اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تهران که برای برگزاری اردوی ترکیه راهی استانبول شده بودند، پس از برگزاری اردوی ۱۰ روزه به تهران بازگشتند تا پس از یک روز استراحت از امروز (دوشنبه) آماده شروع تمرینات و حضور در تورنمنت جام شهدا شوند.  

اخبار ورزشی- در اردوی ترکیه، آرش شرقی، دروازه بان جوان گالاتاسرای ترکیه که در رده سنی جوانان و امید بازی می‌کند، چند روزی در تمرینات پرسپولیس حضور یافت، اما همراه با این تیم به تهران نیامد و حضورش در پرسپولیس 

منتفی است. همچنین درحالیکه اعلام شده بود او  کنار علیرضا بیرانوند، سنگربان تیم کالدرون می‌شود، اما او در تیم سرخپوش پایتخت بازی نخواهد کرد.

به نظر می‌رسد محسن سیدی (مربی دروازه بان‌های پرسپولیس) از عملکرد او راضی نبود و به حضور ۳ دروازه بان (علیرضا بیرانوند - بوژیدار رادوشوویچ و امیرحسین بیات) بسنده کرد.

لازم به ذکر است، شرقی چندی پیش در تمرینات تیم ملی فوتبال امید ایران نیز حضور یافته بود تا پس از تایید کادرفنی در مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن حضور یابد که کرانچار و تونچی، مربیان سابق تیم ملی امید با حضور او مخالفت کردند. همچنین شنیده می‌شود درویشوند نیز از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد تا بیات جای او را بگیرد.

مربیان پرسپولیس امشب در تهران

خبر دیگر اینکه پس از اتمام اردوی پرسپولیسی‌ها در ترکیه، اعضای تیم به جز کالدرون، اینیگو والنسیا و بوژیدار رادوشوویچ راهی تهران شدند، اما سرمربی و مربی بدنساز راهی اسپانیا شدند و قرار است امشب به تهران بازگردند تا از فردا (سه شنبه) تمرینات را زیر نظر داشته باشد.

بوژیدار رادوشوویچ نیز برای انجام کار‌های شخصی راهی کرواسی شد و فردا (سه شنبه) به تمرینات ملحق می‌شود.

لازم به ذکر است، بدون حضور کالدرون و والنسیا، تمرینات از امشب (دوشنبه) زیر نظر کریم باقری، محسن سیدی و خوآگین تمرین خواهند کرد.

 

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

درخواست دیده‌بان شفافیت و عدالت برای رسیدگی به پرونده تخلف در هفت‌سنگان

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به معاون اول قوه قضائیه با اشاره به تخلف در اراضی کشاورزی منطقه هفت سنگان، خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به جرائم ارتکابی ذینفعان شد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به حجت‌الاسلام اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه بار دیگر بر تخلف برخی از قضات و کارکنان دادگستری استان قزوین در تجاوز به اراضی کشاورزی منطقه هفت سنگان تاکید کرد و خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به جرائم ارتکابی ذینفعان این اراضی شد.

متن این نامه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای محسنی اژه‌ای

معاون اول محترم قوه قضاییه

سلام علیکم

دیده‌بان شفافیت و عدالت طی نامه به شماره ۱۱۱-۱۹۸-در مورخ ۰۹/۰۴/۱۳۹۸ اعلام جرمی در موضوع تعرض به منابع کشاورزی و اراضی مزروعی تصرف شده به دست قضات و کارکنان دادگستری و برخی دیگر از مسئولان استان قزوین و بستگان آنان را منتشر و به قوه قضاییه تقدیم کرد. در این اعلام جرم، تغییر غیرقانونی کاربری این اراضی و تبدیل آن‌ها به ویلا برای این اشخاص و همچنین نقش مسئولین متخلف استان در این موضوع را با استنادات کافی همراه ساخته و خواستار پیگیری موضوع و برخورد با عوامل این تخلف و جرم تغییر کاربری اراضی کشاورزی شدیم.

