هلو برو تو گلو؛ یادگیری زبان‌های خارجی آسان‌تر از این ممکن نیست! با هلو، هم بازی کنید، هم زبان یاد بگیرید.  

به گزارش ایسنا به نقل از هلو، بیش از ۵ هزار دیدگاه مثبت و علاقه‌مند و ۵۰ هزار نصب فعال در کمتر از ۳ ماه؛ دستاورد ماه‌ها تلاش بر روی ساخت هلو…! حالا این هلو چی هست؟

یادگیری ۱۶ زبان خارجی به همراه سرگرمی و بازی

به طور کلی یادگیری فرآیندی است که اگر با اصول مناسبی پیش نرود، ممکن است خسته کننده و بسیار زمان‌بر باشد. با استفاده از روش‌های نوین و پیشرفته در زمینه آموزش به ویژه یادگیری و آموزش زبان، می‌توان به سادگی هر چه تمام‌تر درست مثل هلو برو تو گلو، زبان آموخت.

یادگیری به کمک بازی یکی از روش‌های نوین آموزشی است که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. اپلیکیشن هلو با محوریت آموزش انواع زبان‌های خارجی با استفاده از متد آموزش در کنار سرگرمی، همراه شما در یادگیری زبان خواهد بود.

هلو مثل بسیاری از اپلیکیشن‌های مشابه در آموزش زبان، روی دایره لغات شما کار می‌کند. بنابراین دسته‌بندی‌های گوناگونی در نظر گرفته که با ورود به هر کدام کلمات مختلفی را یاد می‌گیرید. غذا و نوشیدنی، حمل و نقل، خرید، آب و هوا، اعداد، شهر و … دسته‌بندی‌های موضوعی هلو هستند که نیازهایتان برای داشتن یک مکالمه معمولی روزمره را پوشش می‌دهند.

هر کدام از این دسته‌بندی‌ها چند سطح مختلف دارند که از آسان‌ترین کلمات شروع شده و به سخت‌ترین‌ها ختم می‌شوند. در واقع مکانیزم پیشرفت در هلو به گونه‌ای طراحی شده که از پایین‌ترین سطح و ابتدایی‌ترین کلمات، به لغات پیچیده‌تر برسید و این گونه دایره لغات‌تان را تقویت کنید. تمام این کلمات را به شیوه بازی کردن یاد می‌گیرید تا همیشه برای یادگیری اشتیاق داشته باشید.

به کمک اپلیکیشن هلو می‌توانید مهارت‌های دیداری، نوشتاری و شنیداری خود را تقویت کنید. انواع تمرین‌ها در حین یادگیری واژه جدید به شما نمایش داده می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا واژه را به حافظه بلندمدت خود بسپارید.

تمرین‌های اپلیکیشن با رعایت اصول گیمیفیکیشن پیاده سازی شده‌اند؛ از این رو کاربر در حین انجام آنها خسته نمی‌شود.

در اپلیکیشن هلو شما قادر خواهید بود ۱۶ نوع زبان خارجی مختلف را یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی، آمریکایی، فرانسوی، روسی، عربی، ترکی استانبولی، ایتالیایی همچنین آموزش زبان آلمانی به همراهِ زبان‌های اسپانیایی، سوئدی، هندی، چینی ماندارین، چینی کانتونی، هلندی، پرتغالی برزیلی و تایلندی با استفاده از هلو به سادگی میسر خواهد بود.

از چشم‌اندازهای هلو می‌توان به گسترش و افزایش تنوع زبان‌ها در ماه‌های آینده اشاره کرد. هلو تا ماه‌های آینده زبان‌های ژاپنی، کره‌ای، نروژی، لهستانی، مجارستانی، دانمارکی، عبری، ایسلندی، اندونزیایی و ویتنامی را هم به فهرست شانزده زبان فعلی خود اضافه خواهد کرد.

به علاوه هلو در نظر دارد، در آینده زبان‌های محلی ایرانی مانند کردی، گیلکی، ترکی آذری و … را نیز به فهرست زبان‌های موجود اضافه کند. اگر این اتفاق بیافتد می‌توان گفت اپلیکیشن هلو می‌تواند به یکی از متمایزترین پلتفرم‌های آموزش زبان در ایران تبدیل شود.

دستاوردهای هلو

با همین رویه، هلو در جلب رضایت مخاطبان خود موفق بوده و دریافت میانگین امتیاز ۴.۸ در کافه بازار هم مؤید همین موضوع است. اپلیکیشن هلو توانسته است در کمتر از ۳ ماه پس از معرفی به ۵۰ هزار نصب فعال و بیش از ۵ هزار نظر با میانگین ۴.۸ برسد. همچنین به گفته تیم توسعه‌دهنده قرار است در آینده قابلیت‌هایی به اپلیکیشن اضافه شوند تا از حضور در محیط آن رضایت بیشتری داشته باشید؛ از جمله رقابت آنلاین و تجربه کلی هیجان جدید…!

هلو در اینوتکس ۲۰۱۹

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس که تا کنون ۷ دوره در ایران برگزار شده است، بستری برای عرضه نوآوری و فناوری بوده و هدف آن تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری روی طرح‌ها و استارتاپ ها است.

هشتمین دوره این نمایشگاه از ۱۹ خرداد ۹۸ تا ۲۲ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. در اولین سال معرفی هلو، توسعه‌دهندگان این پلتفرم تصمیم بر حضور پررنگ در این نمایشگاه گرفتند. هلو در نمایشگاه اینوتکس در سال ۴۴-A سالن، کانتر ۱۹۳ پذیرای بازیدکنندگان محترم می‌باشد. به مناسبت ۵۰ هزارتایی شدن هلو، در این نمایشگاه به قید قرعه به ۵۰ نفر از بازدیدکنندگانِ کانتر هلو، اکانت یکماهه‌ی نامحدود هلو هدیه داده خواهد شد.

