روزنامه خراسان: ماجرای این جنایت هولناک دهم اسفند سال ۱۳۹۲ زمانی لو رفت که بستگان جوان ۳۲ ساله‌ای که مجردی در یک واحد آپارتمانی در منطقه حافظیه مشهد زندگی می‌کرد، هر چه با تلفن او تماس گرفتند پاسخی نشنیدند. آنان که به شدت نگران شده بودند ساعتی بعد برای اطلاع از وضعیت این جوان به منزل او مراجعه کردند، ولی در آپارتمان قفل بود. در این حال آنان به دنبال قفل ساز رفتند و دقایقی بعد در آپارتمان گشوده شد، بوی تعفن در واحد آپارتمانی پیچیده و رختخواب‌های داخل کمد دیواری به هم ریخته بود. در یک لحظه وقتی در کمد دیواری باز شد ناگهان جسد جوان ۳۲ ساله پیدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

این گزارش حاکی است: لحظاتی بعد تلفن ۱۱۰ به صدا درآمد و ماموران انتظامی به دستور سرهنگ عبدالهی (رئیس وقت کلانتری شهرک ناجا) عازم محل وقوع جنایت شدند. نیرو‌های انتظامی پس از انجام تحقیقات مقدماتی از مردی که جسد را پیدا کرده بود، به حفظ صحنه حادثه پرداختند و مراتب را به قاضی موحدی راد (قاضی ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه که هم اکنون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان است) اطلاع دادند.
با توجه به اهمیت ماجرا، دقایقی بعد مقام قضایی به همراه کارآگاهان پلیس جنایی آگاهی و تشخیص هویت به محل کشف جسد رفتند و بدین ترتیب بررسی‌های قضایی درباره این جنایت هولناک ادامه یافت. تحقیقات نشان می‌داد عامل یا عاملان جنایت، در اتاق پذیرایی با مقتول درگیر شده اند و پس از آن که دهان وی را با پارچه‌ای محکم بسته اند با ضربات متعدد چاقو او را به قتل رسانده اند.


این در حالی بود که آثار خون روی مبل ها، تلویزیون و دیگر نقاط پذیرایی دیده می‌شد، اما قاتل یا قاتلان در فرصت مناسب سعی کرده بودند همه آثار و لکه‌های خون را از بین ببرند. همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد که مقتول به خاطر اختلاف خانوادگی مجردی زندگی می‌کرد و خودروی ۲۰۶ او نیز سرقت شده است؛ بنابراین گزارش، پزشک قانونی به دلیل فساد نعشی جسد احتمال داد که جوان ۳۲ ساله حدود یک هفته تا ۱۰ روز قبل به قتل رسیده است و سپس عامل یا عاملان جنایت، با بیرون آوردن رختخواب ها، جسد را داخل کمد دیواری پنهان کرده اند.


با توجه به سرنخ‌های موجود، تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت فجیع ادامه یافت.


گزارش اختصاصی خراسان حاکی است: مدتی بعد متهم به قتل که امیر نام داشت با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر و به قتل «حامد» (مرد ۳۲ ساله) اعتراف کرد. او در اعترافات خود موضوع را به مسائل خاص اخلاقی کشاند و گفت: حامد مرا به خانه مجردی دعوت کرد و گفت با دختری قرار دارد، اما وقتی به آن جا رفتم احساس کردم که او نیت سوئی دارد به همین دلیل به آشپزخانه رفتم و زمانی که چاقو را برداشتم با هم درگیر شدیم که من ضرباتی به پشت سر و گردن و شکم او زدم و سپس جسدش را درون کمد پنهان کردم.


این گزارش حاکی است متهم این پرونده جنایی وقتی در برابر سوالات متعدد مقام قضایی قرار گرفت، به تناقض گویی پرداخت و دیگر چاره‌ای جز بیان حقیقت نیافت.


او در حالی که ابراز ندامت می‌کرد، گفت: فکر می‌کردم مقتول خیلی پولدار است به همین خاطر وسوسه شدم تا به حساب بانکی او دستبرد بزنم. پس از قتل هم می‌خواستم لوازم منزلش را سرقت کنم که موفق نشدم.


وی ادامه داد: روز حادثه به آپارتمان مجردی رفتم و در کنار او مقداری مشروب خوردم. نقشه قتل را از قبل طراحی کرده بودم تا اثری از خود به جا نگذارم. به همین دلیل هم کاردی را با خودم برده بودم. در یک لحظه او را از پشت با کارد زدم و پس از آن نیز ضربات دیگری به بدنش وارد کردم. سپس جسد را به داخل حمام کشاندم و آثار خون‌ها را شستم.