بیان این نکته لازم است که این قانون‌شکنی را تعاونی مسکن کارکنان قضایی و غیرقضایی دادگستری قزوین مرتکب شده است. در حالی که دادگستری خودش مسئول حسن اجرای همین قانون بوده است، بنابراین زشتی عمل بیشتر و مقابله با آن اهمیتی ۲ چندان می‌­یابد.

متأسفانه اظهارنظر سخنگوی قوه قضاییه در تاریخ ۰۸/۰۵/۹۸ در خصوص موضوع بیانگر تقلیل اهمیت موضوع و عادی بودن آن از منظر وی است که آینده خوبی را از برخورد با موضوع ترسیم نمی‌­کند.

اسماعیلی با بیان اینکه این پرونده قدیمی است و پیشینه آن به قبل از انقلاب و به کارخانه نخ استان باز می­گردد، موضوع را در حد یک پرونده قدیمی و در ارتباط با جای دیگری عنوان نمود. در حالیکه همان‌طور که سابقاً بیان شد سابقه قبل از انقلاب مربوط به تفکیک این اراضی با کاربری باغی و کشاورزی است و ارتباطی به ویلاسازی در این اراضی توسط برخی مقامات قضایی و غیرقضایی دادگستری قزوین به شکل تعاونی کارکنان، ندارد. سخنگو بیان کرد همان زمان (قبل از انقلاب) این زمین‌ها نقل‌وانتقال پیدا کرده است.

در حالی که این چنین نیست و زمین‌ها در سال ۸۵ به حکم دادگاه اصل ۴۹ به ملکیت ستاد اجرایی درآمده و در سال ۹۳ به تعاونی مسکن کارکنان دادگستری انتقال پیدا کرده است؛ و از همان زمان نیز به دلیل تغییر غیر مجاز کاربری اراضی کشاورزی مورد اعتراض و شکایت جهاد کشاورزی استان و وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی و رئیس سازمان بازرسی کل کشور و... قرار گرفته است. البته شکایت مراجع تخصصی مربوط با مقاومت شهرداری قزوین و تصمیم دادگستری به جایی نرسیده است.

موضوع کارخانجات نخ استان نیز مربوط به مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری است که اجازه احداث مسکن کارگری برای کارگران این شرکت در قطعات ۲۰۰ متری بوده که اجرایی نشده و ارتباطی به تغییر غیرمجاز کاربری این اراضی و ساخت ویلا‌های ۲۰۰۰ متری ندارد.

اسماعیلی در ادامه اضافه کرد این موضوع ارتباط مستقیمی به دادگستری ندارد. وی باز هم تلاش کرد از اهمیت موضوع کاسته شود. در حالی که قبلاً نیز بیان شد هنگامی که تخلف توسط قانون‌دانان و کسانی که متولی برخورد با تخلف هستند صورت می­گیرد اهمیت بیشتری می‌یابد.

آیا می‌­توان گفت که تعاونی مسکنی که متشکل از مقامات قضایی و قضات است ارتباطی به قوه قضاییه ندارد و تخلف آن‌ها مرتبط با دستگاه قضا نیست! آیا هر تعاونی و یا شخص دیگری مرتکب این عمل می­شد می­توانست به سادگی در مقابل دستگاه‌های مسئول مقاومت کند و دستگاه قضایی با او همین برخورد را می‌­داشت؟!

سخنگو همچنین گفت: نهاد‌هایی که مدعی دفاع از حقوق عامه هستند موضوع پیگیری این امر را مصادره به مطلوب نکنند. این نحوه موضع‌گیری‌ها به امید‌های فراهم آمده از مواضع درست و انقلابی رئیس قوه آسیب میزند.

