کریم باقری درباره تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر گفت: خوشبختانه تاریخ شروع بازی ها اعلام شد.

قدس آنلاین: ما هم خودمان را آماده کرده ایم. ماطبق برنامه کار را شروع کردیم و بعد با برنامه آقای کالدرون ادامه دادیم. مدتی است که منتظریم تا وارد بازی ها بشویم. تمرین های و بازی های تدارکاتی خوبی هم داشتیم و یک بازی خوب دیگر هم داریم. فکر می کنم سرمربی هم تا الان ترکیب اصلی خود را شناخته باشد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: در کنار همه این ها باید گفت؛ سال خیلی سختی داریم. امتیاز گرفتن از پرسپولیس بیش از هر زمانی هدف همه تیم ها است و البته بعضی تیم ها هم تلاش کرده اند خود را به شدت تقویت کنند. از سوی دیگر انتظار پرسپولیسی ها  به حق بالا رفته است. قطعا مجموعه باشگاه و تیم هم در تلاش است تا این نیاز را مرتفع کند.

وی درباره تغییرات به وجود آمده در لیست بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: شاکله اصلی تیم را حفظ کرده ایم و چند بازیکن ملی پوش هم به آن اضافه شده است. از این جهت شرایط خیلی خوبی داریم. برای فصل جدید امیدوارانه منتظر شروع مسابقات هستیم. همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم تا نتایج خوب این چند سال را ادامه بدهیم. البته برای رسیدن به این هدف باید خیلی زحمت بکشیم و کار با حرف پیش نمی رود. آقای کالدرون هم که گفته بود به دنبال ساختن یک تیم بهتر است.

باقری با اشاره به حضور چهارساله برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس اذعان داشت: هواداران در این ۴ سال خاطرات خوبی با آقای برانکو داشتند و او هم عملکرد خوبی داشت ولی هر آمدنی ، یک رفتنی هم دارد. هواداران هم بعد از همه این سال ها خوب می دانند مربیان و بازیکنان زیادی آمده اند و رفته اند ولی آن چه برای هوادار باقی می ماند خود پرسپولیس است. پرسپولیس چه با نتایج خوب و چه با نتایج ضعیف همیشه هوادار و نام بزرگ خودش را داشته است. نمی توانیم دنبال نام کسی باشیم بلکه باید دنبال نام خود پرسپولیس بود.

منبع: قدس آنلاین

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

عرب: متوهم‌ها شایعه می‌سازند

ایرج عرب می گوید استعفا دادن حق هر مدیری است اما در عین حال مدیرعامل سرخ ها این شایعات را تائید نکرد.

به گزارش "ورزش سه"، ایرج عرب در روزهای اخیر به تیتر اصلی اخبار حوزه باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است. او که در آستانه 9 ماهگی دوران مدیریتش به سر می برد، در گفتگو با ورزش مدیا و ورزش‌و‌مردم به شایعه استعفایش پرداخت و همچنین به دیگر سوالات پاسخ داد.

 

سرمربی خوبی جذب کردیم

 

تیم به طور کامل حفظ شد و علی رغم تمام مشکلات و سختی ها که درباره تمدید قرارداد وجود داشت اما ما توانستیم در یک فضای آرام و بدون تنش با همکاری هیئت مدیره، مشکلات را پشت سر بگذاریم و شاکله تیم را حفظ کنیم و بازیکنان جدیدی را از جمله دو بازیکن ملی پوش و همچنین چند بازیکنان با استعداد را بخریم. بحث سرمربی جدید هم بود که یک سرمربی خوب به همراه دستیاران را جذب کردیم و باوجود زمان کمی که داشتیم، با کمترین حاشیه جذب شد.


