به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  این متهم ۳۸ ساله که سال‌های زیادی از عمرش را پشت میله‌های زندان گذرانده است، صبح روز گذشته توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به شهرک مهرگان هدایت شد تا صحنه جنایت‌های وحشتناک خود را بازسازی کند.  

خبر حضور قاتل سریالی طی چند دقیقه در شهرک مهرگان پیچید و جمعیت زیادی در محل «پاتوق سیاه» تجمع کردند تا چهره جوانی را ببینند که سه قتل را بیخ گوش آن‌ها انجام داده بود! درِ حیاط منزل مسکونی که به «پاتوق سیاه» معروف شد، احتمالا توسط سارقان مورد دستبرد قرار گرفته و بخش‌هایی از دیوار‌های این منزل ویلایی نیز تخریب شده بود!

در عین حال عامل قتل‌های سریالی در حالی که سعی می‌کرد چهره‌ای پشیمان از خودش به نمایش بگذارد و بیان می‌کرد به خاطر عذاب وجدان خواب از چشمانش ربوده شده است با دستور قاضی کاظم میرزایی مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد تا راز جنایت هایش را فاش کند.

«علیرضا-ر» پس از تفهیم اتهام سه قتل از سوی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد خود را آماده کرد تا زوایای پنهان این پرونده حساس را بیان کند، اما قبل از آن سرهنگ نجفی و سرهنگ سرایانی (دو تن از افسران پرونده) به تشریح خلاصه‌ای از اعترافات متهم در مراحل بازجویی و چگونگی وقوع جنایت‌ها پرداختند و بعد از آن متهم با خونسردی کامل ماجرای قتل برادرش را شرح داد و گفت: جبار حدود ۱۰ سال از من بزرگ‌تر بود، اما به خاطر اعتیادش جثه ضعیفی داشت. من و او بر سر موضوع ارثیه دچار اختلاف شده بودیم تا جایی که برادرم با دوستانش چند بار قصد قتل مرا داشتند آن‌ها همین خانه را زمانی که خواب بودم به آتش کشیدند تا چنین وانمود کنند که من به خاطر اعتیاد و در حالت خماری یا نشئگی دچار سوختگی شده ام! با این حال هر روز اختلافات ما با او که در همین منزل ارثیه‌ای زندگی می‌کرد، شدت می‌گرفت تا این که زمستان گذشته روزی تصمیم به قتل او گرفتم.

آن روز وقتی وارد خانه شدم  برادرم داخل اتاق بود، بلافاصله از پشت سر چند ضربه به سرش کوبیدم و سپس از او خواستم تا دست هایش را در اختیارم بگذارد که آن‌ها را با طناب ببندم برادرم اصلا فکر نمی‌کرد که من قصد کشتن او را دارم به همین دلیل خیلی کم مقاومت کرد!

من دست و پا‌ها و دهانش را بستم! متهم در حالی که این جملات را خیلی طبیعی و با خونسردی بر زبان جاری می‌کرد به چند کاشی شکسته در محل نیز چشم دوخت و ادامه داد: البته با این کاشی‌ها چند ضربه هم به سرش زدم و بعد هم مقداری از لوازم منزل را روی سرش ریختم تا این که خفه شد. سپس جسدش را کشان کشان به اتاق (انباری) آن سوی حیاط (اکنون دیوار‌های انباری مذکور تخریب شده) بردم و رها کردم دو روز بعد بوی تعفن جسد بلند شد و مشامم را آزار می‌داد برای آن که از شر جسد خلاص شوم آتشی با خار و خاشاک و چوب در گوشه حیاط برافروختم و جسد برادرم را به آتش کشیدم، ولی باز هم نمی‌دانستم با جسد سوخته چه کنم! این بود که چمدان مسافرتی را آوردم و جسد سوخته را در آن گذاشتم و آن را درون چاله‌ای که در حیاط منزل حفر کرده بودم، انداختم و دفن کردم.

مدتی از این ماجرا گذشت و من همچنان به زندگی روزمره خودم ادامه می‌دادم و گاهی هم مواد مخدر صنعتی می‌فروختم تا این که روزی جلیل (یکی از دوستان جبار) زنی حدود ۵۵ ساله را برای استعمال مواد مخدر به خانه ام آورد، او از خیلی قبل با برادرم دوست بود و به طور آزادانه به منزل ما رفت و آمد داشت.

آن روز جلیل زن ۵۵ ساله را نزد من گذاشت و خودش به منظور تهیه مواد مخدر برای آن زن بیرون رفت و دیگر بازنگشت. من هم که مقداری شیشه کشیده بودم به خواب عمیقی فرو رفتم وقتی بیدار شدم فهمیدم که یک بسته از مواد مخدرم نیست! چون کسی به جز آن زن ضایعات جمع کن در خانه نبود به او مشکوک شدم و گفتم مواد مرا بده! ولی او کاملا موضوع را انکار کرد. به او گفتم هرکجا پنهان کرده‌ای بیرون بیاور تا با هم بکشیم! ولی باز هم زیر بار نرفت من که دیگر عصبانی شده بودم مانند جبار دست و پا‌ها و دهانش را بستم و مقداری از لوازم منزل را روی پیکرش ریختم تا این که جان سپرد.

تا سپیده دم کنار جسد بودم و با خودم می‌اندیشیدم که چگونه از شر این جسد خلاص شوم این بود که جسد زن ۵۵ ساله را درون یک تکه موکت گذاشتم و طناب پیچ کردم ساعت ۴ صبح جسد را روی دوشم انداختم و وقتی دیدم خیابان کاملا خلوت است و کسی نیست به کوچه بالاتر بردم و کنار زمین مخروبه رها کردم.

وی در پاسخ به سوال قاضی میرزایی که پرسید چرا جسد را به انتهای زمین مخروبه نبردی تا پنهان بماند؟ گفت: آن لحظه خیلی ترسیده بودم و فقط می‌خواستم از شر جسد رها شوم این بود که آن را در همان ابتدای زمین مخروبه انداختم و بلافاصله هم به خانه ام رفتم تا کسی مرا نبیند! این متهم ۳۸ ساله در ادامه اعترافات تکان دهنده خود به ارتکاب سومین جنایت وحشتناک نیز اشاره کرد و گفت: روز بعد وقتی جلیل دوباره به خانه ام آمد به او گفتم: مرد حسابی چرا بازنگشتی! آن زن خمار بود به همین دلیل هم ساعتی بعد از منزل ما رفت که جلیل گفت: من مجبور شدم چند مسافر جابه جا کنم که دیگر دیر شد!

عامل قتل‌های سریالی در پاتوق سیاه اضافه کرد: از آن روز به بعد جلیل چند بار دیگر هم به خانه ام آمد و به نوعی از جبار سراغ می‌گرفت که من احساس کردم به موضوع مشکوک شده و می‌داند که بلایی سر برادرم آورده ام به همین دلیل نقشه قتل او را نیز کشیدم.

اوایل اسفند بود جلیل دوباره به خانه ام آمد او همیشه پرایدش را روبه روی منزل ما پارک می‌کرد من هم که از قبل نقشه ام را طرح کرده بودم با شیوه دو قتل دیگر او را نیز کشتم و جسدش را در گوشه دیگر حیاط دفن کردم، ولی از یک کارگر معتاد برای حفر گودال کمک گرفتم و مبلغ ۱۸ هزار تومان هم به او دستمزد دادم! البته منتظر بودم تا سارقان خودروی پراید جلیل را که درهایش باز بود به سرقت ببرند و پلیس سارق را به عنوان قاتل دستگیر کند، اما هیچ دزدی متاسفانه سراغ خودرو نیامد حتی چند بار همسایگان در خانه ام را کوبیدند و گفتند: در خودرو باز است و احتمال دارد مورد سرقت واقع شود! چند روز بعد به تهران، اصفهان و بندرعباس گریختم تا این که عذاب وجدان گرفتم و خودم را تسلیم نیرو‌های انتظامی کردم. الان هم بسیار پشیمانم!

