نفرات برتر شنای پسران زیر ۱۰ سال شمالغرب کشور معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۴۷۲۳۷۹۳
به گزارش روز شنبه ایرنا، این جشنواره با حضور ١۵٠ شناگر در قالب ۲۵ تیم با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و هیات شنای آذربایجانشرقی به مدت ۲ روز برگزار شد.
در این رقابتها شناگران استانهای زنجان، لرستان، کرمانشاه، کردستان، گیلان، همدان و آذربایجانشرقی رقابت کردند که در پایان و در ماده ۵٠ متر قورباغه سمیر احمدی از هیات شنای کرمانشاه، پرهام امجدیان از تک استار سنندج و آرسام کیانی از هیات شنای زنجان الف و در ماده ١٠٠ متر کرال پشت طاها خیرمقدم از کردستان الف، علی ملکی از پیشگامان شنای تبریز و محمد طاها فیروزان از آبسار گیلان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در ماده ٢٠٠ متر آزاد سمیر احمدی از هیات شنای کرمانشاه، محمد سجادی از کردستان شین الف و علی نقی لو از هیات شنای زنجان الف، در ١٠٠ متر مختلط انفرادی سمیر احمدی از کرمانشاه، علی نقی لو از زنجان الف و مارتینا غفاری از کردستان شین الف و در ١٠٠ متر قورباغه سمیر احمدی از کرمانشاه، پرهام امجدیان از سنندج و آرسام کیانی از زنجان الف به ترتیب در سکوی اول تا سوم قرار گرفتند.
در ماده ۵۰ متر آزاد محمد سجادی از کردستان شین الف، سمیر احمدی از کرمانشاه و پارسا مرادیان از دریای نور لشت نشا و در ٢۵ متر پای دلفین سمیر احمدی از کرمانشاه، سینا بهمنی از هیات شنای زنجان ب و سیروس سازگاری از دریای نور لشت نشا به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ماده ۵۰ در ۴ متر قورباغه تیمی زنجان الف، لرستان، تک استار سنندج و دریای نور لشت نشا، در ۵۰ در ۴ متر پروانه تیمی کردستان شین الف، تک استار سنندج، زنجان ب و دلفین تبریز، در ٢٠٠ متر مختلط انفرادی علی مولایی از زنجان الف، علی ملکی از پیشگامان شنای تبریز و مارتینا غفاری از کردستان شین الف به ترتیب رتبه های برتر را کسب کردند.
در ۵٠ متر پروانه محمد سجادی از کردستان شین الف، سمیر احمدی از کرمانشاه و علی نقیلو از سنندج، در ١٠٠ متر آزاد سمیر احمدی از کرمانشاه، محمد سجادی از کردستان شین الف و علی مولایی از زنجان الف، در ۴*۵٠ متر مختلط تیمی زنجان الف، کردستان شین الف و تک استار سنندج، در ١٠٠ متر پروانه رامین مدرسی از تک استار سنندج، محمد سجادی از کردستان شین الف و مارتینا غفاری از کردستان شین الف به ترتیب رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.
در ماده ۵٠ متر کرال سمیر احمدی از کرمانشاه، طاها خیر مقدم از کردستان شین الف و علی مولایی از زنجان الف، در ۴*٢۵ متر پای دلفین تیمی کردستان شین الف، زنجان الف و لرستان در ۶*۵٠ متر آزاد تیمی کردستان شین الف، زنجان الف و لشت نشا گیلان به ترتیب برتر شناخته شدند.
این رقابتها در ۱۷ ماده به مدت ۲ روز صبح و بعد از ظهر ۱۶ و ۱۷ مرداد در استخر صدف پایگاه شکاری شهید فکوری تبریز برگزار شد.
۳۰۷۷/۸۰۲۳
انتهای پیام
منبع: جماران
کلیدواژه: قیمت خودرو قیمت دلار نقل و انتقالات لیگ برتر تحریم ظریف آذربایجان شرقی شهرداری متر الف قیمت خودرو قیمت دلار نقل و انتقالات لیگ برتر تحریم ظریف امام خمینی س سید مصطفی خمینی سید احمد خمینی سید حسن خمینی انقلاب اسلامی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.jamaran.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «جماران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۴۷۲۳۷۹۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
پایان مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت با معرفی نفرات برتر
مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی در بخش پسران با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی از صبح روز گذشته (پنجشنبه) به میزبانی استان مرکزی آغاز شد.
در آغاز روز نخست این رقابتها اسکیت بازان در بخش پسران و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.
در رده سنی جوانان و در ماده ۲۰۰ متر آروین نجفی ارمندی، محمد امین غزنوی و امیرمهدی صمدی دینانی به ترتیب جایگاههای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در رده سنی بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و آزاد همتی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۵۰۰ متر و در رده سنی جوانان عطا قادری، امیرمهدی صمدی دینانی و یوسف صالحی با پیشی گرفتن از سایرین سه نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند.
در رده سنی بزرگسالان نیز محمد صالحی، کیارش شاه محمدی و فرهاد میرزازاده به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به دست آورند.
در ماده ۱۰۰۰ متر و در رده سنی جوانان پس از پایان مرحله مقدماتی و رقابت شانزده اسکیت باز، هشت نفر برتر جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند و در نهایت با برگزاری این مسابقه، آرمان کرمی، مهدی حیدر و محمد ماهان ابرغم قادری توانستند به ترتیب عناوین اول تا سومی را تصاحب کنند.
در رده سنی بزرگسالان نیز با برگزاری مرحله مقدماتی و همچنین فینال، در نهایت محمد امین حیدری، امیر بهزادی بروجنی و داوود میرمحمد صادقی به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
گفتنی است مسابقات بخش بانوان امروز (جمعه) پیگیری خواهد شد.