مدیرعامل پرسپولیس نکته‌ای کلیدی برای هواداران خشمگین جلوی باشگاه گفت که ما به ازایی تاریخی در باشگاه استقلال هم دارد.

به گزارش خبرآنلاین، ایرج عرب برای آرام کردن طرفداران خشمگین پرسپولیس که جلوی باشگاه شعار می دادند، گفت:«برای حل مشکل برانکو شماره حساب اعلام کردیم اما ریالی به این حساب واریز نشد.» او اینگونه می خواست یادآوری کند که چطور باشگاه نتوانسته از کمک هواداران استفاده کند و برانکو را نگه دارد.

البته عرب اشاره ای به این نکرده که امسال ۶۰ میلیارد تومان از اسپانسر تیم گرفته اند که حاصل پیامک های پولی است. پیامک هایی که هواداران پرسپولیس که در سامانه شرکت کردند و عدد ۶ را فرستادند، اقلا ماهی ۶۰ هزار تومان برایش پول می پردازند تا عرب و مدیران پرسپولیس بتوانند آنها را خرج همین کارهای‌شان کنند ‌و تیم را بگردانند. مثل استقلال که حدود ۵ سال است با پول هواداران هزینه می شود و این دوستان دولتی پول ها را هدر می دهند و اینچنین فاجعه به بار می آورند.

با این وجود سابقه نشان داده هواداران برای شماره حساب‌های اینچنینی تمایلی به مشارکت ندارند. یک دهه قبل روزی مرحوم ناصر حجازی که از کارشکنی های هیات مدیره استقلال شاکی بود با علی فتح الله زاده شمار حسابی اعلام کردند و پایش ایستادند به امید حمایت هواداران اما در آن حساب فقط ۸۰۰ هزار تومان کمک جمع شد!

حالا این بار هم نام برانکو نتوانسته سبب شود هواداران کمک به حساب باشگاه کنند چون شاید اعتمادی هم نداشتند که این گلریزان شان باعث شود تیم مربی مورد علاقه شان را نگه دارد.

منبع: بیتوته

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

گرشاسبی: اخذ پول‌های بلوکه شدن فدراسیون امکان پذیر است/ دولت باید به فوتبال کمک کند/ هر روز تاخیر در پرداخت بدهی‌ها جریمه دارد

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره بحث پول‌های بلوکه شده فدراسیون فوتبال، فعالیت اعضای کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ و استانداردسازی ورزشگاه‌ها توضیحاتی را ارائه کرد.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره راه حل فدراسیون فوتبال برای دریافت مطالبات ۱۰ میلیون دلاری اش از فیفا گفت: این موضوع در سطح کلان مدیریت است و به نظر من باید از طریق دیپلماسی حل شود. ۱۰ میلیون دلار پول کمی نیست.

اخذ مطالبات ۱۰ میلیون دلاری فدراسیون شدنی است

او ادامه داد: وزارت امور خارجه باید به کمک فدراسیون فوتبال بیاید. تمام مسئولان فدراسیون محکم پای کار هستند و پیگیری‌های زیادی برای واریز این پول از سوی فیفا به حساب فدراسیون انجام داده اند. با همت آن‌ها و کمک دستگاه دیپلماسی این مشکل حل شدنی است.

دولت باید در شرایط بحرانی به فدراسیون فوتبال کمک کند

گرشاسبی درباره لزوم حمایت دولت و وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون فوتبال گفت: بی شک اگر فدراسیون وارد بحران شود و مسئولان نتوانند ضمن پرداخت پول سرمربی تیم ملی، سایر تیم‌های ملی را به رقابت‌های بین المللی اعزام کنند، دولت باید به یاری فدراسیون آمده و از راه‌های مختلف به آن کمک کند. من مطمئن هستم دولت وقتی حس کند چنین شرایطی ایجاد می‌شود، به فدراسیون کمک خواهد کرد. امیدوارم هرچه سریع‌تر مشکل حل شده و پول بلوکه شده به حساب فدراسیون منتقل شود. مهدی تاج و مدیران باشگاه‌ها یک تنه نمی‌توانند کار را پیش ببرند.

رد صلاحیت من از سوی AFC دروغ بود

او درباره بحث رد صلاحیتش از سوی AFC برای حضور در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران بیان کرد: این موضوع کاملا دروغ است و من اصلا برای حضور در کمیته استیناف معرفی نشده بودم که بخواهم رد صلاحیت شوم. فدراسیون فوتبال من را برای کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای به AFC معرفی کرده بود که با تائید صلاحیت اکنون در این کمیته مشغول هستم.

