راه های افزایش میل جنسی

اگر شما به دنبال یک داروی مقوی براي افزایش میل جنسی هستید بهتر است دور داروهای شیمیایی را یک خط قرمز بکشید و با شیوه های طبيعي میل جنسی تان را چند برابر کنید.

بهترین عطر و بوهای طبیعی برای افزایش میل جنسی کدامند ؟
آقایان و خانم ها، اکنون وقت دور ریختن تمامی عطرها و ادکلن هاست.

مطالعات نشان داده اند که این بطری های قيمت بالا تقریبا هیچ تاثیری بر جذابیت جنسی ندارند. در واقع، براي خانم‌ها ، ادکلن های مردانه ممکن است حتی تاحدودی تأثير منفی بر تحریک جنسی بگذارد. اگر شما به دنبال یک داروی مقوی براي افزایش میل جنسی هستید، مکان نگهداری عطر ها و ادکلن های خود را فراموش کنید و در عوض نگاهی به داخل کابینت های اشپزخانه داشته باشید. دکتر آلن هیرش از مؤسسه تحقيقات و درمان بو و مزه ی شیکاگو مي گويد:" به نظر می رسد که بوی‌خوش غذاها بيش ترین واکنش های جنسی را بیرون میکشد. از شر ادکلن ها خلاص شوید و مقدار زيادي شيريني و آبنبات خوب تهیه کنید".

بالا بردن میل جنسی با وانیل و دارچین

این یک تصادف نیست که کیک کدوتنبل دارای وانیل و دارچین میباشد، با توجه به اینکه هردوی آن ها مواد تقویت میل جنسی هستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیبی از کدوتنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش مي دهد. کیک کدوتنبل و پیراشکی جریان خون در آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش می دهند.

بالا بردن میل جنسی با نان آجیلی موزی

در مورد این بوی دلچسب چنين یافت شد که تقریبا تاثیری قدرتمند در تحریک زنان به میزان تحریک شیرین بیان و خیار دارد. آقایان، اگر واقعا خواهان این هستید که خانم ها را از آن خود کنید، آن ها را مجبور به خوردن یک شام بدون غذای اصلی نمایید- فقط یک سالاد خیار به عنوان اشتها آوربه همراه یک نان آجیلی موزی تازه خوب پخته شده و زیاد براي دسر، دوباره شما قدردان ماخواهید بود.

بالا بردن میل جنسی با ذرت بو داده

بوی گرم و شناور کره ای ذرت بوداده شور تا حدود ۱۰ درصد سبب افزایش تحریک درمردانمیشود. و چرا کسی خوردن ذرت بوداده را درکنارهمسر خود دوست نداشته باشد ؟


وانیل و بالا بردن میل جنسی

احتمالا باور آن سخت باشد که این خوشمزه شيريني پزی براي قرنها بعنوان یک عنصر در عطرهای چینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل به وسیله پزشکان بعنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک ميکند . در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره وانیل را براي “تحریک تمایل جنسی مذکر” توصیه نمود:اثرات مثبت وانیل بطور ویژه ای در بین مردان مسن‌تر قدرتمند میباشد .

وانیل یک داروی قدرتمند براي افزایش میل جنسی (Sexual desire) است که هم زمان سبب القای خوشی و لذت و ارامش ميشود. بر اساس گفته دکتر کاریگ وارن از مرکز حس بو و رایحه، “وانیل حس خوشبختی را بطور کلی در تمام دنیا ایجاد ميکند. از همه موادی که جز ماده های معطّر دسته بندی میشوند ، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.

در بیش تر عطرهای مردانه از اسانس وانیل براي تحریک زنان استفاده ميکنند. حتی بزرگترین و معتبرترین شرکتهای عطرسازی دنیا از بوی وانیل براي ساخت اقسام عطرها استفاده ميکنند .

