بغل کردن زن و شوهر

در نظر بگیرید که فرد پس از یک روز بسیار بد و افت رتبه به وسیله مدیرش در محل کار به منزل باز می گردد، مطمئنا تنها چیزی که می تواند فرد را به ارامش برساند و از فشار روحی روانی ایجاد شده در وی بکاهد، همراهی ، دلگرمی و در آغوش گرفتن همسر میباشد .

نزديک بودن به همسرتان به شما صدها فرصت براي در اغوش گرفتن یکدیگر ميدهد .

به عنوان مثال روز هایی را در نظر بگیرید که هر یک از زوجین دور از هم براي یک سفر کاری زندگی ميکنند . در چنين حالتی پس از گذراندن یک روز خسته کننده چه کاری می توانند انجام دهند؟ تنها می توانند صحبت ی تلفنی برقرار کنند و یا این که از طريق ایمیل از یکدیگر آگاه شوند.

براي باور چنين ارتباطی نمی تواند انرژی که یک رابطه نزديک به آنها ميدهد برایشان آماده کند. حال زمانی را در نظر بگیرید که فرد پس از یک روز بسیار بد و افت رتبه به وسیله مدیرش در محل کار به منزل باز می گردد، مطمئنا تنها چیزی که می تواند فرد را به ارامش برساند و از فشار روحی روانی ایجاد شده در وی بکاهد، همراهی و دلگرمی همسر میباشد . اینجاست که شما در نقش خود بعنوان زن و یا شوهر باید اثرات در اغوش گرفتن را بدانید و با روش های در اغوش کشیدن اشنا باشید.

روش های گوناگون بغل کردن

همانگونه که شیوه شما در به اغوش کشیدن نوزادی که گریه ميکند با در اغوش گرفتن دوستی که از برد بازي تیمش شادمان است متمایز است، در اغوش کشیدن همسرتان در حالت های گوناگون هم متمایز است و هر مدل آغوشی می تواند حسی خاص و قدرتمند تر را منتقل کند؛ بدین ترتیب دانستن این روش ها و انجام آنها در پر رنگ کردن روابط زناشویی می تواند به شما به ميزان قابل توجهی کمک کند. در ادامه با بعضی از روش ها اشنا می شوید:

قرار دادن بازو ها دور همسر: در این وضعیت پا ها و سینه های شما با یکدیگر کاملاً در تماس قرار گرفته و بدین ترتیب بر روی حس نزدیکی تأکید ميکند . در این روش معمولاً فرد بلند قدتر بازوان خود را دور کمر فرد کوتاه قدتر قرار ميدهد در حالیکه فرد کوتاهتر دستان خود را دور گردن فرد بلندتر حلقه می کند.

برقراری تماس پیشانی به پیشانی: ایجاد تماس با صورت زوج بیانگر صمیمیت میباشد . در این شیوه میتوانید سر خود را بعد از برقراری تماس به دو طرف صورت فرد منتقل کنید و با اضافه کردن لمس در ناحیه های گردن و قفسه سینه بر ميزان رابطه عاشقانه خود بیافزایید.

روش های گوناگون بغل کردن

استفاده از دست ها: چنانچه دستان شما دور کمر همسرتان حلقه شده است میتوانید از آنها براي نوازش کمر همسرتان استفاده کنید. چنانچه دست هایتان را دور گردن طرف مقابل حلقه نموده اید هم میتوانید براي چنگ زدن ارام به مو ها به گونه ای که ناخوش‌آیند نباشد استفاده کنید.

حرکت حین اغوش: در زمانی که همسرتان را بغل نموده اید ، میتوانید در حالی که وی را در اغوش دارید با وی حرکت کرده و بدین ترتیب بر مدت زمانی که وی را در اغوش دارید بیافزایید. در این وضعیت همچنین میتوانید از ترکیب روش های گفته شده در بالا جهت انجام انواع گوناگون روش ها استفاده کنید.

