یک پروژه سینمایی در سکوت خبری، پذیرای یک مدل عکس‌های غیراخلاقی بود. این بازیگر که به سختی می‌توان عکسی قابل انتشار از وی پیدا کرد، سال‌هاست که به‌عنوان مدل عکس‌های مستهجن فعالیت می‌کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است.

استفاده از بازیگران خارجی امری مرسوم در سینمای ماست؛ به‌ویژه در تولیدات مشترک بین ایران و دیگر کشورها، شاهد حضور بازیگران غیروطنی هستیم. اما مشخص نیست که سازمان سینمایی وزارت ارشاد چگونه مجوز بازی یک مدل غیراخلاقی را در فیلمی داخلی داده است؟

گفتنی است، کارگردان این فیلم سال‌ها قبل به‌عنوان هنرجویی مذهبی و ارزشی، با بهره از امکانات برخی از نهاد‌ها فیلمساز شد. اما سال‌هاست که به ساخت فیلم‌های سخیف و «هندی» مشغول است و در تازه‌ترین فعالیت خود نیز همکاری با مدلی بدکاره را پذیرفته است.

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا نازنین زاغری و بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

آفتاب‌‌نیوز :

بریتانیا در کنار آمریکا قرار گرفته و ایران را مقصر خوانده است و از طرف دیگر، مسئله زاغری بار دیگر به صدر اخبار آمده و کار تا ایجاد مانع برای ورود و خروج دیپلمات‌های ایران به سفارتشان در لندن بالا گرفته است. دولت بدون نخست‌وزیر بریتانیا در حالی اصطکاک با ایران را پی می‌گیرد که جرمی هانت، وزیر خارجه‌اش، هم زمان درگیر انتخابات درون‌حزبی برای کسب کرسی نخست‌وزیری است؛ رقابت با کاندیدای پیشتاز، بوریس جانسون که پیش‌تر بر کرسی فعلی هانت یعنی وزارت خارجه انگلیس نشسته بود.

کس دیگری نمی‌تواند باشد

دستگاه دیپلماسی انگلیس همچنان مشغول همراهی با ایالات متحده در متهم‌کردن ایران است. جرمی هانت، وزیر امور خارجه بریتانیا، یکشنبه بار دیگر گفت بریتانیا ایران را مسئول حادثه نفت‌کش‌ها می‌داند. نکته جالب اما فقدان قطعیت در موضع گیری هانت است. برخلاف مقامات ایالات متحده که بدون ابراز هرگونه تردیدی اعلام می‌کنند که بررسی‌های آنها مشخصاً نشان داده اتفاقات نزدیک تنگه هرمز کار ایران بوده، هانت در پاسخ به سوال خبرنگار بی‌بی‌سی بار دیگر روی ادبیات خود در مسئول‌دانستن ایران به این شکل تأکید کرد: «ما ارزیابی‌های اطلاعاتی خود را انجام داده‌ایم و عبارتی که به کار برده‌ایم این است «تقریبا مطمئن» … باور نداریم کس دیگری توانسته باشد این کار را بکند». هانت پیش‌تر در واکنش به تردیدی که جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر، در وجود شواهد برای دست‌داشتن ایران ابراز کرد، واکنش تندی نشان داد و صحبت‌های او را «رقت‌بار» خواند؛ اما برخلاف واکنش محکمش به رهبر حزب رقیب، «تقریبا مطمئن» بودن از اینکه «کس دیگری نمی‌تواند» این کار را کرده باشد، چندان موضع‌گیری قاطعی به نظر نمی‌رسد.

احضار یا ملاقات فوری

در راستای همین تنش‌ها شنبه‌شب اعلام شد سفیر بریتانیا در ایران به وزارت خارجه احضار شده است. خبر احضار راب مک‌ایر در آخرین ساعات روز شنبه در سایت رسمی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران منتشر شد: «در پی اظهارات خلاف‌واقع وزیر خارجه انگلیس در تبعیت کورکورانه و عجولانه از آمریکا در متهم‌کردن کشورمان به دست‌داشتن در حوادث اخیر برای دو نفت‌کش در دریای عمان، دستیار وزیر و مدیرکل اروپای وزارت امور خارجه امروز [شنبه] در ملاقات با سفیر انگلیس، شدیداً به این مواضع غیرقابل‌قبول و ضدایرانی دولت انگلیس اعتراض و با اشاره به اتهام مطروحه که بدون ارائه کمترین سند و مدرکی و تنها در چارچوب سیاست دنباله روانه لندن از واشنگتن مطرح شده، افزود: در جریان جلسه (بسته) پنجشنبه گذشته شورای امنیت سازمان ملل نیز هیچ‌کس به جز انگلیس با این اتهام واهی آمریکا همراهی نکرد؛ حتی بسیاری از رسانه‌های بین المللی شناخته‌شده نیز ادعای آمریکا و انگلیس را به استناد اظهارات مقامات شرکت مالک کشتی و ملوانان آن رد کردند».‌

در ادامه این خبر از محمود بریمانی، دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل اروپای وزارت امور خارجه نیز در این باره نقل شده است: «مدیرکل اروپای وزارت امور خارجه با تقبیح این اتهامات بی‌اساس و اعلام اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران خواستار ادای توضیح طرف انگلیسی و تصحیح این موضع شد و افزود: واکنش‌های مردمی علیه انگلیس ناشی از اینگونه رویکردهای حمایت‌گرانه این کشور از ادعاهای بی پایه و اساس مقامات آمریکایی در مسائل مختلف از جمله موضوع فوق است و اتخاذ مواضع واقع گرایانه از سوی دولت انگلیس منطبق با واقعیات سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران و لزوم تجدیدنظر در رویکرد این کشور، را یادآوری می‌کنیم». در این گزارش همچنین آمده: «سفیر انگلیس در این دیدار اظهار داشت: مراتب را فوراً به لندن منعکس خواهد کرد».‌

اما مک‌ایر بعد از این دیدار گزارش‌ها درباره احضار به وزارت خارجه را رد کرد و مدعی شد به درخواست خودش با مقامات ایران دیدار کرده است: «جالب است. این را هم الان دارم می‌شنوم. من دیروز خواستار یک ملاقات فوری در وزارت خارجه شدم و این درخواست پذیرفته شد. «احضاری» در کار نبود؛ البته اگر رسماً احضار شوم، همواره پاسخ خواهم داد، چنان‌که همه سفرا چنین خواهند کرد».‌اما احضار بوده یا دیدار، آنچه مشخص است اینکه در این دیدار درباره موضع‌گیری بریتانیا نسبت به ماجرای نفت‌کش‌ها صحبت شده و ایران نارضایتی خود را به بریتانیا ابراز کرده است. در همین رابطه بی بی سی هم گزارش داده که ایران از اتهامات بریتانیا «آشکارا خشمگین» بوده و این نارضایتی را در همین جلسه نشان داده است. روز یکشنبه توبیاس الوود، وزیر دفاع بریتانیا، نیز به اظهارنظر دراین‌باره پرداخت. او گفت بریتانیا به دنبال کاهش تنش‌ها خواهد بود، اما «مصمم خواهیم بود تا از امکانات و منافعمان در منطقه حفاظت کنیم».

ادامه ماجرای زاغری رتکلیف

از طرف دیگر و هم‌زمان با اصطکاک‌های ایجادشده بر سر ماجرای نفت‌کش‌ها، ماجرای زندانی‌بودن نازنین زاغری تکلیف به جرم جاسوسی در ایران بار دیگر مطرح شده است. زاغری‌رتکلیف از نگاه حکومت ایران شهروند ایرانی است؛ اما بریتانیا او را شهروند دوتابعیتی ایرانی - انگلیسی می‌خواند. او در سال ۹۵ به این جرم دستگیر و برای اجرای حکم پنج سال حبس به زندان منتقل شد. اکنون هم‌زمان با روز تولد پنج‌سالگی دخترش، دست به اعتصاب غذا زده است و از سوی دیگر خبر می‌رسد همسرش، ریچارد رتکلیف، در بریتانیا و در مقابل سفارت ایران در این کشور با اعتصاب غذای همسرش همراه شده است. جرمی هانت با انتشار تصویری از ملاقاتش با ریچارد رتکلیف در حساب توئیتر، ضمن حمایت از او بار دیگر ایران را به آزاد کردن زاغری تکلیف فراخواند. ریچارد رتکلیف در مصاحبه‌ای همچنین به عملکرد بوریس جانسون، سلف جرمی هانت در وزارت خارجه، در این باره حمله کرده و گفته به این خاطر از او متنفر است. جرمی هانت و بوریس جانسون در حال حاضر مشغول رقابت برای رهبری حزب محافظه‌کار و کسب کرسی نخست وزیری هستند. پیش‌تر جانسون درحالی‌که گفته می‌شد با مأموریت آزادی زاغری به تهران سفر کرده بود، موفق به تغییر در وضعیت او نشد.

