خبرگزاري آريا- گيل مارين مدير اجرايي باشگاه اتلتيکو مادريد در مصاحبه با راديو اوندا سرو اسپانيا اعلام کرده که کار انتقال آنتوان گريزمن به تيم بارسلونا تمام شده و اين بازيکن به زودي قرارداد خودش را با آبي و اناري ها امضا مي کند.
به گزارش آريا، گيل مارين همچنين مدعي شد گريزمان از ماه مارچ براي انتقال به بارسلونا با اين تيم به توافق رسيده است. اين اتفاق در حالي رخ داد که در روزهاي اخير اخبار زيادي در مورد احتمال توافق گريزمان با پاري سن ژرمن و انتقال او به فرانسه منتشر شده بود اما اکنون به نظر مي رسيد که اين بازيکن راهي بارسا خواهد شد.
خيل مارين به مووي استار پلاس گفت:" من در مورد اينکه آنتوان فصل بعد کجا بازي خواهد کرد، کاملا مطمئنم. اين را از ماه مارس مي دانستم. باشگاه بعدي او بارسلوناست."
يک سال پيش و پيش از جام جهاني 2018 نيز گريزمان فاصله اي تا انتقال به بارسلونا نداشت اما وي با يک تصميم عجيب و انتشار يک فيلم کوتاه، اعلام کرد قصد دارد در اتلتيکومادريد باقي بماند. اما چندي قبل اين بازيکن رسما اعلام کرد در پايان فصل از جمع بازيکنان روخي بلانکوس جدا خواهد شد و بالاخره همانطور که پيش بيني مي شد، انتقال گريزمان به بارسلونا نهايي شد. در هفته هاي اخير اخباري در مورد عدم رضايت بازيکنان، مديريت و هواداران بارسا به انجام اين انتقال به دليل رفتار سال قبل گريزمان منتشر شده بود و بايد ديد واکنش ها به اين انتقال چه خواهد بود.
اما رقيب ديرينه بارسا نيز بعد از فصلي فاجعه بار، سعي دارد با جذب بازيکنان مورد نظر زيدان، فصل آينده براي کسب تمامي جام ها به ميدان برود. با ملحق شدن ادن هازارد به رئال مادريد، کهکشاني ها بازيکني با استعدادهاي فراوان را به ترکيب خود اضافه کرده اند؛ يکي از اين استعدادها، قابليت دريبل زني هازارد است. ادن هازارد در فصل 19-2018 و در بين همه بازيکنان 5 ليگ معتبر اروپايي، سومين دريبل زن برتر (از نظر تعداد دريبل موفق) بعد از صوفيان بوفال سلتاويگو (144 دريبل موفق) و آلن سن ماکسيمن (143 دريبل موفق) بود. هازارد با 138 دريبل موفق، حتي از ليونل مسي با 134 دريبل هم نمايش بهتري داشت.
اما هازارد اگرچه در اين زمينه نتوانسته در صدر جدول قرار گيرد، اما او از نظر درصد موفقيت دريبل ها از دو نفر ديگر نيز پيشي گرفته و صدرنشين ليگ هاي معتبر اروپايي است. در حقيقت هازارد 61.61 درصد از مجموع 224 دريبل خود را با موفقيت انجام داده و از اين نظر، موفق ترين بازيکن اين ليگ ها شناخته مي‌شود. اين در حالي است که ليونل مسي 56.78 درصد از مجموع 236 دريبل خود را با موفقيت کامل کرده است. کمتر بازيکني در اروپا قدرت حمل توپ هازارد را دارد. آخرين خريد مادريد قرار نيست جانشين رونالدو شده و فصلي 50 گل را براي رئال تضمين کند اما به جاي آن قادر است تا به خط حمله رئال اجازه نفس کشيدن را بدهد؛ خط حمله اي که بعد از رفتن فوق ستاره پرتغالي بارها و بارها کم رمق نشان داده بود. هازارد مي‌تواند فاکتور برهم زننده تعادل بوده و با شکستن دفاع رقبا، براي خود و ديگر هم تيمي هايش فضا خلق کند.
چگونگي برقراري ارتباط با کريم بنزما (و يا لوکا يوويچ) در پيشاني خط حمله رئال مادريد، کليد موفقيت رئال در فصل 20-2019 خواهد بود. اما هواداران رئال در اين زمينه هم مي‌توانند اميدوار باشند هازارد با بنزما در برنابئو، رابطه اي مشابه با آنچه با هموطنش، اوليويه ژيرو، در چلسي ساخته بود، بسازد.  با به ثمر رساندن تنها 63 گل در فصل گذشته لاليگا، رئال مادريد کاملا دور از انتظار ظاهر شد و زين الدين زيدان خود بهتر از هرکسي مي‌داند که اين تعداد گل نمي‌تواند تيمي را به قهرماني برساند. هازارد مردي است که براي برطرف کردن اين مشکلات رئال برگزيده شده و اگر توپ به او سپرده شود، بعيد است ک نتواند کاري که هواداران دوست دارند را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری آریا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

