پس از دندان طبیعی، هیچ چیزی نمی تواند جای ایمپلنت دندان را پر کند و در مقایسه با سایر روش ها ماندگاری بیشتری داشته و ظاهری طبیعی تر دارد.

بسیاری از افراد برای دندان‌های از دست رفته ی خود از روش ایمپلنت دندان استفاده می کنند که علاوه بر حفظ زیبایی ظاهر برای سلامت و بهداشت دهان مناسب است. ممکن است دندان بر اثر عوامل گوناگونی مثل سن، تصادف، رسیدگی نادرست و مسائل بهداشتی و .

.. از دست برود.

لطفا برای دیدن فیلم واقعی جراحی کاشت دندان توسط دکتر بزرگ روی لینک ایمپلنت کلیک نمایید.

 در این مواقع ایمپلنت دندان حرف اول را می زند. مسئله ای که ذهن همه ی افراد را درگیر کرده مربوط به ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن می باشد که در این مقاله سعی داریم اطلاعات شما را در خصوص ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن بالاتر ببریم. جنس ایمپلنت دندان تیتانیوم خالص می باشد که به صورت پایه در استخوان فک قرار می گیرد.

ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن به عوامل زیر بستگی دارد:

برند ایمپلنت، برند شخصی دندانپزشک، تضمین کیفیت، هزینه ی جانبی، شرایط پرداخت و نگهداری.

برند ایمپلنت دندان

شرکت های گوناگونی ایمپلنت دندان را تولید می کنند که جنس آن از تیتانیوم می باشد. ایمپلنت هایی که در ایران استفاده می شود غالبا اروپایی، آمریکایی و کره ای می باشد. پیاده سازی ایمپلنت دندان مستلزم تجهیزات خاصی می باشد که با توجه به در دسترس بودن آن امکانات در هر کشور، نوع ایمپلنت انتخاب می‌شود. بدیهی است که برندهای معتبر دنیا هزینه ی زیادی را برای افراد در پی خواهد داشت.

 ایمپلنت آمریکایی در درجه ی اول قرار دارد و پس از آن ایمپلنت اروپایی مطرح می شود. ایمپلنت آمریکایی ممکن است هزینه ای بالغ بر پنج میلیون داشته باشد. ایمپلنت کره ای ارزان تر بوده و ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن آن حدود 3-2 میلیون تومان است.

برند شخصی دندانپزشک

به خاطر داشته باشید که تنها برند ایمپلنت دندان مطرح نیست و موضوع مهارت دندانپزشکان نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. بهترین برندها در دردست افراد غیرمتخصص بی فایده است. علاوه بر آن دندانپزشکان مطرح مبالغ زیادی را دریافت می کنند که بخشی از آن به ویزیت و دستمزد مربوط می شود. اگر ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن برای شما مهم است پیش از انجام آن جست و جوی کافی را انجام دهید تا بتوانید پزشک ایده آل را انتخاب کنید تا ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن کمی متناسب با بودجه ی شما شود.

تضمین کیفیت

همیشه درهرکاری درصد خطایی وجود دارد که ایمپلنت دندان مستثنی از این قضیه نیست. حتی اگر جنس ایمپلنت مناسب بوده و پزشک نیز مهارت کافی را داشته باشد حدود 3% امکان دارد که ایمپلنت جوش نخورد. اگر ایمپلنتی که انتخاب کرده اید ضمانت داشته باشد می توانید برای بار دوم نزد دندانپزشک خود رفته و آن را رایگان انجام دهید. در این صورت ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن برای بار دوم شما را شوکه نخواهد کرد.

هزینه جانبی

گول تبلیغات را نخورید. گاهی اوقات در برخی تبلیغ ها مشاهده می شود که ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن و خدمات آن را کم تر اعلام می کنند در صورتی که بعدها هزینه های اضافی در خصوص روکش، پودر و ... از شما گرفته می شود. پیش از انجام ایمپلنت دندان تمامی هزینه ها را بپرسید.

شرایط پرداخت

برخی دندانپزشکان شرایطی برای شما فراهم می کنند که می توانید نیمی از ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن را قبل از انجام عملیات و مابقی را به صورت اقساطی بین 6-3 ماه پرداخت کنید.

نگهداری

نکته ی مهم این است که شما باید همانگونه که از دندان طبیعی خود مراقبت می کنید به ایمپلنت دندان نیز رسیدگی کنید. ایمپلنت دندان بر خلاف دندان طبیعی نمی پوسد اما با رعایت نکردن بهداشت شرایطی برای لثه و اطراف آن پیش می آید که ایمپلنت دندان را به خطر می اندازد. مراقبت های روزانه باید به دقت و منظم انجام شود. به یاد داشته باشید که در طول درمان ایمپلنت و پس از آن جهت چکاپ به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

نتیجه گیری

ایمپلنت دندان قیمت و هزینه های مختلفی دارد که متغیر است و ممکن است حدود 4-2 میلیون باشد. عواملی مانند جنس ایمپلنت، جراح مربوطه، لابراتور پروتز، قطعات مصرفی و ... بر ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن تاثیر می گذارد. به طور کلی پس از دندان طبیعی، هیچ چیزی نمی تواند جای ایمپلنت دندان را پر کند و در مقایسه با سایر روش ها ماندگاری بیشتری داشته و ظاهری طبیعی تر دارد.

