به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  زن ۲۱ ساله در حالی که بیان می‌کرد همسرش او را در ازدواج فریب داده و هم اکنون نیز با تهمت‌های ناروا او را تنها گذاشته درباره ماجرای ازدواجش به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت: آخرین فرزند خانواده پنج نفره‌ای هستم که در یکی از شهرک‌های حاشیه مشهد زندگی می‌کردیم اگرچه پدرم از نظر مالی در وضعیت خوبی نبود، اما همه تلاشش را به کار می‌برد تا کمبود زیادی در زندگی نداشته باشیم و به تحصیلات مان ادامه بدهیم.

در این میان هیچ کدام از خواهر و برادرانم نتوانستند وارد دانشگاه شوند و همه اعضای خانواده چشم به من دوخته بودند. پدرم برای آن که مرا تشویق به ادامه تحصیل کند قول داد در صورتی که در آزمون سراسری پذیرفته شوم تلفن همراه هوشمندی را به من هدیه می‌دهد. وقتی نتایج کنکور اعلام شد با خوشحالی خبر قبولی‌ام را به پدرم دادم. او هم در حالی که اشک ریزان مرا در آغوش کشید همان شب از من خواست به بازار برویم تا به عهدش وفا کند. خلاصه برای خرید گوشی همراه هوشمند وارد یکی از مراکز خرید شدیم.

پسر جوانی با ظاهر آراسته و بیانی شیوا ما را در خرید تلفن همراه راهنمایی کرد. در نهایت با راهنمایی‌های او یک دستگاه گوشی انتخاب کردم، اما در همین حال متوجه آن جوان شدم که به طرز عاشقانه‌ای نگاهم می‌کرد. من هم از خجالت سرم را پایین انداخته بودم تا این که او به بهانه کامل کردن فرم ضمانت نامه گوشی، مشخصات و شماره تلفن همراهم را ثبت کرد و ما از فروشگاه بیرون آمدیم. همان شب بود که پیامی از سوی آن پسر جوان در صفحه تلگرامم نقش بست.

او پیام داده بود که عاشق ظاهر زیبا و متانتم شده است و قصد ازدواج با مرا دارد! این گونه بود که تماس تلفنی من و «منصور» آغاز شد و ارتباطمان در شبکه‌های مجازی ادامه یافت. مدتی بعد منصور که ۳۴ ساله بود به خواستگاری ام آمد من هم که در این مدت آشنایی، علاقه عجیبی به او پیدا کرده بودم پای سفره عقد نشستم و از این انتخاب خیلی راضی بودم چرا که خانواده منصور پولدار بودند و در یکی از مناطق مرفه‌نشین شهر زندگی می‌کردند.

همواره احساسم این بود که زندگی آرام، مرفه و بدون دغدغه‌ای خواهم داشت. اگرچه در دوران نامزدی اختلاف نظر و مشکلاتی داشتیم، اما من به منصور علاقه‌مند بودم و احساس می‌کردم این دوست داشتن همه مشکلات را مانند اکسیری حل می‌کند. بالاخره زندگی مشترک ما در حالی آغاز شد که همسرم حتی به خنده‌های من هم ایراد می‌گرفت. او بسیار بدبین بود و به من سوءظن داشت. او ادعا می‌کرد، چون با یک پیامک به او علاقه‌مند شدم بنابراین احتمال دارد به پیامک‌ها و تماس تلفنی دیگران هم پاسخ بدهم! به همین دلیل تهمت‌های ناروایی به من می‌زد و با این رفتار زشت آزارم می‌داد.

من هم در این باره با مادرم به صورت تلفنی درد دل می‌کردم تا شاید راه چاره‌ای برای مشکلاتی بیابم که خودم باعث و بانی اصلی آن شده بودم غافل از این که منصور به خاطر آشنایی که به سیستم‌های تلفن همراه داشت خط تلگرام مرا هک کرده بود و همه پیام‌ها و مکالمات تلفنی مرا بررسی می‌کرد.

