به روز رسانی جدید بازی جنجالی و نوستالژی Super Mario امکانات جدیدی از جمله بازی آنلاین را به آن اضافه می کند.

به گزارش گروه اقتصادی قدس انلاین، در E3 2019، نینتندو تایید کرد که "به روز رسانی های آینده" برای سوپر ماریو اجازه می دهد تا بتوانید به صورت چند نفره آنلاین با دوستان خود بازی کنید، سوپر ماریو میکر 2 تنها به شما اجازه می دهد سطح بازی های خود را در چند نفره آنلاین با سبک تصادفی matchmaking بازی کنید، اما طرفداران آن را به عنوان نمونه دیگری از نینتندو همسترینگ در گزینه های بازی آنلاین خود قرار نمی دهند. به نظر می رسد نینتندو شکایات را شنیده است و این محدودیت را در یک آپدیت پس از راه اندازی اصلاح می کند.

 Super Mario Maker 2 با توجه به اینکه اخیرا فعالیت های خود را به Super Mario Maker 2 Nintendo Direct اختصاص داده است به شدت به خلاقیت نینتندو در E3 2019 نیاز دارد.

Super Mario Maker 2 به احتمال قوی در میان بازی های E3 2019 قابل پخش در نمایشگاه است، بنابراین بسیار خوب است بدانید که نینتندو در برابر این بازخورد فناناپذیر خواهد بود.

Super Mario Maker 2 قرار است در روز 28 ژوئن منتشر شود که از ویژگی های جدید آن می توان به ، زیبایی شناسی جدید ماریو، گزینه های ساخت سطح بیشتر، یک برنامه ی تک نفره مناسب و مهمتر از همه به بخش چند نفره اشاره کرد. این ها همه ویژگی های بسیار هیجان انگیز هستند، اما با توجه به گزارش های متعدد، بزرگترین و جذاب ترین به روز رسانی این بازی برای کاربران، ویژگی بازی آنلاین چند نفره با دوستان است.

یک نماینده نینتندو در یک نشست مطبوعاتی اخیر اعلام کرد: بخش چند نفره بازی Super Mario Maker 2 اجازه نخواهد داد که افراد در سطح بازی با دوستان خود به طور مشخص آنلاین بازی کنند، شما می توانید با سایر بازیکنان به صورت تصادفی آنلاین بازی کنید، اما اگر بخواهید با دوستان خاصی بازی کنید، باید گزارش دهید که آن را در یک سوئیچ یا بی سیم محلی قرار دهید که دردسرهای زیادی خواهد داشت. توضیح داده شده است که بازیکنان در همان گروه می توانند یک آچار در تابلوهای آنلاین پرتاب کنند و کانال GameXplain گزارش می دهد که نینتندو این تنظیم چند نفره را در یک پاسخ ایمیل در گزارش جهانی تایید کرده است.

این اتفاق برای بخش چند نفره آنلاین Super Mario Maker 2 بسیار ناامید کننده است و تنها به تصادفی بودن بازی محدود می شود، اما خیلی هم تعجب آور نیست چرا که نینتندو رکورد ضعیفی از گذشته تا به امروز در بخش چند نفره آنلاین داشته است، برای مثال Sploton 2 به بازیکنان این امکان را نداد که به طور مستقیم با دوستان خود آنلاین بازی کنند، در صورتی که یک بازی اجتماعی مبتنی بر تیم بود که در سال 2017 منتشر شده است و همچنین به طور خودسرانه نقشه ها را به اسلات های خاص اختصاص داد.

اگر به روز رسانی بخش چند نفره بازی Super Mario Maker 2 به همین شکل باشد ممکن است در به روز رسانی های بعدی، نینتندو یک مقدار محدودیت ها را کاهش دهد چرا که به احتمال قوی با اعتراض کاربران همراه خواهد شد به عنوان مثال، بازیکنان بتوانند به سادگی از مدال طلای بازی و پیروزی جدا شوند و این به بازیکنان اجازه می دهد با حباب های کوچک خود با دوستان خود بازی کنند که به نظر می رسد هر کس هر چه می خواهد می تواند بخورد.!

