معرفی نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۴۳۶۹۸۲۳
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید (زیر ۲۳ سال) برای حضور در رقابتهای جهانی، امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
بنابر این گزارش اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد دانیالی (البرز) ۲- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) ۳- عدنان مردادی (کردستان) و علیرضا اسدی (اصفهان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- محمد محرابی (البرز) ۲- علی رستار (کرمان) ۳- مهدی قادری (قم) و محمد حسنوند (خوزستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محسن مدهنی (خوزستان) ۲- وحید عباسی (کرمانشاه) ۳- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) و رضا گران (مازندران)
۶۷ کیلوگرم: ۱- نیما اسماعیلی (تهران) ۲- سعید شاهرخی (کرمانشاه) ۳- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و امیرحسین حاجی پور (مازندران)
۷۲ کیلوگرم: ۱- سجاد ایمن طلب (مازندران) ۲- اشکان سعادتی فر (تهران) ۳- سیاوش منصور ینگجه (اردبیل) و کرامت عبدولی (خوزستان)
۷۷ کیلوگرم: ۱- علی نوروزی (تهران) ۲- مجید خلیلی (البرز) ۳- کیوان رضایی (فارس) و محمد حسن حسینی (خراسان رضوی)
۸۲ کیلوگرم: ۱- سید محمد چوبچیان (گیلان) ۲- فردین عبدولی (خوزستان) ۳- عباس مهدی زاده (اصفهان) و علیرضا زالی (توابع تهران)
۸۷ کیلوگرم: ۱- حمیدرضا بادکان (تهران) ۲- آرشام بهرام زاده (البرز) ۳- علی منصورزاده (اصفهان) و علی خلیل زاده (مازندران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- مهدی بالی (مازندران) ۲- آرمان طهماسبی (کردستان) ۳- آرمان علیزاده عبدولی (خوزستان) و محمد بیرانوند (خوزستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد حاجی پور (مازندران) ۲- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۳- مرتضی لسانی (آذربایجان شرقی) و سید محمد موسوی (البرز)
بیشتر بخوانید:فرنگی کاران جوان ایران مقتدرانه بَر بام آسیا ایستادند
انتهای پیام/
پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید در تهران.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: فدراسیون کشتی اخبار ورزشی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۴۳۶۹۸۲۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی نفرات برتر کاراته قهرمانی کشور در غیاب چهرههای مطرح!
رقابتهای کاراته قهرمانی کشور در غیاب چهرههای مطرح کاراته کشورمان به پایان رسید. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، شب گذشته (چهارشنبه - 28 فروردین ماه) با معرفی نفرات برتر در رده سنی بزرگسال پسران به پایان رسید.
این رقابتها در شرایطی برگزار و به پایان رسید که پیش از این سعید نیکوخصلت مدیر تیمهای ملی مدعی شده بود که تمامی کسانی که میخواهند پیراهن تیم ملی در سال 1403 را بر تن کنند، باید در این مسابقات حضور داشته باشند. او همچنین غیبت ملیپوشان را تنها در شرایطی موجه عنوان کرده بود که گواهی پزشکی معتبر از فدراسیون پزشکی ارائه نمایند و یا جزو نفرات اعزامی به لیگ جهانی مصر باشند که همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود.
با این شرایط اما تمامی چهرههای مطرح کاراته ایران در این مسابقات حضور نداشتند. حالا باید دید واکنش سازمان تیمهای ملی و کادرفنی به این اتفاق چه خواهد بود. شاید در نهایت مشخص شود که همه این نفرات به دلیل مصدومیت شرایط حضور در مسابقات را نداشتند و با تشکیل اردوهای تیم ملی نیز مصدومیت آنها برطرف خواهد شد! اتفاقی که در صورت تکرار خروجی خوبی برای فدراسیون کاراته و تیم ملی کشورمان نخواهد داشت.
اتفاق جدید در کاراته؛ فحاشی کن و پست بگیر!
مدال آوران مسابقات قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان پسران به شرح زیر است:
وزن 55- کیلوگرم:
1. محمد رضا غفوری ورکی از استان مازندران
2.بهنام دهقانزاده از استان تهران
3. امیر حسین رمضانزاده از استان مازندران
3.شاهرخ نجفی از استان مازندران
وزن 60- کیلوگرم:
1.محمدرضا اسمعیلخانی از استان همدان
2.شهداد پورسلیمانی از استان تهران
3. ایوب ایوبینژاد از استان قزوین
3.معید محمد مقضی از استان اصفهان
وزن 67- کیلوگرم:
1. امیررضا برزویی از استان کرمانشاه
2. سورنا مرادی از استان خوزستان
3. هادی کیانی از استان آذربایجان غربی
3. نوید رنجبر ورندی از استان مازندران
وزن 75- کیلوگرم:
1. مهدی شهگل از استان همدان
2.مرتضی نعمتی از استان قم
3. سامان عدالتی از استان البرز
3. حامد اکبری از استان مازندران
وزن 84- کیلوگرم:
1. علیرضا رضایتی از استان فارس
2.کیوان بابان از استان کردستان
3. محمد رضا گیلانپور از استان گیلان
3.امیر حسین فداکار از استان تهران
وزن 84+ کیلوگرم:
1. محمود نعمتی از استان قم
2.مهدی گنجزاده از استان تهران
3. میلاد بهمنی از استاد تهران
3.سهراب یاراحمدی از استان لرستان
قرار است نفرات منتخب کادرفنی در هر وزن طی روزهای آینده اعلام شوند.
انتهای پیام/