منزوی به برخی از شایعات واکنش نشان داد.

طرفداری- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید آرزوی هرکسی کار کردن در استقلال است.

به گزارش فارس، کامران منزوی در خصوص شایعه انصراف آندره آ استراماچونی از هدایت تیم فوتبال استقلال به اخبار ورزشی شبکه خبر گفت:

من نمی‌دانم این حرف را به چه کسی زده است چون همکاران این مربی دو روز پیش به تهران سفر کرده و نشستی را با هم داشتیم و آنها امکانات و شرایط را بررسی کردند.

وی افزود:

این عزیزان امروز صبح تهران را ترک کردند، حالا چگونه ۲ همکار استراماچونی به مقصد نرسیده اند و این اخبار در کشور پیچیده نمی‌دانم. ما منتظر هستیم. ما منتظر هستیم او قراردادی که به صورت ایمیلی تهیه کردیم امضا کند و برای ما ارسال کند.

منزوی تاکید کرد:

این نقل قول از هیات مدیره که استراماچونی نمی‌آید صحت ندارد، چون ما 5 نفر که بیشتر نیستیم.شاید این خبر به هیات مدیره‌های خیلی خیلی قبل خبر داده‌اند!

وی در خصوص اینکه پس اخبار فضای مجازی مبنی بر اینکه رای این مربی برای حضور در تهران را زده‌اند تائید نمی‌کنید گفت:

نه، چون همکاران او تازه امروز برگشتند، چگونه وقتی در هواپیما هستند این اخبار به این مربی رسیده است.آرزوی هر شخصی است که در این شرایط با این تیم کار کند.

منزوی در پایان گفت:

ما امیدمان در ابتدا به خدا است و باید بگویم تیم ما خیلی باریشه تر از این حرف‌ها است. قطعا جواب آنها را به زودی می‌گیریم البته ما مشکلات بزرگ‌تر از این ها در استقلال داشتیم که پیرامون بدهی ها بود و خیلی از آنها را پرداخت خواهیم کرد. ما بدهی های سنگینی در این سال ها داشتیم و هواداران استقلال هم حمایت کردند که خوشبختانه مشکلات مالی در حال حل شدن است.

وی در خصوص دستیاران استراماچونی گفت:

اجازه بدهید ما عصر امروز نظر این مربی را بگیریم و سپس تا آخر وقت امروز همه چیز را اعلام می‌کنیم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

سفر به کشورهای خارجی با اتوبوس و خودروی شخصی

سفرهای زمینی از جذابیت‌های زیادی برخوردارند، مسافران می‌توانند از مسیر لذت برده، تجارب جدیدی کسب کرده و با مناطق و فرهنگ‌های متفاوتی آشنا شوند. اما سفرهای زمینی نیاز به در نظر گرفتن مواردی نیز هستند که باعث بهبود کیفیت تجربه از سفر می‌شود. این مطلب از وبلاگ مِستر بلیط به سفر به کشورهای خارجی با اتوبوس و خودروی شخصی می‌پردازد.

افرادی که سفر می‌کنند به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند: گروهی که سفرهای زمینی را ترجیح می‌دهند و گروهی که علاقه مند به سفرهای هوایی هستند. اجتناب از سفرهای هوایی می‌تواند دلایل مختلفی را شامل شود؛ ترس از پرواز عموماً مهم‌ترین دلیل این موضوع به شمار می‌رود. از طرف دیگر خرید بلیط هواپیما گاهی با پیچیدگی‌هایی همراه است. اما گاهی نیز هست که فرد به هیچ وجه از پرواز واهمه ای ندارد، فقط به دلیل اینکه از مسیر لذت ببرد سفر زمینی را انتخاب می‌کند. حالت دیگری در مورد این موضوع نیز ضادق است، زمانی که فرد سفر زمینی را مقرون به صرفه تر بداند.

مزایای سفر زمینی

از دیدن مناظر مختلف نهایت لذت را خواهید برد.

در طول مسیر می‌توانید در شهرهای کوچک و بزرگ توقف کرده و با فرهنگ مردم آن مناطق نیز تا حدی آشنا شوید.

سفرهای زمینی همانطور که گفته شد از جذابیت‌های خاص خودشان برخوردار هستند:

در سفرهای زمینی خصوصاً اگر با وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی انجام شود هیچ استرسی برای جا ماندن از پرواز نخواهید داشت.

محبور نیستید در صف‌های طولانی کانتر چک این ایستاده و پروسه‌ی گاهاً طاقت فرسای فرودگاه را بگذرانید.

در نهایت و در یک جمله می‌توان گفت سفر زمینی مجموعه ای از تجربه‌هاست و غالباً بیشتر برای افرادی مناسب است که هیچ عجله ای نداشته و در نظر آن‌ها مسیر مهم‌تر از مقصد است.

