قرعه کشی دور نخست جام حذفی برگزار شد
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۴۷۹۰۵۴۲
تیم های استانی حریفان خود را شناختند.
طرفداری- قرعهکشی مرحله اول مسابقات جام حذفی فوتبال امروز صبح (شنبه) در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.
به گزارش ایسنا، در این مرحله نماینده استانها به رقابت میپردازند و از ۳۲ نماینده حاضر، ۲۴ نماینده اعلام آمادگی کردند و تیمها حریفان خود را شناختند.
در این قرعهکشی نمایندهها به علت سهولت در مسیر رفت و آمد تیمها به شش منطقه چهار تیمی همجوار تقسیم شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
به این ترتیب برنامه مرحله اول مسابقات جام حذفی به شرح زیر است:
شهید اورکی اسلامشهر - پاراگ تهران
دریای حربده محمود آباد - نماینده سمنان
نماینده کردستان - رعد محلات مرکزی
مهرگان دره شهر ایلام - ذوب و فلزات همدان
رضوانی اصفهان - پیام اسپارت اردل چهار محال بختیاری
سوهان محمد قم - اتحاد قلعه رئیسی کهگیوله و بویراحمد
صفیر نوین آبیک قزوین- سردار جنگل گوراب زرین
شهرداری خدابنده - شهرداری بیله سوار
هیات فوتبال ایرانشهر - طلای سرخ قائنات
شهرداری بردسکن خراسان رضوی - شهرداری ریگان کرمان
استقلال نوین ماهشهر - سیراف کنگان بوشهر
عقاب شیراز - ملوان کیش
منبع: طرفداری
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tarafdari.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «طرفداری» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۴۷۹۰۵۴۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز
باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال