لیگ برتر کاراته وان چین|عباسعلی چهارمین مدال برنز ایران را کسب کرد/ شکست قراریزاده در دیدار ردهبندی
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۴۰۰۱۸۵۶
در ادامه مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین، حمیده عباسعلی با برتری در دیدار ردهبندی وزن ۶۸+ کیلوگرم کومیته بانوان موفق به کسب چهارمین مدال برنز کشورمان شد. ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶ ورزشی رزمی نظرات - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز پایانی از چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان لیگ برتر که در شانگهای چین در حال برگزاری است، امروز(یکشنبه) حمیده عباسعلی با برتری در دیدار رده بندی به مدال برنز رسید و مهدی قراریزاده در جایگاه پنجم قرار گرفت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در دیدار ردهبندی وزن 68+ کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی به مصاف سلیو فراکوتی، دارنده مدال نقره کاراته وان امارات در سال 2019 از ایتالیا رفت و با برتری 3 بر 2، چهارمین مدال برنز نمایندگان کشورمان را در مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین کسب کرد.
عباسعلی روز گذشته(شنبه) و برای حضور در دیدار ردهبندی ابتدا و پس از تساوی صفر-صفر مقابل سو آن ژو ون، نایب قهرمان آسیا در سال 2018 از چین تایپه در هانتی پیروز شد. عباسعلی در دور دوم با نتیجه 2 بر صفر مغلوب منگ منگ گائو از چین شد تا با توجه به حضور حریف خود در دیدار پایانی شانس خود برای کسب مدال برنز در جدول شانس مجدد امتحان کند.
عباسعلی در دیدار نخست خود در جدول شانس مجدد با نتیجه 8 بر صفر مقابل فابینه کوفمن از سوئیس پیروز شد و در دیدار دوم خود نیز با نتیجه 4 بر صفر لائورو پالاسیو از اسپانیا را شکست داد تا به دیدار ردهبندی صعود کند.
اما در دیگر دیدار رده بندی وزن 84- کیلوگرم، مهدی قراریزاده با نتیجه 7 بر یک مغلوب پناه عبدلایف از آذربایجان شد تا از رسیدن به مدال برنز باز بماند.
قراریزاده نیز در مسابقات چین کار خود را با برتری یک بر صفر دور مقابل آنتوان ایساکائو از بلاروس آغاز کرد. او در دور دوم نیز با اقتدار و با نتیجه 7 بر صفر مقابل دانیر یولداشف از قزاقستان به برتری رسید و در دور سوم نیز با نتیجه 6 بر 4 مقابل جسی داکوستا از فرانسه پیروز شد. نماینده کاراته کشورمان در نیمهنهایی مقابل اوگور آکتاش از ترکیه 2 بر صفر مغلوب شد.
پیش از عباسعلی نیز طراوات خاکسار، مجید حسننیا و مهدی خدابخشی موفق به کسب نشان برنز شده بودند و تا ساعاتی دیگر نیز دیدارهای نهایی مسابقات برگزار خواهد شد و صالح اباذری و سجاد گنجزاده در دیدار پایانی وزن 84+ کیلوگرم به مصاف هم خواهند رفت.
بهمن عسگری نیز در دیدار پایانی وزن 75- کیلوگرم به مصاف داستونبک اوتوبالایف از ازبکستان خواهد رفت و در وزن 67- کیلوگرم نیز سیدعلی کریمی برای کسب نشان طلا با آندرس مادیرا از ونزوئلا پیکار خواهد کرد.
چهارمین مرحله مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین از روز جمعه 17 خردادماه با حضور 574 کاراته کا از 76کشور جهان در شانگهای چین آغاز شد و امروز به پایان خواهد رسید.
لیگ برتر کاراته وان چین| حسننیا، خاکسار و خدابخشی به مدال برنز رسیدند
انتهای پیام/
منبع: تسنیم
کلیدواژه: لیگ جهانی کاراته وان حمیده عباسعلی لیگ جهانی کاراته وان حمیده عباسعلی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tasnimnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «تسنیم» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۴۰۰۱۸۵۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
تیم ملی کشتی فرنگی ایران به مقام قهرمانی رسید / ۴ مدال طلا،۳ نقره و ۲ برنز
به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سیوسومین دوره رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۲۷ و ۲۸ فروردین ماه در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و در پایان سعید اسماعیلی در وزن ۶۷ کیلوگرم، ناصر علیزاده در وزن ۸۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم، محمدرضا رستمی در وزن ۷۲ کیلوگرم و رسول گرمسیری در وزن ۸۲ کیلوگرم صاحب مدال نقره شدند و امیررضا دهبزرگی و ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز به مدال برنز رسیدند.
بیشتر بخوانید:کشتی فرنگی قهرمانی آسیا / طلای سنگین وزن بر گردن «میرزازاده»
در ردهبندی تیمی ایران با کسب ۲۰۰ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیمهای قرقیزستان با ۱۴۴ امتیاز و ژاپن با ۱۴۲ امتیاز دوم و سوم شدند.
نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
وزن ۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۲ سجاد البیدهان از عراق را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۳ بر ۲ تائه مین کیم از کره جنوبی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دادمرز در این دیدار با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب یو چول از کره شمالی شد و به مدال نقره رسید.
وزن ۶۰ کیلوگرم: امیررضا دهبزرگی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر جوی هوانگ از چین تایپه را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم اسلامجان عزیزاف از تاجیکستان را با نتیجه ۸ بر ۵ از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل ژولامان شارشنبیکوف قهرمان دنیا از قرقیزستان با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب شد و راهی دیدار ردهبندی شد. وی در این دیدار در مقابل بهراماف از ازبکستان قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.
