ویدیو؛ 10 گل برتر تاتنهام مقابل منچسترسیتی

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تنها ۴ ورزشگاه آماده برگزاری دیدار‌های نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران هستند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از کش و قوس‌های فراوان و اصرار فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و شورای امنیت کشور روی استانداردسازی ورزشگاه‌های لیگ برتری برای آغاز نوزدهمین دوره این رقابت‌ها در نهایت قرار است موعود بنیادی فر از ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه پنج شنبه ۳۱ مرداد سوت آغاز دیدار افتتاحیه این رقابت‌ها بین تیم‌های پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم را در ورزشگاه آزادی به صدا درآورد.

تجهیز ورزشگاه‌ها به امکاناتی مانند سیستم بلیت فروشی الکترونیکی، نصب گیت‌های بازرسی و دوربین‌های مداربسته، شماره گزاری صندلی‌ها و ایجاد وضعیت بهتر ایمنی و امنیتی برای حضور تماشاگران جز شرایطی بود که سبب شد سازمان لیگ تا زمان دریافت نکردن گزارش مثبتی درباره اجرای فرآیند مجهز شدن ورزشگاه ها، شروع مسابقات را به تاخیر اندازد. البته مدیران سازمان لیگ همچنان روی بحث برگزاری بازی تیم‌هایی که ورزشگاه شان شرایط مدنظر را به دست نیاورده در شهر یا استان همجوار آن هم بدون حضور تماشاگر تاکید دارند و به همین دلیل در هفته اول لیگ، احتمال دارد یک یا ۲ تیم بازی خانگی شان را در ورزشگاهی به جز استادیوم اختصاصی خود برگزار کنند.

در حال حاضر وضعیت ۴ ورزشگاه برای شروع لیگ مطلوب است و امکان برگزاری بازی در آن‌ها وجود دارد. آزادی تهران، امام علی (ع) سیرجان، بنیان دیزل تبریز و شهدای شهرقدس چهار ورزشگاهی هستند که شرایط برگزاری رقابت‌های لیگ نوزدهم را دارند.

البته با وجود شماره گذاری صندلی‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی با توجه به نصب نشدن دوربین و گیت در طبقه دوم آن، در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر هوادارن تنها می‌توانند از طبقه اول ورزشگاه آزادی استفاده کنند و تاکنون مجوز بهره برداری از طبقه دوم آن صادر نشده است.

ورزشگاه امام علی سیرجان هم که حدود ۱۰ هزار نفر ظرفیت دارد، با نصب ۱۰ گیت بازرسی، احداث جایگاه VIP و رختکن‌های جدید، نصب دوربین مداربسته و شماره گزاری صندلی‌ها برای میزبانی بازی تیم گل گهر از نساجی مازندران در هفته اول لیگ آماده است.

پیکان تهران هم با توجه به مثبت ارزیابی شدن شرایط استانداردسازی ورزشگاه شهدای شهر قدس می‌تواند بازی نخست خود مقابل شهرخودرو مشهد را در این ورزشگاه میزبانی کند.

هر چند بزرگ‌ترین ورزشگاه تبریز یعنی ورزشگاه یادگار امام (ره) با گنجایش حدود ۸۰ هزار نفر در آخرین مراحل نصب گیت و شماره گزاری صندلی‌ها است و به همین دلیل احتمال دارد از هفته دوم لیگ و برای بازی تراکتورسازی مقابل پرسپولیس آماده شود، اما استانداردسازی دیگر ورزشگاه این شهر یعنی بنیان دیزل کامل شده است و شاگردان آندره آ استراماچونی در تیم استقلال جمعه اول مرداد در این ورزشگاه میهمان ماشین سازی هستند.

