پیمان رنجبری در خصوص شرایط آماده‌سازی تیم نحوه تمرینات و بازی‌های دوستانه اظهار داشت: خداراشکر شرایط تیم ما نسبت به یک ماه گذشته خیلی بهتر است. ما تمرینات خیلی پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. و چند اردوی خوب برگزار کردیم. یک تورنومنت عالی در شیراز داشتیم که باعث شد تا بدن‌هایمان آماده شود. خوشبختانه تیم ما کاملا آماده شروع مسابقات است. و پس از بازی امروز مقابل تیم پرسپولیس، تا شروع لیگ نوزدهم و دیدار با نساجی مازندران بازی دوستانهی دیگری نداریم و  میتوانیم کمی استراحت کنیم.

اخبار ورزشی- رنجبری در واکنش به پیش‌بینی‌اش در مورد جایگاه تیم گل گهر در اولین تجربه لیگ برتر این تیم ادامه داد: با توجه به دومین سال حضورم در تیم گل گهر میدانم که مدیریت باشگاه به دنبال جذب ستاره نبوده و بیشتر بدنبال جذب بازیکنان جوان، با انگیزه و آیندهدار بوده است. و با حفظ کادر مدیریتی، مربی خوب و باتجربه تیم و بازیکنان باتجربه سال گذشته همگی امیدوار هستیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم، و موفق ظاهر شویم.

وی در خصوص اهدافش برای حضوری موفق در فصل آینده ادامه داد:  دوسال تجربه حضور در تیمهای گسترش فولاد تبریز و پیکان را دارم. اما متاسفانه نتوانستم به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنم و به همین دلیل به  لیگ دسته یک رفتم. و خوشبختانه آنجا موفق شدم آقای گل لیگ شوم و با تیم گل گهر سیرجان به لیگ برتر صعود کنم. امسال هم برای به نمایش گذاشتن یک عملکرد خوب بسیار انگیزه دارم. تا هم بتوانم برای تیم گل گهر مفید باشم و هم زمینهای برای حضورم در تیم‌های بزرگتر و تیم ملی را فراهم کنم.

رنجبری در مورد تجربه‌اش از دعوت به تیم ملی در اردو تیرماه و همکاری با ویلموتس اظهار داشت: بدلیل کسب عنوان آقای گلی در لیگ دسته یک جزو اسامی دعوت شدگان قرار گرفتم. از دعوتم به تیم ملی فوتبال بسیار متعجب و خوشحال شدم. گرچه همکاری من با ایشان بسیار کوتاه بود اما خیلی  در این مدت کوتاه یاد گرفتم. زمانی که به اردوی تیم ملی رفتم شرایط برای همه بازیکنان یکسان بود. و متوجه شدم که آقای ویلموتس برای تیم ملی برنامه‌های بسیار خوبی دارد و اصلا اسم و رسم بازیکنان برایش اهمیتی ندارد. و  هیچکدام از بازی‌های لیگ برتر، دسته یک ، تیم امید نیز از نظرش دور نمیماند. قبل از او هرگز هیچ مربی دست به چنین اقدام خوب و امیدوار کننده‌ای نزده بود.دوست دارم  بتوانم جواب این اعتماد را با عملکرد خوبم  بدهم و دوباره جزو اسامی دعوت شدگان به تیم ملی باشم.

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

کدام بازیکنان شگفتی ساز لیگ نوزدهم می‌شوند؟!

کمتر از یک هفته تا آغاز لیگ نوزدهم باقی مانده و حالا همه منتظرند تا پدیده های لیگ را در پیراهن تیم های مدعی ببینند.

به گزارش "ورزش سه"، روزشمار لیگ نوزدهم به عدد صفر نزدیک می شود. روز پنج شنبه در حالی فصل جدید فوتبالی در ایران آغاز خواهد شد که همه انتظار دارند بازیکنان جوان بیشتری توسط تیم های مدعی به کار گرفته شوند؛ فوتبالیست هایی که در یکی دو ماه اخیر با هزار امید و آرزو در تیم های بزرگ به میدان رفتند و حالا امیدوارند توسط کالدرون، قلعه نویی، استراماچونی، گل محمدی و دنیزلی در ترکیب قرار بگیرند.