وزن ۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر کرار البیدهان از عراق را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۴ مغلوب آیاتا سوزوکی از ژاپن شد و به دیدار ردهبندی رفت. محمدی در این دیدار با نتیجه ۱۰ بر صفر هادونگ تان از چین را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.
وزن ۶۷ کیلوگرم: سعید اسماعیلی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر لی لی از چین را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر صفر فیروز میرزارجباف از تاجیکستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله مقابل روشن آتدایف از ترکمنستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. اسماعیلی در دیدار پایانی با نتیجه ۳ بر یک رازاک بیشیکیف از قرقیزستان را شکست داد و طلایی شد.
وزن ۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل جی لنگ از چین به برتری و مرحله نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر عادیلخان ساتایف از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. رستمی در این دیدار به مصاف شینگو هارادا از ژاپن رفت و در پایان با نتیجه ۹ بر ۵ مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره بسنده کرد.
وزن ۷۷ کیلوگرم: امیر عبدی در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر مقابل علی محمد ال عبوداح از عراق به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. وی در این مرحله در مصاف با آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک و مدالهای طلای جهان از قرقیزستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب شد و به دیدار ردهبندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب ابراگیم ماگومدوف قهرمان آسیا از قزاقستان شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.
وزن ۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر سیجین یانگ از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۷ - ۷ از سد بکزات اورونخول اولو از قرقیزستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. گرمسیری در دیدار پایانی با تایزو یوشیدا از ژاپن سرشاخ شد و با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید.
وزن ۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر یک آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. وی مرحله نیمه نهایی با نتیجه یک - یک از سد ماساتو سومی از ژاپن گذشت و فینالیست شد. علیزاده در فینال به مصاف نورسلطان تورسینوف از قزاقستان رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر برابر این حریف به برتری دست یافت و صاحب مدال طلا شد.
وزن ۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر بادامدورج بالتمونخ از مغولستان را شکست داد و به جمع چهار نفر برتر وزن ماقبل آخر رسید. وی در مرحله نیمه نهایی مقابل جئونگ یئول ون از کره جنوبی با نتیجه ۸ بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. ساروی در این فینال با نتیجه ۹ بر صفر یوسوف ماتسیاف از قزاقستان را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.
وزن ۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر اسلام جان رحمتاف از ازبکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله ارلان مناتبکوف از قرقیزستان را با نتیجه ۹ بر صفر از پیش رو برداشت و فرصت رقابت در فینال را به دست آورد. میرزازاده در دیدار نهایی مین سئوک کیم دارنده مدال برنز جهان از کره جنوبی را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد و طلایی شد.
ردهبندی نفرات برتر به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- یو چول رو (کره شمالی) ۲- پویا دادمرز (ایران) ۳- یولان موراتبک اولو (قرقیزستان) و سجاد علی البیدهان (عراق)
۶۰ کیلوگرم: ۱- ژولامان شارشنبیکوف (قرقیزسستان) ۲- کایتو اینابا (ژاپن) ۳- لیگیو کائو (چین) و امیررضا ده بزرگی (ایران)
۶۳ کیلوگرم: ۱- یرژت ژارلیکاسین (قزاقستان) ۲- آیاتا سوزوکی (ژاپن) ۳- ایمان محمدی (ایران) و چان کیم (کره شمالی)
انتهای پیام/
۶۷ کیلوگرم: ۱- سعید اسماعیلی (ایران) ۲- رازاک بیشیکیف (قرقیزستان) ۳- لی لی (چین) و هانجائه چونگ (کره جنوبی)
۷۲ کیلوگرم: ۱- شینگو هارادا (ژاپن) ۲- محمدرضا رستمی (ایران) ۳- عبداله علی اف (ازبکستان) و جی لنگ (چین)
۷۷ کیلوگرم: ۱- نائو کوساکا (ژاپن) ۲- آکژول محموداف (قرقیزستان) ۳- ابراگیم ماگومادوف (قزاقستان) و دونیورخان ناکیبوف (ازبکستان) ۵- امیر عبدی (ایران)
۸۲ کیلوگرم: ۱- تایزو یوشیدا (ژاپن) ۲- رسول گرمسیری (ایران) ۳- موخامدکودیر رسول اف (ازبکستان) و بکزات اورانکول اولو (قرقیزستان)
۸۷ کیلوگرم: ۱- ناصر علیزاده (ایران) ۲- نورسلطان تورسینوف (قزاقستان) ۳- رحیم جان اوزوکوف (ازبکستان) و ماساتو سومی (ژاپن)
۹۷ کیلوگرم: ۱- محمدهادی ساروی (ایران) ۲- یوسوف ماتسی اف (قزاقستان) ۳- جئونگ یئول وونگ (کره جنوبی) و هوژی هائو (چین)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امین میرزازاده (ایران) ۲- مین سئوک کیم (کره جنوبی) ۳- لینگژی منگ (چین) و ارلان مناتبیکوف (قرقیزستان)
ردهبندی تیمی: ۱- ایران ۲۰۰ امتیاز ۲- قرقیزستان ۱۴۴ امتیاز ۳- ژاپن ۱۴۲ امتیاز ۴- قزاقستان ۱۳۰ امتیاز ۵- کره جنوبی ۱۱۲ امتیاز ۶- ازبکستان ۱۰۶ امتیاز ۷- چین ۹۷ امتیاز ۸- کره شمالی ۵۴ امتیاز ۹- عراق ۳۱ امتیاز ۱۰- مغولستان ۲۸ امتیاز
انتهای پیام/
کد خبر: 1227423 برچسبها کشتی فرنگی