تین‌نیوز | 

با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، شورمیج به عنوان رئیس شورای فرهنگی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران منصوب شد.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری، علی شورمیج، معاون توسعه مدیریت و منابع، را در اجرای تصویب‎نامه شماره 116077/ت33324 هـ مورخ 18/9/1389 هیات وزیران و بخشنامه شماره 185402 مورخ 17/8/89 سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی به این سمت منصوب کرده است. 

وی ترویج فضایل اخلاقی و معارف اسلامی کارکنان از جمله ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت و تلاش برای مشارکت عمومی کارکنان در مناسبت‎های مذهبی و فرهنگی را از انتظارات خود از این شورا برشمرده است.

گفتنی است، پیش از این احمد مظفر، مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی، مسعود خواست‎خدایی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج، یداله آقائی صائم، مدیر روابط‎عمومی، ابوالفضل فرهبد، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، محمد عباسی، رییس ستاد اقامه نماز و لیلا بیات، مسئول روابط‎عمومی فرودگاه مهرآباد به عنوان اعضای شورای فرهنگی شرکت تعیین شده بودند. 

منبع: تین نیوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آقاي رييس جمهوري، به داد روابط عمومي ها برسيد

خبرگزاري آريا - جناب آقاي رييس جمهور، ارتباطات و اطلاع رساني بخش مهمي از وظايف و ماموريت هاي هردولت سازمان، و حوزه اي است، روابط عمومي ها چشمان بينا، گوشهاي شنوا و دستان پرتوان سازمانها هستند.به داد آنها برسيد. با تصميم گيريهاي سليقه اي جان آنها دارد درمي رود.لطفا کار را به کاردان بسپريد.
وزاري محترم، اعضاي هيات دولت، روابط عمومي ها نقش بسزايي درشفاف سازي عملکرد ها دارند، به آنها بها دهيد، شان و جبروت شما در افکار عمومي و در نزدمخاطبان خاص و عام فقط ازصدقه سرتلاش صادقانه ي روابط عمومي ها ست، قدري به آرامش هر روزه تان فکر کنيدو دريابيد که اين آرامش محصول درايت و مديريت متخصصاني از جنس ارتباطات و کارشناسان و کارداناني به رنگ اعتماد و اعتبار است. به آنها توجه کنيد، به خدا روابط عمومي گوشت قرباني ساير واحدها نيستند .
روساي محترم مراکز و مديران کل محترم روابط عمومي وزارتخانه ها و نهادهاي دولتي، چرا اينقدر بي تفاوتي؟ چرا اينقدر سکوت؟ مگر نه اين است که جايگاه حقوقي شغلي که شما متصدي اش هستيد به خطر افتاده است! مگرنه اين است که ممکن است همين امر خلاف، روزي دامن شما را هم بگيرد، نکند الان در فکر تماس و تعامل و ارتباط با مديران و ارتباط بازهاي ديگر هستيد تا جايي براي شغل بعديتان خالي کنند!
جناب آقاي دکتر دژپسند، وزيرمحترم امور اقتصادي و دارايي، نام شمارا در تاريخ اين وزارتخانه به عنوان يکي از وزرا مي نويسند، شما اکنون بخشي از تاريخ وزارت ماليه هستيد، بپذيريد که امضايتان بر انحلال مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني ، خيلي خوش رنگ نيست، هنوز هم دير نشده است.
اعضاي محترم شوراي اطلاع رساني مجموعه وزارت امور اقتصادي و دارايي، مديران محترم روابط عمومي سازمانهاي وابسته، بانک ها و بيمه ها ، کجاييد شما؟ در دلتان چه مي گذرد؟ فکر جايگزين؟ شمايي که در آن چهارشنبه هاي با صبحانه فقط حرف مي زديد و به و به مي گفتيد و مي شنيديد،شما را چه شده است؟ نکند نمي دانيد چه مي رود برسرتان؟ نکند مي ترسيد از اظهار نظر؟ باز هم محافظه کاري؟ باز هم ترديد؟ تير اين چله از کمان رها شده به شما هم خواهيد رسيد شک نکنيد.
مديران کل روابط عمومي و ارشاد و روساي مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارتخانه ، شمابه عنوان مديران ادوارروابط عمومي وزارت عريض و طويل امور اقتصادي و دارايي مسووليد ، مسووليد که با هر توان و قدرتي داريد از حق روابط عمومي دفاع کنيد، شما نان و نمک اين پست را خورده ايد .
کارکنان روابط عمومي وزارت امور اقتصادي و دارايي، کاش قدري هم به فکر توانمندسازي و تقويت بار علمي و محتوايي خودتان باشيد تا تفکر درباره رسيدن به مراتب بالاي مسووليتي و مديريتي و ايضا نگارش نامه ها و گزارشهاي بي سرانجام .کاش مي توانستيد خودو دانش و توان ارتباطاتي خودرا بر وزارتخانه تحميل مي کرديد تا اکنون بر شما چيره نشوند.شما بايد قدر خودتان را بيشتر بدانيد.
جناب آقاي حسيني ، دوست عزيز و بزرگوارم شما مالک مرکز روابط عمومي وزاراموراقتصاداي و دارايي نبوديدکه با مويزي گرمي تان شود و با غوره اي سرديتان، حق نداشته و نداريد که اين امانت را به خود رها کنيدوشان و جايگاه و مرتبه شخصيت حقوقي تان را فداي شخصيت حقيقي چندسال اخيرتان بکنيد، شما نبايد زير بار هر دستور و امري مي رفتيد.راهي که دوست ديگر بنده جناب مرتضي نظري هم در روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش رفت و همه ديديم آنچه نبايد مي ديديم.
اهالي محترم رسانه، عزيزان و بزرگواران ، رسالت روزنامه نگاري شما ايجاب مي کند که الان مدافع روابط عمومي باشيد، بي خيالي پيشه نکنيد هرچه باشد مديران و کارکنان با تجربه روابط عمومي ها شما را بهتر از کارکنان دفتر وزارتي مي شناسند.
استادان عزيز،دانشجويان و دانش آموختگان ارتباطات، وقت ايفاي نقش است.چهارسال و بلکه بيشتر درس نمي موزانيد و درس نمي آموزيد که تخصصتان را به چيزي ندهند.چهارسال وقت کمي نيست.مگرنمي گويند وقت طلاست.
عزيزان، علماي اعلام، نمايندگان مجلس،مديران و صاحب نظران به داد روابط عمومي برسيد. مرغ عزا و عروسيتان دارد به فنا مي رود.ارتباطات در کشور به قهقهرا رفته است. شمارا به خدا ،مطبوعات که با ندانم کاري هاي مديريتي و بي درايتي هاي کاغذي مردند، روابط عمومي ها نيز نکشيد.
* دكتراي ارتباطات و فعال روابط عمومي
-->