سفرهای خارجی زمینی عمدتاً به کشورهای همسایه محدود می‌شوند، البته این موضوع بدان معنی نیست که به دیگر مقاصد خارجی نمی‌توان سفر زمینی انجام داد. کشوهایی که در همسایگی کشور ما در مرزهای زمینی وجود دارند عبارتند از: ترکمنستان، ارمنستان، نخجوان، جمهوری آذربایجان، ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان.

در نظر داشته باشید برای سفرهای خارجی زمینی با اتومبیل شخصی راننده حتماً می‌بایست گواهی نامه‌ی بین المللی داشته باشد. برای خودرو نیز بایستی پلاک ترانزیت گرفته شود. به خاطر داشته باشید قوانین ورود به کشورهای مختلف از راه زمینی می‌تواند متفاوت باشد.مثلاً چنانچه بخواهید با اتومبیل شخصی از مرزهای زمینی وارد ترکمنستان یا ترکیه شوید، علاوه بر موارد ذکر شده که برای همه‌ی کشورها یکسان است، حتماً می‌بایست بیمه‌ی شخص ثالث داشته باشید.

علیرغم اینکه این گونه موارد در مرزها نیز قابل انجام است، اما بهتر است در کشور خودمان انجام شوند، چرا که در کشورهای دیگر هزینه‌ی بالاتری به همراه خواهند داشت. در عین حال مورد دیگری که حتماً باید در نظر داشته باشید ویزا است. ویزا و یا همان روادید در واقع مجوزی است که برای ورود به یک کشور خارجی تحت شرایط مشخص و در زمان مشخص صادر می‌شود. برای سفر به برخی از  کشورهایی که در همسایگی ما قرار دارند نیاز به ویزا نیست. از مهم‌ترین و پرطرفدارترین این کشورها می‌توان به ترکیه، گرجستان و ارمنستان اشاره کرد. اما برای گروهی دیگر مانند ترکمنستان لازم است از قبل درخواست ویزا کنید. بنابراین موارد مربوط به اخذ ویزا را فراموش نکنید.

سفر با خودروی شخصی

اولین اقدامی که در سفرهای خارجی زمینی با خودرو شخصی لازم است انجام دهید دریافت پلاک ترانزیت و یا همان کاپوتاژ کردن خودرو است. به دریافت مجوز خروج برای خودروهای شخصی کاپوتاژ گفته می‌شود. به منظور دریافت این مجوز می‌بایست به گمرک مراجعه کنید و یا این کار را از طریق یکی از کارگزاران گمرکی انجام دهید. برگه‌ی ترددی که برای خودرو شما صادر می‌شود دارای اعتبار یک ساله است. به خاطر داشته باشید برای کاپوتاژ کردن خودرو حتماً لازم است که مالک خودرو به همراه تمامی مدارک آن و مدارک شناسایی خود فرد در محل حضور داشته باشند.

پس از اینکه برگه‌ی کاپوتاژ را دریافت کردید لازم است به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مراجعه کنید. در این مرحله فرم‌های دریافت پلاک بین المللی و گواهینامه‌ی بین المللی را تکمیل خواهید کرد، ولی لازم است مدارکی از قبیل برگه‌ی کاپوتاژ، پاسپورت، گواهینامه‌ی رانندگی و عکس به همراه داشته باشید.

بعد از انجام دادن مراحلی که ذکر شد لازم است اتومبیل خود را بیمه کنید. برای برخی از کشورها مانند ترکیه، این کار با دو روش ممکن است: می‌توانید در مرز اتومبیل را بیمه کنید و یا اینکه در ساختمان مرکزی بیمه‌ی ایران این کار را انجام دهید. روش دوم حدوداً نصف قیمت روش اول است.

به غیر از مواردی که ذکر شد قوانین متفاوت دیگری نیز وجود دارند که برای کشورهای گوناگون متفاوت هستند. به طور مثال برای سفر زمینی به ارمنستان به هنگام ورود و خروج می‌بایست مبلغی بابت خودرو بپردازید. و یا فقط خودروهایی می‌توانند وارد آذربایجان شوند که سال توید آن‌ها بعد از 2014 میلادی باشد.

سفر به ترکیه

ترکیه چه در سفرهای هوایی و چه زمینی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. برای سفر زمینی به ترکیه در صورتی که با خودرو شخصی مسافرت می‌کنید می‌بایست از طریق یکی از گمرک‌های بازرگان، رازی و یا سرو ارومیه اقدام کنید. در میان اسامی ذکر شده از گمرک‌ها، بازرگان از شرایط بهتری برخوردار است. گمرک بازرگان در شهر بازرگان و در مسیر ماکو قرار دارد. از طریق ترکیه می‌توانید به گرجستان، یونان و بلغارستان سفر کنید.

اگر قصد استفاده از وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی را ندارید و هنوز مایل به انجام سفر زمینی به ترکیه هستید می‌توانید از اتوبوس استفاده کنید. برخی از شرکت‌های اتوبوسرانی مانند رویال سفر ایرانیان و ایران پیما بلیط اتوبوس به برخی از شهرهای ترکیه را به فروش می‌رسانند. می‌توانید از طریق وب‌سایت مِستر بلیط که سامانه‌ی فروش آنلاین بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما است نسبت به خرید بلیط اتوبوس اقدام نمایید.