 

پرسپولیس: سعید حسین پور (مهدی عبدی)

 

تیم پرسپولیس در فصل جدید بازیکنان جوان نسبتا زیادی را در اختیار خواهد داشت. آن ها با جذب مهره هایی چون امیر روستایی، امیر بیات، مهدی عبدی و... گام خوبی در پشتوانه سازی برای فصول آینده برداشتند اما شاید پدیده این فصل سرخپوشان، هافبکی باشد که در دوران برانکو نیز چند بار پیراهن این تیم را برتن کرد؛ سعید حسین پور. هافبک 20 ساله ای که از معدود بازیکنان پرورش یافته توسط تیم پایه پرسپولیس محسوب می شود و به عنوان هافبک هجومی به تیم بزرگسالان ملحق شد. اما او با نظر برانکو در پست هافبک دفاعی و میانی به کار گرفته شد و در چند بازی عملکرد قابل قبولی داشت. حالا به نظر می رسد نگاه مثبتی به این بازیکن دارد و احتمالا در طول بیشتر از این بازیکن آملی خواهیم شنید. همچنین مهدی عبدی مهاجم جوان سرخ ها نیز گزینه مطلوبی برای جانشینی علیپور و مهاجم خارجی به حساب می آید و شاید در طول فصل شگفتی سازی کند.

 

 

سپاهان: محمد زینالی

 

سپاهانی ها این فصل بازیکن جوان زیادی را در اختیار ندارند اما محمد زینالی به عنوان یکی از جوان ترین بازیکنان لیگ در این تیم حاضر خواهدبود. زینالی 20 ساله فصل گذشته کاپیتان تیم نود ارومیه بود و در پست هافبک درخشش قابل توجهی از خود نشان داد. او حالا راهی سپاهان شده و امیدوار است در میان هافبک های پرتعداد این تیم، خود را اثبات کند. امیر قلعه نویی در این سال ها نشان داده که به بازیکنان جوان اعتقاد ویژه ای دارد و باید دید آیا یک بار دیگر فوتبالیستی سطح بالا را به فوتبال ایران معرفی خواهد کرد یا نه؟

 

استقلال: عارف غلامی (سینا خادم پور)

 

عارف غلامی اگرچه سابقه بازی در تیم های سپاهان، فولاد و امید ایران را دارد اما هنوز آن طور که باید و شاید به فوتبال ایران معرفی نشده است. این مدافع 22 ساله که توانایی بازی در پست دفاع میانی و کناری را دارد، حالا به استقلال آمده تا پس از جدایی پژمان منتظری، نقش خود را در ایجاد نسل جدید مدافعان این تیم ایفا کند. باتوجه به سابقه بازی در دو تیم بزرگ دیگر، شاید خود او نیز به خوبی بداند که ناکامی در استقلال، می تواند آینده فوتبالی اش را تحت تاثیر قرار دهد. سینا خادم پور دیگر بازیکنی است که شانس خوبی در تیم فعلی استقلال دارد. او نیز در پست های دفاعی بازی می کند و امیدوار است توسط استراماچونی به کار گرفته شود.

 

 

پدیده: احمدرضا جلالی

 

احمدرضا جلالی مدافع 18 ساله ای است که با نظر یحیی گل محمدی از تیم فولاد جدا شد و به پدیده پیوست. او فصل گذشته تنها یک بازی برای تیم فولاد انجام داد اما انتظار می رود در مشهد بیشتر بازی کند. فصل گذشته یحیی گل محمدی فوتبالیست های خوبی را در لیگ برتر به کار گرفت و با آن ها به سهمیه آسیایی رسید و حالا شاید نوبت جلالی باشد تا در فوتبال ایران چهره شود.

 

تراکتور: مهدی تیکدری (سعید مهری)

 

مصطفی دنیزلی همیشه نشان داده که نگاه ویژه ای به بازیکنان جوان دارد. او در پرسپولیس و پاس فوتبالیست های زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرد و نشان داد که توانایی اش در کشف بازیکن ستودنی است. حالا در تراکتور بازیکنان جوان زیادی در اختیار این مربی ترک تبار هستند که از جمله آن ها می توان به مهدی تیکدری و سعید مهری اشاره کرد. تیکدری فصل گذشته در قامت پدیده لیگ یک درخشش فوق العاده ای داشت و به واسطه همان نمایش های درخشان مورد توجه مالک تراکتور قرار گرفت. او در پست های مختلف خط حمله و خط هافبک می تواند بازیکن کند اما حالا با نظر دنیزلی به سمت راست خط دفاع رفته و امیدوار است مثل بازی دوستانه با نود ارومیه، در طول فصل نیز بدرخشد و در کنار ستارگانی چون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و... بر تجربه خود بیافزاید. سعید مهری هافبک فصل گذشته تیم ماشین سازی هم این فصل پیراهن شماره 8 تی تی ها را برتن دارد و از معدود فوتبالیست های بومی تیمش به حساب می آید. او که به شدت مورد توجه هواداران نیز هست، امید دارد تا در میان ستاره های پرتعداد خط هافبک بازی کند و بر تجربه خود بیافزاید.