تنش در مقابل سفارت ایران در بریتانیا

حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در بریتانیا ابعاد ماجرا را گسترده‌تر نشان می‌دهد. بعیدی‌نژاد در حساب توییترش با انتشار تصاویری به فارسی و انگلیسی از بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارتخانه خبر داد و به همکاری‌نکردن پلیس بریتانیا دراین‌باره اعتراض کرد: «علی رغم هشدارهای متعدد به پلیس و وزارت امور خارجه انگلیس، چند نفر با مسدود کردن مسیر، دیروز و دیشب را جلوی سفارت سپری کردند. امروز علاوه بر افراد، رسانه‌ها برای تهیه گزارش جلوی سفارت اجتماع کرده‌اند. کماکان پیاده‌روی جلوی سفارت مسدود است و امکان تردد دیپلمات‌ها وجود ندارد. حریم سفارت باید مصون از هرگونه مانع باشد. حضور معترضان و دوربین‌های رسانه در جلوی تنها درِ ورودی سفارت با فقط چند متر عرض، امنیت رفت‌وآمد پیاده دیپلمات‌ها به‌هنگام ورود به ساختمان را به خطر می‌اندازد. اعتراض مدنی حق شهروندی است، ولی باید در خارج از حریم سفارت تحت نظارت پلیس انجام شود». او در توییت های انگلیسی‌اش توضیح داده که سفارتخانه‌های ایران در روزهای شنبه و یکشنبه، به‌خاطر اینکه این روزها در ایران روزهای کاری هستند، باز و فعال هستند. او همچنین با انتشار تصویر صحبت‌های رتکلیف درباره جانسون به انگلیسی نوشته است: «متأسفانه ظاهراً ما در سفارت داریم گرفتار سیاست داخلی بریتانیا می‌شویم». اشاره بعیدی‌نژاد ظاهراً به همان ماجرای رقابت هانت و جانسون برای نخست‌وزیری است و تلویحاً این ماجرا را یک حرکت انتخاباتی برای هانت خوانده است.

این تنش‌ها بین ایران و بریتانیا در حالی اتفاق می‌افتد که انگلیس به‌عنوان یکی از اعضای ۱+۴ در مهلت ضرب‌الاجل ایران درباره برجام قرار دارد؛ اما این اتفاقات به هیچ وجه اولین نمونه‌های تنش دیپلماتیک بین دو کشور نیست و حتی تنش در مقابل سفارت‌ها نیز سابقه دارد. در ماجرای مشهور سال ۹۰، گروهی که دانشجویان بسیجی خوانده شدند، در آنچه اعتراض به دست داشتن دولت‌های غربی در ترور دانشمندان ایرانی، دانشمند هسته‌ای ایران و نیز حمایت از مصوبه کاهش روابط دیپلماتیک با بریتانیا، به سفارت این کشور در تهران حمله کردند، اما سفارت ایران در لندن نیز از آسیب حملات بی‌نصیب نبوده است. در یک نمونه در سال ۱۳۵۹ عده‌ای جدایی‌طلب حامی جدایی خوزستان اقدام به گروگان گیری در سفارت ایران در لندن کردند و در سال ۱۳۹۶ نیز گروهی که هواداران سیدصادق شیرازی بودند، به سفارت ایران حمله کردند و پرچم ایران را پایین کشیدند. تجمع این گروه حدود سه ساعت طول کشید.

منبع: خبرگزاری ایرنا

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

(ویدیو)اجرای شگفت‌انگیز ریاضی پرهام و سما (گروه نواندیشان) در شب دهم عصرجدید

کلیدواژه: سینمای ایران بازیگر خارجی عکس مستهجن

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۴۱۰۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بازیگران ایرانی چند زبانه؛ از پیمان معادی متولد آمریکا تا لیلا حاتمی 4 زبانه!
 • بازیگران ایرانی به چند زبان تسلط دارند؟
 • خانم بازیگر از بازی در «یک زن و یک مرد» می گوید/ عکس
 • حضور تروریست خارجی در کشور ۲۵ درصد رشد دارد
 • بازیگران حاتمی‌کیا هم مسأله‌دار بودند!
 • #هویت_قیمتی/ دختران ایرانی با یک صیغه‌نامه ابزاری می‌شوند برای دریافت تابعیت مردان خارجی! +تصاویر
 • بازیگر «گاندو»: قرار نبود شبیه جیسون رضائیان باشم +تصاویر
 • مدل پابند
 • از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران
 • یک مدل غیراخلاقی دیگر این بار از راه موسیقی!
 • واکنش معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به ماجرای جنجالی «مدل مستهجن»
 • واکنش معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به ماجرای مدل مستهجن
 • واکنش بازیگر زن به ماجرای سفر رامبد جوان +عکس
 • بازیگر «زیر آسمان شهر» به سرطان مبتلا شد
 • آقای بازیگر: قرار نبود شبیه جیسون رضائیان باشم +تصاویر
 • سلبریتی‌‍‌ها،میلیاردرهایی معاف از مالیات!
 • بازیگر«پاورچین»: یک عده خاص همیشه سرکارند
 • بازیگران جدید در «محکومین۲» +تصاویر جدید
 • واکنش عجیب مدیر دولتی به منتقدان ابتذال در نمایش خانگی