نواقص ورزشگاه فولاد شهر اصفهان هم تا روز برگزاری بازی ذوب آهن و سایپا (۳۱ مرداد) برظرف خواهد شد. شماره گزاری صندلی‌های فولاد شهر به اتمام رسیده و صندلی‌های جدیدی هم در آن نصب شده است. با اضافه شدن دوربین‌های جدید به دوربین‌های قبلی و تحویل گیت‌های بازرسی تا پنج شنبه هفته جاری، شاگردان علیرضا منصوریان هم اولین بازی خانگی خود را در ورزشگاه اختصاصی شان برگزار می‌کنند.

مراحل استاندارسازی ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر هم تا روز بازی تیم‌های شاهین شهرداری و سپاهان به اتمام می‌رسد تا تیم تازه لیگ برتری شده عبدالله ویسی نخستین بازی خانگی اش را در شهر دیگری به جز بوشهر مقابل نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برگزار نکند.

استادیوم شهدای فولاد به عنوان یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های ایران از لحاظ شماره گزاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌ها مشکلی ندارد و تنها نقص کوچک این ورزشگاه مربوط به نصب گیت‌ها است که طبق اعلام مدیران باشگاه فولاد خوزستان و سعید فتاحی، مدیر مسابقات سازمان لیگ این مورد هم در نهایت تا فردا برطرف خواهد شد تا شاگردان جواد نکونام هم دربی خوزستان برابر صنعت نفت را در ورزشگاه اختصاصی خود میزبانی کنند.

تنها ورزشگاهی که برای برگزاری دیدار هفته اول لیگ نسبت به آن ابهام وجود دارد، بهنام محمدی مسجد سلیمان است. صندلی‌های جدیدی در این ورزشگاه نصب و حدود ۹۰ درصد صندلی‌ها هم شماره گزاری شده اند، اما تاکنون دوربین‌ها و گیت‌های بازرسی ورزشگاه مسجد سلیمانی‌ها نصب نشده است. اگر یکی از این الزام‌ها تا چهارشنبه هفته جاری رعایت نشود، تیم مهدی تارتار باید نخستین بازی خانگی اش در لیگ برتر مقابل تراکتورسازی تبریز را در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار کند.

شاید برای هواداران فوتبال عجیب باشد که تاکنون گزارش مثبتی برای گیت گذاری ورزشگاه مدرن و مسقف امام رضا (ع) مشهد ارائه نشده باشد. امری که می‌تواند سبب محرومیت شهرخودرو از میزبانی بازی مقابل شاهین بوشهر در هفته دوم لیگ برتر و برگزاری این دیدار در شهر بجنورد یا تهران شود. البته یکی دیگر از مشکلات تیم یحیی گل محمدی برای میزبانی در این ورزشگاه افزایش ناگهانی قیمت اجاره آن برای هر بازی به مبلغ ۸۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان است.

کار شماره گزاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌های مداربسته ورزشگاه نقش جهان تمام شده و تا ابتدای هفته آتی هم قرار است گیت گذاری این ورزشگاه انجام شود تا سپاهان در هفته دوم لیگ از ماشین سازی در ورزشگاه خودش میزبانی کند.

ورزشگاه تختی آبادان با وجود شماره دار بودن صندلی هایش تاکنون ۲ مشکل بزرگ برای میزبانی بازی‌های لیگ برتر دارد. کار نصب دوربین‌ها و گیت‌های بازرسی در این مجموعه همچنان نواقصی دارد و اگر این مشکلات حل نشود، صنعت نفت از میزبانی مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته دوم محروم خواهد شد و باید این دیدار را در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار کند.

بیشتر بخوانید: فتاحی: تماشاگران برای ورود به ورزشگاه‌ها در هفته‌های ابتدایی لیگ صبور باشند/ ۴ ورزشگاه دیگر تا پس فردا آماده می‌شوند

ورزشگاه دستگردی هم که از سوی مسئولان باشگاه سایپا به عنوان استادیوم برگزاری بازی‌های این تیم در لیگ نوزدهم به سازمان لیگ معرفی شده است با توجه به مشکلاتی مشابه با ورزشگاه تختی آبادان به احتمال فراوان فرصت میزبانی از بازی شاگردان ابراهیم صادقی مقابل گل گهر سیرجان را از دست خواهد داد و نارنجی پوشان پایتخت در ورزشگاه انقلاب کرج یا شهدای شهرقدس میزبان این بازی خواهند بود.