او افزود: کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای فعالیت‌های خود را آغاز کرده و اکنون بررسی‌های ابتدایی و جدید را روی مدارک باشگاه‌ها انجام می‌دهد. سهیل مهدی به عنوان رئیس کمیته و سایر اعضا بررسی‌های دقیقی روی مدارک تیم‌ها دارند.

رفع نواقص مربوط به دریافت مجوز حرفه‌ای تنها به همت مدیران باشگاه‌ها باز می‌گردد

گرشاسبی درباره ارزیابی اش از وضعیت باشگاه‌های لیگ برتری فوتبال ایران برای دریافت مجوز حرفه‌ای با توجه به الزام‌های مورد تاکید فیفا و AFC گفت: ۶ تا ۷ باشگاه مدارک خود را برای بررسی به ما گزارش کرده اند و سایرین هم به سرعت در حال رفع نواقص هستند تا بتوانند از این طریق مجوز بگیرند. رفع مشکلات و نواقص هم به تلاش خود مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه‌ها باز می‌گردد. خود ما زمانیکه در پرسپولیس بودیم با تلاشی که همراه اعضای هیئت مدیره انجام دادیم ۹۵ درصد پرونده‌ها را حل و فصل کردیم و با جرات می‌گویم هیچ پرونده خطرناکی نداشتیم.

نباید اجازه بدهیم بدهی ۶۰ هزار دلاری به ۴۰۰ هزار دلار تبدیل شود

او افزود: اگر مدیریت باشگاه پرداختی‌ها را در زمان مناسبی انجام بدهد هیچ وقت ۶۰ هزار دلار بدهی ۴۰۰ هزار دلار نمی‌شود. طبق قانون AFC و دادگاه CAS با هر روز تاخیر در پرداخت بدهی ها، روزی نیم درصد جریمه روی پرونده‌های مالی می‌آید و باید باشگاه‌ها بدهی خود را در زمان مناسب پرداخت کند تا این جریمه را نپردازد. اکنون کار خوبی که AFC انجام می‌دهد این است که اجازه نمی‌دهد زمان بگذرد و به شکلی وارد میدان شده است که بلافاصله پس از پایان فصل و بررسی پرونده طلبکاران، باید مطالبات آن‌ها پرداخت شود.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس بیان کرد: اکنون می‌خواهیم به شکلی رفتار کنیم تا پیش از اینکه اتفاقی برای تیم‌ها رخ بدهد و دچار محرومیتی شوند این پرونده‌ها بررسی شده و بدهی باشگاه‌ها با مذاکره و تعیین تکلیف حل شود.

اعضای کمیته بدوی و استیناف مشکلات باشگاه‌داری را با پوست، گوشت و استخوان خود حس کرده اند

او درباره اینکه به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون فوتبال با انتخاب مدیران سابق باشگاه‌ها در کمیته‌های مربوط به صدور مجوز حرفه‌ای راهکار خوبی برای رفع نقص مدارک باشگاه‌ها و حرفه‌ای سازی آن‌ها در نظر گرفته و تجربه مدیرانی مانند خودش، سعید عباسی، رضا درویش و کاظم اولیایی به باشگاه‌ها کمک می‌کند، گفت: من خودم به دلیل حضور در بطن کار نمی‌توانم چندان درباره این موضوع صحبت کنم، اما به هر حال افرادی برای کمیته‌های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه‌ای انتخاب شده اند که با پوست، گوشت و استخوان عمق مشکلات باشگاه داری را حس کرده اند و بهتر این مسائل را درک می‌کنند.

استانداردسازی ورزشگاه برای جلوگیری از تکرار چالش‌های اخیر تاثیرگذار است

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس درباره تاکید فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به استانداردسازی ورزشگاه‌ها برای آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر گفت: به هر حال استانداردسازی ورزشگاه‌ها برای جلوگیری از چالش‌هایی که در سال‌های اخیر در بازی‌های لیگ شاهد آن بودیم تاثیرگذار است. خوشبختانه ورزشگاه آزادی اکنون شرایط مناسبی دارد و الزام‌های مورد نظر هم در این ورزشگاه تا حد زیادی اجرا شده است. در بیشتر ورزشگاه‌ها موارد جزئی باقی مانده که من امیدوارم به زودی رفع شود تا لیگ هر چه سریع‌تر آغاز شود. یک تا ۲ استان در این زمینه مشکلات جدی دارند که به نظر من با تلاش‌های شبانه روزی که مسئولان آن انجام می‌دهند مشکلات ورزشگاه‌های آن استان‌ها هم تا پیش از شروع لیگ مرتفع خواهد شد.