فرصت ۳ هفته‌ای رئال مادرید برای فروش ۱۲ بازیکن!

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت اینترنتی نشریه آس، با پیوستن رودریگو، مهاجم برزیلی تیم فوتبال سانتوس به رئال مادرید، تقریباً اکثر بازیکنان مورد نظر زین الدین زیدان، وارد سانتیاگو برنابئو شده‌اند، بازیکنانی که مجموع هزینه خرید آنها به نزدیک 350 هزار یورو می‌رسد. مطابق مقررات یوفا، رئال مادرید امسال تنها 100 میلیون بیشتر از درآمد حاصل از فروش بازیکن می‌تواند بازیکن بخرد و این در حالیست که این تیم هنوز بازیکنی نفرخته، تقریباً تمام خرید‌هایش را هم انجام داده و خبرهایی از تمایلش برای جذب پل پوگبا و حتی نیمار هم شنیده می‌شود.

صرف‌نظر از خرید نیمار، پوگبا یا هر خرید دیگر، رئال مادرید همین حالا هم باید 250 میلیون یورو از فروش بازیکن درآمد کسب کند تا دخل و خرجش مطابق قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا تراز باشد. این در حالیست که این باشگاه دقیقاً 21 روز دیگر وقت دارد که این رقم را از فروش بازیکنانش تأمین کند.

زیدان پیش از این طی جلساتی به صورت رودررو با 30 بازیکنش، به اطلاع همه آنها رسانده است که آیا فصل آینده در این تیم خواهند بود یا نه اما تا الان هنوز حتی یک نفر از آنها هم به تیمی دیگر نرفته‌اند و این در شرایطی است که رئال مادرید هفته دوم ماه جولای عازم مونترال خواهد بود تا اردوی تابستانی‌اش را در آنجا برگزار کند.

در فهرست زیر اسامی بازیکنانی که زیدان در برنامه‌های فصل آینده‌اش روی آنها حساب نمی‌کند و مقاصد احتمالی آنها مشخص شده است:

کیلور ناواس (دروازه‌بان) مقصد احتمالی: منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن

زیدان شخصاً به حفظ این سنگربان کاستاریکایی تمایل دارد اما با توجه به سن و سالش (32 ساله) و نیاز به تأمین بودجه و حضور تیبو کورتوا، باشگاه ترجیح می‌دهد که او را بفروشد.

خسوس وایخو یا ناچو فرناندس (مدافع میانی)
زیدان در خط دفاعی مهره‌هایی مازاد دارد و به همین دلیل از بین خسوس وایخو و ناچو یکی باید تیم را ترک کند. ماندن دو مدافع میانی دیگر تیم سرخیو راموس و رافائل واران قطعی است.

تئو هرناندس و سرخیو رگیلون (مدافعان کناری)
با ورود ادر میلیتائو تعدد مدافعان رئال مادرید برای سمت چپ میدان بیش از پیش شد و به همین دلیل انتظار می‌رود تئو هرناندس سانتیاگو برنابئو را به صورت قطعی ترک کند. سرخیو رگیلون جوان اما احتمالاً به تیمی دیگر قرض داده خواهد شد.

مارکوس یورنته، متئو کواچیچ، دنی سبایوس و خامس رودریگس (خط میانی)

یکی از هافبک‌هایی که احتمالاً از رئال مادرید جدا خواهد شد، مارکوس یورنته است که به نظر می‌رسد عازم دیگر تیم شهر مادرید یعنی اتلتیکو خواهد شد، حرکتی شبیه آنچه پدربزرگش در دهه 60 انجام داد. در مورد متئو کواچیچ کروات، انتظار می‌رود که چلسی با رئال برای تمدید حضور قرضی او در استمفوردبریج مذاکره کند. دنی سبایوس هم شرایطی مشابه دارد. زیدان به او گفته که باید برود اما مشکل اینجاست که نه رئال مادرید و نه خود سبایوس یک مشتری که معیارهای مورد نظر آنها را داشته باشد، پیدا نمی‌کنند. از چلسی و تاتنهام به عنوان مشتریان سبایوس یاد می‌شود اما هیچیک از آنها هنوز هیچ پیشنهاد مهمی به رئال نداده‌اند. خامس رودیگس هم پس از پایان دوران دو ساله قرضی‌اش در بایرن مونیخ باید به رئال مادرید برگردد اما در این تیم جایی ندارد و آخرین اخبار از توافق او با ناپولی برای انتقال قطعی‌اش به ایتالیا در ازای 42 میلیون یورو حکایت دارند.

گرث بیل، براهیم دیاس، لوکاس واسکز و اودگارد(خط حمله)

در خط حمله، زیدان با ترافیک بیشتری از بازیکنان مواجه است. در هر دو بال، زیدان هشت بازیکن دارد که برای تنها دو پست می‌جنگند. گرث بیل، براهیم دیاس، لوکاس واسکز، رودریگو، ادن ازار، مارکو آسنسیو، وینیسیوس و مارتین اودگارد. در میان این بازیکنان انتظار می‌رود که اودگارد به حضور قرضی‌اش در هلند ادامه دهد. هنوز مشخص نیست که باشگاه می‌خواهد براهیم دیاس یا لوکاس واسکز را قطعی بفروشد یا قرض دهد اما به هر حال باید انتظار خروج آنها یا حداقل یکی از آنها را هم داشت، اگرچه زیدان ترجیح می‌دهد که هر دوی آنها بمانند اما حتی اگر خواسته زیدان محقق شود، کار برای دیگر مهاجم تیم مارکو آسنسیو سخت می‌شود، کسی که می‌خواهد به صورت منظم بازی کند و اگر هم بخواهد برود باید باشگاه را راضی کند که غرامت 700 میلیون یورویی فسخ قرارداد او را کاهش دهد.

در نهایت اینکه رئال مادرید از امروز تا هشتم جولای فرصت دارد که 12 بازیکن از کل بازیکنانی که الان در اختیار دارد را بفروشد و به نظر نمی‌رسد که در این زمینه کار آسانی داشته باشد.

انتهای پیام/

 

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

(ویدیو)اجرای شگفت‌انگیز ریاضی پرهام و سما (گروه نواندیشان) در شب دهم عصرجدید

کلیدواژه: رئال مادريد بارسلونا نقل و انتقالات

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۳۶۵۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مروری بر گرانقیمت‌ترین انتقال اروپا در فصل نقل و انتقالات تابستانی
 • مهارت‌های دیدنی ادن هازارد در فصل ۱۹-۲۰۱۸+ فیلم
 • هامس رودریگز با ناپولی به توافق شخصی رسید؛ مذاکرات با رئال مادرید شروع شده است
 • سال ۲۰۰۳ درچنین روزی بکام به رئال مادرید پیوست
 • توافق رئال مادرید و بنفیکا بر سر انتقال رائول ده توماس
 • گریزمان فقط بارسلونا را می خواهد
 • اینتر؛ مقصد خروجی بعدی رئال مادرید
 • راه جدید رئال مادرید برای رهایی از شر گرت بیل
 • اقدام ضربتی رئال مادرید برای انتقال قطعی پوگبا
 • آتش بازی کهکشانی‌ها در فصل نقل و انتقالات/ مادرید به فکر جبران
 • گواردیولا به دنبال ستاره برزیلی بارسلونا
 • کاهش 9 درصدی ارزش ترکیب رئال مادرید نسبت به شروع فصل
 • قهرمانی رئال در LIGA PROMISES با پیروزی بر بارسا
 • نونهالان رئال مادرید با شکست بارسلونا قهرمان لالیگا شدند
 • اخبار و حواشی نقل و انتقالات لیگ برتر
 • فوتبال جهان| نونهالان رئال مادرید با شکست بارسلونا قهرمان لالیگا شدند
 • هازارد: به خاطر زیدان عاشق فوتبال و رئال شدم
 • دو پست باقی مانده برای نقل و انتقالات فولاد
 • پارس جنوبی، رکورددار جذب بازیکن در نقل و انتقالات