خبرگزاری آریا- محمد حسن انصاری فرد بعد از انتصاب محمد رضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال از سمت خود استعفا کرد.
به گزارش آریا، محمد حسن انصاری فرد بعد از انتصاب محمد رضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال ضمن تقدیر از تلاش‌های پرسنل سازمان لیگ و خداحافظی و حلالیت طلبی از آنها، با ارسال نامه‌ای به تاج  از سمت خود به عنوان رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و ریاست سازمان لیگ فوتسال استعفا  داد.
به گزارش فارس، متن نامه  استعفای انصاری فرد به رییس فدراسیون فوتبال  که در آن بر  "استعفای بدون بازگشت" تاکید شده آمده  به شرح ذیل می باشد:
ریاست محترم فدراسیون فوتبال
جناب آقای تاج
با سلام
احتراما به رغم تلاش شبانه روزی به اتفاق مجموعه همکاران در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و سازمان لیگ حرفه ای و تحولات بسیاری که ایجاد شده است پیرو پیام ارسالی در مورخ بیست و دوم تیرماه در واتس‌آپ که صادقانه و صراحتا  به جنابعالی عنوان کردم در صورت انتصاب آقای ساکت به عضویت کمیته فنی ناچار به قطع همکاری خواهم بود اکنون با توجه به  اینکه حکم انتصاب  ایشان  به عنوان عضو  کمیته فنی و توسعه امروز به بنده ابلاغ شده است استعفای خود را از ریاست سازمان لیگ حرفه‌ای و کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام می‌دارم و افسوس می خورم چرا روند و ساختار خوبی که شکل گرفته  و زحماتی که مجموعه فوتسال متحمل شدند به جای تقویت مدیران آن با تضعیف جایگاه آنها و ورود افراد غیرمتخصص با مخاطراتی مواجه شود.
ضمن عذرخواهی از خانواده بزرگ فوتسال و فوتبال ساحلی و حلالیت طلبی از همه همکاران در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی،  سازمان لیگ  فوتسال و فدراسیون فوتبال  ، باشگاهها، مدیران، مربیان و ورزشکاران، اهالی رسانه، هیات ها و دیگر دلسوزان بر  استعفای بدون بازگشت خود تاکید کرده و اگر عمری باقی بود در سالهای اتی سایر گلایه ها از کم لطفی ها و  کارشکنی هایی که طی هفته های اخیر صورت گرفت تا عرصه بر بنده تنگ شود  را در میان خواهم گذاشت  و در نهایت صداقت و حسن نیت  صرفا به این نکته بسنده می کنم که با توجه به  واگذاری مسوولیت های متعدد  به برخی افراد ، دور نمای خوبی برای آینده فدراسیون نمی بینم و آرزو می کنم که  با بازنگری شاهد  شایسته سالاری و استفاده از متخصصین  برای پیشبرد امور و موفقیت  فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی  کشورمان باشیم.