عملیات تجهیز ورزشگاه تختی جم همچنان ادامه دارد. پس از ترمیم زمین چمن این ورزشگاه، صندلی‌های جدیدی هم روی سکو‌های آن قرار داده شده و مراحل شماره گزاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌ها همچنان ادامه دارد. قرار است دوربین‌های مداربسته تا اوایل هفته آینده در ورزشگاه تختی جم نصب شود تا پارس جنوبی دیدار خود با ذوب آهن را در این ورزشگاه انجام بدهد.

کار مرمت ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر هم انجام و صندلی‌های این ورزشگاه نصب و شماره گزاری شده است. با این وجود همچنان نواقصی در گیت گذاری و نصب دوربین‌های مداربسته ورزشگاه قدیمی مازندران وجود دارد که مسئولان شهری و استانی امیدوار هستند با رفع این نواقض، بازی نساجی با پیکان در آن برگزار شود.

بیشتر بخوانید: سلطانی‌فر:لیگ برتر فوتبال امسال در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می‌شود

انتهای پیام/

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!|در خیابان‌های تهران قدم بزنید، خواهید دید که مردم ما چقدر بانشاط هستند!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

این عکس برای شهاب حسینی دردسرساز شد +تصاویر

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۷۰۷۶۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • براوو تابستان آینده منچسترسیتی را ترک می‌کند
 • لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستان 2019 اروپا
 • لوریس: لیورپول و سیتی، مدعیان اصلی قهرمانی
 • رودری: بازی در سیستم منچسترسیتی آسان نیست؛ تلاش می‌کنم خود را با تیم وفق دهم
 • پیش بازی دیدارهای هفته اول لیگ برتر
 • پیش بازی دیدارهای هفته اول لیگ برتر فوتبال
 • هفته نهم لیگ برتر فوتسال| ارژن شیراز به مصاف صدرنشین جدول می‌رود
 • بالوتلی به منچسترسیتی برمی‌گردد
 • رونمایی از پرسپولیس مدل آرژانتینی مقابل جمی ها/ تراکتور با دنیزلی به شهر اولین‌ها رسید
 • پشیمانی تاتنهام از رد شانس خرید ستاره یوونتوس
 • لاتزیو پس از رد کردن پیشنهادات میلان و تاتنهام برای خواکین کوریا، به تمدید قرارداد با او نزدیک شده است
 • خودمان هم انتظار چنین شکستی مقابل الاتحاد نداشتیم
 • خودمان هم انتظار چنین شکستی مقابل الاتحاد نداشتیم/ ذوب‌آهن همیشه جلوی سایپا بازی‌های سختی داشته
 • ویدیو؛ گل های تاثیرگذار لوکاس مورا برای تاتنهام در بازی های بزرگ
 • کرگر: VAR بهترین کاربرد خود را در دیدار منچسترسیتی و تاتنهام نشان داد؛ انتقادات نسبت به این سیستم غیرمنصفانه هستند
 • تیم منتخب ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در فصل 2019/20 از نگاه ترنسفرمارکت (عکس)
 • امیدوارم لیگ برتر را پُرقدرت شروع کنیم/ باید شکست مقابل الاتحاد را به فراموشی بسپاریم
 • لیگ برتر انگلیس| اعلام ترکیب منچستر یونایتد مقابل ولورهمپتون
 • وینکس: منچسترسیتی و لیورپول باید درباره تاتنهام نگران باشند؛ پوچتینو اجازه حضور ترس در ما را نمی‌دهد