« گفت چرا صورتت قرمزه؟ نگفتم، خوب اگه بفهمه حتماً ناراحت میشه.... یعنی میشه؟ یعنی میشه ناراحت بشه؟....» .

با مهر و حمایت‌تون ظرفیت شبِ افتتاحیه تکمیل و پیش فروش شب‌های بعدی در سایت تیوال آغاز شد. . فقط چهار شب تا آغاز این زندگی عاشقانه مانده. . #عاشقانه_های_خیابان نویسنده: #محمد_چرمشیر #بهمن_عباسپور . کارگردان: #شهرام_گیل_آبادی . بازیگران به ترتیب حضور: #رضا_یزدانی #سیما_تیرانداز #الهام_پاوه_نژاد #ژاله_صامتی . . تماشاخانه ایرانشهر، سالن استاد سمندریان .

 

منبع: پارس نیوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

«آبی خاکستری» داریوش آذر منتشر شد/ این آلبوم عاشقانه نیست

به گزارش خبرنگار مهر، آلبوم «آبی خاکستری» به آهنگسازی و خوانندگی داریوش آذر که پیش از این عمده فعالیت‌های خود را در عرصه نوازندگی متمرکز کرده بود، در قالب یک اثر مستقل به تهیه‌کنندگی اردوان جعفریان روانه بازار موسیقی شد.

داریوش آذر از جمله هنرمندان فعال حوزه موسیقی است که فعالیت حرفه‌ای موسیقی را با نوازندگی ساز تخصصی کنترباس آغاز کرد. اولین تجربه حرفه‌ای این نوازنده پس از طی مراحل مختلف آموزشی و دانشگاهی پیوستن به گروه محمدرضا شجریان بود. او با توجه به شناختی که از موسیقی ایرانی، جهانی و نواختن سازهای باس به دست آورده بود، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای نواختن «بم صراحی» از سازهای ابداعی استاد شجریان در نظر گرفته شد.

آذر در سال ۸۸ تا ۹۵ با فعالیت در سبک جز و پیوستن به گروه‌های «دنگ شو»، «پالت»، «دال» و دیگر گروه‌های تلفیقی یکی از موزیسین‌های فعال عرصه موسیقی شد. او در سال ۱۳۹۰ همکاری خود را با همایون شجریان آغاز کرد که آلبوم «خداوندان اسرار» به آهنگسازی سهراب پورناظری حاصل این همکاری است.

آلبوم «آبی خاکستری» اولین فعالیت فردی وی در فضایی توامان عاشقانه و اجتماعی متأثر از احوالات زمانه است. «براساس یک داستان واقعی» با آهنگسازی و تنظیم داریوش آذر، ضبط محمد شریعت، «زمین چرکین» با آهنگسازی و تنظیم داریوش آذر، ضبط کاوه عابدین و میکس و مستر آرش پاکزاد، «تا به کجا» به آهنگسازی داریوش آذر، تنظیم داریوش آذر و محمد شریعت، نوازندگی گیتار الکتریک مجید حیدری، ضبط محمد شریعت، میکس و مسترینگ محمد شریعت، «آبی خاکستری» با آهنگسازی و تنظیم داریوش آذر، نوازندگی کنترباس داریوش آذر، نوازندگی درامز امین طاهری، ضبط، میکس و مستر پیمان حاتمی، «اینک مهرتو» به آهنگسازی ، تنظیم و نوازندگی کنترباس داریوش آذر، نوازندگی گیتار الکتریک و میکس و مسترینگ پیمان حاتمی، ضبط صادق تسبیحی، «سیاه سفید» به آهنگسازی گروه پالت، تنظیم داریوش آذر، نوازندگی کنترباس داریوش آذر، نوازندگی ویولن و ویولن آلتو میلاد عالمی، نوازندگی ویولنسل مهرداد عالمی، ضبط پیمان تسبیحی و میکس و مسترینگ پیمان حاتمی، «فانوس» به آهنگسازی و تنظیم نوید زمردی، نوازندگی کنترباس داریوش آذر، نوازندگی پیانو فراز عقیلی، درامز بهتاش ابوالقاسم، نوازندگی گیتار نوید زمردی، ضبط کاوه عابدین و میکس و مستر آرش پاکزاد، «ناگزیر»به آهنگسازی داریوش آذر، تنظیم محمد شریعت و نوازندگی گیتار الکتریک مجید حیدری و ضبط-میکس و مستر محمد شریعت، «طعنه بزن» به آهنگسازی داریوش آذر و تنظیم آیین احمدی فر، ضبط محمد شریعت و میکس و مسترینگ آرش پاکزاد، «بوسه بزن» به آهنگسازی داریوش آذر برگرفته از آهنگ berimbass اثر Renaud Garsia Fons با تنظیم داریوش آذر و محمد شریعت و نوازندگی گیتار آکوستیک ابراهیم علوی، نوازندگی کمانچه سیاوش مولایی، ضبط کاوه عابدین و میکس و مسترینگ محمد شریعت و «آغاز» به آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی کنترباس داریوش آذر، نوازندگی ویولنسل آتنا اشتیاقی، نوازندگی ویولن آلتو پدرام فریوسفی، نوازندگی هارپ شیده شکرابی، نوازندگی گیتار آکوستیک ابراهیم علوی، نوازندگی ترومپت سعید ذبیحی، ضبط رضا فرهادی و میکس و مسترینگ پیمان حاتمی قطعات مختلف این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

اردوان جعفریان تهیه‌کننده، نشر و پخش جوان مدیریت پخش، مهدی جوادی نسب طرح و گرافیک، آرش عاشوری نیا عکس و هویار اسدیان چاپ و تولید گروه اجرایی آلبوم «آبی خاکستری» را تشکیل می‌دهند.