سفر به گرجستان

گرجستان به دلیل اینکه نیاز به ویزا نداشته و از طبیعت زیبایی نیز برخوردار است، به عنوان یکی از کشورهای محبوب برای مسافران ایرانی به شمار می‌رود. برای سفر زمینی با اتومبیل شخصی به گرجستان از چند طریق می‌توان عمل کرد، اما به دلیل امنیت بیشتر در جاده‌های ترکیه تنها به توضیح این مسیر خواهیم پرداخت.

از مسیر ترکیه

از یکی از مرزهای ذکر شده وارد ترکیه می‌شوید و پس از گذر از شهرهای زیبای ترکیه به گمرک سارپی می‌رسید. این گمرک مرز بین ترکیه و گرجستان است. وقتی از ترکیه وارد گرجستان می‌شوید به شهر باتومی گرجستان که مقصد بسیار زیبایی است نزدیک‌تر خواهید بود. در مسیر خود از شهرهای وان، بینگول، ارزوروم، بیبورت و ترابزون عبور خواهید کرد. از کنار دریای سیاه از شهرهای رایز، هوپا و در نهایت سارپی عبور می‌کنید تا به مرز گرجستان و ترکیه می‌رسید.

همانند سفر به مقاصد زیبای کشور ترکیه که با اتوبوس امکان پذیر است، به شهرهای گرجستان نیز می‌توانید با اتوبوس سفر کنید. اتوبوس‌هایی که به مقاصد خارجی سفر می‌کنند VIP تخت خواب شو و بسیار راحت هستند. مسافران با وعده‌ها و میان وعده‌های غذایی پذیرایی خواهند شد.

سفر به ارمنستان

در صورتی که می‌خواهید از وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی استفاده کنید باید ابتدا به تبریز رفته و سپس به سمت جلفا بروید. بعد از آن از راه مرز جلفا وارد نخجوان و سپس ارمنستان شوید. به طور کلی اگر می‌خواهید از طریق راه زمینی به ارمنستان بروید بهتر است با اتوبوس سفر کنید. هر روز از تهران و تبریز سفرهای منظمی با اتوبوس به ایروان انجام می‌گیرد.

همانطور که ذکر شد مِستر بلیط سامانه‌ی فروش بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار است. در مستر بلیط در کمترین زمان و ارزان‌ترین قیمت‌ها می‌توانید بلیط اتوبوس خارجی خود را تهیه نمایید و تجربه ای جذاب و منحصر بفرد از سفر را برای خود رقم زنید.

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۷۲۲۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • (ویدئو) شعار هواداران پرسپولیس علیه هیات مدیره
 • شعار هوادارن پرسپولیس علیه هیات مدیره +فیلم
 • بازسازی معنایی ساخت هویت شخصی پست‌مدرن
 • مسافربرهای شخصی و نانی که از پلاک زردها آجر می‌کنند!/لزوم فرهنگ‎سازی استفاده از خودروهای عمومی
 • سجاد بنابی نایب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت شد
 • برخورد با مسافربران شخصی جاده ای بجنورد شدت می گیرد
 • اعضای هیات مدیره در شبکه‌های اجتماعی دارای صفحه نیستند
 • جشن تولد کامران شیردل برگزار شد/ مردی که سرطان را به زانو درآورد
 • کامران شیردل: برای ادامه‌ی زندگی می‌جنگم و امیدوارم
 • انجمن دستیاران فیلمبردار سینما هیات مدیره خود را شناخت
 • معرفی هیات مدیره جدید انجمن دستیاران فیلمبردار سینما
 • فوت مدیرعامل شرکت‌های پدیده شاندیز صحت ندارد/ انتظاری در بیمارستان رضوی بستری است
 • ژاله فرامرزیان: به پاداش قهرمانان مالیات تعلق نمی‌ گیرد؛ دولتی‌ ها از هیات مدیره سرخابی‌ ها حذف می‌ شوند
 • سهمیه رقابت‌های هندبال ساحلی قهرمانی جهان را هنوز کسب نکرده‌ایم/ هیچ وقت قول ندادم که اسپانسر می‌آورم
 • روحانی: پرونده الکترونیک سلامت یکی از قول‌های دولت در زمینه حقوق شهروندی است
 • کامران منزوی: وزارت ورزش و امور خارجه به پرونده طلب پرو پجیچ از استقلال ورود کرده‌اند؛ مشکل پاتوسی حل می‌شود
 • آخرین توضیحات کامران منزوی درباره پرونده جنجالی استقلال
 • منزوی: خطیر مشکل شخصی با کسی ندارد/ حل مشکل پروپئیج آینده استقلال را خراب می‌کند/ امیدوارم پاتوسی ماندنی شود
 • دولتی‌ها از هیات مدیره سرخابی‌ها حذف می‌شوند