
 • پسر اسطوره لیورپول با پیراهن بارسا+عکس
 • ستاره لیورپول و رد پیشنهاد نجومی رئال مادرید
 • شروع تلخ مسی با یک پایان خوش همراه می‌شود؟
 • انتقام ایران از مسی و یارانش توسط کی روش
 • موج اینترنتی علیه مسی بعد از شکست آلبی‌سلسته(عکس)
 • فن دایک: فصلی فوق‌العاده به همراه لیورپول سپری کردم؛ مجددا برای کسب جام‌ها تلاش خواهیم کرد
 • صلاح در لیورپول می‌ماند/ رد پیشنهاد نجومی یوونتوس و رئال
 • مسی: تسلیم نمی‌شویم/ هنوز هیچ چیز برای آرژانتین تمام نشده است
 • مشهد تنها دارنده ۵ توقفگاه ناوگان باری درون‌شهری در کشور