به گزارش افکارنیوز، «مهراوه شریفی نیا» ، بازیگر سینما و تلویزیون، تصویر زیر را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

ایران ۳ - جمهوری چک صفر/ صعود با برد مقتدرانه

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه) در سومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال جوانان جهان به مصاف تیم چک رفت. هر ۲ تیم تا پیش از این مسابقه شرایط مشابهی به لحاظ تعداد برد و باخت داشتند و هر تیمی که در پایان بازی برنده از زمین خارج می‌شد به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود می‌کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده پائولو لوییس بیل از برزیل به عنوان داور اول و لانزا میلر از باهاماس به عنوان داور دوم بود. شاگردان عطایی در بازی با چک با لباس یکدست سفید به میدان رفتند و بازیکنان تیم چک هم لباس قرمز بر تن داشتند.

عطایی در این بازی تیمش را با ترکیب اولیه امیرحسین اسفندیار، امیرحسین توخته، امیرمحمد فلاحت خواه، پوریا یلی، مهران فیض امام دوست، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت پور به عنوان لیبرو به میدان فرستاد.

ست اول:

اولین امتیاز تیم ایران در ست نخست توسط مهران فیض به دست آمد. این بازیکن با یک جالی خالی توپ را به زمین تیم چک رساند. کسب ۳ امتیاز پیاپی توسط چک، این تیم را با نتیجه ۳ بر یک از تیم ایران پیش انداخت. در ادامه اشتباهات بازیکنان چک ۳ امتیاز برای تیم ایران به ارمغان آورد. یک دفاع روی تور از مهران فیض باعث شد تیم ایران با نتیجه ۵ بر ۳ از تیم چک پیش بیفتد، اما بازیکنان چک در امتیاز ۶ با تیم ایران برابر شدند. اشتباه حضرت پور در دفع توپ هفتمین امتیاز را برای تیم چک به ازمغان آورد و در اولین وقت استراحت فنی تیم چک با نتیجه ۸ بر ۶ از تیم ایران پیش افتاد.

بازیکنان ایران در امتیاز ۱۰ بود که به تیم چک رسیدند و در ادامه ۲ امتیاز پیاپی کسب کردند تا نتیجه بازی ۱۲ بر ۱۰ به سود ایران شود. این ۲ امتیاز توسط اسفندیار و یلی کسب شد، اما بازیکنان چک جبران مافات کردند و با سرویس‌های هدفدار باعث شدند در امتیاز ۱۴ با تیم ایران مساوی شوند. با سرویس ضعیف فیض تیم چک زودتر به امتیاز ۱۶ رسید و تیم ایران ۱۵ امتیازی باقی ماند. تیم چک بار دیگر در سرویس صاحب امتیاز شد و حضرت پور موفق نشد سرویس قدرتی بازیکن چک را مهار کند. در امتیاز ۱۷ یک بار دیگر ۲ تیم برابر شدند.

سرویس زیبای مرتضی شریفی امتیاز تیم ایران را به ۱۹ رساند و این در حالیست که تیم چک هم ۱۹ امتیازی بود. دفاع روی تور فیض تیم ایران به امتیاز ۲۱ رساند تا این تیم ۲ امتیاز از تیم چک پیش بیفتد، اما بازیکنان ایران قدر این موقعیت را نداستند و بازیکنان چک ۲۱ امتیازی شدند. در ادامه نتیجه بازی ۲۳ بر ۲۲ به سود تیم چک شد و عطایی درخواست وقت استراحت کرد تا روند بازی تغییر کند. این وقت استراحت موثر واقع شد و تیم ایران ۲ امتیاز پیاپی کسب کرد و این بار سرمربی تیم چک درخواست وقت استراحت کرد. هر دو تیم در امتیاز ۲۵ برابر شدند و پوریا یلی بیست و ششمین امتیاز را برای تیم ایران کسب کرد، اما با امتیازی که بازیکن چک کسب کرد بازی در امتیاز ۲۶ برابر شد. این تساوی در امتیاز ۲۷ هم ادامه پیدا کرد و یلی یک بار دیگر یک امتیاز حساس دیگر به دست آورد تا بازی ۲۸ بر ۲۷ به سود تیم ایران شود. بیست و نهمین امتیاز هم با دفاع روی تور بازیکنان ایران به دست آمد تا شاگردان عطایی در ست نخست با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ پیروز شوند. تا پایان ست نخست پوریا یلی با ۹ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن تیم ایران بود و مرتضی شریفی هم با ۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

