برنامه مسابقات فصل 2019-2020 لیگ برتر انگلیس رسماً اعلام شد. این فصل رقابتها از روز جمعه 9 اوت(18 مرداد98 ) آغاز شده و روز یکشنبه 17 مه سال آینده(28 اردیبهشت 99) به پایان می‌رسد.

به گزارش "ورزش سه"، برنامه رسمی مسابقات فصل 2019-2020 لیگ برتر انگلیس دقایقی پیش اعلام شد. بر اساس این برنامه فصل جدید لیگ برتر از روز جمعه 9 اوت (18مرداد) با بازی لیورپول، نایب‌قهرمان فصل گذشته با نوروویچ آغاز می‌شود که زمان برگزاری این مسابقه 8 شب به وقت گرینویچ خواهد بود.

 

 

منچسترسیتی، قهرمان فصل گذشته رقابتهای لیگ برتر انگلیس در هفته اول به زمین وستهام خواهد رفت و مهمان این تیم لندنی خواهد بود.

 

اما جذاب‌ترین بازی هفته اول فصل جدید لیگ برتر دیدار منچستریونایتد و چلسی است که روز یکشنبه 11 اوت (20 مرداد) در اولدترافورد و به میزبانی شیاطین سرخ برگزار خواهد شد. به این ترتیب اولین هفته فصل جدید لیگ برتر شاهد یکی از دیدارهای بزرگ کلاسیک این لیگ خواهد بود.

 

دیدار بسیار جذاب و حساس منچسترسیتی و لیورپول، قهرمان و نایب‌قهرمان فصل گذشته رقابتها روز 9 نوامبر (18 آبان 98) در آنفیلد برگزار خواهد شد و دیدار برگشت دو تیم در نیم‌فصل دوم، روز 4 آوریل 2020 (16 فروردین 99) در اتحاد خواهد بود.

 

آخرین بازی‌های لیورپول در فصل جدید بسیار دشوار خواهد بود. لیورپولی‌ها در سه هفته آخر روز 2 مه (13 اردیبهشت 99) در خانه به مصاف چلسی خواهند رفت، روز 9 مه (20 اردیبهشت) میزبان چلسی خواهند بود و روز 17 مه (27 اردیبهشت) مهمان نیوکاسل خواهند بود.

 

 

دربی‌های شهر منچستر ابتدا روز 7 دسامبر (16 آذر 98) به میزبانی منچسترسیتی برگزار خواهد شد و بازی برگشت روز 7 مارس 2020 (17 اسفند 98) در اولدترافورد خواهد بود.

 

دربی شهر لیورپول هم ابتدا روز 4 دسامبر (13 آذر 98) در آنفیلد بین لیورپول و اورتون و در نیم‌فصل دوم روز 14 مارس 2020 (24 اسفند 98) به میزبانی اورتون برگزار خواهد شد.

 

دربی لندن بین آرسنال و تاتنهام هم در نیم فصل اول روز 31 اوت (9 شهریور 98) به میزبانی آرسنال در ورزشگاه امیریتس برگزار شده و در نیم‌فصل دوم در تاریخ 24 آوریل 2020 ( 5 اردیبهشت 99) در ورزشگاه تاتنهام برگزار خواهد شد.

 

دو دیدار منچستریونایتد و لیورپول هم در نیم‌فصل اول روز 19 اکتبر در اولدترافورد به میزبانی یونایتد و در نیم‌فصل دوم روز 18 ژانویه 2020 در آنفیلد به میزبانی مرسی‌سایدی‌ها برگزار خواهد شد.

 

لیگ برتر انگلیس

منبع: ورزش 3

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

وقتی تور‌های توطئه پاره شد/ تمجید مشاهیر والیبال از میزبانی ایران

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی شهر اردبیل برگزار شد و تیم‌های ملی والیبال پرتغال، استرالیا، فرانسه و ایران به مصاف یکدیگر رفتند تا پرونده رقابت‌های آن بسته شود. این رقابت‌ها برای نخستین بار در شهری به غیر از تهران برگزار شد تا محک جدی برای دیگر استان‌ها و شهر‌های کشور باشد.

