رئیس هیئت اسکی استان اصفهان گفت: امیدواریم با همراهی اداره‌کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون اسکی موانع بر سر راه توسعه رشته‌های اسکی صحرانوردی و اسکی رول در اصفهان به زودی رفع شود. ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳ استانها اصفهان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمود یسلیانی ظهر امروز پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت اسکی استان اصفهان اظهار داشت: در 4 سال گذشته با برنامه‌های پیش‌بینی شده در 2 بخش آلپاین و اسنوبرد موفقیت‌های بسیار خوبی کسب کردیم و در جهت اعتلای این رشته در شهر اصفهان حمایت خوبی از سوی فدراسیون صورت گرفت.

وی تصریح کرد: استان اصفهان در ورزش اسکی در همه رشته‌ها مقام و عناوینی دارد و به همین دلیل این هیئت یکی از برترین هیئت‌ها در سطح کشور لقب گرفت که این امر به حضور ورزشکارانی با کیفیت در شهر اصفهان باز 0می‌گردد.

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته در 2 بخش اسنوبرد و آلپاین ورزشکاران بسیار خوبی فعالیت کردند و اسکی‌بازان قدرتمندی نیز در رقابت‌هایی که در فریدونشهر برگزار شد معرفی شدند.

یسلیانی به مشکلات هیئت اسکی استان اصفهان اشاره و بیان کرد: در بخش‌هایی مانند اسکی صحرانوردی و اسکی رول که بر روی آسفالت اجرا می‌شود مشکلاتی داشتیم و امیدواریم با همراهی اداره‌کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون اسکی موانع بر سر راه این 2 بخش به زودی رفع شود.

محمود یسلیانی به عنوان رئیس هیئت اسکی استان اصفهان انتخاب شد«کمبود اعتبار» مشکل اصلی اسکی‌بازان چهارمحال و بختیاری استمشهد| مشکلات پیست اسکی شیرباد تمامی ندارد؛ تخریب پیست به دنبال بارش‌های اخیر

وی ادامه داد: در سال 97 توسعه ورزش همگانی در بخش اسکی به خوبی انجام گرفته و یکی از برترین‌ هیئت‌ها در بخش همگانی بودیم. ورزشکاران اصفهانی در بخش قهرمانی در تمام رقابت‌ها بر روی سکو قرار گرفتند که این عملکرد در ورزش اصفهان بسیار چشم‌گیر است.

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان به برنامه‌های شاخص سال 97 این هیئت اشاره و تصریح کرد: برنامه استعدادیابی ورزشکاران، مسابقات قهرمانی استان در بخش آلپاین در 5 رده سنی، برگزاری کلاس مربی‌گری درجه 2 و برگزاری کلاس‌های متعدد با حمایت فدارسیون از فعالیت‌های این هیئت در سال 97 بوده است.

یسلیانی درباره برنامه‌های این هیئت در سال 98 خاطرنشان کرد: در سال جاری برگزاری کلاس‌های آموزشی و مربی‌گری، میزبانی مسابقات استانی در پیست اسکی فریدونشهر در 2 بخش آلپاین و اسنوبرد و حضور در مسابقات کشوری با تیم کامل را در دستور کار خود قرار دادیم.

انتهای پیام/ش

R41346/P/S6,51/CT11

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

نماینده اهواز: یک هیات هلندی درحال بررسی موضوع لایروبی رودخانه کارون است

به گزارش ایرنا همایون یوسفی شامگاه شنبه در نشست خبری در سرسرای جمعیت هلال احمر خوزستان در اهواز بیان کرد: لایروبی رودخانه کارون یکی از مطالبات به حق مردم است که با رایزنی که با یک هیات هلندی انجام گرفته تا یکشنبه هفته جاری کارهای مطالعاتی در خصوص لایروبی این رودخانه انجام، و روز دوشنبه نیز نشستی در وزارت نیرو با حضور این هیات برگزار می‌شود تا در این خصوص رایزنی شود.

وی گفت: از تمام ظرفیت‌های دولت برای لایروبی رودخانه کارون استفاده خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به فلرهای نفتی در خوزستان و مشکلاتی که برای محیط زیست آن ایجاد شده ادامه داد: وزارت نفت برای برطرف کردن این مشکل در خوزستان با سرمایه گذاری کلان در حال پیگیری است.

** شدت گرد و غبار درخوزستان به سه هزارمیکروگرم برمترمکعب کاهش یافته است

یوسفی ادامه داد: بزرگترین مشکل مردم خوزستان پدیده گرد و غبار است که همواره این موضوع مطرح می‌شد که مردم خوزستان باید خود را با گرد و غبار سازگار کنند.

وی گفت: در سال ۱۳۹۵ طرحی ارایه شد که با اجرای آن میزان زیادی از گرد و غبار در خوزستان کاهش یافته و شدت آن از ۱۰ هزار میکروگرم بر مترمکعب در گذشته به سه هزار میکروگرم بر مترمکعب کاهش یافته است.