در بازسازی صحنه‌های جنایت توسط عامل قتل‌های سریالی که سرهنگ بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) نیز حضور داشت، قاضی میرزایی با صدور قرار بازداشت موقت، متهم را روانه زندان کرد تا تحقیقات بیشتر در این باره صورت گیرد.

 گفتنی است: ششم اسفند سال گذشته زنی با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان رضوی، گم شدن همسرش را اطلاع داد و این گونه پرونده‌ای در دایره فقدانی‌ها با نظارت مستقیم سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) تشکیل شد و گروه زبده‌ای از کارآگاهان به بررسی ماجرا پرداختند تا این که سرنخ‌هایی از قتل مرد ۵۷ ساله (جلیل) به دست آمد و سپس با راهنمایی‌ها و دستورات ویژه قاضی کاظم میرزایی تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد. با کشف جسد مرد ۵۷ ساله، علیرضا تحت تعقیب قرار گرفت و مدتی بعد در بندرعباس به دام افتاد.

منبع: خراسان

انتهای پیام/س

عامل جنایت های سریالی مشهد در چنگال قانون

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در اهواز

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز گفت: صبح امروز سه‌شنبه، یک واحد منزل مسکونی در منطقه کوروش اهواز طعمه حریق شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، آتشپاد علی تراب پور اظهار داشت: صبح امروز سه شنبه 28 خردادماه ساعت 8 و 14 دقیقه طی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان، گزارش آتش‌سوزی منزل‌مسکونی در منطقه کوروش اهواز را اطلاع‌رسانی کردند.

وی افزود: اکیپ عملیاتی شامل 3 دستگاه خودرو اطفاءحریق و 1 دستگاه خودرو امداد و نجات از نزدیکترین ایستگاه عملیاتی به محل حادثه شتافته و پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع جریان برق و گاز  اقدام به مهار آتش سوزی پرداختند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز در پایان اعلام کرد: این حادثه صدمات جانی دربر نداشت.

انتهای پیام

خاتمی: با جمع و تفریق آمار شورای نگهبان هم ۲ میلیون رای گم شده است| حداقل ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ رأی تقلب شده است؛ فتنه واقعی این است| آبروی نظام در مواجه صحیح با خیانت است

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

پسر سیدحسن خمینی: متصدیان دفتر رهبری من را به صف اول نماز عیدفطر راهنمایی کردند

کلیدواژه: قتل اخبار جنایی

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۱۹۵۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قتل خانوادگی فجیع ۲ خواهر در آبادان به دست عموی‌شان
 • قتل ۲ زن در روستای تنگه یک آبادان
 • قتل ۲دختر جوان در آبادان
 • قتل خانوادگی فجیع دو خواهر در آبادان به دست عموی‌شان
 • قتل ۲ دختر در روستای تنگه یک آبادان
 • قتل 2 دختر جوان در آبادان
 • جنایت هولناک در روستای تنگه‌یک آبادان/ مرد جوان ۲ برادرزاده خود را کشت
 • ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان
 • قتل دو دختر جوان به دست عمویشان
 • قتل ۲ دختر در آبادان؛ قاتل: دلیل قتل ناموسی است
 • قتل 2 دختر در آبادان توسط عمو/ قاتل: دلیل قتل ناموسی است
 • یک منزل مسکونی در اهواز آتش گرفت
 • قتل دو دختر جوان به دست عمویشان در آبادان
 • قتل دو زن در آبادان
 • قتل جوانی به دست مرد 63 ساله اختلافات مالی عامل درگیری
 • قتل 2 زن در آبادان
 • ۲ زن در روستای تنگه یک آبادان به قتل رسیدند
 • فردی ۲ برادرزاده‌اش را به قتل رساند / دستگیری قاتل در صحنه جرم
 • اعدام قاتل پس از 20 سال