فاصله گرفتن به آرامی: موقع جدا کردن همسرتان از آغوشتان به یاد داشته باشید این کار را به آرامی انجام دهید و تا جای ممکن، به عنوان نمونه با گرفتن دست وی و یا شیوه های ديگر به برقرار ماندن تماس فیزیکی کمک کنید. این زمان بهترین لحظه براي برقراری تماس چشمی و تبسم زدن به همسرتان و انتقال حس خشنودی میبا

در اغوش گرفتن دو دستی : دو دستی آغوش کردن مختص زوجینی است که از حیث اندام بدنی با هم اختلاف دارند، در این مدل آغوش کردن همسری که ا زلحاظ اندام بدنی و قدی بزرگتر است همسرش را در اغوش می گیرد و به صورتی که به طرف همسر خم ميشود دو دستش را محکم دور شان های همسر حلقه ميکند و طرف در برابر هم باید سرش را روی شانه یا قفسه سینه همسر قرار دهد.

در اغوش گرفتن شانه به شانه: این مدل از در اغوش گرفتن در موقع راه رفتن اتفاق می افتد و به این صورت انجام ميشود که زوجها به آرامی در کنار هم راه میروند و دستان خود را دور شانه ها و یا کمر هم قرار می‌دهند و گاهی با لمس کردن و یا فشار ملایمی روند را از تکرار و یکنواختی بیرون ميکنند .

در اغوش گرفتن فشار دادنی: بغل کردن فشار دادنی یا گرفتنی مدل دیگری از در اغوش گرفتن است که در آن همسر از پست سر به فرد مقابل خود نزديک ميشود و دست هایش را دور کمر وی حلقه ميکند و فشار ملایمی به وی وارد ميکند این کار می تواند حس مثبتی را به طرف مقابل وارد کند.

در اغوش گرفتن دهان به دهان : در این وضعیت دو نفری که روبروی هم ایستاده اند یکدیگر را در اغوش می کشند و دستهایشان را دور کمر یا شانه های هم حلقه ميکنند در این مدل تماس بدن با مدت طولانی تری وجود دارد .

در اغوش گرفتن آرام بخش : در این وضعیت علاوه بر تماس بدنی کلماتی که نشانگر علاقه و حس مثبت آنان است را بیان ميکنند و بطور آرام یکدیگر را نوازش ميکنند این عمل تأثير درآغوش گرفتن را دو برابر ميکند .

در اغوش گرفتن گونه ای: این مدل به هر حالتی می تواند انجام شود فرد در هر حالتی که هست گونه خود را به گونه زوج ديگر می چسباند و اندکی فشار ميدهد به طوریکه فرد هم این فشار را حس کند.

اما زوجین می توانند از مدل هلی ديگر در اغوش گرفتن هم استفاده کنند و یا چه بسا این مدل ها را بصورت ترکیبی استفاده کنند و خشنودی خود را به طرف مقابل منتقل کنند و همچنين لازم به یادآوری است که علاوه بر اقسام بغل کردن ما با انواع خوابیدن در زوجین هم رو به رو هستیم که هر کدام میتواند نشانگر احساسات زوجین به یکدیگر باشد.

هر مدل آغوشی می تواند حسی خاص و قدرتمند تر را منتقل کند

انواع خوابیدن زن و شوهر

در اغوش هم خوابیدن

در این وضعیت یکی از زوجین دیگری را از پشت در اغوش می گیرد، این مدل از خوابیدن می تواند نشانگر وابسته‌گي فرد بغل کننده باشد و اما این شرایط بیش تر در زوج های جوان دیده ميشود و در فرد حس امنیت و دلبستگی را به وجود می آورد که براي کاهش استرس بسیار مؤثر است

حالت بودایی

زوجینی که پشت به پشت هم می خوابند در این گروه از خواب قرار می گیرند انجام پی در پی این مدل به معنای این است که زوجین هنوز نسبت به هم تعهد و وابسته‌گي دارند.

جدا از هم

این وضعیت خوابیدن ازطرفی هم می تواند به معنای ملاحظه کاری و از طرف ديگر نوعی راحت کردن خود از دیگری و داشتن خوابی راحت باشد. در این مدل اشخاص جدا از هم می خوابند به گونه ای که هر کدامیک در یک سمت از تخت قرار می کیرند و هیچگونه تماس جنسی با هم ندارند.

به هم چسبیدن پا

در این وضعیت زوجین تفاوت و تنش اندک بین خود را نشان می‌دهند این مدل از خوابیدن بیش تر در زوجینی است که با یکدیگر بحث و اختلاف دارند امّا چسبیدن پا بازهم علامت خوبی است و به این معنی است که می توان همه چیز را مانند قبل کرد.

