تیم های فوتبال آلمان، هلند و بلژیک در پیکارهای مقدماتی یورو 2020 به پیروزی رسیدند.

به گزارش مشرق، در ادامه رقابت های فوتبال مقدماتی به یورو 2020 تیم های فوتبال آلمان، هلند و بلژیک به پیروزی مقابل حریفان خود رسیدند.

در گروه A تیم ملی آلمان در خانه ایرلند شمالی به پیروزی 2 بر صفر رسید.

گل های ژرمن ها توسط هالستنبرگ و سرژ گنابری زده شد.

در این گروه تیم ملی هلند هم با 4 گل در خانه استونی پیروز شد.

گل های لاله های نارنجی توسط رایان بابل دو گل، ممفیس دپای و وینالدوم زده شد.

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی ماکرون از دولت آلبانی بابت اشتباه فوتبالی

در گروه I بلژیک موفق شد با نتیجه 4 بر صفر مقابل اسکاتلند پیروز شود.

گل های بلژیکی ها توسط لوکاکو، فرمالن، آلدرویرلد و دبروینه زده شد.

*سایر نتایج به شرح زیر است:

لتونی صفر - مقدونیه 2

لهستان صفر  - اتریش صفر

روسیه یک - قزاقستان صفر

سن مارینو صفر - قبرس 4

منبع: فارس

منبع: مشرق

مطالب پیشنهادی:

نخستین تصاویر از شبنم نعمت‌زاده در دادگاه

واکنش سحر قریشی به درگذشت دختر آبی

ریزش کوه در شهرک باغمیشه تبریز

کلیدواژه: بازار سکه و ارز اخبار خودرو حزب الله لبنان مقدماتی یورو 2020 تیم ملی آلمان تیم ملی بلژیک تیم ملی هلند

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۰۶۵۷۰۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
خبر بعدی:

تیم ایران با 3 مدال برنز به عنوان چهارم رسید / رده بندی نفرات و تیم‌های برتر

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای 23 تا 26 شهریورماه در سالن باریس شهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 3 مدال برنز علیرضا نجاتی در وزن 60 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم و سعید عبدولی در وزن 82 کیلوگرم و کسب 75 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در این رقابت ها تیم های روسیه، ازبکستان و گرجستان به ترتیب با 132، 80 و 79 امتیاز اول تا سوم شدند.

تیم ایران در رقابت های جهانی سال گذشته در کشور مجارستان با یک مدال برنز و 39 امتیاز در جایگاه یازدهم ایستاده بود.

تیم ایران همچنین توسط علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در اوزان 60، 77 و 130 کیلوگرم 3 سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم پویا ناصر پور در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر شریف کلیچ از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مقابل الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن این حریف در دور بعد مقابل حریف ژاپنی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 60 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر سیداله تاژایف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل هایتم محمود از مصر با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر از سد کیم سئونگ هاک از کره جنوبی گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این دیدار به مقابل ایوو آنگلوف قهرمان جهان از بلغارستان با نتیجه 3 بر یک به برتری دست یافت و ضمن کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نجاتی در این مرحله مقابل کنیچیرو فومیتا قهرمان جهان از کشور ژاپن با نتیجه 10 بر یک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. نجاتی در این دیدار مقابل المورات تاسمورادوف دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از ازبکستان با نتیجه 7 بر 5 به پیروزی دست یافت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 مغلوب استپان ماریانیان دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. دلخانی در این گروه با نتیجه 5 بر 3 جین هوونگ جونگ از کره جنوبی را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۵ مقابل اسلاویک گالستیان از ارمنستان شکست خورد و پنجم شد.

