برنامه يکهشتم نهايي مسابقات واليبال قهرماني نوجوانان جهان مشخص شد؛ کوبا حريف ملي پوشان ايران
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۴۸۹۴۳۲۹
خبرگزاری آریا- برنامه یکهشتم نهایی این رقابتها مشخص شد.
به گزارش آریا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با پایان یافتن مرحله گروهی مسابقات جهانی در تونس، برنامه یکهشتم نهایی این رقابتها مشخص شد.
تیم ایران که در گروه دوم به عنوانی سومی دست یافته بود، باید با تیم دوم گروه اول، یعنی کوبا بازی کند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
برنامه کامل این بازیها به شرح زیر است:
ایتالیا – چینتایپه
ژاپن – کرهجنوبی
جمهوری چک – بلاروس
مصر – نیجریه
روسیه – آلمان
ایران – کوبا
برزیل – بلغارستان
آمریکا – آرژانتین
این بازیها روز سهشنبه 5 شهریور برگزار میشود و تیم ایران ساعت 19:30 به مصاف کوبا میرود.
منبع: خبرگزاری آریا
کلیدواژه: یک هشتم نهایی والیبال قهرمانی نوجوانان جهان
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.aryanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری آریا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۴۸۹۴۳۲۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حریف فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد
تیم ملی فوتسال ایران به دنبال برتری برابر کویت در سومین دیدار خود در مرحله گروهی موفق شد به عنوان تیم نخست راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای فوتسال آسیا شود.
به نقل از مهر شاگردان وحید شمسایی در مرحله یک چهارم نهایی روز چهارشنبه هفته جاری ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف قرقیزستان خواهند رفت و در صورتی که در این دیدار به برتری برسند علاوه به صعود به مرحله نیمه نهایی جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۴ ازبکستان را هم کسب خواهند کرد.
برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است:چهارشنبه ۵ اردیبهشت:
* تاجیکستان - افغانستان ۱۰:۳۰
* ایران - قرقیزستان ۱۲:۳۰
* تایلند - عراق ۱۴:۳۰
* ازبکستان - ویتنام ۱۷:۳۰