آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودرو پژو دست دوم در سطح بازار پایتخت طی مرداد ماه۹۸ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

 

 

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت خ

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

۱۰ خودروساز که بجای خودرو چیز‌های دیگری می‌سازند!

اکثر خودروسازان جهان به ساخت و توسعه خودرو‌های گوناگون پرداخته و معمولا به دلیل تولید خودرو‌هایی متفاوت و قدرتمند به شهرت جهانی رسیده‌اند. ولی به‌رغم سود هنگفتی که تولید خودرو نصیب برخی از صاحبان و سرمایه‌گذاران کمپانی‌های خودروساز می‌کند؛ آن‌ها برای به دست آوردن پول بیشتر به سراغ ساخت و توسعه چیز‌های دیگری رفته‌اند!

بسیاری از کمپانی‌های مشهور جهان مانند جنرال‌موتورز و هوندا که متخصص ساخت خودرو‌های گوناگون هستند؛ چیز‌هایی مانند قطار و هواپیما تولید کرده و قطعا این موضوع شما را متعجب خواهد کرد. حتی فولکس‌واگن یکی از بهترین تولیدکنندگان سوسیس بوده و سوسیس‌های فولکس‌واگن مشتریان زیادی دارد! حالا ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله ۱۰ خودروساز مشهور را به شما معرفی کنیم که بجای خودرو چیز‌های دیگری هم تولید می‌کنند.

هوندا - جتدر حال حاضر هوندا یکی از محبوب‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است. اما خودرو تنها محصول کمپانی هوندا نبوده و این شرکت متخصص تولید جت‌های کوچک و خصوصی است. هم اکنون می‌توان هوندا HA-۴۲۰ را از نمایندگی‌های هوندا در سراسر جهان خریداری کرده و یا آن را از طریق وبسایت HondaJet انتخاب و خریداری کنید.

جت HA-۴۲۰ یکی از جت‌های خصوصی هوندا بوده و بیشتر کاربرد تجاری دارد. هوندا در دهه ۱۹۸۰ به فکر ساخت جت خصوصی افتاد و نمونه اولیه جت مذکور را برای انجام آزمایشات گوناگون به تونل باد فرستاد. هوندا اندکی بعد و در سال ۲۰۰۳، جت HA-۴۲۰ را به سبد محصولات خود افزود. جت HA-۴۲۰ توان حمل شش سرنشین را داشته و مسافتی معادل با ۱.۶۵۳ مایل را طی می‌کند. برای خرید جت هوندا باید بیش از ۳.۵ میلیون دلار هزینه کرد.

کرایسلر - موشککرایسلر را باید یکی از تولیدکنندگان خودرو‌های لوکس در جهان دانست. اما این کمپانی در دهه ۱۹۵۰ نقش مهمی در توسعه موشک پی‌جی‌ام-۱۱ رداستون داشته و اولین موشک ایالات‌متحده آمریکا با توان حمل کلاهک هسته‌ای را ساخته است.

در سال ۱۹۵۲ هنری اس. ترومن، رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا تصمیم گرفت که رئیس کرایسلر را به عنوان مدیر برنامه موشکی ایالات‌متحده انتخاب کند؛ بنابراین کرایسلر به توسعه موشک پرداخته و در سال ۱۹۵۸ توسعه موشکی توسط کرایسلر با موفقیت به پایان رسید. از سال ۱۹۵۸ تا ۱۹۶۴ موشک‌های کرایسلر در خدمت ارتش ایالات متحده بودند و عملکرد آن‌ها توجه و تمجید جهانیان را در پی داشت.

جنرال‌موتورز - قطارجنرال‌موتورز از سال ۱۹۰۸ فعالیت خود را آغاز کرده و در دهه ۱۹۳۰ اقدام به تولید و توسعه لوکوموتیو کرده است. در سال ۱۹۳۰ جنرال‌موتورز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در جهان بود و تصمیم گرفت که شرکت کانادایی الکترو- موتیو دیزل را که در زمینه تولید لوکوموتیو فعالیت داشت، خریداری کند. شرکت مذکور را جنرال‌موتورز خرید و تا سال ۲۰۰۵ مشغول ساخت لوکوموتیو بود و پس از آن شرکت کانادایی الکترو- موتیو دیزل را فروخت.

جنرال‌موتورز موفق به تولید چند نوع لوکوموتیو شد و به غیر از لوکومتیو‌های معمولی چندین لوکوموتیو صنعتی، باری، کابین‌های مسافری و حتی نظامی را در سال ۱۹۵۲ ساخت. جنرال‌موتورز دیزل از سال ۱۹۳۰ تا سال ۲۰۰۵ به شرکت‌های مختلفی مانند یونیون پاسیفیک و بی‌ان‌اس‌اف که در زمینه راه‌آهن فعالیت داشتند؛ خدمت‌رسانی کرده است.

پژو - فلفل سابتا به اینجا با تعدادی از خودروسازان محبوب جهان آشنا شدیم که محصولات دیگری هم تولید می‌کنند. اما شاید محصولاتی مانند خودرو، راکت، قطار و هواپیما را بتوان در یک گروه قرار داد. ولی پژو فرانسه تمام معادلات را برهم زده و یک شگفتی در لیست ما است.

پژو خودرو‌های متفاوتی را تولید می‌کند؛ اما این شرکت لوازم آشپرخانه هم تولید کرده و یکی از بهترین تولیدکنندگان فلفل ساب در جهان است! پژو به غیر از خودرو در کارخانه‌های گوناگون خود آسیابِ فلفل و قهوه و حتی نمک‌پاش تولید می‌کند. پژو امروزه یکی از بهترین تولیدکنندگان آسیاب در جهان است!

بیوک - تانکجنگ‌جهانی دوم نخستین جنگ برروی کره زمین بود که در آن به شکلی وسیع از تانک‌ها و در نبرد‌های گوناگون استفاده شد. تانک‌ها برای اولین‌بار در طول جنگ‌جهانی اول ظهور کرده و از آن‌ها برای پاک کردن میادین مین استفاده می‌شد. اما تانک‌ها به هیچ عنوان ایفاگر نقشی تاکتیکی در جنگ‌جهانی اول نبودند.

در دهه ۱۹۳۰ پیشرفت تکنولوژی باعث شد که تانک‌های کلاسیک به پوسته‌هایی محکم و مقاوم در برابر شلیک دشمنان مجهز شده و ساختار کامل‌تری داشته باشند. یکی از محبوب‌ترین تانک‌های آمریکایی که در جنگ‌جهانی دوم و جنگ کره در خدمت ارتش ایالات‌متحده آمریکا بود؛ تانک M۱۸ Hellcat نام داشت که در سال ۱۹۴۲ و توسط کمپانی بیوک به تولید رسید.

تویوتا - خانهدر حال حاضر کمپانی تویوتا خودرو‌هایی خانوادگی، با کیفیت و قابل اطمینان را به تولید می‌رساند. این خودروساز ژاپنی در طول ۴۴ سال گذشته در بازار تجارت مسکن فعالیت داشته است. در سال ۱۹۷۵ شرکت تویوتا برای اولین بار وارد صنعت ساختمان‌سازی شد و در سال ۲۰۰۴ کمپانی مسکن تویوتا تاسیس شد.

تویوتا از سال ۱۹۷۵ هزاران خانه ساخته و آمار ساخت و ساز این کمپانی فراتر از ۲۵۰ هزار خانه است. با این وجود تقریبا کسی نمی‌داند که تویوتا خانه‌‍سازی می‌کند؛ زیرا این شرکت فقط در ژاپن این کار را انجام داده و اگر مشتاق خریداری خانه‌های تویوتا هستید، باید به ژاپن بروید!

جنرال‌موتورز - قلب مصنوعیاولین قلب مصنوعی جهان Dodrill-GMR نام داشت که جراحان قلب را قادر می‌ساخت که عمل جراحی قلب باز را با استفاده از گردش خون مصنوعی انجام دهند. دستگاه Dodrill-GMR بسیار شگفت‌انگیز بود و مهندسان جنرال‌موتورز در ساخت و توسعه آن نقش ویژه‌ای داشتند.

در سال ۱۹۵۲ دکتر Forest Dewey Dodrill موفق به تامین بودجه از انجمن قلب آمریکا شد و با کمک مهندسین داوطلب جنرا‌ل‌موتورز و مرکز تحقیقات این کمپانی موفق به ساخت Dodrill-GMR در بیمارستان دانشگاه هارپر در دیترویت میشیگان شد. این دستگاه برای اولین بار در تاریخ ۳ ژوئیه ۱۹۵۲ و برای انجام اولین عمل جراحی قلب باز مورد استفاده قرار گرفت. پزشکان با استفاده از دستگاه مذکور خون را از قلب دور کرده و موفق شدند که همزمان پمپاژ آن را به تمام نقاط بدن ادامه دهند.

کرایسلر - تانکبا وجود ساخت اولین موشک هسته‌ای آمریکا در سال ۱۹۵۲ و توسط کمپانی کرایسلر؛ این کمپانی مدت‌ها قبل‌تر میهن‌پرستی خود را به ایالات‌متحده آمریکا و نیرو‌های مسلح آن اثبات کرده بود.