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول مقابل اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و جهان از کوبا با نتیجه 9 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. تاب در این گروه مقابل میهایل میهوت از رومانی با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر یک مقابل لوری لومادزه از گرجستان مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، کاویانی نژاد از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر و در کمتر از 2 دقیقه کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد در مصاف با الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان با نتیجه 7 بر 3 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. گرایی در این مرحله مقابل الکس بیوربرگ کسیدیس از سوئد با نتیجه 9 بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، گرایی به گروه بازنده ها رفت تا کار خود را برای کسب مدال برنز ادامه دهد. وی در این گروه مقابل دانیل کاتاراگا دارنده مدال نقره جهان و طلای زیر 23 سال جهان از مولداوی در یک کشتی سخت و نفسگیر با نتیجه 5 بر 5 به پیروزی رسید و ضمن کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو، راهی دیدار رده بندی شد. گرایی در این دیدار با نتیجه 9 بر 6 از سد کارپت چالیان دارنده مدال نقره بازی های اروپایی از ارمنستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر  پیتر نوواک از چک را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم در مصاف با ادلان آکیف دارنده مدال برنز اروپا از کشور روسیه با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدولی در این دیدارمقابل رفیق حسین اف از کشور آذربایجان با نتیجه 8 بر 5 شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 7 بر صفر یوری شکریوبا از اوکراین را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 2 بر یک زاخاری برگ از سوئد را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 6 بر صفر از سد اسلام عباس اف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. طاهری در این مرحله مقابل دنیس کودلا دارنده مدال نقره جهان و برنز المپیک از آلمان در یک کشتی پایاپای و در حالی که داوران بارها کشتی را برای درمان کشتی گیر آلمانی قطع کردند و مانع حملات نماینده کشورمان شدند، با نتیجه 1 بر 1 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل ژان بلینیوک قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین، طاهری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت وی در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه 7 بر 3 به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه بازنده ها راه یافت. ساروی در این دیدار  مقابل جنگ ایلدیم دارنده برنز المپیک و جهان از ترکیه با نتیجه 7 بر 5 مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور نخست با نتیجه 3 بر یک از سد استپان داوید از چک گذشت وی در دور بعد مقابل سرگئی سیمینوف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مومینجان عبداله یف قهرمان بازی های آسیایی از ازبکستان را با نتیجه 3 بر یک مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. قاسمی در این مرحله مقابل اوسکار پینو هیندس دارنده مدال برنز جهان از کوبا با نتیجه 6 بر 2 مغلبو شد و به دیدار رده بندی رفت. قاسمی در این دیدار مقابل هیکی نابی دارنده مدال های نقره المپیک و طلا، نقره و برنز جهان با نتیجه 8 بر صفر و با توجه به سه اخطار داوران، مغلوب و پنجم شد.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- نوگزاری تسورتسومیا (گرجستان) 2- خورلان ژاکانشا (قزاقستان) 3- الدانیز عزیزلی (آذربایجان) و شوتا اوگاوا (ژاپن) 5- ماکس نوری (آمریکا) و لیگیو کائو (چین) ... 10- پویا ناصرپور (ایران)

60 کیلوگرم: 1- کنیچیرو فومیتا (ژاپن) 2- سرگئی املین (روسیه) 3- میرامبک آیناگولوف (قزاقستان) و علیرضا نجاتی (ایران) 5- لینور تمیروف (اوکراین) و المورات تاسمورادوف (ازبکستان)

63 کیلوگرم: 1- شینیبو اوتا (ژاپن) 2- استپان ماریانیان (روسیه) 3- اسلاویک گالستیان (ارمنستان) و آلمات کبیسپایف (قزاقستان) 5- میثم دلخانی (ایران) و تینار شارشنبکوف (قرقیزستان)

67 کیلوگرم: 1- اسماعیل بوررو مولینا (کوبا) 2- آرتم سورکوف (روسیه) 3- ماته نمس (صربستان) و فرانک استابلر (آلمان) 5- فردریک بیرهوس (دانمارک) و ( محمد ابراهیم السید (مصر)... 26- حامد تاب (ایران)

72 کیلوگرم: 1- ابوزید مانستیگوف (روسیه) 2- آرام واردانیان (ازبکستان) 2- آیک مناتساکیان (بلغارستان) و بالینت کورپاسی (مجارستان) 5- میشل ویدمایر (آلمان) و جی یئون لی (کره جنوبی) ... 19- امین کاویانی نژاد (ایران)

77 کیلوگرم: 1- تاماس لورینچ (مجارستان) 2- الکس بیوربرگ کسیدیس (سوئد) 3- محمدعلی گرایی (ایران) و جالگاسبای بردیموراتوف (ازبکستان) 5- کارپت چالیان (ارمنستان) و آسخات دیلمحمداف (قزاقستان)