 
باشگاه انصباط مالی دارد

 

این موضوع را مدنظر داشته باشید که کل درآمد باشگاه از محل اسپانسری است. طی سال های اخیر قراردادهایی که بسته شده، باعث شده یک انضباط مالی نسبتا خوبی در باشگاه ایجاد شود اما این که درآمد صرفا از اسپانسرینگ است و دریافت کمک از دولت ممنوعیت دارد، ما سعی کردیم علی رغم محدودیت ها، فعالیت های خوبی را انجام دهیم و اقداماتی را در صورت پرداخت بدهی ها هم ادامه بدهیم. در این مدت موضوع خصوصی سازی هم وجود داشت که همکاری خوبی با سازمان خصوصی سازی انجام دادیم.

 

هواداران اسپانسر ما هستند

 

ما الان باشگاه را با کمک های هواداری می چرخانیم و لذا هواداران باید بحث سامانه هواداری را بیشتر مورد توجه قرار بدهند. بعضی ها بحث هایی را انجام دادند که کمکی به باشگاه نکرد، چون در جریان ریز مسائل نبودند و بحث هایی را انجام دادند و باعث شد تا درآمد اسپانسری کاهش پیدا کند. همه باید تلاش کنیم درآمد اسپانسری افزایش یابد، کمک هواداران باید بیشتر شود و آن ها باید در این موضوع قوی ظاهر شوند.

 

استعفا حق هر مدیری است

 

من نمی دانم این موضوعات از کجا می آید. بحث استعفا؛ حق هر مدیری است تا زمانی که حق فعالیت دارد کار کند و اگر نخواست هم جدا شود. ما در این مدت علی رغم فشارهایی که در بیرون از باشگاه وجود داشت و افرادی خواستند حاشیه ایجاد کنند، من سکوت کردم. سکوت ما طی این مدت به این دلیل بود که بتوانیم در یک فضای آرام کار کنیم، هیئت مدیره را در آرامش نگه داشتیم، اقداماتمان را سعی کردیم بدون حاشیه و تنش پیگیری کنیم. موضوعات حاشیه را کنار گذاشتیم و به موضوعات بی پایه و اساس دامن نزنیم و اجازه ندهیم که دامن زده شود.

 

برانکو ما را شوکه کرد

 

بحث رفتن آقای برانکو باشگاه را شوکه کرد. رفتن ناگهانی ایشان جذب سرمربی و موضوع خرید بازیکنان را سخت کرد. باشگاه و هیئت مدیره این نگرانی را داشتند اما سعی کردیم به جای فکر کردن به موضوع حاشیه ای، به متن کار فکر کنیم. تیم از هر لحاظ تجهیز شد، اردوی خوب، بازی دوستانه خوب و... همه چیز آماده و باعث شد شروع خوبی در لیگ داشته باشیم. این سکوت به این خاطر بود که به حواشی دامن نزنیم.

 

مشکل سرخابی ها ساختاری است

 

ما باید کار خود را انجام دهیم و تا زمانی که هستیم وظیفه مان را انجام دهیم، یک سری ایراد ساختاری در پرسپولیس و استقلال وجود دارد. به جای این که ایرادات را در مدیریت ها پیدا کنیم باید ایراد را در ساختار پیدا کنیم. این حرف نیست، در سال های گذشته افراد متفاوت با توانمندی زیاد آمدند پرسپولیس اما مشکلات حل نشدند. این نشان می دهد باید بپردازیم به مشکلات ساختاری؛ این مشکلات به دولتی بودن مربوط می شوند. این دولتی بودن مشکلاتی را ایجاد می کند که دست مدیرها را می بندد. این که شما اختیار درآمد و هزینه را نداشته باشی، مشکلات ایجاد می شوند. آقای وزیر هم به این یقین رسیده اند که بحث دولتی بودن مشکل ایجاد می کند و ایشان هم تلاش زیادی داشتند.