ست دوم:

ست دوم را بازیکنان چک با کسب ۲ امتیاز پیاپی آغاز کردند و مرتضی شریفی با اسپکی زیبا اولین امتیاز تیم ایران در ست دوم را به دست آورد. بازیکنان چک ۲ امتیاز پیاپی دیگر کسب کردند تا نتیجه بازی ۴ بر یک به سود این تیم شود. بازیکنان چک این فاصله امتیازی را تا امتیاز ۶ حفظ کردند و اجازه ندادند امتیازات ایران بیشتر از ۳ شود. در اولین وقت استراحت فنی، تیم چک با نتیجه ۸ بر ۵ از تیم ایران پیش بود. ۲ امتیاز حساس بازیکنان ایران، امتیازات تیم ایران را به ۱۰ رساند تا فاصله امتیازی با تیم چک به یک امتیاز برسد. در امتیاز ۱۲ بود که تیم ایران با تیم چک برابر شد. این برابری امتیازات تا امتیاز ۱۴ ادامه داشت در نهایت این تیم ایران بود که زودتر به امتیاز ۱۶ رسید. شاگردان عطایی در ادامه موفق شدند اختلاف امتیاز را به ۳ برسانند و با نتیجه ۱۸ بر ۱۵ از تیم چک پیش بیفتند.

بازیکنان ایران نسبت به ست اول اشتباهات کمتری داشتند و همین مسئله باعث شد زمانی که به امتیاز ۲۰ رسیدند تیم چک هنوز ۱۶ امتیازی مانده بود. بیست و یکمین امتیاز تیم ایران هم توسط یلی کسب شد و در ادامه هم شریفی ۲ امتیاز پیاپی کسب کرد. بیست و چهارمین امتیاز تیم ایران با سرویس ضعیف بازیکن چک به دست آمد. در نهایت ست دوم را تیم ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ برنده شد. تا پایان ست دوم پوریا یلی و مرتضی شریفی با ۹ و ۷ امتیاز، امتیازآورترین بازیکنان ایران بودند.

