به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ۲۷ فروردین، مردی در تماس با پلیس ۱۱۰ مدعی شد جسد یک زن را در حاشیه ریل راه‌آهن دیده است. وی به پلیس گفت: من سوار یک قطار مسافری بودم و هنگام حرکت از پنجره بیرون را نگاه می‌کردم، اما وقتی قطار از کنار پل راه‌آهن جاده قدیم ساوه- تهران رد می‌شد، ناگهان چشمم به یک جسد افتاد که زیر پل افتاده بود. پس از این تماس تلفنی پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد، این در حالی بود که فرد تماس گیرنده تلفنش را از دسترس خارج کرده بود، مأموران کلانتری و پلیس آگاهی زرندیه بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند و جسد زنی را پیدا کردند که چند روزی از مرگش گذشته و صورتش متلاشی شده بود. با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول و دستگیری عامل یا عاملان جنایت در دستور کار قرار گرفت.

کشف سرنخ در اطراف پایتخت

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مشخص شد مقتول دختری ۳۰ ساله و معتاد بوده است. با تعیین هویت این زن با اقدامات پلیسی، خانواده او در شهرستان بهارستان شناسایی شدند. مأموران آگاهی شهرستان زرندیه در ادامه تحقیقات با دریافت نیابت قضایی دو بار به خانه پدر دختر جوان رفتند، اما خانواده‌اش حاضر به پاسخگویی نبودند. بدین ترتیب با توجه به اینکه خانواده مقتول با پلیس همکاری نمی‌کردند و منکر گم شدن دخترشان بودند این فرضیه که قتل خانوادگی و قاتل یکی از اعضای خانواده باشد، قوت گرفت. با این سرنخ بررسی‌های تخصصی از اعضای خانواده آغاز و مشخص شد پدر خانواده از زمان قتل ناپدید شده است.

اعتراف به قتل

سرهنگ «محمدرضا روشندل»، فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه گفت: «با توجه به اینکه ارتکاب قتل از سوی پدر خانواده برای پلیس محرز شد، کارآگاهان برای دستگیری وی وارد عمل شدند و روز ۱۲ خرداد متهم را در استان قزوین شناسایی و دستگیر کردند.» متهم درباره نحوه قتل به کارآگاهان گفت: «دخترم اعتیاد داشت و با رفتار‌های غیراخلاقی‌اش آبروی ما را برده بود. دیگر نمی‌توانستم کارهایش را تحمل کنم. تذکرهایم فایده نداشت و از دستش خسته شده بودم. روز جنایت به بهانه‌ای او را سوار خودرویم کردم و به خارج شهر رفتیم. بین راه دخترم از من خواست جای خلوتی نگه دارم تا به دستشویی برود. اما وقتی پیاده شد متوجه شدم می‌خواهد مواد مصرف کند، دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم، چوبی را که همراهم بود برداشتم و به سرش کوبیدم. وقتی روی زمین افتاد و مطمئن شدم نفس نمی‌کشد برای اینکه شناسایی نشود صورتش را با سنگ متلاشی کردم و جسد را داخل ماشین انداختم و به سمت جاده قدیم ساوه- تهران رفتم و جسد را زیر پل راه‌آهن انداختم. در این چند ماه هم عذاب وجدان، لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد، اما نمی‌توانستم خودم را معرفی کنم و فرار کردم.»

سروان سیف رئیس پلیس آگاهی شهرستان زرندیه - نیز در این باره گفت: متهم پس از اعتراف به قتل دخترش، تحویل مراجع قضایی شهرستان زرندیه شد، اما از آنجا که قتل در استان تهران رخ داده، پرونده پس از تکمیل برای رسیدگی به تهران فرستاده خواهد شد.

روزنامه ایران

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اهواز|حضور روحانیت در سیل اخیر نقشه‌های چندین دهه دشمن را برملا کرد

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: حضور روحانیت در داستان سیل، تأثیرات عمیقی را در میان مردم ایجاد کرده، دسیسه و نقشه‌های چندین دهه فعالیت مخرب جریان‌های فکری انحرافی را بر ملا و نابود ساخت. ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲ استانها خوزستان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد در نشستی صمیمی با حضور طلاب و فضلای استان خوزستان، اظهار داشت: امیدواریم خداوند متعال به همه ما توفیق درک ایام الله را اعطا کند و از کرامت واصله خویش بی نصیبمان نگرداند.

امام جمعه اهواز: الان وقت رسیدگی به سیل‌زدگان خوزستان است‌ نه فردا / اقدامات جهادی ‌مسئولان سریعا اتفاق بیفتد‌حضور پرشور طلاب در سیل اخیر توطئه دشمنان برای تخریب روحانیون را خنثی کردحضور طلاب در سیل اخیر آغازگر حرکت حوزه در گام دوم انقلاب بود

وی در ادامه ضمن ابلاغ سلام رهبرمعظم انقلاب اسلامی به مردم خوزستان به ویژه طلاب این منطقه، گفت: انسان کامل باطن همه خوبی‌های عالم بوده، در فرازهای زیارت جامعه کبیر آغاز و انجام، ریشه و باطن همه خوبی ها را انسان کامل و وجود مقدس امام(ع) ذکر کرده است. خداوند متعال حجت الهی را برای قرار دادن دست ما در دست انسان کامل خلق کرده‌ که رسیدن به این مهم نیازمند کسب شرایطی است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: برای همراهی با صادقین که همان اهل بیت(ع) هستند، در ابتدا باید خود را با بندگی و روزه‌داری پالایش کرده و صلاحیت همراهی با امامان را کسب کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد افزود: اگر ما طلاب علوم دینی، درون خود را پاک نگردانیم همچون آتش زیر خاکستر عمل می‌کنیم و برای برافروخته شدن، تنها یک توفان ناملایم کافی است تا ما را به سمت تباهی و گمراهی خود و اطراف سوق دهد.