او حتی در منزل مادرم دستگاه شنود کار گذاشته بود و همه صحبت‌های خانواده ام را ضبط می‌کرد. حالا هم مکالمه‌ای از صحبت‌های یک زن و مرد غریبه در تلفن همراهش ذخیره کرده است و ادعا می‌کند آن زنی که با مرد غریبه سخنان عاشقانه بر زبان می‌راند من هستم؟! و این گونه مرا متهم به خیانت می‌کند! او با همین ترفند تهمت‌های زشتی را به من نسبت می‌دهد و آبرویی نزد دوست و آشنا و در و همسایه برایم باقی نگذاشته است. او با همین تهمت‌های ناروا مرا مجبور به سقط جنین کرد این در حالی بود که منصور با حیله گری و فریب کاری ماجرای ازدواج قبلی اش را از من و خانواده ام پنهان کرده بود و من نمی‌دانستم همسر سابق او نیز به دلیل همین سوءظن‌ها از او جدا شده بود با همه این بدبختی‌ها و روزگار سیاهم باز هم می‌خواهم به زندگی مشترک با او ادامه بدهم چرا که علاوه بر علاقه ام به منصور، خانواده ام نیز توان حمایت از مرا ندارند. ولی او مدتی است منزل را ترک کرده و مرا تنها گذاشته است...

شایان ذکر است به دستور سرهنگ ناصر نوروزی (رئیس کلانتری شفا) پس از آن که منصور با ابلاغ قضایی در کلانتری حاضر نشد این پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا ارسال شد.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: روزنامه خراسان

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

بن بست ۱۱ ساله در جنایت شیطانی

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، معمای قتل شیطانی یک زن تهرانی پس از گذشت ۱۱ سال به بن بست خورد. وقتی این گره کور باز نشد خانواده قربانی در دادگاه کیفری استان تهران خواستار دریافت دیه از صندوق بیت المال شدند. این درحالی است که شواهد نشان می‌دهد این زن قربانی جنایت شیطانی یک مرد آشنا شده است.

گزارش یک قتل
رسیدگی به این پرونده از شامگاه دوم شهریورسال ۸۷ به دنبال مرگ وحشتناک یک زن ۵۲ ساله به نام پروین در خانه‌اش در دستور کار افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض قرارگرفت. پسر بزرگ وی به ماموران پلیس گفت: برادر بزرگم در دبی زندگی می‌کند و برادر کوچکم سرباز است. از یک سال قبل که پدرم فوت شد من و مادرم باهم در این خانه زندگی می‌کردیم. من در محل کارم بودم که چند بار با خانه تماس گرفتم، اما مادرم پاسخ نداد. من که نگران شده بودم مقابل در آمدم و با کلید یدک در را باز کردم و با جسد عریان مادرم روبه رو شدم. در و پنجره‌ای نشکسته و احتمالا یک آشنا مادرم را کشته است او بعد از قتل مادرم، سه تخته فرش ابریشمی را از خانه مان سرقت کرده است.

جنایت شیطانی
به دنبال اظهارات پسر جوان جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پس از معاینه جسد در گزارشی اعلام کردند پروین بر اثر خفگی جان سپرده و قبل از مرگش نیز تحت آزار قرار گرفته است. با افشای این که قتل پروین شیطانی بود، پلیس به تحقیق پرداخت تا ردپایی از شیطان آشنا به دست آورد. شواهد نشان می‌داد زن تهرانی پس از مرگ شوهرش با دوستان زیادی رفت و آمد داشته است.