پس از آن هم جسد را داخل کمد دیواری پنهان کردم و با برداشتن کارت‌های عابربانک، ساعت، کفش، ادکلن، سشوار و کیف حاوی ۶۵هزار تومان پول، سوار خودروی ۲۰۶مقتول شدم و فرار کردم. پس از چند روز از ترس دستگیری خودرو را در منطقه مجیدیه قاسم آباد رها کردم و مبلغ یک میلیون و ۲۵۰هزارتومان پول را که در حساب بانکی او بود از طریق کارت عابربانک و با همدستی یکی از دوستانم برداشت کردم.
دوست متهم نیز که با دستور قاضی موحدی راد دستگیر شده بود، بیان کرد: حدود ۱۰روز قبل از وقوع قتل دوستم (متهم) به من گفت: یک خودروی ۲۰۶ مدل ۹۰ سفیدرنگ می‌توانی برایم پیدا کنی که من آن را بخرم! به همین دلیل هم وقتی او را با خودرویی با این مشخصات دیدم مشکوک نشدم و فکر کردم او خودرو را خریده است. پول‌ها را هم بنا به درخواست دوستم از عابربانک برداشت کردم و فکر نمی‌کردم که دزدی باشد.
در پی اعترافات صریح متهم، و بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی موحدی راد، این پرونده جنایی در شعبه دوم کیفری یک خراسان رضوی مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از تایید رای قصاص نفس توسط قضات شعبه ۱۳ دیوان عالی کشور به اجرای احکام مشهد ارسال شد.
این گزارش حاکی است: متهم ۲۷ ساله این پرونده جنایی نیز سپیده دم روز نوزدهم مرداد با حضور قاضی زرگر (قاضی اجرای احکام دادسرای عمومی وانقلاب) در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد و بدین ترتیب پرونده این جنایت هولناک با اجرای احکام قصاص نفس مختومه شد.

اخبار داغ ویدئوی چالش بطری هنرپیشه معروف ساختگی از کار درآمد! +فیلم فیلم: توضیح کارگردان «گاندو» درباره سکانس حاشیه‌‌ساز هواپیما فیلم: چالش باز کردن درب بطری به صداوسیما رسید! فیلم: خودرو گرانقیمت منشا به آتش کشیده شد! فیلم: علی ضیا روی آنتن زنده ادای احمدی‌نژاد را در آورد غارت بار تریلی توسط مردم بی فرهنگ! + فیلم

منبع: فردا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

دستگیری جاعل درگاه بانکی در خیابان نامجو

سرهنگ تورج کاظمی گفت: با ایجاد درگاه جعلی بانک ملت و نمایش کالا‌ها با قیمت مناسب، شهروندان را ترغیب به خرید کالا از وی می‌کرده است. یکی از شهروندان با تشکیل پرونده‌ای در دادسرای مبارزه با جرائم رایانه‌ای به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت: مبلغ ۶۰ میلیون ریال از حساب بانکی وی کسر شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه علت کاهش موجودی و بررسی شکایت در دستور کار مهندسان پلیس فتا قرار گرفت، ادامه داد: در بررسی‌های اولیه به دست آمد که شاکی در شبکه‌های اجتماعی قصد خرید داشته که پس از ثبت سفارش کالا، صفحه بانکی برای پرداخت وجه مبلغ کالا باز شده و مال باخته اطلاعات مورد نیاز را ثبت کرده، ولی ارتباط با بانک قطع و پس از گذشت مدت زمانی اندکی پیام برداشت مبلغ به دفعات مختلف در کل به مبلغ ۶۰ میلیون ریال دریافت کرده است.

شاکی افزود: قبل از ثبت سفارش فردی که از وی قصد خرید داشته پاسخگوی مکالمه تلفنی وی بوده، ولی پس از برداشت وجه، شماره وی مسدود شده و پاسخگوی تلفن‌های وی نیست.

سرهنگ کاظمی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم در شبکه‌های اجتماعی صفحه جعلی بانکی درست کرده، عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی متهم مورد شناسایی قرار گرفت و مشخص شد وی جوانی ۳۳ ساله و ساکن خیابان شهید نامجو است. با هماهنگی‌های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس فتا برای تحقیقات تکمیلی منتقل شد.

سرهنگ کاظمی گفت: متهم در ابتدا، منکر اتهام انتسابی بود، ولی در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: با ایجاد درگاه جعلی بانک ملت و نمایش کالا‌ها با قیمت مناسب، شهروندان را ترغیب به خرید کالا از وی می‌کرده است.

رییس پلیس فتا با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد، از کاربران فضای مجازی خواست: قبل از ثبت اطلاعات بانکی کارت عابر بانکشان از درستی آدرس اینترنتی درگاه بانک اطمینان پیدا کنند.

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

توضیح شهردار قم درباره خارج‌نشینی فرزندانش: آنها سفیران نظام هستند!| زندگی ساده‌ای دارم

فیلم: کار یکی از دختران گروه نینجا به بیمارستان کشید

کلیدواژه: طناب دار منزل مجردی قتل

منبع این خبر، وبسایت www.fardanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۷۰۹۶۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بن بست ۱۱ ساله در جنایت شیطانی
 • گفت و شنود/ طناب دار!
 • اولیای دم پرونده قتل، محکوم ۳۲ ساله را بخشیدند
 • زن ملایری 4 نفر را به قتل رساند
 • کسب نخستین مدال آسیایی طناب زنی
 • دستگیری جاعل درگاه بانکی در خیابان نامجو/ شگرد عجیب متهم برای ترغیب مشتریان
 • مرگ مشکوک رئیس باند قاچاق دختران در بازداشتگاه+ عکس
 • مسابقات ورزشی بومی محلی در کوهرنگ برگزار شد
 • کشف جسد متعفن یک کارتن خواب در درگز
 • کشف یک جسد در درگز
 • قسامه چیست؛ چه شرایطی دارد و چگونه اجرا می‌شود؟
 • نجفی باز هم دست به «قتل» می زند؟
 • هویت‌دار کردن حساب‌های بانکی اشخاص حقوقی تا پایان سال
 • برداشت غیرمجاز بر اثر افشای اطلاعات بانکی
 • راز قتل‌های سیانوری زن جوان
 • راز قتل‌های سیانوری در مشهد!
 • راز قتل‌های سیانوری!
 • قاتل بعد از جنایت به سربازی رفت
 • راز قتل‌های سیانوری در دستان زن خطرناک! +عکس