نسل طلایی تکواندو مقتدرانه قهرمان آسیا شد
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۴۵۰۶۸۶۷
رویداد۲۴ دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور ۳۳۱ تکواندوکار از صبح روز یکشنبه در امان اردن آغاز و دقایقی پیش با قهرمانی مقتدرانه دختران و پسران کشورمان به پایان رسید.
در بخش پسران ملیپوشان با غیرت ایران با کسب ۵ مدال طلا، ۴ نقره، یک برنز و ۹۹ امتیاز توانستند برای نخستین مرتبه مقتدرانه بر سکوی قهرمانی آسیا بایستند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
سرمربیگری تیم نوجوانان پسر برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی، حسین کریمی و وحید ناصری به عنوان مربیان است.
در بخش تیمی، دختران توانمند کشورمان توانستند برای دومین بار و با کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره و ۸۰ امتیاز با شایستگی عنوان قهرمانی آسیا را کسب نمایند. تیم چین با ۳ مدال طلا، ۲ برنز و۵۲ امتیاز نایب قهرمان شد و کره جنوبی نیز با یک مدال طلا، ۲ نقره، ۴ برنز و ۴۸ امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.
تیمهای چین تایپه و اردن به ترتیب عنوان چهارم و پنجم را کسب کردند.
هدایت تیم دختران را ندا زارع به عنوان سرمربی و معصومه محمدیان و لیلا خزاییبه عنوان مربیان برعهده داشتند.
اسامی مدال آوران این دوره از رقابتها: ** «گروه دختران»
طلا: مبینا کلیوند – غزل سلطانی – آناهیتا توکلی - نگار اسماعیلی - یلدا ولی نژاد
نقره: تینا مدانلو - نسترن ولی زاده
** «گروه پسران»
طلا: علی توکلی – امیرسینا بختیاری - علیرضا حسین پور - امیرحسین بهرآبادی - علی نجفی
نقره: امیررضا متولد شهرستان – پدرام جمشیدی - پاشا عطاردی - حامد اصغری
برنز: علی اکبری
منبع: ایرنا برچسب ها: رویداد24 ، مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ، تیم تکواندوی نوجوانان ایران ، دختران تکواندوکار ایران ، پسران تکواندوکار ایران سرگرمی
منبع: رویداد24
کلیدواژه: رویداد24 مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا تیم تکواندوی نوجوانان ایران دختران تکواندوکار ایران
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.rouydad24.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «رویداد24» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۴۵۰۶۸۶۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
قهرمانی مقتدرانه و زودهنگام تیم نفت تهران در لیگ برتر شطرنج آقایان کشور
بیستمین دوره از مسابقات لیگ برتر شطرنج آقایان ایران از ۲۳ الی ۲۸ فروردینماه با حضور ۹ تیم از ۶ استان و همچنین باحضور ۴ استاد بزرگ، ۳ استاد بینالمللی، ۴ استاد فیده و ۲ کاندیدا استاد فیده در شاکله اعضاء تیمها در محل سالن مسابقات نوین فدراسیون شطرنج با سرداوری کاوه هنری داور بینالمللی، جانشین سرداوری داوران بینالمللی آرمان علیپور و شیرین مرادی و مسئول پخش زنده امیر افتخاری داور ملی و با مجموع جوایز ۲۵۰ میلیون تومانی برگزار شد و رقابت تنگاتنگ و نفسگیر میان رقبای نیمه بالایی جدول ردهبندی برای کسب عناوین پیکارها به پایان رسید.
تیم نفت تهران با ۱۶ امتیاز تیمی قهرمان شد و تیمهای پیکار افکار لرستان با امتیاز ۱۳ امتیاز و باشگاه قهرمان گیلان (دنیای فلز) با ۱۱ امتیاز به ترتیب مقامهای نایب قهرمانی و سومی لیگ را به دست آوردند.
تیمهای نخبگان شطرنج با ۸ امتیاز، شهرداری کرمانشاه با ۷ امتیاز، فیل خوب با ۷ امتیاز، پیشگام نوین تهران با ۷ امتیاز، پیشگام نوین رایمند شهرضا با ۲ امتیاز و افلاک لرستان با ۱ امتیاز به ترتیب جایگاههای چهارم تا نهم جدول ردهبندی لیگ برتر شطرنج کشور را ازآن خود کردند.
تیم نفت تهران (تهرانسر) تا قبل از آغاز دور نهم که دور پایانی است، قهرمانی خود در لیگ برتر شطرنج آقایان کشور را مقتدرانه قطعی کرد و جواز حضور در مسابقات تیمی شهرهای آسیا ۲۰۲۵ روسیه را کسب کرد.
در پایان آیین اختتامیه لیگ برتر شطرنج آقایان کشور با حضور مسئولان فدراسیون شطرنج و اعضاء تیمها برگزار و جام و مدال و حکم و جوایز این رقابتها به عنوانداران از سوی مسئولان فدراسیون شطرنج اعطاء شد.
اسامی اعضاء تیمهای قهرمان، نایب قهرمان و مقام سوم لیگ برتر شطرنج آقایان کشور
تیم قهرمان: نفت تهران
بازیکنان: استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه، استاد بزرگ مسعود مصدق پور، استاد بینالمللی آبتین عطاخان، استاد فیده امیرحسین کاشفی، سید مهدی مروج
مربی: میلاد مظفر
سرپرست: خلیلالله آقایی
تیم نایب قهرمان: پیکار افکار لرستان
بازیکنان: استاد بزرگ امیررضا پوررمضانعلی، محمدمهدی عباسی، بهزاد سلیمیان، علی غیوریفر، امیر غیوریفر
مربی: امیررضا پوررمضانعلی
سرپرست: آریا دهقانی
تیم سوم: باشگاه قهرمان گیلان (دنیای فلز)
بازیکنان: استاد فیده رضا مهدوی، آریا امیدی، رامتین طاووسیراد، سید علیرضا حسینی، رضا صادقی
مربی: مرتضی صادقی
سرپرست: مرتضی صادقی