مزایای ایمپلنت دندانی

۱-بهبود ظاهر شما

یکی از اساس ترین فواید کاشت ایمپلنت های دندان مربوط مسئله زیبایی و ظاهر آن است و امپلنت موجب حفظ استخوان دهان شده و شکل ظاهری صورت را حفظ می کند. بنابراین موجب زیبایی صورت می شود. زمانی که اکثر دندان های طبیعی از بین رفته اند، در استخوان دهان چیزی برای رشد یا تحریک آن عوض نمی شود.

اگر دندان ها از بین بروند بدن انسان تصور می کند که فک بالایی برای مراقبت از دندان ها مهم نیست و به این علت فک بالا شروع به انحلال می کند. این مسئله باعث افتادگی صورت می شود، چین و چروک در اطراف دهان به وجود می آید، لب ها بهم چسبیده می شوند.

همین طور موجب این می شود که سن فرد بیشتر به نظر برسد. شما با کاشت ایمپلنت دندان می توانید سنتان را 20 سال جوانتر کنید و لبخندتان را زیبا تر کنید.

۲-دریافت نتایج فوری

کاشت ایمپلنت به هیچ وجه از بین نمیرود و تا اخر عمر باقی می ماند و همین طور به شما برای جویدن و میل کردن غذا بسیار کمک می کند و شما می توانید از آنها مثل دندان های طبیعی اتان استفاده کنید.

این مورد را فراموش نکنید که کاشت ایمپلنت برای هر فرد بستگی به شرایط جسمانی آن فرد دارد و باهم متفاوت است. اما نگران نباشید پزشکان متخصص و ماهر به راحتی با گذشت یک دوره فک و دهان شما را به طور کامل برسی می کنند و خدمات را به درستی ارائه می دهند.

۳-بازگرداندن اعتماد به نفس و تجدید اعتماد

کاشت ایمپلنت دندان به قدری طبیعی  و زیبا است که فرد با انجام این عمل در خود احساس خوبی می کند. زیرا ایمپلنت دندان به شما علاوه بر اینکه زیبایی میبخشد باعث راحت تر جویدن غذا نیزمی شود. این عوامل باعث شما اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

۴-در موقعیت های روزمره راحت باشید

ایمپلنت دندان برعکس پروتزهای دندانی است زیرا که نیازی بنیست برای تمیز کردن آنها را جابه جا کنید یا موقع خواب آنها را دربیاورید. این دندان ها دقیقا مشابه با دندان های طبیعی خودتان عمل می کند و دائمی است.

۵-دندان های خود را به حالت طبیعی خود بازگردانید

ایمپلنت دندان به دلیل اینکه مانند ریشه دندان جایگزین می شود دقیقا مشابه با دندان های طبیعی عمل می کند و هیچ کس متوجه کاشت ایمپلنت نمی شود.

در برخی موارد کاشت ایمپلنت نیاز به خورد کردن دندان کناری دندان از بین رفته است تا ساختاری طبیعی تر داشته باشد و به خوبی عمل کند و این را بدانید ساختار تخریب شده دندان طبیعی هیچ وقت درست نمی شود. اما در پرئتز به دلیل اینکه از دندان کناری برای این عمل استفاده می کنند موجب تخریب آن دندان نیز می شوند.

۶-بهبود کلی کیفیت زندگی شما

ایمپلنت دندان باعث می شود چهره ای زیبا تر به همراه دندان های طبیعی داشته باشید و همین طور در جویدن و خوردن غذا نیز راحت تر باشید.

کاشت ایمپلنت دندان لبخند شما را زیبا تر می کند و همین طور باعث این می شود به راحتی صحبت کنید و غذا میل کنید و همین طور احساس بهتری داشته باشید.

ایمپلنت دندان به سلامت دندان و دهان شما بهبود می بخشد و همین طور کاشت ایمپلنت دندان از بیماری های عفونت مزمن ناشی از باکتری، پریودنتال و بیماری های التهابی تا حد ممکن جلوگیری می کند.

به این خاطر که کاشت ایمپلنت دندان بسیار طبیعی است و این دندان ها دقیقا مشابه با دندان های طبیعی انسان است مراقبت و نگهداری از آنها نیز دقیقا مشابه دندان های طبیعی است. مسواک زدن و نخ دندان برای تمیز کردن کافی می باشد. همین طور با برسی منظم شما می توانید از لبخن زیبا تون لذت ببرید.