ما به بررسی بیشتر در مورد چگونگی بخش چند نفره Super Mario Maker 2 و نحوه تغییر آن پس از راه اندازی تحقیق خواهیم کرد و اگر نینتندو اطلاعات جدیدی منتشر کند در اختیار شما قرار می دهیم.

انتهای پیام/

منبع: قدس آنلاین

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

زنگ خطر گوگل برای رسانه های خبری

تازه‌ترین تحقیق نشان می‌دهد گوگل در سال 2018 از صنعت خبر، درآمدی 4.7میلیارد دلاری کسب کرده و همین موضوع صدای ناشران خبر، روزنامه نگاران و فعالان حوزه خبر را درآورده است چرا که معتقدند این غول تکنولوژی بدون هزینه کردن برای تولید محتوا، بیشترین درآمدزایی را از زحمات دیگران داشته است. میترا جلیلی خبرنگار

در عصر حاضر، زندگی بشر با خبر عجین شده و کمپانی‌های بزرگ، بسیاری از تصمیم‌های خود را بر مبنای اخباری خاص می‌گیرند؛ اخباری که حالا برای یک غول دنیای فناوری بسیار پولساز شده و تازه‌ترین تحقیق نشان می‌دهد گوگل در سال 2018 از صنعت خبر، درآمدی 4.7میلیارد دلاری کسب کرده و همین موضوع صدای ناشران خبر، روزنامه نگاران و فعالان حوزه خبر را درآورده است چرا که معتقدند این غول تکنولوژی بدون هزینه کردن برای تولید محتوا، بیشترین درآمدزایی را از زحمات دیگران داشته است. به اعتقاد این گروه، همان‌طور که کمپانی‌ها برای موزیک، فیلم و... پول پرداخت می‌کنند گوگل نیز باید برای دراختیار گرفتن محتوای خبری هزینه‌ای بپردازد.
تجارت خبری گوگل
تازه‌ترین گزارش مؤسسه News Media Alliance)NMA) نشان می‌دهد که اخبار بخش قابل توجهی از تجارت گوگل محسوب می‌شود چرا که این کمپانی در سال 2018 از سایت‌های خبری و صنعت خبر ازطریق موتور جست و جوی گوگل و همچنین سرویس گوگل نیوز، 4.7میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. طبق این گزارش، حدود ۴۰ درصد کلیک‌ها در جست و جوی گوگل مربوط به اخبار و راه‌های کسب درآمد است. آمار این گزارش همچنین نشان می‌دهد که از ژانویه سال 2017 میزان ترافیک از جست و جوی گوگل به سمت ناشران خبری رشدی بیش از 25درصد داشته و این رقم در ژانویه سال 2018 به حدود 1.6میلیارد بازدید در هفته رسیده است.همچنین گوگل نیوز در سال 2009 ماهانه حدود 24میلیون بازدیدکننده در امریکا داشته است درحالی که این رقم برای نشریات موفقی همچون سی‌ان‌ان و نیویورک تایمز 50میلیون بازدیدکننده بوده است اما این روند تغییر کرد طوری که در ماه مه سال 2018، گوگل به تنهایی ماهانه 150میلیون بازدیدکننده در امریکا داشت که این عدد تقریباً معادل دو برابر تعداد بازدیدکننده‌های سی‌ان‌ان یا نیویورک تایمز است.
 البته مؤسسه NMA که اتحادیه‌ای متشکل از بیش از 2هزار روزنامه نگار در سراسر امریکاست یادآور شده که درآمد عنوان شده برای گوگل بدون احتساب ارزش دیتای شخصی کاربرانی است که به ازای هر بار کلیک روی یک محتوای خبری، مقاله و...، سودی را نصیب گوگل یا سایر غول‌های فناوری ازجمله فیس‌بوک و اپل کرده‌اند.
«دیوید چاورن» مدیرعامل مؤسسهNMA در گفت‌و‌گو با روزنامه نیویورک تایمز گفت: این رقم تقریباً با کل درآمد صنعت خبر آنلاین امریکا برابری می‌کند. طبق گزارش مؤسسه پژوهشی News Media Alliance، بین 16تا 40درصد از نتایج جست‌وجوهای گوگل، محتوای خبری دارند و درآمد گوگل از توزیع محتوای خبری تنها 400میلیون دلار کمتر از 5.1میلیارد دلاری است که در سال گذشته صنعت خبر ایالات متحده امریکا به طور کلی از محل تبلیغات دیجیتال کسب کرده است.
وی ادامه داد: روزنامه نگاران و خبرنگارانی که در تولید محتوا مشارکت داشته‌اند، این درآمد عظیم را ایجاد کرده‌اند پس مستحق در اختیار داشتن برشی کوچک از درآمد 4.7میلیارد دلاری گوگل این غول دنیای فناوری هستند.درواقع گوگل این غول دنیای فناوری که در کالیفرنیا واقع شده، این رقم را مدیون تلاش روزنامه نگاران و تولید محتوا و از طریق گوگل نیوز و جست‌وجوی گوگل است.