 

 

ذوب آهن: علیرضا چراغعلی (معراج اسماعیلی)

 


در فهرست تیم ششم لیگ هجدهم یعنی ذوب آهن نیز بازیکنان جوان نسبتا زیادی دیده می شوند. علیرضا چراغعلی فوتبالیست اهل تبریز که فصل گذشته هم در ترکیب این تیم بازی کرد، این فصل فرصت بیشتری خواهد یافت و باید خود را بیشتر نشان دهد. او 21 سال دارد. معراج اسماعیلی گلر دوم ذوبی ها نیز در شرایطی که رشید مظاهری از جمع سبزها جدا شده، امیدوار است تا جای محمدباقر صادقی را بگیرد یا حداقل در قامت دروازه بان ذخیره چند بازی را انجام دهد و خود را مطرح کند.

 

استقلال تهران پرسپولیس تهران تراکتور عارف غلامی محمد زینالی سعید حسین پور فولادمبارکه سپاهان علیرضا چراغعلی مهدی تیکدری ذوب آهن اصفهان

واکنش آملی‌لاریجانی به اظهارات آیت‌الله یزدی: چرا به این وضع افتاده‌اید و به همه توهین می‌کنید؟ سینه‌ام خزانه اسرار مسئولان و آقازاده‌هاست| ساختمان‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید، ارث پدرتان است؟| اکبر طبری رئیس دفتر من نبود| چرا درباره معاون اقتصادی سپا

تصاویر| حاشیه‌های حضور احمدی‌نژاد در ورزقان

اتفاقات ترسناک در فینال عصر جدید/ سکانسی که گریه داور مسابقه را درآورد

کلیدواژه: تیم ملی فوتبال اردوی تیم ملی تیم ملی گل گهر سیرجان پیمان رنجبری

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۷۰۷۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • استارت با باخت؛ کار سخت قاسم شهبا در لیگ یک
 • هافبک سپاهان به گل‌گهر سیرجان پیوست
 • زینالی راهی گل‌گهر شد
 • رسمی؛ محمد زینالی به صورت قرضی از سپاهان به گل گهر سیرجان پیوست
 • آقای لیگ فوتبال بولیوی به گل گهر پیوست
 • مهاجم برزیلی، خرید جدید گل‌گهر
 • چرا از نامه 70 نماینده مجلس برای پرسپولیس تعجب کردید؟
 • مهاجم برزیلی به گل‌گهر سیرجان پیوست
 • جفرسون تاوارس داسیلوا، مهاجم اهل کشور برزیل به گل گهر سیرجان پیوست
 • گل‌گهر یک مهاجم برزیلی جذب کرد
 • آقای گل سابق لیگ بولیوی شاگرد بگوویچ شد
 • آقای گل برزیلی به گل گهر پیوست
 • قرعه اهمیتی ندارد چون باید با همه تیم‌ها بازی کنیم/ گل‌گهر حریف ناشناخته‌ای برای ما نیست
 • ◄ افزایش حمل مواد معدنی گل‌گهر از طریق راه آهن هرمزگان به ۲۲/۵ میلیون تن در سال
 • آقای گل لیگ یک، آماده شروع لیگ برتر
 • نمره خوب سردارآزمون در هفته ششم لیگ روسیه
 • وینگو مدافع نیجریه‌ای را رد کرد/مدافع اروپایی به تمرینات گل‌گهر می‌رود
 • «در جستجوی فریده» نماینده سینمای ایران در مراسم اسکار/ «شبی که ماه کامل شد» به شکلی تعجب برانگیز از اسکار ۲۰۲۰ جا ماند!
 • یک تساوی و دو شکست سهم نمایندگان کرمان در هفته نخست لیگ دسته یک