ست سوم

شاگردان عطایی ست سوم را با ۲ امتیاز پیاپی آغاز کردند. توخته و یلی این ۲ امتیاز را کسب کردند. در ادامه تیم ایران با تیزهوشی فلاحت خواه با نتیجه ۴ بر ۳ از تیم چک پیش افتاد و سرویس خطای بازیکن چک امتیازات ایران را به ۵ رساند و دفاع روی تور فیض امتیازات ایران را به ۶ رساند. سرویس هدفدار فلاحت خواه هفتمین امتیاز تیم ایران بود. هشتمین امتیاز تیم ایران هم توسط فیض به دست آمد تا در اولین وقت استراحت فنی تیم ایران با نتیجه ۸ بر ۵ از تیم چک جلو بیفتد، اما بی دقتی بازیکنان ایران، امتیازات تیم چک را به ۷ رساند. در امتیاز ۹ بود که تیم چک با تیم ایران برابر شد و این تساوی امتیازات تا امتیاز ۱۰ نیز ادامه داشت. در ادامه بازیکنان چک بهتر از تیم ایران عمل کردند و با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ از تیم ایران پیش افتادند. این فاصله امتیازی ادامه داشت و تیم ایران همچنان با نتیجه ۱۴ بر ۱۲ از تیم چک عقب بود، اما کسب دو امتیاز پیاپی توسط یلی بازی را به تساوی کشاند و اسپک زیبای اسنفدیار امتیاز ایران را به ۱۵ رساند. با این حال این تیم چک بود که زودتر به امتیاز ۱۶ رسید. شانزدهمین امتیاز تیم ایران توسط اسفنیار کسب شد. کسب ۲ امتیاز پیاپی امتیازات تیم چک را به ۱۸ رساند. این بار بازیکنان ایران بودند که با کسب ۲ امتیاز بازی را به تساوی بکشانند. امتیاز نوزدهم نیز با سرویس زیبای اسفندیار به دست آمد تا دو تیم در امتیاز ۱۹ برابر شوند. این تساوی امتیازات تا امتیاز ۲۰ نیز ادامه داشت و، اما بازیکنان ایران ۲ امتیاز کسب کردند تا بازی ۲۲ بر ۲۰ به سود تیم ایران شود، اما بازیکنان چک یک بار دیگر موفق شدند امتیازات خود را با تیم ایران برابر کنند و در ادامه بیست و سومین امتیاز خود را نیز کسب کردند. امتیاز بیست و سوم ایران را جلوه کسب کرد و یلی هم امتیاز تیم ایران را به ۲۴ رساند. در نهایت شاگردان عطایی این ست را با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ پیروز شدند و تیم چک را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دادند و راهی دور بعدی شدند.

بیشتر بخوانید:

نبرد حساس جوانان ایران و چک برای صعود

امتیاز آورترین بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران مقابل روسیه مشخص شد

ایران ۲ – روسیه ۳/ شکست نزدیک در پایان ماراتن جذاب

انتهای پیام/

آخرین اخبار از والیبال جوانان ایران

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از "برجام" است

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

(تصاویر +16) قتل دختر مشهور اینستاگرامی و انتشار تصاویر خون‌آلودش در اینستاگرام!

کلیدواژه: بازیگر سینما و تلویزیون محمدرضا شریفی نیا مهراوه شريفی نيا

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۸۵۶۱۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نگفته های بازیگر بوی باران از نقش موذی اش
 • دختر مجید مظفری چگونه بازیگر شد؟
 • سارا بهرامی بهترین بازیگر جوایز گلدن گلوبال مالزی شد
 • سارا بهرامی بهترین بازیگر زن جشنواره مالزی شد
 • بازیگر همسران روحانی شد+عکس
 • طالبان طعم عملیات انتحاری را چشید
 • شریفی: برای رفتن روی سکو آمده‌ایم
 • شریفی: جوانان ایران به دنبال رفتن روی سکوی جهانی هستند
 • مرتضی شریفی، بازیکن تیم ملی والیبال جوانان: برابر جمهوری چک آنطور که باید نتوانستیم بازی کنیم؛ از صعود به دور دوم خوشحالیم
 • شریفی: باید چک را شکست می‌دادیم
 • داستان یک روز تعطیل مهراوه شریفی نیا+عکس
 • بهسازی محورهای آسیب دیده در سیل خوزستان اولویت بندی می شود
 • تماشاچیان امروز تئاتر تنها برای دیدن چند بازیگر به سالن‌ها می‌روند/متاسفانه تئاتر امروز برای بقا به سلبریتی نیاز دارد
 • فرصتی برای تشکل‌ها؛ از دیده‌بانی تا اجرا
 • سیاوش طهمورث: صحنه هنر مقدس است جای پولشویی نیست/ این باندبازی‌ها و جمع‌شدن‌های شبانه برای چیست؟+ فیلم
 • خسرو شکیبایی ساکن همیشگی خانه سبز/آقای بازیگر از روزی روزگاری تا خواهران غریب
 • مهراوه شریفی‌نیا در کنار اسدالله یکتا
 • مهراوه شریفی‌نیا در کنار بازیگر کوتاه قامت سینما
 • محمودی‌نیا: حسین خانی قبول نکرد کنار باشگاه باشد