به گزارش وانانیوز، 

در ادامه دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، السد میهمان الدحیل بود و به پیروزی 3 بر یک رسید.

دیدار رفت با تساوی یک بر یک در خانه السد به پایان رسیده بود و شاگردان ژاوی موفق شدند در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2 در جمع 8 تیم برتر آسیا قرار بگیرند.

گل‌های این بازی را عفیف 20، حسن 34 و یاسر 90 گل به خودی برای السد به ثمر رساندند و تک گل الدحیل را ادمیلسون جونیور در دقیقه 56 وارد دروازه حریف کرد.

تیم‌های الهلال و الاهلی عربستان هم در دور برگشت این مسابقات از ساعت 22 به مصاف هم رفتند. هدایت الاهلی بر عهده برانکو است.

انتهای پیام/

منبع: وانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آغاز پروازهای برگشت حج/ امروز ۱۲ پرواز ‌برای بازگشت حجاج به ۳ استان

مقام مسئول شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز با انجام ۱۲ پرواز تعدادی از حجاج استان‌های یزد، مازندران و زنجان ‌به کشور برمی‌گردند.

به گزارش قدس آنلاین معصومه اصغرزاده  با اشاره به آغاز پروازهای بازگشت حجاج در روز جاری، بیان کرد: ‌امروز روز اول انجام پروازهای برگشت حجاج است.


مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امروز اولین پرواز برگشت حجاج از فرودگاه مدینه‌ به فرودگاه دشت‌ناز ساری انجام می‌شود، افزود: ‌ساعت ۱۱:۴۰ امروز پرواز شماره ۱۴۲۵ ایران‌ایر، حجاج استان مازندران را از فرودگاه مدینه به فرودگاه ساری منتقل می‌کند.

* امروز ۱۲ پرواز حج برای انتقال زوار ۳ استان به کشور داریم

وی اظهار داشت: امروز ۱۲ پرواز حج توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از عربستان انجام می‌شود تا حجاج استان‌های یزد، مازندران و زنجان ‌به کشور برگردند.

* انجام پروازهای برگشت حجاج به ۱۹ استان

اصغرزاده با اشاره به اینکه در عملیات پروازهای برگشت حج، حجاج از دو فرودگاه جده و مدینه به ۱۹ استان کشور ‌پرواز دارند، تعداد حجاج امسال بیش از ۸۸ هزار نفر است و پروازهای برگشت آنها تا ‌روز ۱۷ شهریورماه ادامه ‌دارد.

مقام مسئول شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز با انجام ۱۲ پرواز تعدادی از حجاج استان‌های یزد، مازندران و زنجان ‌به کشور برمی‌گردند. اضافه کرد: ‌همچنین خانواده حجاج می‌توانند با مراجعه به سایت حج شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آدرس ‌(haj.iranair.com) و ‌وارد کردن نام حاجی‌ خود، کد ملی یا شماره کاروان، ‌اطلاعات دقیقی از ساعت و روز پرواز بازگشت ‌حجاج ‌دریافت کنند.

* پروازهای برگشت امروز و فردا در ‌فرودگاه ساری

وی اظهار داشت: پرواز شماره ۱۴۲۵ هما ساعت ۱۱:۴۰ امروز و پرواز شماره ۱۴۱۳ ایران‌ایر ساعت ۱۳:۱۰ امروز به فرودگاه دشت ناز ساری وارد می‌شود تا حجاج ساروی را به مقصد منتقل کند.

اصغرزاده ادامه داد: همچنین پرواز شماره ۱۴۳۵ هما ساعت ۰۲:۱۰ فردا ۲۶ مرداد، پرواز شماره ۱۴۱۵ هما فردا ساعت ۰۳:۱۰ بامداد و پرواز شماره ۱۴۱۹ هما فردا ساعت ۰۳:۴۰ بامداد ‌وارد فرودگاه ساری می‌شود و حجاج این استان وارد مقصد خود می‌شوند.

* امروز ۳ پرواز حج در فرودگاه یزد به زمین می‌نشیند

مقام مسئول شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز با انجام ۱۲ پرواز تعدادی از حجاج استان‌های یزد، مازندران و زنجان ‌به کشور برمی‌گردند. بیان کرد: امروز همچنین پرواز شماره ۱۴۴۱ هما ساعت ۱۱:۵۰، پرواز شماره ۱۴۳۳ ایران‌ایر ساعت ۱۲:۳۵ و پرواز شماره ۱۴۱۷ هما ساعت ۱۳:۲۰ وارد فرودگاه یزد می‌شود و حجاج این استان بدین ترتیب به کشور بر می‌گردند.

وی اظهار داشت: همچنین ساعت ۰۱:۲۰ فردا ۲۶ مرداد پرواز شماره ۱۴۲۷ و همچنین ساعت ۰۲:۲۰ فردا پرواز شماره ۱۴۴۳ هما در فرودگاه یزد به زمین می‌نشیند تا حجاج یزدی را به کشور برگرداند.

* امروز و فردا ۲ پرواز حج وارد فرودگاه زنجان می‌شود

اصغرزاده ادامه داد: امروز ساعت ۱۴:۰۵ نیز پرواز شماره ۱۴۲۱ هما وارد فرودگاه زنجان می‌شود و بدین ترتیب تعدادی از حجاج زنجان از مدینه به مقصد برمی‌گردند.

مقام مسئول شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز با انجام ۱۲ پرواز تعدادی از حجاج استان‌های یزد، مازندران و زنجان ‌به کشور برمی‌گردند. اضافه کرد: ایران‌ایر همچنین‌ با انجام پرواز شماره ۱۴۲۳ ساعت ۴۰ دقیقه بامداد فردا حجاج زنجانی را از مدینه به زنجان منتقل می‌کند و در آن ساعت به زمین می‌نشیند.

* پروازهای جده-اهواز طی ۲ روز آینده ‌

وی اظهار داشت: همچنین روز شنبه ۲۶ مرداد ایران‌ایر یک پرواز از جده به اهواز و روز یک‌شنبه ۲۷ مرداد هما یک پرواز دیگر از جده به اهواز دارد که ساعت ورود پرواز اول به فرودگاه اهواز ۱۵:۰۵ فردا و ساعت ورود پرواز دوم به فرودگاه اهواز ساعت ۰۱:۰۵ روز ۲۷ مرداد است.

* یزد روزهای ۲۶ و ۲۷ مرداد میزبان ۶ پرواز حج

اصغرزاده اظهار داشت: فردا همچنین ۳ پرواز از مدینه به فرودگاه یزد و روز ۲۷ مرداد نیز ۳ پرواز از مدینه به این فرودگاه‌ وارد می‌شود تا حجاج این استان را به کشور منتقل کند.

* ورود ۵ پرواز حج به فرودگاه ساری در روزهای ۲۶ و ۲۷ مرداد

مقام مسئول شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز با انجام ۱۲ پرواز تعدادی از حجاج استان‌های یزد، مازندران و زنجان ‌به کشور برمی‌گردند. اضافه کرد: روز ۲۶ مرداد همچنین ۳ پرواز از مدینه به ساری انجام می‌شود تا حجاج ساروی وارد فرودگاه دشت ناز ساری شوند، همچنین روز ۲۷ مرداد نیز هما ۲ پرواز از مدینه به فرودگاه ساری انجام می‌دهد.

* اولین پرواز برگشت حجاج در فرودگاه امام روز ۲۶ مرداد است‌

وی اضافه کرد: ‌روز شنبه ۲۶ شهریور اولین پرواز برگشت حجاج به فرودگاه امام خمینی (ره) خواهد بود، هما فردا پرواز با شماره ۱۵۱۱ و ۱۵۰۳ از جده به فرودگاه امام دارد که به ترتیب در ساعات ۲۰:۴۰ و ۲۳:۱۰ وارد فرودگاه امام می‌شوند.

