مدیرکل ورزش و جوانان مازندران می گوید هر دو مالک گفتند ما را معاف کنید و به هر فردی که دوست دارید باشگاه را واگذار کنید و ما هم به‌صورت مجانی باشگاه را می‌دهیم تا شما تعیین و تکلیف کنید.

طرفداری - پس از تجمع هواداران نساجی در مقابل استانداری و مذاکره نمایندگان هواداران با نماینده استاندار (استاندار در استانداری حضور نداشت)، هواداران به سمت اداره‌کل ورزش و جوانان حرکت کردند و در سالن اجتماعات این اداره‌کل نشستی با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، مشکلات این باشگاه را مطرح کردند.

به نقل از فارس، پس از اختلافاتی که میان دو مالک باشگاه «فرهاد صنیعی‌فر سهام‌دار ۶۰ درصدی و رضا حدادیان سهام‌دار ۴۰ درصدی» از نیم‌فصل دوم فصل قبل به‌وجود آمد، همچنان این مشکلات ادامه پیدا کرد و در اواخر ماه مبارک رمضان جلسه‌ای با حضور احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران و حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با حضور دو مالک در تهران برگزار شد و مقرر شد که باز هم این دو مالک فصل جدید را در کنار هم سپری کنند اما از آن تاریخ تا امروز هنوز هیچ اتفاقی نیفتاد و باشگاه نساجی مدیرعامل و ارکان، سرپرست، سرمربی و کادر فنی، مدیر رسانه‌ای و ... ندارد.

با توجه به اتمام قرارداد ۱۳ تن از بازیکنان نساجی و قرارداد جدید بازیکنان نساجی با تیم‌های دیگر و دست‌دست کردن مالکان برای تعیین و تکلیف وضعیت باشگاه و تیم، هواداران نساجی نگران شدند تا سرنوشتی چون دیگر تیم‌های شمالی مثل سپیدرود، ملوان و داماش در انتظارشان باشد.

حسین‌زادگان در این جلسه با اشاره به اینکه از هواداران نساجی که به‌خوبی فرهنگ هواداری را به کل کشور نشان دادند، تشکر می‌کنم، اظهار کرد:

این اتفاق با همدلی همه مردم نجیب مازندران و همه دست‌اندرکاران ذیربط به ثمر نشست که موجب آبروی ورزش استان شد.

وی با عنوان اینکه باید از دو مالک باشگاه نساجی تشکر کنم، از حمایت‌ها و هزینه‌هایی که انجام دادند، این وظیفه فردی و اجتماعی ماست که سپاسگزار این زحمات باشیم، افزود:

بعد از سال‌ها صاحب تیم لیگ برتری شدیم، آن هم با تیم ۶۰ ساله و ریشه‌دار نساجی؛ حقیقتاً این مطالبه مردم مازندران انباشته شده بود که خدا را شکر با صعود نساجی این انتظارات مردمی برآورده شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر اینکه شما نگاه کنید سال گذشته استادیوم شهید وطنی در چه شرایطی بود؟ بیان کرد:

همه دغدغه‌مان تکمیل استادیوم بود، دولت هم با همه کمبودها و با اینکه پولی نداشتیم الحمدلله سکوی جدید ساخته شد.

این مسؤول با اعلام اینکه سال گذشته از زحمات مربی ارزشمندمان جواد نکونام تشکر می‌کنیم که توانست چنین کار بزرگی را انجام دهد و در نیم‌فصل اول لیگ برتر هم زحمات زیادی کشید، خاطرنشان کرد:

اما نیم‌فصل دوم با چالش انتخاب سرمربی مواجه شدیم که نهایتاً با جلسات متعدد، مجید جلالی هدایت تیم را به‌عهده گرفت و توانستیم باز هم نمایش خوبی را نشان دهیم.

حسین‌زادگان با اظهار اینکه در فصل جدید هم هر اقدامی که می‌توانستیم برای حمایت انجام دادیم اما دولت و وزارت ورزش نمی‌تواند در بخش خصوصی تیم‌داری کند، تصریح کرد:

استان مازندران را همه می‌شناسند، ما قطب و بنگاه اقتصادی نداریم، صنعت مدرن نداریم اما از همین داشته‌های‌مان به نحو احسن باید استفاده کنیم.

وی ادامه داد:

چند سالی مهدی پرهام در نساجی زحمت کشید که از وی هم تشکر می‌کنیم، بعد فرهاد صنیعی‌فر آمد و بعد هم رضا حدادیان کمک‌حال او شد که قدردان همه این عزیزان هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران یادآور شد:

با پایان فصل گذشته، هر دو مالک نساجی با مقامات استانی صحبت کردند که با وضعیت اقتصادی پیش‌رو تمایلی به تیم‌داری ندارند، اما در جلسات مختلف از آنها تقاضا کردیم که تیم‌داری کنند و ما هم هر کاری که برای ما مقدور باشد، برای حمایت آنها انجام می‌دهیم.

این مسئول گفت:

جلسه‌ای در تهران در دفتر حدادیان با حضور بنده و آقای استاندار برگزار شد که باز هم هر دو مالک گفتند ما را معاف کنید و به هر فردی که دوست دارید باشگاه را واگذار کنید و ما هم به‌صورت مجانی باشگاه را می‌دهیم تا شما تعیین و تکلیف کنید.

حسین‌‌زادگان ادامه داد:

مالکان، مشکلات و یکسری موارد پشتیبانی مثل در اختیار گرفتن استادیوم شهید وطنی را مطرح کردند و ما هم تا جایی که ممکن است سعی در رفع برخی مشکلات داریم.