مدیرعامل مؤسسهNMA همچنین یادآور شد: گوگل و فیس‌بوک از روی خیرخواهی، کاربران دوستدار خبر را به سایت‌های خبری هدایت نمی‌کنند بلکه با این کار، سهم عمده‌ای از درآمد تبلیغات آنلاین را به خود اختصاص می‌دهند. در نتیجه رسانه‌های قدیمی که چندین دهه به درآمد تبلیغاتی وابسته بودند از یک منبع حیاتی درآمدزایی دور مانده‌اند و به همین دلیل بسیاری از این رسانه‌ها هم از نظر تیراژ و هم از نظر نیروی کار از بین رفته یا کوچک شده‌اند.
وی خطاب به روزنامه نگاران و تولیدکنندگان محتوای خبری گفت: آنچه مسلم است اینکه غول‌های فناوری جهان این تجارت پرسود را دوست دارند چون شما می‌نویسید و محتوا تولید می‌کنید و آنها بهره نهایی را می‌برند.«چاورن» هدف از این تحقیق و مطالعه را یافتن راهی برای تصویب قانون حفظ و نگهداری آثار نویسندگان در فضای مجازی و تقسیم عادلانه درآمد حاصل از تبلیغات پلتفرم‌های آنلاین بین رسانه‌ها و کمپانی‌های فناورانه دانست.
سایه شک بر گزارشNMA
البته این تمام ماجرا نیست و میزان درآمد گوگل از صنعت خبر محل حرف و حدیث فراوانی است و برخی از محققان نسبت به بخش‌هایی از روش این مطالعه شک و تردید دارند. به‌عنوان مثال «بیل گروئسکین» استادیار دانشکده خبر دانشگاه کلمبیا، تحقیق مؤسسه NMA و نتیجه 4.7میلیارد دلاری آن را کمی گیج‌کننده می‌داند. وی به‌روزنامه گاردین گفت: به‌نظر می‌رسد محققان از اطلاعات یک کنفرانس که در سال 2008 برگزار شد استفاده کرده‌اند و از روی داده‌ها تخمین زده‌اند که میزان درآمد گوگل از حوزه تجاری اخبار در سال 2018 چقدر بوده است. با وجود انتقاد فراوان خبرنگاران و روزنامه نگاران به‌گوگل، این استادیار همچنان معتقد است که درآمد گوگل از صنعت خبر نمی‌تواند تا این حد بالا باشد و این رقم تنها در نتیجه اشتباه محاسباتی و تحلیلی اعلام شده است.
سخنگوی گوگل هم نسبت به این گزارش بی‌تفاوت نماند و با انتقاد از آن، این گزارش را غیردقیق دانست. سخنگوی گوگل گفت: سرویس گوگل نیوز وجست و جوی گوگل، ماهانه بیش از 10میلیارد کلیک برای وب سایت‌های خبری دارد. درواقع گوگل حق اشتراک به آنها می‌پردازد و درآمد مناسبی برایشان رقم می‌زند پس برای آنها درآمدزایی داشته است.
قانون جنجالی در اروپا
با اینکه امریکا هنوز قانونی برای تعامل بین پلتفرم‌های فناوری و رسانه‌های خبری تصویب نکرده است، پارلمان اروپا در 27 ماه مارس به نفع یک دستورالعمل جنجالی کپی رایت، رأی داد که به موجب آن کمپانی‌های فناوری همچون گوگل یا فیس‌بوک موظفند سهمی از درآمد حاصل از استفاده از محتواهای تفریحی، مقالات و همچنین خبرها را به ناشران پرداخت کنند. درواقع با این کار، شاهد اصلاح در قوانین کپی رایت در این کشور هستیم هرچند بسیاری، آن را مغایر با آزادی بیان می‌دانند. به موجب این قانون، پلتفرم‌هایی همچون گوگل، فیس بوک یا یوتیوب باید قبل از آپلود محتواهای خبری، فیلم، موزیک و....مجوز داشته باشند در غیر این صورت هرگونه مطلب بدون مجوز از پلتفرم آنان حذف می‌شود. ازسوی دیگر طبق این قانون، روزنامه نگاران هم باید سهمی از درآمد مرتبط با کپی رایت که نصیب ناشران آنها می‌شود را در اختیار داشته باشند. البته پلتفرم‌های آنلاین هم عنوان کرده‌اند که به منظورممانعت از انتشار اخبار بدون مجوز، باید هزینه زیادی صرف ساخت فیلترهای محتوا کنند که این موضوع چالش زیادی برای آنان ایجاد می‌کند.حال باید منتظر ماند و دید رسانه‌های خبری در اروپا می‌توانند سهم مناسبی از درآمد تبلیغاتی پلتفرم‌های آنلاین همچون فیس‌بوک و گوگل را در اختیار بگیرند یا نه. چراکه موفقیت اروپا می‌تواند امریکا را نیز به سمت تصویب چنین قوانینی پیش ببرد.
 
