د‌ر حال حاضر تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، هراز و آزادراه قزوين-رشت بدون هرگونه ‌مداخلات جوی و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج گزارش شده است. ناطقان: بر پایه اطلاعات سامانه‌‌‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ و دوربین‌های نظارت تصویری سازمان راهداری، ‌در حال حاضر اغلب جاده‌‌های کشور باز است و تردد در آنها‌ به صورت عادی جریان دارد.‌‌

کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته طبق آخرین اطلاعات حاصل از رصد‌ 2208 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 4.9 درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.9 درصد‌، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صورت پذیرفت، هموطنان ‌با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند‌.‌

* وضعیت جوی و ترافیکی برخی از راه‌ها

د‌ر حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) بدون هرگونه ‌مداخلات جوی گزارش شده است.

هم‌اکنون ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدود ساسانی و پایانه کلانتری گزارش شده است.

‌*‌ محورهای دارای بیشترین تردد ‌در 24 ساعت گذشته

* ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه‌

محور رامیان -اولنگ-شاهرود ‌واقع در استان‌های گلستان و سمنان‌ به دلیل نبود ایمنی کافی، فعلاً مسدود ‌است.

‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود  است.

‌محور قدیم خرم آباد-پل دختر، واقع در استان لرستان، از مورخ 5 فروردین 98 تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

‌محور اهرم-فراشبند‌، واقع در استان بوشهر‌، از ساعت 19 الی 7 صبح روز بعد  از مورخ 6 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

‌محور شهداد – اندوهجرد، واقع در استان کرمان‌، از مورخ 25 فروردین 98 تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

‌محور شهداد – نهبندان، واقع در استان کرمان، از مورخ 26 فروردین 98 تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

*‌ محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

‌د‌ر آزاد‌راه قم – تهران (مسیر جنوبی) از مورخ 2 اردیبهشت لغایت 20 شهریور 98، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 و همچنین روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 8 الی 14 هر هفته، به غیر از  ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات تهیه حمل و نصب حفاظ مفصلی، حدفاصل کیلومتر 60 تا 500+48، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در آزادراه ری – ورامین، واقع در استان تهران، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 20 شهریور 98، روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 9 الی 16 و روزهای سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 هر هفته، غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی، حدفاصل کیلومتر 0 تا 24، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در آزادراه تهران– کرج– قزوین (باند جنوبی)، واقع دراستان البرز، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 13 شهریور 98، از ساعت 23:00 الی 04:00، روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات به سازی و لکه‌گیری، حد فاصل امام زاده طاهر (کیلومتر 31‌) تا گرمدره ‌(کیلومتر 13)، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

‌آزاد راه تهران– کرج– قزوین (باند جنوبی)، واقع دراستان البرز، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 13 شهریور 98، روزهای شنبه  از ساعت 14:00 الی 18:00، روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه از ساعت 08:00 الی 18:00 و روزهای چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 14:00 هر هفته ‌غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری، حد فاصل تیر شماره 1180 (ابتدای حوزه محدوده آبیک) تا تیر شماره 200 (محدوده گرمدره) تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

در آزاد راه قم – تهران، واقع در استان تهران، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 20 شهریور 98، روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 9 الی 16 و همچنین روزهای سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 هر هفته، ‌غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی، حدفاصل کیلومتر 0 تا 64، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در محور کرج– چالوس، محدوده تونل امیر کبیر (تونل شماره 5)، واقع دراستان البرز، از مورخ 8 اردیبهشت لغایت 20 اسفند 98، از ساعت 09:00 الی 16:00، روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 09:00 الی 12:00 و روزهای چهارشنبه هر هفته ‌غیر از ‌ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات عمرانی مرمت فیبر نوری، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

در آزادراه تهران – کرج، واقع در استان تهران، از مورخ 15 اردیبهشت لغایت 20 شهریور 98، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 9 الی 17 و همچنین روزهای چهارشنبه از ساعت 9 الی 15 هر هفته، ‌غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در محور مشهد –سرخس، واقع دراستان خراسان رضوی، از مورخ 4 اردیبهشت تا 4 مرداد 98، ساعت 7 الی 19، به‌ دلیل اجرای عملیات عملیات لکه‌گیری روکش آسفالت در کیلومتر 300+7 الی 600+69‌، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در کمربندی بومهن (رفت و برگشت – خط سرعت)‌ واقع در استان تهران، از مورخ 19 خرداد لغایت 20 شهریور 98، روزهای شنبه از ساعت 14 الی 19، روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت 8 الی 19 و همچنین روزهای چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 هر هفته، ‌غیر از ‌ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی، حدفاصل کیلومتر 22 تا 500+31 ، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در آزادراه تهران – قم و بالعکس در خط سرعت‌‌، از مورخ 30 خرداد لغایت 20 شهریور 98، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 7 الی 19 و همچنین روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 7 الی 14 هر هفته، به غیر از ‌ایام تعطیلات رسمی و‌ روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی، حدفاصل کیلومتر 500+30 تا 35، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