لیگ ملت‌های والیبال یکی از مهم‌ترین تورنومنت‌های بین المللی در والیبال است که هر ساله با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود و در هر هفته آن ۴ تیم در یک گلدان به مصاف حریفانشان می‌روند. این رقابت‌ها همواره شاهد حضور تیم‌ها و بازیکنان بزرگی است که در هفته‌های مختلف به جای جای جهان سفر می‌کنند.

کشورمان در رقابت‌های ۲۰۱۹ بر خلاف سال‌های قبل ۲ میزبانی را بر عهده داشت و در شهر‌های ارومیه و اردبیل در مجموع هفته سوم و چهارم میزبان تیم‌های ملی والیبال فرانسه، روسیه، لهستان، کانادا، استرالیا و پرتغال بود. حضور این تیم‌های بزرگ آن هم در شرایط فعلی که بیگانگان و دشمنان این خاک به دنبال آن هستند تا به هر صورتی که شده کشورمان را نا امن نشان دهند جالب توجه بود. کشورمان که هموراه نشان داده در هر شرایطی همواره مستحکم و قدرتمند پیش می‌رود بار دیگر با این میزبانی آرزو‌های دشمن را نقش بر آب کرد.

میزبانی در شهر‌های اردبیل و ارومیه آن هم برای نخستین بار در این سطح مشکلات جزئی داشت، اما مورد بزرگی نبود که این میزبانی‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. سرمبریان تیم‌های ملی پرتغال، استرالیا و فرانسه که در هفته چهارم این رقابت‌ها به اردبیل آمده بودند بار‌ها در مصاحبه‌ها و کنفرانس‌های خبری خود به این مسئله اشاره کردند.

تونیتی: نا امنی ندیدیم / جو فوق العاده بود

بنجامین تونیتی کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه که همراه تیمش برای بازی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به ایران و شهر اردبیل آمده بود بار‌ها و در گفتگو‌های مختلف به میزبانی خوب ایرانی‌ها اشاره کرد او حتی در گفتگو‌های عادی خود هم به این مسئله تاکید می‌کرد. تونیتی حتی در بخش‌هایی از مصاحبه اش عنوان داشت:

ما سوار هواپیما شدیم به ایران آمدیم، همه منتظر ما بودند و عکس‌های زیادی با بازیکنان فرانسه گرفتند همه چیز فوق العده بود و ما بدون هیچ مشکلی و حتی اسکورت خاصی به جا‌هایی که می‌خواستیم می‌رفتیم من هیچگونه نا امنی مشاهده نکردم. جو فوق العده بود و این مسئله در بازی‌ها هم مشهود بود. او حتی در آخرین کنفرانس خبری اش هم از جو فوق العاده سالن و ایران گفت.

سیموئز: ایرانی‌ها بر خلاف پرتغالی‌ها والیبال را دوست دارند

ژائو سیموئز بازیکن تیم ملی والیبال پرتغال که برای نخستین بار به ایران آمده بود از جو فوق العاده و شرایط خوب والیبال در ایران گفت او همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش به سالن‌ها هم اشاره کرد و عنوان داشت: برای نخستین بار است که به ایران می‌آیم و شنیده ام که مردم این کشور بر خلاف پرتغال علاقه خاصی به والیبال دارند. جو سالن‌ها در ایران خارق العاده و بسیار عالی است.