افزایش میل جنسی

بالا بردن میل جنسی با شیرین بیان سیاه

احتمالا بیش از هر بو و رایحه دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیش برد روابط جنسی فرد مؤنث تأثير می گذارد. در پژوهش های دکتر آلن هیرش، قویترین ترکیبات رایحه ای براي زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زيادي و خوبی از شيريني های سنتی میباشد . ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان میتواند تحریک جنسی مردان و زنان را افزایش ميدهد . شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوه کولا اعجاز ميکند !

بالا بردن میل جنسی با دارچین

اغلب ايراني ها در غذاهایشان از ادویه های ثابتی استفاده ميکنند که یکی از ثابت های آن دارچین است. تقریبا همه اشخاص موافق هستند که دارچین یکی از خوشایندترین رایحه ها بر روی زمین میباشد . در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی سبب افزایش جریان خون در آلت جنسی مذکر بیش از هر رایحه ی دیگری ميشود . یک قطره کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسی بر روی آلت جنسی( زنانه) بمالید … و بعد از ما قدردانی نمایید.

بالا بردن میل جنسی با مرکبات
خانم ها گوش کنید- یک مطالعه نشان داد که درصورتی که شما بویی مثل گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور اتوماتیک فکر می کنند که شما جوانتر از آنچه به نظر میآید، هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال 20 درصد از مردان را تحریک نمود. بدین ترتیب آن بطری های روغن بدن مرکبات را بردارید و دست شوید.

بالا بردن میل جنسی با زنبق الواری
در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس سبب روشن شدن حس جنسی 11 درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند. ديگر گل ها که مشهور به داشتن تأثير مواد تقویت غرایز جنسی هستند حاوی گل بنفشه، ارکیده و شمعدانی ميباشند .

افزایش میل جنسی زنان

بالا بردن میل جنسی با چوب صندل سفید
زماني که بعنوان روغن ماساژ استفاده ميشود ، این ماده خوشبوی چوبی روشن قسمتی از اداب مسایل جنسی اقوام تانتریک براي هزاران سال بوده است. چوب صندل سفید گفته ميشود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی( در یوگا) را آغاز ميکند و واکنش جنسی یک فرد را بالا می برد. گفته مي شود که وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب سبب القای ارگاسم های قویتر ميشود .

بالا بردن میل جنسی با عطر سنبل
گفته ميشود که زنان زيادي در تاریخ بوده اند که از بوی عطر سنبل براي تحریک نمودن مردان خود استفاده می نمودند. گفته ميشود که عطر سنبل باعث ارامش مردان و حس جذاب بودن و نوازش شدن را به آن ها ميدهد .

بالا بردن میل جنسی با گل یاس (یاسمن)
دکتر کاریگ وارن ادعا ميکند که گل یاس شهوانی ترین رایحه طبيعي میباشد . از این گل براي خواص رنگارنگی آن در کشورهای آسيايي استفاده شده است که به عهد باستان باز می گردد.

بالا بردن میل جنسی با مغز بادام
آجیل تنها خوش طعم نیست، بلکه خوش بو هم است! و آقایان توجه داشته باشید که زنان عاشق بوی مغز بادام هستند. این بسیار بسیار بیش تر بر زنان نسبت به مردان تأثير میگذارد. اگر می خواهید زنی را از آن خود نمایید، وی را مغز بادام باران نمایید! آقایان اگر می خواهند بوی بادام درختی بهتر شود پیش از استفاده حتماً حمام کنند؛ برای این که حمام کردن سبب از بین بردن بوی بد عرق ميشود و سبب بهتر ترکیب شدن بوی بدن مرد با بوی بادام ميشود .


بالا بردن میل جنسی با ریحان

این سبزی در ایران در کبابی ها به وفور یافت ميشود و غافل از این که در ایتالیا، زنان جوان روغن ریحان بخود میمالند تا مردان خواهان خود را تحریک نمایند. گفته ميشود این بوی ادویه ای حساس ٬ بطور ویژه ای بر باز سازی بخش جنسی زندگی که ضعيف شده است ٬ تأثير می گذارد.