دیده‌بان شفافیت و عدالت برای دفاع از منافع عمومی و حقوق عامه با تکیه بر حق قانونی خویش اعلام جرم کرده است و پاسخ اعلام جرم قانونی را سخنگوی قوه قضائیه نمی‌دهد؛ بلکه طبق قانون اعلام جرم باید به بازپرسی متناسب ارجاع شود و سخنگو حداکثر می‌تواند نتایج دادرسی را به آگاهی مردم برساند.

البته دیده‌بان باز هم بر اساس اختیار قانونی خویش در تمام مراحل دادرسی حضور می‌یابد و اگر خدای ناخواسته مانند نوبت قبلی در رسیدگی به این پرونده تخلف از قانون آئین دادرسی کیفری رخ دهد موضوع را شفاف و عادلانه به اطلاع مردم می‌رساند. البته با تحولات اخیر امید است چنین نشود.

ما بر درخواست خویش و اعلام جرم قانونی که انجام داده‌ایم پافشاری داریم و از جنابعالی مصرانه تقاضا می‌کنیم که دستور سریع برای رسیدگی به جرائم ارتکابی ذینفعان از تجاوز به اراضی کشاورزی منطقه هفت‌سنگان، به ویژه مسئولان ارشد استان و بالأخص قضات و مسئولان دادگستری قزوین صادر فرمایید.»

توضیح شهردار قم درباره خارج‌نشینی فرزندانش: آنها سفیران نظام هستند!| زندگی ساده‌ای دارم

قبل از گیردادن به ویلا‌های لواسان، به حوزه لواسان باید گیر بدهید+فیلم

واکنش آیت الله نوری همدانی و جنتی به اختلاف محمد یزدی و آملی لاریجانی

کلیدواژه: فوتبال پرسپولیس دروازه بان پرسپولیس پرسپولیس دروازه بان

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۴۹۴۹۴۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • از آلن راجرز تا کالدرون
 • آزادی کامل استان حماه و شهر استراتژیک خان شیخون در ادلب/ محاصره یک مرکز نظامی ترکیه توسط ارتش سوریه
 • تغییر در برنامه اردویی امیدها از اردوی بعدی تیم ملی کشتی آزاد
 • اخبار و حواشی نقل و انتقالات لیگ برتر
 • محسن خلیلی: کالدرون بزرگترین فرد فوتبالی است که به ایران آمده؛ دوران مظلوم‌نمایی سپاهان گذشته است و حنای آن‌ها دیگر رنگی ندارد
 • برانکو دست منفعت طلبان را از پرسپولیس قطع کرد/رابطه من با کالدرون مثل برانکو خیلی خوب است
 • عضو دیده بان شفافیت: متولیان سامانه تی‌تک، مسئولیت تخلفات احتمالی آن را می‌پذیرند؟
 • عکس/ وسواس سرمربی پرسپولیس روی تمرینات تاکتیکی
 • دروازه بان سابق پرسپولیس به نفت مسجد سلیمان نزدیک‌تر شد
 • اردوی پیش از بازی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ برتر در هتل اوین برپا خواهد شد
 • محل اردوی پرسپولیس قبل از بازی با پارس جنوبی مشخص شد
 • حضور رحمان احمدی در تمرینات نفت مسجدسلیمان؛ گلر سابق پرسپولیس، جانشین کوروش ملکی می‌شود؟
 • درخواست کالدرون؛ صبر، حوصله و دقت! (عکس)
 • کالدرون: حواشی روی پرسپولیس تأثیر منفی نخواهد گذاشت/ بیرانوند بهترین دروازه‎‌بان آسیا است
 • شماره ۱۲ پرسپولیس سرانجام بایگانی شد
 • پیراهن شماره 12 پرسپولیس بایگانی نشده است؛ شماره‌ای که 3 سال برتن ابوالفضل درویش‌ وند بود!
 • امیر جنانی به عنوان مترجم گابریل کالدرون، سرمربی تیم پرسپولیس انتخاب شد
 • همسر کالدرون راهی آرژانتین شد
 • قرارداد محسن سیدی، مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس با این باشگاه در هیئت فوتبال استان تهران به ثبت رسید