 

هواداران مواظب حواشی شبانه باشند

 

الان باشگاه شرایط خوبی دارد. مسائل مالی همیشه هست و مشکل پرسپولیس همیشه به عنوان یک موضوع مهم مطرح بوده. به لحاظ فنی همه چیز در آرامش است؛ یک مربی خوب، دستیار خوب، آقای باقری را هم حفظ کردیم، همین بازیکنی که قهرمانی را به ارمغان آوردند را حفظ کردیم و همچنین اضافه شدن بازیکنان خوبی که هستند به همراه مهاجمی که اضافه شد. فکر می کنم هواداران باید تیم را حمایت کنند و حواسشان به حواشی ای که شب ساخته می شود و صبح پخش می شود، باشد.

 

متوهم ها شایعه می‌سازند

 

برخی افراد متوهم شب مینشینند شایعه می‌سازند و صبح آن را در کانال هایی که جمع و جور هم هستند پخش می‌کنند که باید جلویشان گرفته شود. مثل همین شایعه ای که در چند روز اخیر برای من ساختند.

 

روح خلیلی از مذاکره با مربی خبر نداشت 

 

هیچگاه تفکر انسان نباید سطحی باشد، ما باید قدردان زحمات و باشیم و برایش آرزوی موفقیت کنیم و هیچ وقت نباید چنین حرف هایی بزنیم. در زمان انتخاب ما آقای خلیلی را به عنوان سرپرست تیم منصوب کردیم اما گفتند رفته با فلان مربی مذاکره کرده در حالی که روح او هم خبر نداشت. حیف است ما گنجینه خود را به این شکل آسیب برسانیم. پرسپولیس است که می‌ماند اما این که مسئله را به بالاترین ها ربط کنیم بی اساس است. این ها توهمی است که در ذهن هواداران ایجاد می‌کنند. هوادار باید از کالدرون حمایت کند و از بازیکنانی که هستند حمایت به عمل بیاورند.

پرسپولیس تهران ایرج عرب

افشاگری درباره فساد کلان در صنعت خودروسازی؛ ۲۵۰ میلیون دلار برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶

نامه سرگشاده کهنه‌سرباز ایرانی به ترامپ

افشاگری درباره مرگ هادی نوروزی

کلیدواژه: کریم باقری پرسپولیس

منبع این خبر، وبسایت qudsonline.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۶۸۶۲۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نهج‌البلاغه| بدترین دوست در بیان امیرالمؤمنین(ع)
 • زین‌الدین زیدان: عملکرد دفاعی بیل اهمیت زیادی داشت / دوست داشتم ازار در بازی باشد
 • کواچ: کولاکوویچ شرایط خوبی دارد و باتجربه است/ دلتنگ ایرانم
 • فوتبال جهان|زین‌الدین زیدان: عملکرد دفاعی بیل اهمیت زیادی داشت / دوست داشتم ازار در بازی باشد
 • غیر رسمی؛ باس دوست از اسپورتینگ لیسبون به آینتراخت فرانکفورت پیوست
 • از چالش قورت دادن بسته‌های مواد مخدر تا قاچاقچی فرهیخته دارو
 • شهری که من دوست دارم” در بوم کودکانه نقش می گیرد
 • اگر تو نباشی می‌میرم...
 • انتشار فراخوان مسابقه عکس حرم دوست کجاست
 • در وزارت ورزش دوست ندارند استقلال نتیجه بگیرد
 • تاملی بر زیارت جامعه کبیره به بهانه میلاد امام هادی(ع)
 • از فال و شیشه‌شویی تا بازی و درس...
 • از فال و شیشه‌شو تا بازی و درس...
 • دی یونگ: در بارسا احساس می‌کنم در خانه‌ام هستم/ دوست ندارم فان‌دبیک به رئال مادرید برود
 • این که بگوییم خودروسازی ما خوب نیست مشکلی را حل نمی‌کند
 • قلعه‌نویی کدام تیم را دوست دارد؟
 • قلعه‌نویی کدام تیم را دوست دارد؟ در کدام تیم راحت است؟
 • قلعه نویی:استقلال را دوست دارم اما در سپاهان راحت هستم/حرف کارشناسی ما به وقوع پیوست
 • دوست داریم بازی با پرسپولیس مقابل هواداران باشد/ به تیم‎مان خوشبین هستیم