انتهای رپرتاژ خبری 

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

مدارس متناسب با رویکردهای نوین آموزشی بازطراحی شوند

به گزارش روز سه شنبه وزارت آموزش و پرورش، «علیرضا کمرئی» در گردهمایی مشترک معاونان وزارتخانه و مدیران حوزه ستادی و ادارات کل تابعه سازمان نوسازی مدارس با اشاره به اهمیت مولفه‌های آموزشی بر فرایند یادگیری اظهار کرد: فضاهای کالبدی مدارس باید اصلاح و بازسازی شوند.

وی افزود: فضای مناسب آموزشی موجب رشد جسمی، روحی، عاطفی و اجتماعی دانشآموزان می شود و این مهم از ساحت های ۶ گانه تربیتی سند تحول بنیادین به شمار میرود.

کمرئی با اشاره به آموزش‌های مبتنی بر مشارکت ادامه داد: فضاهای آموزشی باید تعامل و مناسبات دانش‌آموزان و معلمان را نیز در نظر بگیرد و آزادی پرسشگری، تردیدهای سازنده و تفکرات انتقادی به یک جریان پایدار در فرایند یادگیری بدل شود.

وی تاکید کرد: باید از بند قالب‌های گذشته و همچنین نتیجه محوری فاصله گرفت و به فرایندهای اثرگذار تربیتی پرداخت.

کمرئی در ادامه به تشریح اهمیت محوطه مدارس و تاثیر آن در یادگیری‌های رسمی، غیررسمی و آموزش‌های پنهان پرداخت و اظهار کرد: یادگیری‌های رسمی، مهارت‌های اجتماعی و تجارب موثر در آینده دانش‌آموزان در فضاهای باز و مناسب تحرک اتفاق میافتد؛ بر این اساس اعتبارات لازم در این زمینه باید تامین شود.

این مسئول آموزش و پرورش گروه‌های دوستی، اوقات تفریح و فعالیت‌های خودانگیخته را از جمله فرصت‌های یادگیری عنوان کرد و افزود: طراحی فضاهای آموزشی مناسب، این کارکرد را برای دانش‌آموزان فراهم میکند.

کمرئی همچنین این تغییرات را موجب کاهش ناهنجاریهای رفتاری، احساس تعلق، مالکیت و تکامل شناختی - اجتماعی دانش‌آموزان را موجب ارتقای کیفیت آموزشی مدارس عنوان کرد.

وی با اشاره به ضرورت تعامل مدیران کل با معاونان آموزش متوسطه از تکمیل پروژه‌های هنرستانی نیمه‌تمام، نوسازی و به‌روزکردن تجهیزات هنرستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، پژوهش‌سراها، به عنوان اهداف محوری در تقویت و غنی‌سازی فرصت‌های یادگیری مدارس کشور نام برد.

گردهمایی مشترک معاونان وزیر آموزش و پرورش و مدیران حوزه ستادی و ادارات کل تابعه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور که از ۲۶ خردادماه در اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز شده است امروز - ۲۸ خرداد - به کار خود پایان می‌دهد./‏

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

(ویدیو)اجرای شگفت‌انگیز ریاضی پرهام و سما (گروه نواندیشان) در شب دهم عصرجدید

کلیدواژه: یادگیری زبان آلمانی یادگیری زبان انگلیسی

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۴۱۰۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آذرنیا: قبل ازاین‌که بگویند برو، خودم رفتم
 • فراخوان طراحی نام و لوگو برای اپلیکیشن دوچرخه‌سواری
 • آموزش آکادمیک خلبانی در دوران نوجوانی راهی برای توسعه پایدار و ماندگار در ایران
 • قدامات اساسی در هنگام پریدن غذا در گلو
 • آموزش زبان در کوتاه‌ترین زمان
 • کودک 4 ساله تبریزی بدون آموزش می خواند
 • آمریکا باید نگران اختلاف نتانیاهو و لیبرمن باشد/ بلندی‌های جولان بدل به کلافی شده که نمی‌توان به‌آسانی گره آن را گشود
 • درصورت پریدن غذا در گلو چه باید کرد؟
 • مهمترین راه برو در جنگ اقتصادی،احیای تلاش های مجاهدانه جهادگران است
 • امکان استعلام قیمت کالاهای پرمصرف از طریق اپلیکیشن های موبایل
 • آموزشگاه فن آموزان، از آموزش تا اشتغال همراه شماست!
 • مدرسه باید نمایی از جامعه باشد/ آموزش و پرورش پیشرفته به دنبال عادی سازی است
 • رونمایی از اپلیکیشن چندرسانه‌ای «ماجراهای سبزک و فیروز»/ برنامه‌ای ویژه کودکان
 • امکان استعلام قیمت کالا‌های پرمصرف از طریق اپلیکیشن‌های موبایل
 • قیمت کالاهای پرمصرف را از اپلیکیشن‌ها استعلام کنید! + اسامی اپلیکیشن‌ها
 • وزارت صنعت: قیمت کالاهای پرمصرف را از اپلیکیشن‌ها استعلام کنید!
 • طرز تهیه دسر بستنی و هلو
 • اختلال یادگیری خاص چیست؟
 • تنوع زبانی تهدید نیست