ناظران AFC تمام نواقص ورزشگاه‌ها را رصد کرده و بلافاصله تیم‌ها را جریمه می‌کنند

او ادامه داد: بحث استانداردسازی ورزشگاه‌ها مورد تاکید AFC است و باشگاه پرسپولیس به دلیل نشستن تماشاگران در راهرو‌های ورزشگاه آزادی در زمان برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان بار‌ها جریمه شد. ماموران کنفدراسیون فوتبال آسیا تمام نواقص ورزشگاه‌های ما را به شکل ویژه‌ای رصد می‌کنند و اگر مواردی که تذکر داده اند حل نشود، بلافاصله جریمه می‌کنند. خودمان باید به فکر باشیم و اجازه ندهیم این جریمه‌ها تکرار شود.

شاید تقویم رقابت‌ها فشرده شود، اما استانداردسازی ورزشگاه‌ها امنیت تماشاگران را افزایش می‌دهد

گرشاسبی درباره اینکه آیا با تعویق برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تا زمان تکمیل مراحل استانداردسازی ورزشگاه‌ها موافق است یا خیر، گفت: من موافق استانداردسازی ورزشگاه‌ها هستم چرا که در نهایت این کار منجر به افزایش امنیت تماشاگران می‌شود، اما باید بحث فشردگی رقابت‌ها را در نظر بگیریم. تقویم رقابت‌های لیگ با برنامه‌های فیفا و AFC زمان بندی شده است و هر چه رقابت‌ها بیشتر به تعویق بیفتد با توجه به برگزاری اردو‌های تیم ملی، لیگ قهرمانان آسیا و حضور تیم‌ها در لیگ برتر، تیم‌ها تقویم فشرده تری خواهند داشت. به همین دلیل مدیران باشگاه‌ها و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان‌های مختلف باید هرچه سریع‌تر ورزشگاه‌ها را مجهز کنند.

بیشتر بخوانید:

مصطفوی: دولت باید به فدراسیون فوتبال پول قرض بدهد

قنبرزاده: فدراسیون فوتبال فعالیت هایش را با هماهنگی نهاد‌های نظارتی انجام می‌دهد

موفق‌ترین مدیران تاریخ فدراسیون فوتبال چه کسانی هستند؟

انتهای پیام/

واکنش‌ها به مهاجرت مزدک میرزایی

پاسخ تهدیدآمیز کریمی قدوسی به نماینده تربت جام

حریق گسترده در مجتع تجاری بلوار کوهک

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۱۲۶۵۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بازهم «هادی حجازی‌فر» و محمدحسین مهدویان دست به کار شدند/ تصاویر
 • احتمال همکاری مجدد «هادی حجازی‌فر» با محمدحسین مهدویان
 • مهدی طارمی: تنها کسی که به پرسپولیس خیر رسانده من بودم/ کی روش کمک کرد به پرتغال بروم
 • دلایل طارمی برای نیامدن به پرسپولیس
 • طارمی‌پاسخ داد؛چرا به پرسپولیس نیامدم
 • طارمی‌پاسخ داد؛چرا به پرسپولیس نیامدم(اختصاصی)
 • کالدرون منزل برانکو را نپسندید
 • راهکارهای سریع و آسان برای یادگیری هر چیز
 • خانه برانکو مورد پسند کالدرون نبود
 • جدایی مربیان پرسپولیس به دلیل سلیقه برانکو
 • لوریس چکنواریان، فواد حجازی و آرش امینی آثاری از فخرالدینی و دهلوی را اجرا می‌کنند
 • کالدرون خانه سابق برانکو را نپسندید؛ سرمربی پرسپولیس درخواست کرد خانه بهتری برای او تهیه کنند
 • سرمربی آرژانتینی پرسپولیس خانه برانکو را نپسندید!
 • کالدرون خانه برانکو را نپسندید!
 • امیدوارم مشکل برانکو در صلح و دوستی حل شود / کالدرون کار بسیار سسختی دارد اما حمایت کنیم تا موفق شود
 • پیدا و پنهان ماجرای جدایی برانکو از پرسپولیس
 • عرب پاسخ خبرنگاران را نداد/ بی اطلاعی مدیرعامل از تخفیف ۵۰۰ هزار یورو برانکو
 • نماینده برانکو هم به باشگاه آمد (عکس)
 • پرسپولیس خطاب به کالدرون: مثل برانکو نباش!