داریوش آذر در توضیح این اثر نوشته است: «این یک آلبوم عاشقانه نیست. آخرین روزهای شهریور بود یک ماه قبل از اینکه برای اولین بار ببینمت، لحظه ای که بعدها فهمیدم روز تولدت بوده. روی پل گلدن گیت بودم و نور چراغ‌های ماشین‌ها شبیه به چشم‌های آدما به نظرم میومد. اون لحظه چیزی برگرفته از این شعر رسول یونان زبان حال من بود. «مگر می‌شود از این همه چشم‌ها که گذشت یکی تو نباشی» هیچوقت ندونستم دردها از کجا شروع شد. شاید از جغرافیای خاکستری پیر و خسته ای که بهش تعلق داشتم. اما سفر کردن هم مواجه تلخ تری شد. تمام زمین با همه زیبایی هاش چرکین بود. و شاید به خاطر همین بود که موسیقی برای رویای کودکانه یک جغرافیای آبی و بی مرز می‌بافت تا آرامش خیالی من باشه و امروز بعد از گذشت ۳۵ سال با این آلبوم اون رویا واقعی بشه. مجموعه ای که بعد از گذشتن همه این سال‌ها با دیدن تو شروع به ساختش کردم. این یک آلبوم عاشقانه نیست...

حدود یک ماه بعدش بود که با سفرم به پاریس همه چی شروع شد. همون شب اول توی سالن انتظار تئاتر از اون همه چشم‌ها که می‌گذشا ناگهان یکی تو بودی و بالاخره زمان من بعد از این همه گذر لحظه ای ایستاد و به خودش استراحتی داد. باید مواظب رویاهایی که می‌بافیم باشیم. چون ممکنه خیلی زود به واقعیت تبدیل بشه. زیباترین لحظات زندگی من همون شب دیدارت با قدم زدن هامون توی کوچه پس کوچه‌های اون شهر افسانه ای به صبح رسید. سه روز متوالی بود که می‌دیدمت و دیگه باید برای اجرای کنسرت به آلمان می‌رفتم. روز بعدش تو اومدی! اونقدر برام شگفت انگیز بود که بازاول عاشقت شدم. چند روز بعد تو برگشتی به پاریس و من به شهر بوخوم رفتم و توی روزهای حمله تروریستی به پاریس تو تنها مسافر اتوبوس پاریس – بوخوم بودی. اون سفر ماه عسل ما شد و من از اول عاشقت شدم. به تهران برگشتم و با همه خطرکردن‌ها انتظارها و خستگی‌ها بازهم از اول عاشقت شدم. سالها برای دیدنت به پاریس میومدم و من هربار از اول عاشقت می‌شدم. بار اول سی و دوهزار و دویست و شصد و سه پُک انتظار کشیدم و به خودم که اومدم دیگه معتادت شده بودم. به تهران اومدی من باز اول عاشقت شدم. در تمام اون سال‌های دوری و فاصله و فیس تایم‌های طولانی، هربار ازاول عاشقت شدم.

ونهایت ترتیب همه آهنگ‌های این آلبوم با انسجامی متفاوت، روایت تک به تک اون لحظاتی شد که من تا به امروز همیشه و چندباره از اول عاشقت شدم. فرآیند تکرار در عشق به هر چیز می‌تونه مرهم دردهای چنین جغرافیایی در چنین زمانه ای باشه! این یک آلبوم عاشقانه نیست. این یک داستان واقعی است.»

کد خبر 4650561 علیرضا سعیدی

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

کلیدواژه: سایت آغاز شب ناراحت عاشقانه

منبع این خبر، وبسایت www.parsnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۶۵۵۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • «فقط او بخواند»، عاشقانه‌های هادی محمد حسنی/مجموعه‌ای معناگرا از انتشارات سوره مهر
 • اصلی ترین ویژگی انقلاب اسلامی مردمی بودن آن است
 • استیصال آمریکا با وضع تحریم های جدید علیه ایران
 • زرشک پلو با مرغ با طعمی بی‌نظیر + طرز تهیه
 • ساخت توربین‌های قوی‌تر با الهام از بال مرغ دریایی
 • گرشاسبی: محمد انصاری از شرایط مالی خود ناراحت است؛ اگر پرسپولیس طلبش را بدهد، او در باشگاه خواهد ماند
 • اولین قطعه از مجموعه با هم تا همیشه منتشر شد/ عاشقانه‌ای زیبا برای سالگرد ازدواجتان+صوت
 • عاشقانه‌ای که باید در سالگرد ازدواجتان بشنوید + دانلود
 • اکران فیلمی با بازی الهام کردا در سینما‌های هنر و تجربه
 • پيامهاي عاشقانه و احساسي
 • اتهامات واهی آل‌سعود به یک عالم اهل سنت/ اندیشه‌های فرحان‌المالکی
 • دفاع بازیگر حامی دولت از بی‌عدالتی و آقازاده‌های فاسد
 • عاشقانه‌های آخرین ملکه هخامنشی، روی پیشخوان کتاب
 • محققان توربین بادی با الهام از مرغ دریایی طراحی کردند
 • افزایش کارآیی توربین‌های بادی با الهام از بال مرغ دریایی
 • تقویت توربین‌های بادی با الهام از بال مرغ‌های دریایی
 • ساخت توربین بادی با الهام از مرغ دریایی
 • فیورنتینا از 4 پیراهن متنوع برای بازی‌های خارج از خانه خود در فصل 2019/20 استفاده خواهد کرد (عکس)
 • انتقاد از دولت با انگیزه منافع جناحی