آیت‌الله اراکی: یک راه این است که انتخابات را ملغی کنیم؛ بگوییم مردم نقشی نداشته باشند و همه از طریق رهبری تعیین شوند| اگر چنین می‌شد،‌ قطعاً خطاها کم‌تر می‌شد| برجام اشتباه بزرگی بود| مدیریت رهبر انقلاب در پرونده برجام، بسیار دقیق و حکیمانه‌ بود| تدیّن «

جنجال عکس نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا

انتقاد سرمربی لهستان از میزبانی ارومیه: نمی‌دانم به ایران برگردم یا نه/ بازیکنانم ترسیده بودند

منبع این خبر، وبسایت www.tinn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۵۵۸۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • با جدایی زرندی؛ حاجیلو مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال شد
 • دوره های آموزشی و مهارتی برای روابط عمومی واحدهای استان خوزستان برگزار می شود
 • مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال تغییر کرد
 • حاجیلو مدیر روابط عمومی استقلال شد
 • مدیر روابط عمومی استقلال مشخص شد
 • حاجیلو مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال شد
 • مدیر جدید روابط عمومی باشگاه استقلال معرفی شد
 • حامد حاجیلو به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال انتخاب شد
 • مدیر جدید روابط عمومی باشگاه استقلال انتخاب شد
 • کاهش بهای خدمات ناوبری و فرودگاهی در بخش هوانوردی عمومی
 • سید حسین بى‌نیاز مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل شد
 • وزارت اقتصاد روابط عمومی را در تله تشریفات نیندازد
 • معاون روابط عمومی وزارت ورزش نایب رییس فدراسیون کاراته شد
 • بهای خدمات ناوبری و فرودگاهی ۳۰ درصد ارزان شد
 • خدمات ناوبری و فرودگاهی هوانوردی عمومی ۳۰ درصد ارزان شد
 • بهای خدمات ناوبری و فرودگاهی ۳۰ درصد کاهش یافت
 • ◄ ارزانی 30 درصدی بهای خدمات ناوبری و فرودگاهی در حوزه هوانوردی عمومی
 • ◄ رستمیان مشاور اجرایی مدیرعامل در امور فرودگاه‎ها شد
 • حمله هوایی انصارالله یمن به 2 فرودگاه عربستان