فرهاد مجیدی که در کمیتۀ ملی المپیک ایران برای پذیرش سکان تیم ملی امید حاضر شده بود، با صحنۀ هیجان‌انگیزی روبرو شد.

اخبار ورزشی- فرهاد مجیدی پس از کناره‌گیری از باشگاه استقلال و پذیرش هدایت تیم ملی امید ایران و همکاری با فدراسیون فوتبال، دقایقی پیش در کمیتۀ ملی المپیک ایران حاضر شد تا رسماً کار خود را در سمت جدیدش آغاز کند که در زمان ورود به محل این کمیته، با نوۀ استقلالی امام خمینی روبرو شد.

حسن خمینی

 

حسن خمینی که یکی از استقلالی‌های دو آتشۀ فوتبال ایران است، در کنار رییس کمیـتۀ ملی المپیک حضور داشت تا به فرهاد مجیدی استقلالی، حضور در سمت جدیدش را تبریک بگوید که خیلی مکالمۀ آنها به طول نیانجامید!

 

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

۳ اقدام مهم برای بهسازی میدان امام خمینی(ره)

سخنگوی شورای شهر تهران با تأیید خبر شهردار تهران مبنی بر بهسازی میدان امام خمینی(ره) گفت: برای احیای این میدان ۳ اقدام مهم در نظر گرفته شده است.به گزارش بلاغ،علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران  در خصوص اینکه شب گذشته شهردار تهران خبر از آغاز بهسازی میدان امام خمینی(ره) در آینده نزدیک داده است، گفت: میدان امام خمینی(ره) یا همان توپخانه در واقع یکی از عناصر تاریخی شهر تهران به حساب می‌آید.

وی افزود: این میدان پس از شکل‌گیری در گذر زمان تغییراتی داشته و تخریب و نوسازی‌هایی در آن انجام شده و از همه مهم‌تر به واسطه این تخریب و نوسازی‌ها تغییر کارکردهایی هم داشته است.

اعطا خاطرنشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تغییر کارکردهای این میدان باعث شده بافت اجتماعی این بخش از شهر هم تغییر یابد و به این ترتیب هدف از حضور در این میدان از سوی شهروندان دچار دگرگونی شده است.

سخنگوی شورای شهر تهران تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وقتی ما قرار می‌گذاریم که حیات را به مرکز تاریخی تهران برگردانیم، هدفمان این است که بخشی از دارایی شهر را که می‌توان میراث تاریخی قلمداد کرد را رونق بخشید و از سویی باید در این مسیر به گونه‌ای عمل کنیم که افراد نه صرفا برای کار بلکه برای زندگی و گذراندن اوقات فراغت به آن محل‌ها رفت و آمد کنند.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کاری که باید در این مسیر انجام شود این است که فضاهای شهری را به لحاظ نوع کارکرد برای حضور افراد محیا کنیم و از سوی دیگر تغییراتمان باید به شکلی باشد که فضای مهیاشده پذیرای مردم هم باشد.

اعطا گفت: در میدان امام خمینی(ره) در بخش شمالی و جنوبی میدان قرار است مسیر پیاده‌راهی توسعه یابد و مسیر خودرویی به جای انسداد با اندکی محدودیت مواجه شود.

سخنگوی شورای شهر تهران اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: کار دیگری که قرار است در این میدان انجام شود این است که ساختمان بلدیه که در ضلع شمالی میدان در حال شکل‌گیری است هرچه زودتر ساخته شده و به عنوان یک فضای شهروند محور در اختیار مردم و شهروندان قرار گیرد.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ البته صحبت‌هایی شده بود که بخش‌هایی از مدیریت شهری که در ارتباط بیشتر با مردم هستند، در این ساختمان مستقر شوند تا رفت و آمد مردم به این ساختمان بر پویایی بیشتر این میدان افزوده کند.

اعطا سومین اقدامی که باید در میدان امام خمینی(ره) انجام شود را حفظ و ساماندهی جداره‌ها و نمای ساختمان‌های اطراف میدان نام برد و گفت: ما در اطراف این میدان ساختمان‌های با قدمت تاریخی داریم که باید اینها حفظ و در زمان بهره‌برداری ثانویه مورد توجه قرار گیرند.

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

کلیدواژه: فرهاد مجیدی باشگاه استقلال استقلال سید حسن خمینی فرهاد مجیدی تیم ملی فوتبال امید

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۶۳۳۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • شاگردان ویلموتس و فرهاد مجیدی ۲۴ تیر به مصاف هم می‌روند
 • حسینی بعد از تمدید: استقلال خانه من است
 • اظهارات آقای کارگردان در مورد فیلم جدیدش
 • شاگردان ویلموتس و فرهاد مجیدی ۲۴ تیر به مصاف هم می‌روند/ طلب کی‌روش پرداخت شد
 • دروازه‌بان سابق سپیدرود فردا تیم جدیدش را معرفی می‌کند/ ملکی از رفتن به استقلال پشیمان شد
 • زمان دیدار دوستانه تیم ملی با شاگردان مجیدی مشخص شد
 • اردبیل| پدر شهید حسن‌زاده آسمانی شد
 • یوسا رمان جدیدش را اکتبر به بازار می فرستد
 • قلی زاده: بازی با شهروند در کمال آرامش برگزار شد/ پیوستن حسن زاده هنوز قطعی نیست
 • کتاب «سید جمال و آموزه‌های اصلاحی او در عصر جهانی شدن» منتشر شد
 • برگزاری کارگاه موسیقی سید محمد ذوالنوری در همدان
 • حسن یزدانی و حضور بی‌حرف و حدیث در انتخابی
 • استقلالی‌ها هنوز قید پاتوسی را نزده اند
 • تغییر چهره شبنم قلی‌خانی با آرایش جدیدش +عکس
 • رودخانه پل خرمشهر تا پل حسن آباد سمنان لایروبی شود
 • رضا آذری هافبک استقلال : نمی‌گذاشتند در تیم شفر بازی کنم/ یک ساعت پیش از بازی، ترکیب استقلال عوض می‌شد
 • بهره‌برداری از دوربرگردان تقاطع غیرهمسطح سید حسن نصرالله تا پایان هفته جاری
 • رضا آذری: نمی‌گذاشتند در تیم شفر بازی کنم/ یک ساعت پیش از بازی ترکیب استقلال عوض می‌شد! / فرهاد مجیدی ایران را به المپیک می‌برد
 • فرهاد قائمی و سیدمحمدموسوی به تیم والیبال شهرداری ارومیه پیوستند