در پی اعلام آندره ا. استراماچونی، به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال توسط امیرحسین فتحی، رسانه‌های بین‌المللی این خبر را درج کردند.

شبکه اسکای‌اسپورت آسیا نیز به خوانندگانش خبرحضور این مربی ۴۳ ساله ایتالیایی را داد و توضیح کوتاهی داد که وی در گذشته مربی تیم‌های مثل اینترمیلان و اودینزه بوده است.

حتی افزود که با استقلالی‌ها قرارداد ۲ ساله امضاکرده است که حقوق سالیانه ۱.۶ میلیون یورویی را برایش به ارمغان می‌آورد.

این رسانه البته در تکمیل خبر خود، توییتی از صفحه آندره‌آ و دالیلا (خانواده استراماچونی) را درج کرد که از طریق آن، مربی تازه‌وارد نظرش در مورد حضور در تیم پرطرفدار ایرانی بیان کرد.

استراماچونی ا. این طریق گفت: افتخار می‌کنم و خوشحال هستم که اعلام کنم شب گذشته با استفاده از فدریکو پاستوروریره، مدیر برنامه ام پیشنهاد قرارداد دو ساله استقلال را پذیرفتم. مایلم از رئیس، مدیر ورزشی و کل هیات مدیره برای چنین فرصت با پرستیژی تشکر کنم که بتوانم یکی از بهترین باشگاه‌های آسیا را تمرین دهم.  

منبع: پارسینه

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تابستان داغ، فرصتی برای مهارت آموزی دانش آموزان

در سال های نه چندان دور و در زمانی که تلفن همراه، فضای مجازی، تجهیزات گسترده الکترونیکی و حتی کلاس های آموزشی متنوع نبود، نوجوانان به جز بازی های محلی در کوچه و پس کوچه های شهر، چاره دیگری برای پُر کردن اوقات فراغت نداشتند.

در آن زمان پایان درس، مدرسه و امتحانات مهمترین دغدغه نواجوانان بود. عده ای با حضور در باشگاه های ورزشی نهایت استفاده از فصل تابستان را می کردند و عده ای نیز در کنار پدر یا فردی مورد اعتماد کار می کردند.

این کار کردن تابستانی گاهی آغازی بر مهارت آموزی برای انتخاب شغل آینده و پایانی بر ادامه تحصیل می‌شد. عده ای نیز فقط تابستان را کار می کردند و با آغاز سال تحصیلی پس انداز خود را برای ادامه تحصیل نگه می‌داشتند.

اما حالا این شیوه سنتی کمی تغییر کرده است. کمتر خانواده‌ای اجازه کار کردن به فرزند خود را در این سه ماه می‌دهد. حالا آنقدر کلاس های آموزشی، پرورشی، هنری و ورزشی گسترش یافته است که برخی برای انتخاب آنها دچار تردید می‌شوند.

از سوی دیگر فضای مجازی فرصت بهره وری و استفاده بهینه از زمان و اوقات فراغت از تحصیل را از دانش آموزان می گیرد و موجب گذر روزگار بدون هیچ برنامه مدونی می شود.

با فرا رسیدن این فصل، دغدغه خانواده‌ها برای غنی سازی اوقات فراغت و برنامه ریزی مناسب برای کودکان و نوجوانانشان دوچندان می شود. در سال های اخیر با وجود فضای مجازی بر این نگرانی ها و دغدغه های والدین افزوده شده است.

در این میان آموزش و پرورش و نهاد های مرتبط نیز تمام توان خود را برای برگزاری کلاس های تابستانی به کار گرفته اند.

۲۷۰ پایگاه برای اوقات فراغت دانش آموزان همدان تعیین شد

مدیرکل آموزش و پرورش همدان می گوید: امسال ۲۷۰ پایگاه برای اوقات فراغت دانش آموزان استان در قالب کلاس های ورزشی، فرهنگی، هنری، دینی، ادبی و علمی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان این استان تعیین شده است.

محمد پورداود افزود: امسال برنامه ویژه ای برای برگزاری کلاس های اوغات فراغت در مناطق غیر برخوردار و محروم استان تدوین شده است.

وی اظهار داشت: ثبت نام ویژه کلاس های تابستانی از ۲۷ خردادماه در مدارس استان آغاز شده و تا شهریور ماه ادامه دارد.

پورداود عنوان کرد: اوقات فراغت فرصتی برای کسب مهارت های زندگی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان است که می تواند در پرورش و تربیت دانش آموزان ثمربخش باشد.

وی تاکید کرد: برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد تا اصول ۶ گانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: برنامه‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش در قالب پایگاه های تابستانی و طرح هجرت با مشارکت سایر ارگان ها و نهادهای متولی اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال طرح هجرت نیز در ۴۳۶ عرصه انجام می شود، پیش بینی کرد: در برنامه ها و فعالیت های اوقات فراغت و طرح هجرت امسال بیش از ۱۰۰ هزار دانش آموز زیر پوشش قرار گیرند.

اجرای ۴۵۷ عنوان برنامه غنی سازی اوقات فراغت

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش همدان گفت: از تعداد ۲۷۰ پایگاه تابستانی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، ۱۲۰ پایگاه ویژه دختران و ۱۵۰ پایگاه ویژه پسران است.

یوسف سعیدی افزود: کلاس‌های اوقات فراغت دانش آموزان از روز شنبه هفته آینده آغاز و پیش بینی می شود ۱۰۰ هزار دانش آموز در این کلاس ها شرکت کنند.

وی اظهار داشت: ۴۵۷ عنوان برنامه به منظور آموزش و تربیت دانش آموزان و همچنین پر کردن اوقات فراغت آنها در فصل تابستان در نظر گرفته شده است.

سعیدی عنوان کرد: این پایگاه ها شامل دارالقرآن ها، کانون های فرهنگی، تربیتی و ورزشی، کانون های مدرسه ای و پژوهش سراها می شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه های کلاس های تابستانی متناسب با پایگاه ها طرح ریزی شده است، اضافه کرد: در پایگاه های ورزشی کلاس های فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز و دو و میدانی دایر است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش همدان گفت: در دارالقرآن ها نیز کلاس های قرائت، حفظ، ترتیل، تجوید و روخوانی قرآن بر پا می شود.

وی ادامه داد: در کلاس های فرهنگی و هنری دوره های سرود، تئاتر، کاغذ دیواری، خطاطی و نقاشی در نظر گرفته شده است.

سعیدی با اشاره به اینکه دوره های آموزش فیزیک، شیمی و کارهای تحقیقاتی در پژوهش سراها برگزار می شود، افزود: کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان از یکم تیرماه آغاز و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

وی بیان کرد: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و استفاده از این کلاس ها به پایگاه های تعیین شده در هر منطقه مراجعه کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش همدان با اشاره به اینکه برگزاری کلاس های تابستانی در روستاها نیز در اولویت قرار دارد پیش بینی کرد: امسال ۴۰ درصد از دانش آموزان استان در این کلاس ها شرکت کنند.

وی اظهار داشت: سال گذشته ۷۴ هزار دانش آموز در کلاس های تابستانی شرکت کردند.

۳۸۰ عنوان برنامه هنری و تفریحی امسال اجرا می شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان گفت: ۳۸۰ عنوان برنامه هنری و تفریحی امسال اجرا می شود که بخشی زیادی از آنها مختص اوقات فراغت کودکان و نوجوانان است.

سید محمد رضا جوادی اظهار داشت: برنامه های کانون شامل کارگاه‌های آموزشی، فعالیت‌های گروهی فرهنگی و جشنواره های ملی و بین المللی است که در سراسر استان اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: در کارگاه‌های آموزشی کودکان و نوجوانان نقاشی، سفالگری، طنز نویسی، پویانمایی، سرود، نقالی و شاهنامه خوانی، موسیقی، روباتیک، چرتکه، خوشنویسی و ساخت کاردستی را فرا می گیرند و در بخش فعالیت‌های گروهی با قصه گویی، کتابخوانی و تحقیق و پژوهش آشنا می‌شوند.

جوادی گفت: کودکان و نوجوانان علاقمند می‌توانند در جشنواره های قصه گویی، نمایش عروسکی، سرود و مهرواره پویانمایی و بازی‌های بومی و محلی شرکت کنند و از برنامه های تفریحی مانند اردو و سینما کانون نیز استفاده کرده و لذت ببرند.