به گزارش فارس عملیات حج در سال جاری با انجام ۷۳۸ ‌پرواز رفت و برگشت و اعزام ۸۸ هزار و ۵۵۰ ‌حاجی انجام می‌شود.

پروازهای برگشت حجاج از ۲۵ مرداد آغاز شد و تا ۱۷ شهریور ادامه دارد، ۳۶۱ پرواز برگشت ‌حج داریم که ۱۷۶ پرواز از فرودگاه جده و ۱۸۵ پرواز از فرودگاه مدینه است.

میزان مجاز بار ایران‌ایر در پروازها ۳۰ کیلوگرم است که در پروازهای حج این رقم به ۴۰ کیلوگرم ( ۲ بسته ۲۰ کیلوگرمی) افزایش یافته است، همچنین حجاج می‌توانند کیف دستی تا ۵ کیلوگرم را وارد کابین هواپیما کنند.

‌پروازهای برگشت حجاج در ۱۹ فرودگاه امام خمینی (ره)، اهواز، اصفهان، بیرجند، ارومیه، بندرعباس، بوشهر، تبریز، رشت زنجان، زاهدان، ساری، شیراز، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان و یزد انجام می‌شود.

امسال بیشترین تعداد پروازها، ۹۵ پرواز از فرودگاه امام و کمترین تعداد آن، ۲ پرواز از فرودگاه رشت است.

‌امسال ۹ فروند هواپیما پروازهای حج را انجام دادند و میزان زوار نسبت به سال گذشته ۹۸ درصد رشد داشت.

طبق الزام طرف سعودی، امسال پروازهای حج باید فقط توسط شرکت‌ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام شود و ایران امکان استفاده از دیگر شرکت‌های هواپیمایی برای پروازهای حج را ندارد؛ مقامات سعودی گفته‌اند، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به تنهایی و با هواپیمای ملکی خودش باید پروازهای حج را انجام دهد، پیش از این ایرلاین سعودی، قشم‌ایر و ماهان به ایران‌ایر در پروازهای حج و اعزام حجاج کمک می‌کردند.

انتهای پیام/ب

افشاگری درباره فساد کلان در صنعت خودروسازی؛ ۲۵۰ میلیون دلار برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶

نامه سرگشاده کهنه‌سرباز ایرانی به ترامپ

افشاگری درباره مرگ هادی نوروزی

منبع این خبر، وبسایت vananews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۵۷۷۰۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نخستین جام ژاوی به عنوان مربی
 • السد با ژاوی سوپرجام قطر را هم به خانه برد
 • السد سوپرکاپ را هم به الدحیل نداد!
 • 8 غایب بزرگ در الکلاسیکو قطر
 • ۷۱۷ هزار فقره چک در تیر ماه برگشت خورد
 • شکایت الدحیل از الهلال به AFC
 • شکایت الدحیل ازالهلال به AFC
 • شکایت الدحیل ازالهلال به ای اف سی!
 • شکایت برانکو پرسپولیس را از لیگ قهرمانان آسیا محروم نمی‌کند
 • السد - الدحیل؛ پیش به سوی جام حیثیتی (عکس)
 • ٧١٧ هزار فقره چک برگشت
 • تیم منتخب ACL در قرق نماینده های عربستان
 • مبادله ۷.۸میلیون فقره چک در تیرماه/ بالغ بر ٧١٧هزار فقره چک در تیرماه برگشت خورد
 • ۷۱۷ هزار فقره چک در تیر ۹۸ برگشت خورد
 • اعلام ترکیب تیم منتخب هفته آسیا/ قلم قرمز روی شاگردان برانکو و منصوریان!
 • آغاز پروازهای برگشت حج
 • برانکو در الاهلی می‎ماند
 • برترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد
 • الریاضیه عربستان: الاهلی قصد ندارد برانکو ایوانکوویچ را از سمت خود برکنار کند