82 کیلوگرم: 1- لاشا گوبادزه (گرجستان) 2- رفیق حسین اف (آذربایجان) 3- سعید عبدولی (ایران) و هایتائو کیان (چین) 5- نوربک خاشیمبیکوف (ازبکستان) و یوری شکریوبا (اوکراین)

87 کیلوگرم: 1- ژان بلینیوک (اوکراین) 2- ویکتور لورینچ (مجارستان) 3- دنیس کودلا (آلمان) و رستم آساکولوف (ازبکستان) 5- میکالای استادوب (بلاروس) و آتابک عزیزبیکوف (قرقیزستان) ... 12- رامین طاهری (ایران)

97 کیلوگرم: 1- موسی اولویوف (روسیه) 2- آرتور الکسانیان (ارمنستان) 3- میهایل کاجایا (صربستان) و جنگ ایلدیم (ترکیه) 5- تادیوز میچالیکا (لهستان) و گئورگی ملیا (گرجستان) ... 7- محمدهادی ساروی (ایران)

130 کیلوگرم: 1- رضا کایالپ (ترکیه) 2- اسکار پینو هیندز (کوبا) 3- هیکی نابی (استونی) و یاکوبی کاجایا (گرجستان) 5- امیر قاسمی منجزی (ایران) و ادوارد پاپ (آلمان)

رده بندی تیمی: 1- روسیه 132 امتیاز 2- ازبکستان 80 امتیاز 3- گرجستان 79 امتیاز 4- ایران 75 امتیاز 5- قزاقستان 72 امتیاز 6- ژاپن 65 امتیاز 7- مجارستان 64 امتیاز 8- کوبا 57 امتیاز 9- ارمنستان 55 امتیاز 10- آلمان 50 امتیاز 11- ترکیه 46 امتیاز 12- اوکراین 45 13- آذربایجان 43 امتیاز

در این رقابت ها نفرات اول تا پنجم اوزان المپیکی (60، 67، 77، 87، 97 و 130) کیلوگرم سهمیه حضور در المپیک 2020 توکیو را بدست آوردند.

دیگر خبرها

  • کشتی فرنگی قهرمانی جهان| چهارمی شاگردان بنا با کسب ۳ مدال برنز/ کسب سه سهمیه المپیک توسط فرنگی‌کاران
  • محافظت از سالمندان با استفاده از روشی جدید در بلژیک
  • دادگاه هلند شکایت علیه رئیس سابق ستاد کل ارتش اسرائیل را بررسی می‌کند
  • حمله افراط‌گرایان به مسجدی در «آلمر» هلند
  • پیروزی پرگل ستارگان احمدی و فولاد هرمزگان
  • چرا قوچان نژاد بهترین بازیکن هفته ششم لیگ هلند نشد؟
  • سنت‌شکنی نارنجی‌پوشان پس از بازی پرگل(عکس)
  • قرارگیری رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم زوله در تیم منتخب هفته لیگ هلند از دید نشریه فوتبال هلند
  • قوچان‌نژاد در تیم منتخب هفته ششم لیگ هلند+عکس
  • رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم زوله به عنوان بهترین بازیکن هفته ششم لیگ هلند انتخاب شد
  • پیروزی لهستان مقابل میزبان/ صعود مدعیان به یک هشتم‌نهایی
  • قوچان نژاد بهترین بازیکن هفته ششم لیگ هلند شد+عکس
  • قوچان‌ن‌نژاد در جمع ۵ بازیکن برتر هفته ششم لیگ هلند+ عکس
  • پوکر قوچان نژاد در اولین بازی برای تیم جدیدش؛ روز تاریخی گوچی در لیگ هلند
  • والیبال قهرمانی اروپا| فرانسه، بلژیک، ایتالیا و اسلوونی به یک هشتم نهایی رسیدند
  • گوچی در جمع 5 بازیکن برتر هفته لیگ هلند +عکس
  • قوچان‌ن‌نژاد در جمع ۵ بازیکن برتر هفته ششم اردویژه هلند + عکس
  • پیروزی پرگل تیم فوتبال خلیج فارس میناب
  • هفته هفتم لیگ بلژیک؛ در شبی که میلاد محمدی نیمکت نشین بود، خنت پیروز شد