‌آزاد راه کرج– قزوین مقطه بهشت سکینه تا نظر آباد‌ تا روز 20 شهریور 98، از ساعت 08:00 تا 15:00 روزهای شنبه تا سه‌شنبه، ‌غیر از ‌ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت لایه نازک 2.5 سانتیمتری، یک لاین از مسیر مسدود و تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود. منبع: فارس برچسب ها: وضعیت جوی ، ترافیکی ، راه ها

منبع: ناطقان

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

◄ ترافیک سنگین در جاده‌های کشور/احتمال تشدید ترافیک

تین‌نیوز | 

مرکز مدیریت راه‌های کشور در آخرین اطلاعیه خود در روز بیست و هشتم مردادماه اکثر راه‌های کشور را دارای ترافیک سنگین اعلام و پیش‌بینی کرد: این ترافیک با نزدیک شدن به تعطیلات عید غدیرخُم، افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرنگار تین نیوز، مرکز مدیریت راه‌ها آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور در مسیر چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا وینه و محدوده‌های آدران، سدکرج را دارای ترافیک سنگین و محدوده‌های پل خواب، آسارا، نساء، سه‌راهی دیزین، پل‌زنگوله، سیاه‌بیشه، هزارچم را دارای ترافیک نیمه‌سنگین اعلام کرده است.

براساس گزارش این مرکز محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی بود و محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گزنک، سه‌راهی چلاودارای بار ترافیکی سنگین و محدوده‌های آب‌اسک، شاهاندشت، وانا، بایجان نیز از ترافیک نیمه‌سنگین برخوردار هستند.

هم‌چنین طبق گزارش مرکز مدیریت راه‌ها در محور تهران-بومهن محدوده جاجرود ترافیک نیمه‌سنگین و در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) تردد روان اعلام شده است.

در آزادراه کرج-قزوین محدوده‌های ساسانی، پلیس‌راه مهرشهر و آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های ساسانی،پل کلاک ترافیک سنگین گزارش شده است.

 محورهای مسدود شریانی، جاده قدیم پلدختر-خرم آباد و  محورشهداد-نهبندان نیز مسدود اعلام شده‌اند.

امروز کمربندی دهلران مسدود و تردد از داخل شهر دهلران محدودیت تردد با تغییر مسیر جزئی همراه است.

اما محورهای مسیر شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود و شهداد – اندوهجرد به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

براساس این گزارش هم‌وطنان می‌توانند به منظور مشاهده آخرین وضعیت و پرداخت هزینه عوارض آزادراهی خودروی خود  به وب سایت آنیرو به نشانی aaniro.ir مراجعه کرده و اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

توضیح شهردار قم درباره خارج‌نشینی فرزندانش: آنها سفیران نظام هستند!| زندگی ساده‌ای دارم

قبل از گیردادن به ویلا‌های لواسان، به حوزه لواسان باید گیر بدهید+فیلم

واکنش آیت الله نوری همدانی و جنتی به اختلاف محمد یزدی و آملی لاریجانی

کلیدواژه: وضعیت جوی ترافیکی راه ها

منبع این خبر، وبسایت nateghan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۴۹۱۸۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آغاز محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس
 • آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در بیست‌ و نهم مردادماه
 • استخدام کارمند صندوقدار فروشگاه در صنعت میوه کوروش
 • تعطیلی روز پنجشنبه مشکلی را حل نمی‌کند/ پیشنهاد تعطیلات در اول هفته
 • محدودیت‌های جدید جاده های مازندران از امروز تا روز شنبه
 • محدودیت‌های جدید محورهای مازندران از امروز تا روز شنبه
 • محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس اعلام شد
 • طرح دو فوریتی «کاهش تعطیلات تابستانه نمایندگان» در راه مجلس/ تقلیل تعطیلات به ۱۵ روز
 • هوای قم طی روزهای آینده گرمتر می‌شود
 • تشکیل ستادساماندهی سواحل وسط تعطیلات/ تابستانی که از دست رفت
 • تدارک گسترده جاده‌ای برای تسهیل تردد زائران اربعین
 • باید نمایندگان پارلمان را از تعطیلات فرابخوانیم
 • توجه/ فردا کندوان یک‌طرفه می‌شود
 • زمان برگزاری مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی مشخص شد
 • اجرای طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو در قم
 • ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین-کرج-تهران
 • نمایشگاه محصولات و لوازم التحریر ایرانی_اسلامی افتتاح شد
 • تدارک گسترده جاده‌ای و ریلی برای تسهیل تردد زائران اربعین
 • ششمین جشنواره انجیر در گلوگاه