 
 

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

(ویدیو)اجرای شگفت‌انگیز ریاضی پرهام و سما (گروه نواندیشان) در شب دهم عصرجدید

کلیدواژه: بازی آنلاین بازی کامپیوتری پلی استیشن نینتندو

منبع این خبر، وبسایت qudsonline.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۴۸۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • گشایش سپرده ویژه معاملات آنلاین سهام در بانک‌پاسارگاد
 • ۱۰ درصد ظرفیت پارکینگ ها برای رزرو آنلاین در نظر گرفته شده است
 • جام جهانی بسکتبال سه نفره| یک پیروزی و یک شکست برای ایران در روز نخست
 • پیروزی تیم بسکتبال سه نفره بانوان مقابل مغولستان
 • آلمانی‌ها از تلاش اروپا برای حفظ برجام ابراز تردید کردند
 • پیروزی تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران مقابل مغولستان
 • پخش آنلاین مناظره سوم بین زاکانی و تاجزاده
 • شکست دختران بسکتبال سه نفره ایران در آغاز جام جهانی
 • جام جهاني بسکتبال سه نفره هلند؛ باخت دختران ايران مقابل اسپانيا
 • شکست تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران مقابل اسپانیا
 • تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران مقابل اسپانیا شکست خورد
 • شکست دختران بسکتبال سه نفره ایران در شروع جام جهانی
 • سفارش آنلاین از سوپرمارکت‌ها با اسنپ‌فود
 • مهلت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تمدید شد
 • «پولی» شدن سایت روزنامه‌ها؛ جبر رسانه‌های آنلاین یا خود تبعیدی؟/ تجربه روزنامه شرق در فروش نسخه الکترونیک موفق بود؟
 • بتسدا بازی The Elder Scrolls: Blades را برای نینتندو سوئیچ عرضه کرد
 • حیوانات می‌توانند خرید کنند
 • تمدید مهلت نام‌نویسی مکالمه عربی ویژه عکاسان اربعین
 • اضافه شدن نرم افزاری استریم یوتیوب به آپدیت خودروهای تسلا