بیشتر بخوانید: سرنخ گروگان گیری میلیونی پایتخت در خاک ترکیه 

یک سرنخ
فرضیه جنایت سیاه از سوی یک مرد آشنا قوت گرفته بود که یکی از همسایه‌ها به ماموران گفت: عصر در اتاقم نشسته بودم که صدای ماشینی را از مقابل در شنیدم. گمان کردم پدرم آمده است به همین دلیل از پنجره اتاق به بیرون نگاه کردم، اما یک مرد جوان را که کت و شلوار بر تن داشت دیدم که از یک پژو ۴۰۵ مشکی پیاده شد و به خانه زن همسایه رفت. چند ساعت بعد صدای فریاد‌های کمک خواهی پسر پروین را شنیدم که می‌گفت مادرش را کشته و از خانه شان سرقت کرده اند. تلاش برای به دست آمدن ردی از مرد پژو سوار آغاز شد، اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید. پلیس در گام بعدی از تحقیقات چند نفر از دوستان پروین را تحت بازجویی قرار داد، اما به سرنخی نرسید و این معما به بن بست خورد.

۱۱ سال بعد
در حالی که ۱۱ سال از این ماجرا گذشته و هیچ ردی از عامل یا عاملان جنایت به دست نیامده بود فرزندان پروین به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران مراجعه کردند و خواستند تا دیه مادرشان از صندوق بیت المال به آن‌ها پرداخت شود. پسر بزرگ وی به قضات گفت:مادرم قربانی جنایت سیاه یک مرد شده است و ما با گذشت ۱۱ سال از این ماجرا هنوز هیچ ردی از عامل جنایت به دست نیاورده ایم و حالا هم از پیدا شدن قاتل مادرمان ناامید هستیم. به همین دلیل می‌خواهیم تا دیه از صندوق بیت المال به ما پرداخت شود. بنابر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده رای صادر کنند.

منبع:خراسان

انتهای پیام/

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!|در خیابان‌های تهران قدم بزنید، خواهید دید که مردم ما چقدر بانشاط هستند!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

این عکس برای شهاب حسینی دردسرساز شد +تصاویر

کلیدواژه: اخبار حوادث حوادث تهمت ناروا سقط جنین

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۷۰۴۷۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مطهری: چرا افراد بی‌گناه را مجبور به اعتراف در ترور دانشمندان هسته‌ای کردید
 • ناگفته‌های بازیگری زیر سایه اعدام
 • مطهری: مصلحی باید بگوید چرا افرادی را مجبور به اعتراف در ترور دانشمندان هسته‌ای کردند/ابهاماتی درباره قتل فروهرها و انفجار حرم امام رضا وجود دارد
 • گفت و شنود/ طناب دار!
 • اعتراف تکاندهنده زن ملایری به قتل سریالی 4 زن، مرد و یک جنین
 • درگیری شدید نیروهای منصور هادی با نظامیان تحت حمایت امارت
 • متن کامل خطبه پیامبر(ص) در روز غدیر به عربی و فارسی
 • احتمال سلب اختیارات «منصور هادی»
 • امکان سلب اختیار «منصور هادی» قوت گرفت
 • کوتاهی صف‌ گوشت وارداتی با جنین‌ گاوی تولید داخل/رازهایی درباره نحوه درس خواندن شاگرد اول‌ها/خودنمایی مدارس رنگارنگ در نظام آموزشی/گیاهی که باعث چین و چروک می‌شود
 • عربستان مانع اقدام منصور هادی علیه امارات شد
 • فیلم های تلویزیون به مناسبت عید غدیر
 • کوتاه شدن صف‌ گوشت وارداتی با جنین‌های گاوی تولید داخل
 • سریال‌های ما طعم خیار می‌دهد چون مسائل مهم را مطرح نمی‌کنیم
 • عیدی سینمایی تلویزیون در عیدغدیر
 • مروری بر خاطرات تلخ رکس آبادان/داغی که چهل ساله شد
 • منصور هادی از اقدامات شدید علیه امارات منصرف شد
 • منصور هادی از اخراج امارات از یمن منصرف شد
 • عیدی سینمایی تلویزیون در عید غدیر