بعد از این استعفا، مدیرعاملان باشگاه‌های فوتسال با انتشار بیانیه‌های متعددی خواستار عدم موافقت با استعفای انصاری‌فرد شدند. بیانیه‌های مدیر عاملان باشگاه‌های فوتسال به شرح زیر است:
به نقل از سایت باشگاه شهرداری کرج رحیم اسفندیاری مدیرعامل باشگاه مقاومت شهرداری کرج پس از استعفای محمدحسین انصاری فرد در حمایت از وی با صدور بیانیه ای استعفا داد، در متن ابن بیانیه آمده:
با سلام و احترام
پیرو استعفای جناب آقای محمد حسن انصاری فرد از ریاست سازمان لیگ فوتسال کشور
باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت شهرداری کرج مراتب اعتراض خود را از این روند اعلام می نماید و با توجه به سابقه مدیریتی جناب آقای انصاری فرد به عنوان بازیکن ارزشی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران ، سرمربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران ، مدیریت عاملی باشگاه های پرسپولیس و راه آهن تهران و هم چنین اقدامات ارزنده و شایان ذکر ایشان حین تصدی سمت ریاست سازمان لیگ و کمیته فنی فوتسال کشور آنهم در شرایطی که فوتسال دچار سوء مدیریت گردیده بود آن را سر و سامان بخشید و با تصمیمات منطقی و عقلایی خود لیگ فوتسال را در تمامی رده ها مدیریت و سازماندهی نمود ، هم چنین در حمایت از باشگاه های لیگ برتری و راه تعامل سازنده با سازمان ها ، ارگانها و نهاد ها قدم برداشته بود حال این سوال در اذهان عمومی متواتر گردیده است که قطعا دخالت های بی مورد و غیر مسئولانه از مسئولین فدراسیون نشین باعث استعفای مهره کارآمد هم چون جناب آقای انصاری فرد گردیده است.
باشگاه مقاومت شهرداری کرج بر خود لازم می‌داند مراتب اعتراض خود را به گوش ریاست محترم فدراسیون فوتبال جناب آقای مهندس تاج که خود نیز از افراد ارزشی می باشند برساند و خواسته باشگاه‌های لیگ برتری حفظ جناب آقای انصاری فرد با شرایط مدنظر ایشان می باشد .
لذا اینجانب رحیم اسفندیاری مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت شهرداری کرج در راستای حمایت از جناب آقای انصاری فرد و مداخله افراد غیر متخصص در فوتسال کشور از سمت خود استعفا می نمایم و قطعا دلیل استعفای ما عدم کار کردن با افراد غیر فوتسالی خواهد بود .
امیدوارم این روند به زودی حل شود و‌ آقای تاج راه بازگشت جناب انصاری فرد را که یک شخص کاملا کار بلد و زحمت کش و‌ارزشی هست را فراهم کند
همچنین در همین راستا  سعید نجاریان‌ مدیرعامل باشگاه شهروند ساری با ابراز ناراحتی از استعفای محمد حسن انصاریفرد از ریاست سازمان لیگ فوتسال کشور اظهار‌ داشت: انصاری‌فرد سالها از بازیکنان طراز اول فوتبال ملی ایران بوده که اخلاقش سرآمد و الگوی همه جوانان بوده و در کسوت سرمربی تیم ملی فوتسال چند بار قهرمان آسیا شده و دستاوردهای وی در زمان مدیریت و مربیگری اش هرگز از یاد علاقمندان به فوتبال نخواهد رفت.
وی ‌افزود: انصاری‌فرد را سالهاست که می شناسم و او را مدیری اخلاق مدار ، متعهد و توانمند می دانم و معتقدم چنین مدیران متخصص و پایبند به اصول نطام اخلاقی و اسلامی که این ‌روزها تعدادشان در فدراسیونها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد باید در بدنه مدیریت فدراسیون حفظ و حمایت شوند.
نجاریان که سابقه بیست سال متوالی مدیریت در لیگ برتر ایران را دارد با بیان اینکه آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال همواره با دغدغه مندی خاصی پیگیر حل مشکلات فوتسال بوده است، گفت: اطمینان دارم که ایشان اجازه نخواهد داد مدیر ارزشمندی همچون انصاریفرد که در همین مدت کوتاه حضورش منشاء تحولات قابل توجهی بوده، به همین راحتی عرصه را ترک نماید.
عضو چهار دوره اخیر هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ایران در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم آقای تاج با ‌درایت همیشگی‌ شان شرایط را به گونه ای مدیریت کند تا شاهد ادامه حضور آقای انصاری‌فرد در سمت ریاست سازمان لیگ فوتسال باشیم.
باشگاه سوهان محمد سیمای قم نیز حمایت خود را از جناب آقای محمد حسن انصاری فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال در زمینه ادامه حضور ایشان در این سمت اعلام می کند. امروز فوتسال ایران با حضور این چهره کارآمد در فضایی آرام و نظمی آرامش بخش قدم بر می دارد و کج سلیقگی ها و اعمال نظرات شخصی نباید به بهای از دست دادن مهره های تاثیرگذار بر این آرامش تمام شود. از این رو، باشگاه سوهان محمد سیمای قم برای دفاع از حقوق فوتسال، نظم، یکپارچگی و عدالت پشتیبان انصاری فرد است و هر اقدامی جز حفظ ایشان در سمت ریاست کمیته فوتسال را به منزله آشفتگی در فوتسال قلمداد می کند. به امید تصمیمات عاقلانه و در جهت حفظ منافع جمعی فوتسال ایران
در همین راستا غلامعلی مرتضایی مدیر عامل فرش آرا در واکنش به استعفای محمد حسن انصاریفرد در گفتگو با سایت باشگاه گفت:آرامش این روزهای فوتسال بی شک مرهون حضور اهالی با درایت و اهل فوتسال است.
انتخاب جناب آقای انصاری فرد که از کارکشتگان عرصه ورزش و مدیریت به ویژه در فوتسال بودند، از سوی آقای تاج، باعث امیدواری شد و در ادامه هم دیدیم که چنین انتخاب ارزشمندی نتایج خود را نشان داد.اینک هم از ریاست محترم فدراسیون فوتبال توقع می‌رود با حمایت از انتخاب با درایت خویش،حضور موثر آقای انصاری فرد را برای توسعه و پیشرفت فوتسال ادا‌مه دار کنند‌.
باشگاه فرش آرا مشهد با حمایت خود از جناب آقای محمد حسن انصاری فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال ،خواستار ادامه حضور و فعالیت ایشان در این سمت است.
بی شک حضور فردی چنین متعهد،متدین و متخصص در فوتسال مایه رضایت اهالی فوتسال به ویژه باشگاه ها خواهد بود.تعامل با باشگاه ها و اهالی رسانه نشان از توانمندی ایشان است که امیدواریم ادامه داشته باشد و افراد غیر متخصص به این حیطه وارد نشوند.این تصمیم منجر به شوک منفی در اهالی فوتسال شده است و امیدواریم تصمیم جمعی و خردمندانه ای در این خصوص اخذ شود.

منبع: خبرگزاری آریا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اصفهان| سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو: به قهرمانی لیگ هم فکر می‌کنیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی‌‌نو اصفهان گفت: چشم‌انداز اصلی باشگاه نامی‌نو جوانگرایی و حمایت از ورزش بانوان است و در کنار آن برای هدف اصلی خود که قهرمانی لیگ است نیز تلاش می‌کنیم. ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ استانها اصفهان نظرات - اخبار استانها -

میترا چین‌سری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره تساوی 3 بر 3 تیمش برابر حفاری اهواز در هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان اظهار داشت: بازی کردن برابر تیم با سابقه‌ای مانند حفاری سخت بود، به‌‌ویژه اینکه 2 بازیکن خود را در اختیار نداشته و یک مصدوم هم داشتیم و شرایط برای سایر بازیکنان تیم سخت بود اما خوشحالم که بازیکنان با تمام وجود تلاش کردند و تنها با یک بدشانسی و در حالی که تا 10 ثانیه آخر بازی از حریف پیش بودیم، گل تساوی را دریافت کردیم و به بازیکنان به دلیل تلاش‌شان خدا قوت می‌گویم.

وی در پاسخ به اینکه حفاری مانند فصل گذشته تیمی مدعی نشان داد یا خیر، افزود: ملی حفاری در هر 10 دوره گذشته لیگ برتر حضور داشته و تقریباً ترکیب اصلی خود را حفظ کرده و تیم یک‌دستی است که کمتر دچار تغییر شده است. این تیم که سابقه چند دوره قهرمانی هم دارد، در فصل جاری نیز تیم خوب، منظم و مقتدری نشان داد اما شرایط طوری رقم خورد که از نظر تعداد بازیکن دست‌مان خالی بود، اما با این وجود تساوی با حفاری نتیجه خوبی بود.

سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو درباره تغییرات زیاد تیمش در مقایسه با فصل گذشته ادامه داد: تنها 3 بازیکنان فصل گذشته یعنی مقیمی، توسلی و علی‌مددی را حفظ کردیم و 80 درصد تیم تغییر کرد که 50 درصد آنها نیز بازیکنان بومی هستند و با میانگین سنی 22.5 تیم جوانی هستیم. این تغییرات باعث شده تیمی کاملاً متفاوتی نسبت به فصل گذشته داشته باشیم.

وی درباره انتظار مسئولان باشگاه نامی‌نو از تیمش با توجه به قهرمانی در فصل گذشته لیگ برتر گفت: خوشبختانه نگاه مسئولان باشگاه و مجموعه نامی‌نو حمایت از ورزش بانوان است و اینکه بتوانیم با جوان‌گرایی، زمینه شکوفایی استعدادهای نهفته‌ای که بستری برای دیده شدن آنها وجود نداشته فراهم شود. این امر چشم‌انداز اصلی باشگاه نامی‌نو است و در کنار آن برای هدف اصلی خود که قهرمانی لیگ است تلاش می‌کنیم.

آغاز لیگ برتر فوتسال بانوان با توقف مدافع عنوان قهرمانیآغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان؛ نمایندگان فارس به مصاف حریفان خود می‌رونداصفهان| هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان؛ آغاز آزمون بزرگ نامی‌نو

چین‌سری اضافه کرد: تلاش می‌کنیم برنامه‌هایی که مدنظر داریم را آرام‌آرام به پیش ببریم و بیشتر دوست داریم بازیکنان و کادرفنی به اهداف از پیش تعیین‌شده دست یابند. تلاش داریم ببینیم در عمل چه عملکردی داریم و مهم‌ترین هدف ما، اثبات توانمندی بانوان و اصلاح نگرش در اصفهان و کشور به ورزش بانوان است. اگر بخش خصوصی و باشگاه‌های معتبر به ورزش بانوان ورود کنند قطعاً نتیجه خوبی می‌گیرند و تلاش داریم بیشتر روی تحقق این هدف تمرکز کنیم.

وی درباره مدعیان قهرمانی لیگ امسال بیان کرد: در هفته دوم به مصاف سایپا می‌رویم و 3 بازی این هفته بسیار سنگین است و به نوعی رقابت اصلی بین همین 6 تا 7 تیم جریان خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو درباره وضعیت سایپا تصریح کرد: سایپا با بازیکنانی مانند فرشته کریمی، اعظم آخوندی و آرزو صدقیانی‌زاده و همچنین کادرفنی باتجربه‌ای که دارد، یکی از مدعیان لیگ امسال است.

وی درباره شرایط تیمش برای دیدار با سایپا گفت: بازیکن محرومی نداریم، اما الهام عسگری مصدوم است و احتمالاً از هفته چهارم یا پنجم به تیم اضافه می‌شود. سایر بازیکنان هم کمی خسته هستند که باید آنها را در تمرینات هفته جاری آماده کنیم تا دیدار با سایپا را بدون آسیب‌دیدگی پشت سر بگذارند و امیدوارم روز جمعه بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام/ح

R41346/P/S6,51/CT1

افشاگری درباره فساد کلان در صنعت خودروسازی؛ ۲۵۰ میلیون دلار برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶

نامه سرگشاده کهنه‌سرباز ایرانی به ترامپ

افشاگری درباره مرگ هادی نوروزی

کلیدواژه: استعفای انصاری فرد انتصاب ساکت فوتسال

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۵۹۲۱۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پیام انصاری‌فرد برای هواداران السیلیه + عکس
 • کیوان ساکت: آب و آتش را براساس داستان حضرت ابراهیم ساختم
 • پیگیری استعفای مدیران فوتسال
 • فوتبال و فوتسال بانوان مازندرانی، زیر تیغ بی‌مهری‌ها + فیلم
 • فوتسال استان را لیگ برتری خواهیم کرد
 • حضور انصاری‌فرد در سازمان لیگ قطر به عنوان ستاره السیلیه
 • آمارمهاجرت جوانان تحصیل کرده لرستان نگران کننده وآفت زا است / ضعف و کم کاری دستگاه های متولی فرهنگ در استان نسبت به جوانان آشکار است / هنوز به قابلیت نسل جوان در واگذاری مسئولیت ها اعتماد نشده است / تشکل های مردم نهاد بهترین محیط برای تقویت روحیه
 • شمسایی: آمدن «ساکت» دلیل استعفای من نبود!
 • بیش از ۹۰ درصد شهرداری‌ها با کمبود درآمد مواجه هستند/شهرداری‌ها ۴ برابر نیاز نیرو دارند
 • بندهای عجیب بازیکنان پرسپولیس؛ انصاری و ترابی می‌توانستند جدا شود!
 • برخی نمایندگان با قول راه‌اندازی پروژه‌ها، امضا‌های استیضاح را پس می‌گیرند/ با ورود زنان به ورزشگاه‌ها چه دردی از ورزش درمان شد؟
 • کلکسیون پست های آقای ساکت!
 • ابراهیمی همبازی انصاری فرد نمی‌شود/لیست لژیونرهای السیلیه پر شد
 • تمرینات یاران انصاری فرد ممنوع الورود شد
 • ملاحسین انصاری شوشتری در اهواز به خاک سپرده شد
 • سرمربی تیم فوتسال سایپا: همیشه اولین بازی لیگ شرایط خاص خودش را دارد
 • سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان: شناختی از تیم فوتسال بانوان سایپا نداشتیم
 • توزیع نامناسب نیروهای پزشکی در کشور/ سالیانه ۷ هزار نفر در رشته پزشکی فارغ‌التحصیل می شوند/ در کشور با کمبود نیروی پزشکی مواجه نیستیم
 • دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال دختران: به فوتسال بیشتر علاقمندم