مدیرکل کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان همدان با اشاره به آغاز کارگاه‌های تابستانی از بیست و پنجم خرداد خاطرنشان کرد: خانواده‌ها می‌توانند فرزندانشان را برای شرکت در این دوره های آموزشی تابستانی در یکی از مراکز کانون ثبت نام کنند.

وی یادآوری کرد: این کارگاه ها با محوریت خلاقیت، لذت و سادگی در قالب ۲۲ جلسه موضوعات متنوعی را به کودکان و نوجوانان آموزش داده و برای غنی سازی اوقات فراغت بسیار مفید است.

جوادی گفت: در تابستان که دانش آموزان از درس و مدرسه فارغ می‌شوند به فعالیت‌های نشاط آور و شادی آفرین نیاز بیشتری دارند و خانواده‌ها بسته به سلیقه، نیازهای روحی و توان مالی راه‌های متفاوتی را برای پر کردن اوقات بیکاری فرزندانشان انتخاب می‌کنند.

به گفته وی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان ۴۱ مرکز دارد که ۲۸ مرکز فرهنگی ثابت ویژه مخاطبان شهری، ۹ کتابخانه سیار روستایی ویژه مخاطبان روستایی و عشایری سراسر استان، یک کتابخانه سیار شهری در همدان ویژه مخاطبان حاشیه شهر و ۳ کتابخانه پستی برای ارسال کتاب به مخاطبان روستایی است.

جوادی ادامه داد: همچنین ۲ مرکز فرهنگی هنری در همدان و ملایر برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه (کم بینا و نابینا، کم شنوا و ناشنوا و کم توان جسمی حرکتی) با حضور مربیان متخصص و مجرب در حال خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان است.

۹۹۰۴/‏۲۰۹۰

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

کلیدواژه: استراماچونی مربیگری سرمربی استقلال استقلال تهران

منبع این خبر، وبسایت parsine.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۷۳۳۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • شرکت در کلاس دانش افزایی؛ لازمه دریافت مجوز مربیگری
 • سیاوشی: فرصتی به طرح لایحه ممانعت از کودک همسری داده نمی‌شود چون گفته می‌شود حساسیت‌برانگیز است
 • هفته افشای حقوق بشر آمریکایی فرصتی برای نشان دادن چهره نفاق و دروغگویی استکبار جهانی است/ برگزاری ویژه برنامه هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در 7 مسجد زنجان
 • استراماچونی در ایران خانه‌دار می‌شود
 • مربی سابق انصاری‌فرد در نزدیکی پرسپولیس
 • مذاکرات مستقیم پرسپولیس با مربی سابق انصاری‌فرد
 • تاکیس لمونیس، جدیدترین گزینه هدایت پرسپولیس؛ مذاکره سرخ‌ها با سرمربی سابق المپیاکوس
 • مهدی تاج در دوره حرفه‌ای مربیگری حاضر شد؛ گفتگوی رئیس فدراسیون فوتبال با علی دایی و علیرضا منصوریان
 • حضور رئیس فدراسیون فوتبال در دوره حرفه‌ای مربیگری/ گفت‌وگوی تاج با دایی و منصوریان
 • ادعای عجیب علیفر درباره یورگن کلوپ و جلالی
 • کلوپ: مگر می‌شود گواردیولا بهترین مربی دنیا نباشد؟
 • علی دایی قید مربیگری در ایران را زد
 • کارهای پرسپولیس برای من اهمیتی ندارد
 • شرط مدیران پرسپولیس برای گزینه‌های مربیگری این تیم مشخص شد
 • شرط مدیران باشگاه پرسپولیس برای گزینه‌های مربیگری این تیم؛ کریم باقری باید به عنوان دستیار به کارش ادامه دهد!
 • دستیار جدید یحیی از راه رسید
 • برانکو: پرسپولیس را ترک کردم چون به برخی از شروط قراردادم احترام نگذاشتند
 • برانکو: شکایت پرسپولیس برایم اهمیتی ندارد؛ آن‌ها را ترک کردم چون به برخی از شروط قراردادم احترام نگذاشتند
 • برانکو: شکایت پرسپولیس مهم نیست چون فقط حرف است!