کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پی تخلفات رخ داده در لیگ برتر فوتسال و فوتبال ساحلی آرای خود را منتشر کرد که در مجموع برای متخلفان مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و ۳۱ جلسه محرومیت در نظر گرفته است. مشروح این آرا به شرح زیر است:

* دیدار تیم‌های شاهین کرمانشاه و ملی حفاری خوزستان برگزار و از سوی تماشاگران تیم شاهین کرمانشاه تخلفاتی مبنی بر حضور در رختکن داوران و اهانت رکیک به آنها، شکستن شیشه رختکن که سبب رعب و وحشت شد، رخ داد. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* احسانی سرپرست تیم شاهین کرمانشاه به دلیل تحریک تماشاگران خودی و حمله آنان به رختکن داوران به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال محکوم شد.

* رامین باباخانی بازیکن تیم شاهین کرمانشاه به دلیل اهانت به داور بعد از اتمام مسابقه به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* تکرار تخلفات در مسابقات بعدی از سوی هواداران تیم کرمانشاه سبب محرومیت تیم از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی و یا برگزاری مسابقه در مکان دیگری خواهد شد.

همچنین آرای کمیته انضباطی درباره اتفاقات فوتبال ساحلی به شرح زیر است:

* دیدار تیم‌های موج سواران نوشهر و شهریار ساری برگزار و از سوی کادر فنی تیم موج سواران نوشهر تخلفانی مبنی بر رفتار غیر ورزشی نسبت به داور بازی رخ داد. این تیم به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* سهند اسماعیلی سرمربی تیم موج سواران نوشهر علیرغم محرومیت وارد زمین بازی شده و به داور اهانت کرد. بر همین اساس وی به دو جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* محمد غریب مدیر عامل تیم موج سواران نوشهر به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت داور به محرومیت دو جلسه‌ای از ورود به استادیوم‌های محل برگزاری مسابقه و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* علی نوریان بازیکن شهروند ساری به دلیل اهانت به داور که موجب اخراجش شد به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* محمود غریب سرپرست تیم موج سواران نوشهر به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل و رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* تیم موج سواران نوشهر به دلیل ورود یکی از تماشاگران این تیم به زمین بازی و فحاشی و رفتار غیر ورزشی با دوار باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* دیدار تیم‌های شهرداری بندرعباس و موج سواران نوشهر برگزار و از سوی سهند اسماعیلی سرمربی تیم موج سوران نوشهر تخلفاتی مبنی اعتراضات مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

* مجید مبتکر پزشکیار تیم موج سواران نوشهر نیز به دلیل دخالت در امر داوری و اعتراض مکرر به داور، به توبیخ کتبی محکوم شد.

* مسابقه تیم‌های شاهین خزر رودسر و پارس جنوبی جم برگزار شد. رضا مهرورز تدارکات تیم شاهین خزر رودسر به دلیل اعتراضات مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

* تیم شاهین خزر رودسر به دلیل اهانت عده‌ای از تماشاگران این تیم به داوران باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* دیدار تیم‌های ملوان بندر گز و شاهین خزر رودسر در تاریخ ۱۹ تیر ماه برگزار و از سوی تماشاگران تیم بندر گز تخلفاتی رخ داد. از آنجایی که تخلفات حادث شده مسبوق به سابقه و با توجه به نوع آن که عبارت از فحاشی، اهانت به داور مسابقه و ایجاد تشنج و همچنین تهدید نماینده فدراسیون و ضرب و جرح داور مسابقه توسط تماشاگران که حسب گزارش یکی از آنان از بستگان یکی از مسئولین محلی می‌باشد در خور صدور قرار دستور موقت است؛ لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای و تا اطلاع بعدی مسابقات خانگی تیم ملوان بندر گز بدون حضور تماشاگران برگزار می‌گردد؛ لذا مدیرعامل باشگاه جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات معنونه روز یکشنبه مورخ ۳۱ مرداد ماه در کمیته انضباطی حضور یابد.

* مسابقه تیم‌های شهید جهان نژادیان آبادان و شهدای چلیچه برگزار و از سوی تماشاگران تیم جهان نژادیان آبادان تخلفانی مبنی بر پرتاب آجر از سوی یکی از تماشاگران که سبب وقفه در برگزاری مسابقه شد و تماشاگر خاطی شناسایی و از سالن اخراج و در پایان مسابقه وی از داوران و تیم مقابل عذرخواهی کرد. این تیم به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* بازی تیم‌های شهدای چلیچه و ایفا اردکان برگزار و از سوی افراسیاب صادقی سرمربی تیم شهدای چلیچه به دلیل اعتراض به داوری و رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراج وی شد و همچنین تحریک تماشاگران و اهانت به داور، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مرتضی نوروزی بازیکن تیم شهدای چلیچه به دلیل اعتراض به داوری و رفتار غیر ورزشی با تیم حریف که منجر به اخراجش شد و اهانت به داور، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد)

* میلاد عباسپور بازیکن تیم شهدای چلیچه به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراجش شد و رفتارغیر ورزشی و مضروب کردن داور بعد از اتمام مسابقه، به هشت جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* علی مرتضایی مربی تیم شهدای چلیچه به دلیل رفتار غیر ورزشی بعد از اتمام مسابقه به ۴ جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* علی صالحی سرپرست تیم شهدای چلیچه به خاطر اهانت به داور بعد از پایان بازی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

* تیم شهدای چلیچه به خاطر تخلف تماشاگرانش، پرتاب اشیا، اهانت و فحاشی نسب به داور باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* حمید مختاری پزشک تیم شهدای چلیچه به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت به نماینده بازی به یک جسله محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: پارسینه

مطالب پیشنهادی:

بازداشت ۱۴ نفر در مشهد بخاطر نامه به رهبر انقلاب؟

عکس| خانم بازیگر در کنار همسری که ۲۸ سال از او بزرگ‌تر است

لیونل مسی به باشگاه نروژی پیوست!

کلیدواژه: فوتبال فوتسال محرومیت جریمه

منبع این خبر، وبسایت parsine.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۵۷۹۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
خبر بعدی:

نکونام: ظلم به فوتبال و فولاد امروز اجرا شد/ هر چه بخواهیم خودمان باید به دست بیاوریم/ داور یک پنالتی برای ما نگرفت

خبرگزاری میزان- جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ظلم به فوتبال و فولاد امروز اجرا شد و توپی که کسی فکر نمی‌کرد گل شود وارد دروازه ما شد و باختیم. تاریخ انتشار: 23:00 - 01 شهريور 1398 - کد خبر: ۵۴۳۶۹۷

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان صحبت‌های زیر را انجام داد:

*شروع بازی مثل تمام بازی‌های هفته اول خوب نبود. هر دو تیم درگیری‌ها و اشتباهاتی داشتند.

*اواخر نیمه اول شکل بازی ما بهتر شد. نیمه دوم را خوب شروع کرده بودیم که گل خوردیم؛ گلی که شاید هر ۱۰۰ سال یک بار رخ دهد.

*یک پنالتی ۱۰۰ درصد روی مهاجم ما انجام شد که داور اعلام نکرد.

*داور عملکرد خوبی داشت، اما در آن صحنه داور به اشتباه به بازیکن ما کارت زرد نشان داد.

*بازی که باید راحت می‌بردیم را با یک گل استثنایی واگذار کردیم.

*ظلم به فوتبال و فولاد امروز اجرا شد و توپی که کسی فکر نمی‌کرد گل شود وارد دروازه ما شد و باختیم.

*در خط حمله کمبود بازیکن داشتیم.

*از عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم کاملاً راضی هستم.

*باید بازیکنانی جذب کنیم تا برای بازی استقلال بازی‌های بعدی آماده شویم.

*هر چه بخواهیم خودمان باید به دست بیاوریم و کسی به تیم ما کادو نخواهد داد.

*نگاه افراد به فوتبال فرق می‌کند، اما خواسته همه مشترک است.

انتهای پیام/

دیگر خبرها

 • جدال شهرداری دشتی با مقاومت چلیچه در لیگ فوتبال ساحلی
 • لیگ‌برتر فوتبال ساحلی|شکست تیم دریانوردان بوشهر در مقابل شاهین خرز رودسر
 • تصاویر/ مراسم معرفی برترین های فوتبال در سال ۹۸-۹۷
 • پرسپولیس برترین تیم ایران شد/سید جلال بهترین مدافع و بیرانوند بهترین دروازه بان
 • به روز رسانی/فغانی بهترین داور و وینگو بهترین مربی لیگ یکی شدند/صیادمنش پدیده فصل لیگ هجدهم
 • پوشش لحظه‌به‌لحظه مراسم بهترین‌های فوتبال ایران
 • به روز رسانی/آغاز مراسم ترین‌های هجدهمین دوره لیگ برتر/فغانی بهترین داور شد
 • حسینی: اگر به رتبه‌مان در فوتبال ساحلی دلخوش باشیم کشورهای دیگر از ما رد می‌شوند
 • جریمه‌های مالی سنگین رژیم صهیونیستی برای کودکان اسیر فلسطینی
 • بهترین داور سال فوتبال ایران معرفی شد
 • آغاز مسابقات فوتبال ساحلی المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور در ساری
 • اعلام اسامی تیم‌های فوتبال حاضر در بازی‌های ساحلی جهان
 • 1.5میلیارد جریمه قاچاقچی احشام
 • قاچاقچی البسه به پرداخت ۸۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد
 • شکست ملوان بندرگز در لیگ برتر فوتبال ساحلی
 • پنالتی صددرصد ما را داور نگرفت/ ظلم به فوتبال و فولاد امروز اجرا شد
 • بایرن ستاره پرتغالی ناراضی را جریمه کرد
 • تدبیر دولت، امید ایلام برای رستن از محرومیت
 • کسب مقام سوم تیم قزوین در مسابقات والیبال ساحلی