وی گفت:

از حدادیان و صنیعی‌فر خواهش کردیم سال جدید را با کمترین دغدغه آغاز کنیم، اگر هم شرایطی پیش می‌آمد تا مالک جدید انتخاب کنیم، باید طبق پروسه قانونی این اتفاق رقم می‌خورد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد:

حدادیان گفت من سهم خودم را می‌دهم اما در بحث مدیریتی دخالتی نمی‌کنم.

این مسؤول عنوان کرد:

صنیعی‌فر باید هیأت مدیره‌ای قوی انتخاب کند، سرمربی در طراز لیگ برتر و مردم مازندران بیاورد و بازیکنان خوبی را نیز جذب کنیم.

حسین‌زادگان اظهار کرد:

قرار  شد اطلاع‌ رسانی‌ها در اختیار باشگاه باشد یا صنیعی‌فر و یا سخنگوی او این کار را انجام دهد و اتفاقات را به اطلاع هواداران برساند.

وی گفت:

چندین‌بار با حدادیان و صنیعی‌فر صحبت کردم، پایبند به حرف‌های‌‌شان هستند، صنیعی‌فر در حال شناسایی فضاست، مذاکراتی را هم انجام داده و ان‌شاالله تا شنبه ـ یکشنبه تعیین و تکلیف خواهد شد، ما هم خودمان را مکلف می‌دانیم تا دغدغه‌های هواداران را کم کنیم، اگر شما به این فرایند تجمعات و اعتراضات ادامه دهید، آرامش مالکان کم می‌شود.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

با مساعدت مدیر کل؛ نساجی به قائمشهر برمی گردد

به نظر می رسد در روزهای آتی آرامش به نساجی برگردد و این تیم برای حضور شایسته در فصل جدید بازی های تمرینات خود را استارت بزند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از گلایه مالکان باشگاه نساجی که به حق بود این بود که در قا ئمشهر امکانات کافی در اختیار تیم قرار نمی گیرد و به همین بهانه باشگاه نساجی مجبور شد تمرینات خود را به تهران منتقل کند، اما با دستور مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران منبعد استادیوم شهید وطنی قائشمهر در اختیار باشگاه نساجی قرار می گیرد تا این تیم دغدغه ای برای تمرین در قا ئمشهر نداشته باشد و رفته رفته مهیای بازگشت به شهر شود.

 

استاندار مازندران هم چند هفته پیش نشستی با دو مالک باشگاه نساجی داشت و به آنها قول مساعد در زمینه حمایت معنوی از تیم داد و اذعان داشت که با بازگشت نساجی به قائشمهر تدبیری اتخاذ خواهد کرد که امکانات تمرین و مسابقه در قائمشهر در اختیار تیم نساجی قرار گیرد. قرار است در روزهای پیش رو سرمربی جدید تیم معرفی شود و تمرینات تیم از شنبه آینده در قائمشهر آغاز شود. مهدی تارتار، رضا مهاجری و محمود فکری گزینه های تیم نساجی برای حضور در راس کادر فنی این تیم بودند که محمود فکری به تازگی با تیم دسته اولی آلومینیوم اراک قرارداد بسته است و به نظر می رسد در یکی دو روز آینده سرمربی تیم نساجی از بین مهدی تارتار و رضا مهاجری مشخص شود.

 

گفتنی است چند روز پیش برخی از طرفداران نساجی جلوی استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان تجمع کردند که در یک اقدام جالب مدیر کل ورزش و جوانان استان آنها را به حضور پذیرفت و در اتاق جلسات دقایقی برای طرفداران نساجی صحبت کرد و گفت دولت به آنها اجازه هزینه برای تیم نساجی را نمی دهد اما هر گونه حمایت معنوی و اجرایی که لازم باشد از تیم نساجی دریغ نخواهد کرد.

نساجی مازندران

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

واکنش رامبد جوان به حمله‌های اخیر! +عکس

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۸۲۰۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مورد عجیب در باشگاه نساجی مازندران
 • تکلیف سرمربی نساجی تا ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد
 • نساجی بلاتکلیف ترین تیم لیگ نوزدهم!
 • بازگشت نساجی به ریل آرامش
 • اطلاعات خریدار جدید سهام باشگاه نساجی فاش شد
 • ادامه شرایط برزخی نساجی‌چی‌ها
 • مرد آهنی خریدار جدید نساجی
 • کنعانی زادگان در انتظار پیشنهاد پرسپولیسی ها
 • نيازآذري نماينده مردم بابل درمجلس با احمد حسين زادگان استاندارمازندران ديدارکرد
 • دافه: ماندنم در نساجی به نظر سرمربی جدید بستگی دارد / در صورت گرفتن پیشنهاد، در ایران می‌مانم
 • واکنش رضا مهاجری به خبر توافقش با نساجی: جلسات خوب و مثبتی داشتیم؛ به زودی همه چیز مشخص می‌شود
 • رضا مهاجری در آستانه امضای قرارداد با نساجی
 • مهاجری در آستانه سرمربیگری نساجی/ بازگشت تمرینات سرخپوشان به قائمشهر
 • صنیعی فر: اسم سرمربی را کانال باشگاه اعلام می کند
 • پیوستن بازیکن تیم نساجی مازندران به فولاد
 • تبریز| سرمربی ماشین‌سازی در آستانه قبول هدایت نساجی مازندران
 • دستور ویژه استاندار مازندران برای تحقق خواسته‌های مالکان/جلسه مهاجری برای توافق نهایی با نساجی
 • به زودی وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود مشخص می‌شود
 • نساجی در گردابِ بلاتکلیفی