بالا بردن میل جنسی با فلفل سیاه
ادویه جات تند مثل فلفل سیاه، فلفل قرمز و سیر میتوانند سبب تحریک جنسی و افزایش ضربان قلب شوند. واکنش هایی که واکنش جنسی انسان را تقلید ميکند . براي قرن ها، فرهنگ های شرقی جلب ویژگی های فلفل سیاه براي خواص ایجاد کننده ی شهوت آن شده اند.

بالا بردن میل جنسی با گل سرخ یا رز
زنان عاشق این بو هستند. براي بالابردن میل جنسی آنها ، گفته ميشود که مردان روغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست، پشت گوش و بین ریش های خود می مالند.

بالا بردن میل جنسی با زنجبیل
براي افزایش توانایی جنسی خود و همسرتان زنجبیل را فراموش نکنید و از نسخه های اشخاص رم باستان استفاده کنید… مقدار بسیار زيادي زنجبیل تند و شیرین بخورید.

بالا بردن میل جنسی با نعناع

از قدیم الایام سبزی در زندگی انسان ها نقش موثری داشته ولی این بار به یک نکته بسیار جذاب برخورد کردیم و آن ایجاد قابلیت ارگاسم چندگانه است که گفته ميشود نعناع افزایش دهنده قابلیت ارگاسم چندگانه در زنان ميشود . این همچنين حال یک فرد را بهبود می بخشد که آن چیزی است که معمولاً اتفاق میافتد زمانی که یک فرد ارگاسم چندگانه دارد


گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

منبع: بیتوته

مطالب پیشنهادی:

اخلال میلیاردی شبنم نعمت‌زاده در بازار دارو| نعمت‌زاده دست راست پدر در شرکت‌ها بوده| شناسایی ۲۲ حساب شخصی| متهمان باعث کمبود دارو در کشور شده‌اند| متهمان چه گفتند؟

اینستاگرام صفحه دختر سردار سلیمانی را بست+ عکس

ناگفته‌های پسرعمه زهرا کودک گمشده از روز حادثه / ماجرای ناپدید شدن ۲۰ ثانیه‌ای دختر بچه ۲ ساله چه بود؟

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۰۷۰۶۷۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
خبر بعدی:

برانکو ایوانکوویچ: نمی‌دانم مسئولان الاهلی چه توجیهی برای اخراج کردن من دارند؛ شانس پرسپولیس برای بردن دربی بیشتر است

سرمربی سابق پرسپولیس اعتقاد دارد که تیم سابقش شانس بیشتری برای پیروزی در دربی دارد.

طرفداری- باشگاه الاهلی عربستان در یک اقدام عجیب عذر برانکو ایوانکوویچ را بعد از اولین شکست این تیم در لیگ عربستان خواست، تصمیمی که به قول برانکو برای خود عربستانی‌ها هم قابل توجیه نیست. این مرد کروات که با سروصدای زیادی از پرسپولیس رفت حالا این فرصت را پیدا کرده است تا بعد از چند سال کار مداوم چند صباحی را استراحت کند.

به بهانه اخراج عجیب برانکو و دربی مصاحبه تسنیم را بخوانید با برانکو ایوانکوویچ:

خیلی زود‌تر از آنچه می شد تصور کرد دوران حضور شما در فوتبال عربستان به پایان رسید!

واقعاً نمی‌دانم خود آنها چه توجیهی در قبال این تصمیم‌شان دارند. شما می‌دانید که فقط سه هفته از لیگ عربستان سپری شده است و در این شرایط قطع همکاری باشگاه الاهلی با من تصمیمی عجیب بود و نمی‌تواند عادی باشد. البته مهم نیست، چرا که زندگی ما مربیان به همین شکل است. ما همیشه باید خودمان را برای هر شرایطی آماده نگه داریم.

در خبرها آمده بود که مقصد بعدی شما چین است،  صحت دارد؟

نه من هیچ پیشنهادی از چین ندارم و این خبر کذب است. در حال حاضر قصد استراحت دارم. بعد از مدتی برای آینده مربیگری‌ام تصمیم خواهم گرفت.