سیلوا:هیچ جا را مثل ایران ندیدم 

سیلوا سرمربی تیم ملی والیبال پرتغال در بدو ورودش به ایران و در نخستین کنفرانس خبری عنوان داشت که خوشحال است که بار دیگر به ایران آمده است. او ۱۰ سال پیش هم به ایران آمده بود و از میزبانی ایرانی‌ها در این رقابت‌ها تشکر کرد. او که از حضور هواداران ایرانی و حمایتشان از تیم ملی والیبال هم شگفت زده شده بود درباره ایران و سالن برگزاری رقابت‌ها گفت: بهترین جو دنیا را در سالن دیدم هیچ جایی را مثل ایران ندیدم همچه چیز فوق العاده بود و چنین چیزی تجربه نکردم.

لبدوف:همه چیز فوق العاده است 

لبدوف سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا که پیش از این هم به ایران آمده بود در جریان کنفرانس‌های خبری و گفت و گو هایش از میزبانی ایران و فضای فوق العاده موجود صحبت می‌کرد او حتی در مصاحبه‌ای گفت: پیش از این هم به ایران سفر کرده بودم در اینجا همه چیز فوق العده است .  جو سالن عالی است و تشکر می‌کنم. همه چیز عالی سازماندهی هم فوق العاده ای دارد و امنیت بسیار خوبی هم وجود دارد.

تیلیته: میزبانی خوبی وجود داشت 

تیلیته سرمربی معروف تیم ملی والیبال فرانسه هم از جمله افرادی بود که در نشست خبری و در گفت و گو های عادی اش از میزبانی خوب ایرانی ها ، امنیت و جو فوق العده سالن گفت او در بخشی از صحبت هایش گفته بود: جو فوق العده ای را شاهد بودیم و میزبانی خوبی وجود داشت. 

بیشتر بخوانید:

لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹/ سفر ۱۲ ساعته سروقامتان برای هفته پنجم

حمیدی: عملکرد خوب تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها باعث نشاط می‌شود 

تمجید فدراسیون جهانی والیبال از پاسور تیم ملی ایران

انتهای پیام/ 

میزبانی بی عیب و نقص اردبیل و ارومیه در لیگ ملت های والیبال

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

کلیدواژه: کمپین ستاره ها لیگ برتر انگلیس

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۶۱۱۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مونیخ، نامزد میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲
 • ویدیو؛ 10 لحظه برتر باشگاه لیورپول در فصل 2018/19
 • لیورپول و رد شایعه توافق با ستاره لیل
 • لیورپول مذاکره با مهاجم لیل را تکذیب کرد
 • یک رشته رزمی از المپیک ۲۰۲۰ خط خورد
 • بوکس از المپیک ۲۰۲۰ خط خورد
 • فوتبال جهان| لیورپول مذاکره با مهاجم لیل را تکذیب کرد
 • استیون جرارد: خواهان حضور مجدد رایان کنت در رنجرز هستم ولی این مسئله به تصمیم لیورپول بستگی دارد
 • رویای کیلیان امباپه؛ فتح المپیک 2020
 • ادعای مارکا: آلبرتو مورنو پس از اتمام قراردادش با لیورپول راهی ویارئال خواهد شد
 • از سامانه ۲۰۲۰ رضایت ندارم
 • ویدیو؛ گل های برتر دوران اوج فرناندو تورس در باشگاه لیورپول و تیم ملی اسپانیا
 • آغاز برنامه‌ریزی برای مشارکت در اکسپو ۲۰۲۰ دبی
 • ویدیو؛ گل های ماندگار لیگ برتر انگلیس - تدی شرینگهام به لیورپول (1992)
 • ستاد برنامه ریزی برای اکسپوی ۲۰۲۰ دوبی تشکیل شد
 • آغاز برنامه‌ریزی برای مشارکت حداکثری در اکسپو ۲۰۲۰ دبی
 • لیورپول به جذب فن دن برگ، مدافع 17 ساله هلندی علاقه‌مند است
 • لیورپول، فصل آینده مصمم به قهرمانی در لیگ برتر
 • میزبانی مسابقات المپیک زمستانی سال 2026 به ایتالیا رسید