لینک کوتاه خبر: bzna.ir/000F8s برچسب ها: دندان ، ایمپلنت ، کاشت

منبع: بازار نیوز

مطالب پیشنهادی:

"دختر آبی" در بازجویی چه گفته بود؟| توضیحات سخنگوی قوه قضاییه: "سحر خدایاری" شخصیت متعادلی نداشت اما آنقدر شخصیت داشت که اشتباه خود را بپذیرد

عکس جنجالی ساره بیات و محمدرضا گلزار

کلیدواژه: دندان ایمپلنت کاشت

منبع این خبر، وبسایت bazarnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۰۷۷۲۴۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
خبر بعدی:

کاشت ۶۰۰ هکتار از اراضی سربیشه زیرکشت خارشتر است

مدیر جهاد کشاورزی سربیشه از کاشت ۶۰۰ هکتار از اراضی این شهرستان با محصول خارشتر خبر داد و گفت:کاهش هزینه نهاده‌های دامی از اهداف کشت خارشتر در این شهرستان است. ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵ استانها خراسان جنوبی نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، در حالی که خشکسالی چند سالی است میمهان خراسان جنوبی شده و مردمان این دیدار با آن خود گرفته‌اند اما سبب کاهش مراتع و علوفه برای چرای دام به ویژه شتر شده است.

این امر سبب شده برخی از شترداران از کاهش جمعیت شتر و کاهش زاد و ولد این حیوان خبر دهند چون کمبود علوفه و کمبود آب سقط جنین را در این حیوان به دنبال داشته است.

خارشتر گیاهی مقاوم به کم آبی و شوری آب است که در سال‌هایی که خشکسالی بیداد می‌کند این گیاه  مرتعی مناسب برای چرای دام است.

وزیر جهاد کشاورزی در قاین: 7 تن "خارشتر" از مزارع کشور برداشت می‌شودطرح کاشت 500 هکتاری گیاه خارشتر در استان خراسان جنوبی اجرا شدبیرجند| 100 هزار از اراضی قاین زیرکشت گیاه دارویی خارشتر قرار دارد

مصرف آب این گیاه بسیار پایین بوده و به وسیله بذر و ریزوم تکثیر می‌شود و مقاومت بسیار بالایی در سرما، طوفان، خشکی و شوری دارد.

خارشتر علاوه بر خواص دارویی گزینه مناسبی برای تأمین علوفه مورد نیاز برای دام سبک است چون دام ترکیبات موجود در این گیاه را به راحتی هضم می‌کند و در نهایت شیر و گوشت تولیدی از این دام‌ها دارای ارزش غذایی بالاتری است.

مقابله با بیابان زایی یکی از مهم ترین اهداف در کشت این گیاه دارویی است.

مدیر جهاد کشاورزی سربیشه در گفتگو با خبرنگار تسنیم گفت: در این شرایط فعلی با توجه به خشکسالی و کمبود آب در شهرستان سربیشه نسبت به کاشت گیاه خارشتر اقدام شده است کهکاهش هزینه نهاده‌های دامی از اهداف کشت خارشتر در سربیشه است.

جوادی افزود: خارشتر برای تامین علوفه ارزان قیمت از سال 95 در سربیشه کشت شده است و در نازدشت این شهرستان در زمین به مساحت 600 هکتار کشت شده که این محصول ارزش غذای زیادی دارد چون سرساز از پروتئین است.

وی با بیان اینکه کشت این محصول به صورت مکانیزه انجام می‌شود گفت: گیاه خارشتر گاهی کم آب بر است و ضمن تثیبت شن و اصلاح خاک از آن می‌توان عرق خارشتر تولید کرد واین گیاه در برابروی بیان داشت: امسال  خشکسالی ومم آبی وشوری آب مقاوم است.

انتهای پیام/ ت

R41348/P/S6,56/CT11

دیگر خبرها

 • ️مشهد با کاشت میلیون‌ها بوته گل به استقبال پاییز می‌رود
 • حکم جالب یک قاضی در آبادان / کاشت نهال در گلزار شهدا به جای زندان
 • درباره پوسیدگی دندان بیشتر بدانید!
 • ۲۰۰ هکتار از اراضی نهاوند جنگل کاری می شود
 • شهرداری مشهد با کاشت ۳ میلیون بوته گل به استقبال پاییز می‌رود
 • کاهش تنش‌های گیاهان در دستور کار شهرداری سمنان قرار گرفت
 • برداشت هندوانه دیم از اراضی زراعی شهرستان البرز آغاز شد 
 • زراعت مورد علاقه قاچاقچیان!
 • درآمدزایی با کاشت سبزی در کوه + فیلم
 • آغاز کاشت نشاهاي پاييزه در نواحي چهارگانه منطقه 13
 • کاشت طلای سرخ در ایذه آغاز شد
 • اهمیت بهداشت دهان و دندان در دوران بارداری
 • کتاب «دندان‌پزشکی به روایت تاریخ ایران» به چاپ دوم رسید/ خاطراتی عجیب از دندانپزشکی در ایران
 • زیبایی به قیمت جان/ پول از شما؛ آمبولی مرگبار بعد پیکرتراشی و عفونت‌های خطرناک با کاشت ناخن از ما!
 • دندانپزشک زیبایی خوب در تهران
 • دلایل پوسیدگی دندان+روش پیشگیری
 • دانستنی‌هایی درباره پوسیدگی دندان
 • مزایا و معایب بلیچینگ دندان چیست؟
 • زیبایی به قیمت جان/ پول از شما؛ آمبولی مرگبار بعد پیکرتراشی و عفونت‌های خطرناک با کاشت ناخن از ما! + u;s