در ایران همه چیز تحت‌الشعاع دربی قرار دارد، اولین تجربه و تقابل گابریل کالدرون و آندره‌آ استراماچونی را چطور می‌بینید؟

دربی همیشه دربی است و حساسیت خاص خودش را دارد. هیچ وقت نمی‌شود یکی از دو تیم را شانس اول پیروزی دانست و شرایط حال حاضر آنها تعیین‌کننده نتیجه بازی نیست. یادم هست ما صدرنشین لیگ بودیم و شانس اول قهرمانی، اما دربی را یک بر صفر باختیم. در حال حاضر نظر من این است که پرسپولیس از لحاظ بازیکن شرایط بهتری دارد و البته استقلال هم بازیکنان ملی‌پوش خوبی در اختیارش است. در کل و روی هم رفته شانس پیروزی پرسپولیس را بیشتر می‌بینم.

شما دربی‌ها زیادی را بردید، فکر می‌کنید در چه شرایطی می‌توان برنده دربی بود؟

تأکید می‌کنم که دربی در هر شرایطی 50 - 50 است. بازیکنان نباید در این مسابقه احساسی بازی کنند و تیمی که بتواند از روی منطق بازی کند شرایط بهتری خواهد داشت.

پیش‌بینی شما از دربی 90 چیست؟

دربی را پیش‌بینی نمی‌کنم، اما اعتقادم این است که پرسپولیس در حال حاضر تیم بهتری است و شانس بردن این تیم بیشتر است.

دوست داریم خاطرات تلخ و شیرین شما را از دربی بدانیم.

از دربی هیچ خاطره بدی ندارم. همیشه دربی‌ها برای من همراه با خاطرات خوب بوده و از حضور در آن لذت برده‌ام. به عقیده من هیچ حسی شیرین‌تر از پیروزی در دربی نیست و بهتر از این حس را نداشته‌ام. امیدوارم تمام آنهایی که در این دربی به نوعی حضور دارند، از این مسابقه جذاب لذت ببرند.

پیامی برای هواداران پرسپولیس در آستانه دربی ندارید؟

به تک تک هواداران پرسپولیس همین جا سلام و به آنها توصیه می‌کنم که سعی کنند با حمایت‌های‌شان از پرسپولیس به تیم کمک کنند. آنها همیشه در قلب من هستند.

دیگر خبرها

 • چند درصد از زنان ارتش آمریکا قربانی خشونت جنسی هستند؟
 • هافینگتون پست: اولین تجربه جنسی بسیاری از زنان در آمریکا تجاوز به آنها بوده است
 • برانیسلاو: بردن ایران کار سختی است/ تماشاگران عالی بودند
 • بردن دربی بالاترین انگیزه است
 • ۲۰ درصد از زنان ارتش آمریکا قربانی خشونت جنسی هستند
 • اعتراف به قتل کثیف
 • طرحی برای به حاشیه‌بردن اهمیت حمله پهپادی یمن و پوشاندن ضعف سامانه‌های آمریکایی!/ یمنی‌ها از کجا به آرامکو حمله کردند؟!
 • عوارض قرص تاخیری و داروی جنسی در مردان
 • بهداشت جنسی در خانمها
 • کودکان کار، خشونت‌های جنسی و غیرجنسی را گزارش نمی‌دهند/ صدای اعتراض کودکان در خانه و خیابان شنیده نمی‌شود!
 • نوش دارو پس از مرگ سهراب/ برپایی نمایشگاه بوی ماه مهر در دقیقه ۹۰
 • قاتل به ارتباط کثیف اعتراف کرد!
 • معاون دادگستری آمریکا، متجاوز جنسی قدیمی +عکس
 • عربستان از بردن نام ایران میترسد
 • معاون دادگستری دادگاه عالی قضایی آمریکا متهم به تجاوز جنسی شد
 • هیچ حسی بهتر از بردن دربی نیست!
 • چند سوء تفاهم شایع درباره امکان ازدواج افراد معلول
 • چرا هوای پاییزی بوی بی نظیری دارد؟
 • چشم ‌و‌ هم‌چشمی کودکانه