در طول جنگ‌جهانی دوم کمپانی بیوک تنها تولیدکننده وسایل نقلیه نظامی مانند تانک‌ها نبود و کمپانی کرایسلر هم برای ارتش آمریکا خودرو‌های نظامی تولید کرد. کارخانه مرتبط به بخش تانک کمپانی کرایسلر در دیترویت و در سال ۱۹۴۰ مشغول ساخت تانک M۲ شد و بعدا مدل‌های دیگری مانند M۳ را به تولید رساند.

فولکس واگن - سوسیسدرست مانند پژو و فلفل ساب‌های آن، کمپانی فولکس‌واگن نیز به غیر از خودرو کالایی را به تولید می‌رساند که هیچ ارتباطی با صنعت خودروسازی ندارد. این کمپانی بزرگ جزء برترین تولیدکنندگان سوسیس در جهان است!

فولکس‌واگن در سال ۱۹۷۳ تولید سوسیس را آغاز کرده و امروزه میزان محبوبیت سوسیس‌های این شرکت بسیار بیشتر از خودرو‌های گوناگون آن است. سوسیس‌های فولکس‌واگن توسط تیمی ۳۰ نفره از کارمندان فولکس‌واگن که آموزش‌های مرتبط با قصابی را دیده‌اند به تولید رسیده و روانه بازار می‌شوند.

میتسوبیشی - همه چیزسوسیس، فلفل ساب و موشک را رها کنید؛ چون آن‌ها شما را برای این لحظه آماده می‌کردند! میتسوبیشی یکی از محبوب‌ترین تولیدکنندگان خودرو بوده و تقریبا همه چیز تولید می‌کند. گروه میتسوبیشی شامل ۴۰ کمپانی بوده و تمام آن‌ها تابع کمپانی میتسوبیشی هستند.

در مجموع باید گفت که میتسوبیشی در زمینه تولید خودرو، کشتی‌سازی، صنعت مخابرات، صنایع نفت و گاز، صنعت پتروشیمی، صنایع سنگین، صنعت ساختمان، صنعت بیمه، صنعت الکترونیک، صنعت معدن و... فعالیت دارد.

منبع: hotcars - برترین ها

واکنش آملی‌لاریجانی به اظهارات آیت‌الله یزدی: چرا به این وضع افتاده‌اید و به همه توهین می‌کنید؟ سینه‌ام خزانه اسرار مسئولان و آقازاده‌هاست| ساختمان‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید، ارث پدرتان است؟| اکبر طبری رئیس دفتر من نبود| چرا درباره معاون اقتصادی سپا

تصاویر| حاشیه‌های حضور احمدی‌نژاد در ورزقان

اتفاقات ترسناک در فینال عصر جدید/ سکانسی که گریه داور مسابقه را درآورد

کلیدواژه: خودرو قیمت خودرو پژو دست دوم

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۷۰۷۲۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رونمایی از طرح مفهومی پژو ۳۰۰۸ آفرود +تصاویر
 • یک کشته و 7 مجروح بر اثر برخورد سمند و پژو روآ
 • فرمان قیمت بازار خودرو در دست خودروسازان
 • پراید و پژو ۲۰۶ را در بازار آزاد چند بخریم؟ +جزئیات
 • جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در ۲۸ مرداد ۹۸
 • قیمت خودرو دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸؛ 207 پایین آمد، سمند بالا رفت
 • جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در ۲۸ مرداد ۹۸ + جدول
 • با هزینه طراحی صندوق پژو ۲۰۶ چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ +اینفوگرافیک
 • افزایش ۲ میلیون تومانی قیمت سمند ال ایکس در بازار
 • قیمت خودرو امروز ۱۳۹۸/۰۵/۲۷|سمند Lx به مرز ۸۰ میلیون تومان رسید
 • هزینه طراحی سمند خیلی بیشتر از ۱۲۰ میلیارد تومان بود/ راه اندازی کارخانه ایران خودرو در سنگال و ونزوئلا با فشار نمایندگان مجلس/ یک خودرو از خط تولید سنگال بیرون نیامد
 • جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در ۲۷ مرداد ۹۸
 • قیمت خودرو‌های داخلی یکشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
 • جدیدترین قیمت خودرو‌های پرفروش
 • قیمت خودرو یکشنبه ۲۷ مرداد؛ خودرو خیال ارزان شدن ندارد!
 • قیمت خودرو‌های پر فروش در ۲۷ مرداد ۹۸ + جدول
 • قیمت ساینا کارکرده در آگهی‌های ماشین دست دوم؛ حدود ۵۰ میلیون
 • جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در ۲۷ مرداد ۹۸ + جدول
 • خرید و فروش رمزارز در داخل ممنوع است/ ترامپ برای نجات بورس آمریکا دست به کار شد/ وزیر جهاد کشاورزی: دلار ۱۲ هزار تومانی و ۴ هزار تومانی را قبول ندارم/ دلایل رشد دلار چه بود؟