وی افزود: بر اساس اعلام هواشناسی خوزستان تعداد روزهای سالم در این استان نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

** بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه بیمارستانی در خوزستان

این نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در ۴۶ سال گذشته حتی یک بیمارستان در اهواز احداث نشده بود ادامه داد: در ۲ سال اخیر ۱۱ پروژه بیمارستانی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی گفت: بیمارستان سوانح سوختگی، بیمارستان طالقانی، بیمارستان ابوذر از جمله بیمارستان‌هایی هستند که در این مدت در اهواز به بهره برداری رسیدند.

یوسفی ادامه داد: ساخت بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی اهواز نیز در حال پیگیری است و مجوز آن از شورای اقتصادی گرفته شده و امید از سال ۹۸ عملیات اجرایی آن آغاز شود که امید است با بهره برداری از پروژه‌های بیمارستانی مشکلات بهداشت و درمان خوزستان به حداقل برسد.

** مشکل کیفیت آب شرب اهواز سال ۹۸ برطرف می‌شود

وی گفت: یکی از مهمترین مشکلات خوزستان در بخش آب و فاضلاب است که در بخش تامین آب شرب با کیفیت، با تکمیل پروژه غدیر در سال ۹۸ مشکل کیفیت آب اهواز نیز برطرف می‌شود.

این نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص فاضلاب نیز از فروردین ۹۶ توسط هیات دولت مبلغ ۲۹۰ هزار میلیارد ریال برای آب و فاضلاب و برق خوزستان اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: تصفیه خانه شرق اهواز در سال ۹۷ به بهره برداری رسید که پس از نصب کلکتورها از ورود فاضلاب به رودخانه کارون که یکی از مشکلات قدیمی است ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

یوسفی ادامه داد: پیمانکاران پروژه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز نیز مشخص شده و امید است منابع مالی آن تامین شود تا در سال ۹۸ ساخت این پروژه آغاز شود.

این نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ۸۵ پروژه فاضلاب در نقاط مختلف اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در سه سال گذشته انجام شده و با اجرای آنها بخش عمده‌ای از مشکلات فاضلاب این شهرستان‌ها برطرف می‌شود.

** رایزنی برای پرداخت حق مناطق جنگی به بازنشستگان

یوسفی افزود: دولت معتقد است که برای بازنشستگان مصوبه پرداخت حق بدی آب و هوا را نمی‌توان انجام داد اما تعدادی از نمایندگان طرحی را در مجلس نوشته‌اند که اگر تصویب شود دولت را موظف می‌کند علاوه بر شاغلان برای بازنشستگان نیز این طرح اجرا شود.

وی گفت: پرداخت حق بدی آب و هوا در سال ۹۵ تصویب شد و رقمی بین پنج تا هفت میلیون ریال به حقوق کارمندان دولت اضافه شد و اکنون بسیاری از ادارات خوزستان احکام را صادر و افزایش حقوق انجام شده است.

یوسفی بیان کرد: برخی شرکت‌ها نظیر شرکت‌های فولاد خوزستان و پتروشیمی‌ها نیز معتقدند که بخش خصوصی نمی‌تواند این مورد را اجرا کند اما با رایزنی صورت گرفته قرار شده این افزایش را در پاداش کارکنان لحاظ کنند.

** پیگیری مشکلات سپرده گذاران موسسه منحله وحدت (آرمان) و گروه ملی در خوزستان

این نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: موسسه منحله وحدت (آرمان) ۲۵۰ هزار سپرده‌گذار در خوزستان داشت که می‌توان گفت یک پنجم مردم خوزستان درگیر این موضوع بودند اما با تلاش صورت گرفته مشکل سپرده گذاران این موسسه اعتباری برطرف شد.

وی افزود: حدود ۹۸ درصد مردم مشکلشان برطرف شده و سایران نیز در حال پیگیری است.

یوسفی ادامه داد: با تلاش انجام شده از اخراج ۳۰۰ کارمند این موسسه جلوگیری شد.

این نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی درباره گروه ملی صنعتی فولاد ایران نیز گفت: اگر گروه ملی به بخش خصوصی سپرده می‌شد توان اداره آن را نداشتند، این شرکت با مشکلات زیادی روبه رو شد که با پیگیری انجام گرفته گروه ملی به دولت بازگشت.

وی افزود: پارسال با پیگیری انجام شده چهار هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال از سوی بانک ملی ایران برای سرپا نگه داشتن گروه ملی فولاد اهواز تزریق شد.

یوسفی ادامه داد: هفته گذشته با مسئولان بانک ملی ایران در خصوص گروه ملی جلسه‌ای برگزار شد و قرار شد که گروه ملی و فولاد قراردادی را برای تامین مواد اولیه منعقد کنند.

این نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به باقی ماندن سهام فولاد اکسین که حق مردم خوزستان است افزود: با تلاش انجام شده، این مطالبه به حق مردم حفظ شده است.

** استاندار خوزستان در استان خواهد ماند

یوسفی با اشاره به مطالبی که در فضای مجازی پیرامون تغییر استاندار خوزستان منتشر شده بیان کرد: بر اساس اطلاعاتی که دارم " غلامرضا شریعتی" همچنان در پست و جایگاه خود در خوزستان برای خدمت به مردم خواهد ماند.

وی گفت: نمایندگان هیچ‌گونه دخالتی در انتصابات در خوزستان ندارند.

** هیچ بیماری دربین سیل زدگان خوزستان شایع نشد

یوسفی گفت: در سیلاب اخیر هیچ‌گونه بیماری خاصی در بین مردم سیل زده شایع نشد.

وی ادامه داد: مقرر شده که کمک بدون عوض و تسهیلاتی با بهره کم به مردم سیل زده پرداخت، و نیز سیمان برای ساخت و ساز خانه‌های تخریب شده از سیلاب اخیر توسط بنیاد مستضعفان تامین شود.

وی افزود: خسارت ۱۴۶ هزار واحد مسکونی که پیش از سیل در خوزستان بیمه شده، و در این سیلاب دچار آسیب شدند توسط بیمه در حال پرداخت است و پکیج‌هایی نیز از سوی بنیاد برکت به این افراد تحویل داده می‌شود.

** نحوه پرداخت خسارت به ورزشگاه فولاد اهواز مشخص نیست

یوسفی با اشاره به خسارت‌هایی که به ورزشگاه فولاد اهواز در بازی تیم‌های پرسپولیس و داماش وارد شد ادامه داد: هنوز مشخص نشده که چه ارگان و یا دستگاهی باید این خسارت‌ها پرداخت کند.

وی افزود: گزارش اتفاقات بازی تیم‌های پرسپولیس و داماش در وزارت ورزش و کمیسیون ورزشی مطرح شده و در حال پیگیری است.

وی گفت: این هفته وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال را به کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی دعوت می‌کنیم.

** تبدیل وضعیت تمامی مربیان پیش دبستانی تا سال ۱۴۰۰

وی گفت: در مرداد ۹۷ قانونی مصوب شد که دولت تا سال ۱۴۰۰ باید مربیان پیش دبستانی‌ها را به حق التدریس تبدیل وضعیت کند که آیین نامه آن نیز به تایید سازمان امور استخدامی رسیده است و اجرای آن الزامی است.

۷۱۵۸ / ‏‬ ۶۰۳۷

تجمع مقابل سفارت انگلیس در تهران+عکس

توضیح وزیر نیرو درباره سخنان جنجالی‎اش؛ نگفتم ایرانی‌ها باید روزی یک وعده غذا بخورند| تاکیدم بر سختکوشی و تحمل جامعه "چین" بود| از مردم تشکر می‌کنم

ساناز کریمی درگذشت

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۶۸۰۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اولین کارگاه آموزشی اسکی روی آب
 • چالش روغن رانندگان کامیون به زودی برطرف می‌شود/ تخصیص لاستیک‌های تشویقی به رانندگان کامیون بندر امام خمینی(ره)
 • برطرف شدن دوسوم معضل ریزگردهای خوزستان ؛ مشکل آب اهواز تا پایان سال برطرف می‌شود
 • سوت 25 خرداد 98
 • مدیرکل ورزش و جوانان تهران: فرهنگ پاکسازی طبیعت توسط ورزشکاران پایتخت نهادینه می شود
 • چهارمین جشنواره ورزشی زاینده‌رود در اصفهان برگزار می‌شود
 • برگزاری دومین جشنواره مجسمه های برفی و یخی در پیست اسکی توچال
 • خبر خوش استاندار بوشهر به مردم؛ مشکلات تامین آب ‌در تابستان برطرف شد+فیلم
 • تولید قم در مسیر رونق و شکوفایی
 • جشنواره مجسمه‌های برفی و یخی در آستانه تابستان!
 • معرفی برترین دوندگان صحرانوردی در سمنان
 • زمان اسکی سواری در توچال تمام شد
 • مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت
 • رقابت دو صحرانوردی کشور با معرفی نفرات برتر در سمنان خاتمه یافت
 • بروکراسی و قوانین مزاحم از موانع رونق تولید است
 • دبیر فدراسیون دو و میدانی: کسب مدال حدادی در المپیک را برنامه ریزی کردیم
 • برترین های رقابت کشوری دوی صحرانوردی در سمنان مشخص شدند
 • هیئت ورزش همگانی، برترین هیئت ورزشی مازندران شد
 • شناسایی ۱۳ نقطه از کشور برای ایجاد پیست اسکی