خوابیدن شاهانه

در این وضعیت فرد به پشت می خوابد و زوج به شانه های وی تکیه ميدهد در این مدل ما شاهد وابسته‌گي فرد تکیه دهنده به طرف مقابل هستیم در واقع این مدل خوابیدن بیانگر تعهد و اطمینان بین دو طرف است.

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

منبع: بیتوته

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.beytoote.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت www.beytoote.com بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۳۵۸۰ را به همراه موضوع به آدرس info@khabarban.com ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

مخاطرات یک قرارداد؛ آیا شگرد چین برای تصاحب بنادر دنیا در قرارداد ۲۵ ساله ایران تکرار می‌شود؟

اظهارات احمدی‌نژاد درباره شجریان، حبیب، معین، افتخاری، شادمهر، یگانه و هیچکس: ترانه «تفنگ‌‌‌ات را زمین بگذار» آرمان من است/ قانونی برای ممنوعیت آواز زنان نداریم

اولین حقوق نمایندگان مجلس یازدهم واریز شد؛ ۲۳۱ میلیون در یک ماه

حمله شبانه کشتی‌های چینی ‌به ‌‌ذخایر خلیج فارس

براتی: فیفا اساسنامه کویت را برای ما فرستاد

خبر بعدی:

تصاویر| اسب‌سواری ایوانکا ترامپ در دوران کرونایی

آفتاب‌‌نیوز :

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که "ایوانکا ترامپ" ۳۸ ساله، دختر "دونالد ترامپ" رئیس‌جمهوری امریکا به همراه "جارد کوشنر" ۳۹ ساله همسرش به دلیل شیوع ویروس کرونا خود را ایزوله کرده و با دوستان‌شان مراوده نزدیکی ندارند.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ در عکس‌های تازه منتشر شده ایوانکا به همراه همسر و فرزندان‌اش از روز تعطیلی چهارم جولای (روز استقلال امریکا) در طبیعت لذت می‌برد.

در این روز آنان مشغول ماهیگیری و اسب‌سواری بوده‌اند. ایوانکا روز استقلال امریکا را به شش میلیون و چهارصد هزار دنبال کننده‌اش در اینستاگرام تبریک گفت و عکس خانوادگی از خود و همسر و فرزندان‌شان آرابلا هشت ساله، جوزف شش ساله و تئودور چهار ساله‌اش منتشر کرد.

دیگر خبرها

 • سویل خیابانی از محسن افشانی شکایت کرد / من و مادرم را کتک زد + فیلم و صوت
 • ۴۵ محکوم فراری در شیراز دستگیر شدند/ گرفتن ماهی بلای جان کودک ۸ ساله شد/ کشف ۴۶۳ کیلو تریاک در نی‌ریز
 • دستگیری ۱۲ سوداگر مرگ در سامان
 • اعلام وضعیت قرمز کرونا در اردبیل/ شهروندان از برگزاری مراسمات خودداری کنند
 • ویژگی‌های شخصیت وابسته و روش درمان آن
 • آخرین قیمت انواع تجهیزات رایانه‌ای در بازار (۲۱ تیر) + جدول
 • قیمت انواع آینه بغل خودرو چقدر است؟ + جدول
 • «جانی دپ» با خون خود نوشت!
 • تودهنی به آمریکا و زهر چشم گرفتن از اسرائیل در توافق ایران و سوریه
 • خداحافظی نیکی کریمی و امین حیایی با «آقازاده»
 • چرا از فوتبالیست قاتل می‌سازید؟ /کرونایی های استقلال را بازی دهید تا «فدراسیونی ها» را بغل کنند!
 • اگر می تونی از من دریبل نخور (عکس)
 • فواید مثبت اندیشی و اثرات آن در زندگی
 • فواید مثبت اندیشی چیست؟
 • بازیگران «آقازاده» خداحافظی کردند
 • انواع تلویزیون به چه قیمتی در بازار خرید و فروش می‌شود؟
 • خداحافظی نیکی کریمی ، امیر آقایی و امین حیایی با «آقازاده»
 • خداحافظی امیر آقایی، نیکی کریمی و امین حیایی با آقازاده
 • قیمت جدید انواع آینه بغل خودرو چقدر است؟