امام جمعه اهواز با بیان این‌که همه در عرصه آزمون الهی قرار داریم، خاطرنشان کرد: یکی از اساتید علوم دینی به طلاب می‌فرمودند اگر در مقام بحث، هم مباحثه‌ای مطلب را بهتر از شما مطرح کند؛ اگر بپذیری، خوشا به سعادتت و اگر نپذیرفتی بدان که در عرصه اجتماعی هیچگاه ظرفیت و تحمل رقابت را نخواهید داشت.

وی خاطرنشان کرد: اساتید و بزرگان حوزه تبلیغ معارف دینی را وظیفه الهی خویش می‌دانستند و در مقابل ناملایمات سر تعظیم فرو نمی‌آوردند تا در برابر آزمون و امتحان الهی سربلند قرار گیرند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد به سیره علمای دین و تجربیات تبلیغی ایشان اشاره و با تأکید بر اینکه آزمون‌های الهی فرصتی هستند که تکرار نمی‌شوند، گفت: خداوند متعال نعمت‌ها و برکات خویش را از راه‌هایی که به فکر انسان خطور نمی‌کند بر بندگان صالح خود سرازیر می‌سازد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود به مسئولیت‌های خطیر امامت جمعه اشاره و اظهار داشت: آمایش سرزمینی و تحلیل محیطی نسبت به تمام استان به صورت جزء جزء، بخش بخش و روستا به روستا، از جمله برنامه‌های پیش روی دفتر امام جمعه به شمار می‌رود.

وی با اشاره به حادثه اخیر سیل در استان خوزستان، تاکید کرد: برگرداندن آسایش و آرامش به حادثه دیدگان سیل اخیر از مهم‌ترین و اولویت‌های اساسی دفتر امام جمعه به شمار می‌رود، تا بتوان مشکلی از مشکلات مردم را کاهش داد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد به حضور میدانی خود در جمع مردم منطقه اهواز اشاره و با بیان این‌که همواره به زندگی در جمع مردم مستضعف افتخار می‌کنم، خاطرنشان کرد: حضور طلاب در مناطق و در میان مردم سیل‌زده از عرصه‌های پر افتخار ایران اسلامی به شمار می‌رود که چهره زیبایی از ایثار و خودگذشتگی را به منصه ظهور رسانده است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: حضور روحانیت در داستان سیل، تأثیرات عمیقی را در میان مردم ایجاد کرده همچنین دسیسه و نقشه‌های چندین دهه فعالیت مخرب جریان‌های فکری انحرافی را بر ملا و نابود ساخت.

وی بر راه‌اندازی بانک اطلاعات آمایش سرزمینی در حوزه‌های مختلف تخصصی استان خوزستان تأکید و بیان کرد: بحث اشتغال از معضلات بزرگی است که مشکلات عدیده‌ای چون مباحث سرقت و اعتیاد را دامن‌گیر جوانان منطقه کرده است. امیدواریم با همفکری دوستان بتوانیم در عرصه اشتغال جوانان به دستاوردهای ارزشمندی دست یابیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد ضمن تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه آیت الله جزایری، تقویت حوزه‌‌های علمیه را از برنامه‌های مهم دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم ضمن راه‌اندازی گروه‌های تخصصی، از ظرفیت همفکری و حضور میدانی طلاب و فضلا حداکثر استفاده را داشته و از ظرفیت عظیم نخبگان فرهنگی و تبلیغی بهره‌مند شویم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: بحث اشتغال از عمده‌ترین دغدغه‌هایی است که نیازمند همدلی و همیاری مدیران و مسئولان استانی و حضور میدانی فعالان اقتصادی است تا بتوان با بهبود این موضوع و برداشتن موانع پیش‌رو، در مقابل معضلات اجتماعی ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/ ع

R41468/P/S6,57/CT11

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

واکنش رامبد جوان به حمله‌های اخیر! +عکس

کلیدواژه: اخبار جنایی حوادث

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۰۲۴۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قتل دو دختر به دست عموی جنایتکار
 • جسد گردشگر غرق شده پس از ۱۵روز پیدا شد
 • جسد گردشگرد غرق شده در دورود پیدا شد
 • کشف جسد گردشگر غرق شده در دورود پس از 15 روز
 • جسد گردشگر غرق شده در دورود پس از 15 روز پیدا شد
 • غرق ۶ نفر در رودخانه‌های دورود؛ جسد ۳ غرق‌شده پیدا نشد
 • لرستان|جسد غرق‌شده گردشگر تهرانی پس از ۱۵ روز جستجو پیدا شد
 • قتل دو دختر جوان به دست عمویشان
 • فیلم | روایت دختر دکتر شریعتی از امام موسی‌صدر و دفن پدرش در دمشق
 • پیدا شدن جسد گردشگر غرق شده در منطقه «تنگ لی لی» پس از ۱۵ روز
 • پیدا شدن جسد غرق‌شده پس از ۱۵ روز در دورود
 • پیدا شدن جسد غرق‌شده پس از ۱۵ روز
 • ساماندهی ۱۰ هزار معتاد متجاهر در محله هرندی
 • قتل دو دختر جوان به دست عمویشان در آبادان
 • ۱۱۶ متهم جرایم مواد مخدر در زرندیه بازداشت شدند
 • ماجرای پسری که برای نجات جان پدرش، غذا می‌خورد!
 • جسد محمد مرسی در شرق قاهره دفن شد
 • ۱۱۶ متهم مواد مخدر در زرندیه دستگیر شدند
 • کشف جسد جوان دزفولی در رودخانه دز