اسامی داوران هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۵۰۷۸۰۴۶
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:
شنبه 23 شهریورماه
شاهین خزر رودسر – شهرداری بندرعباس
ناصر دل افکار – هاشم امیری – فرید مهدوی – حسین احسانی
ناظر: امیرحسین حضرتی
دریانوردان بوشهر – مقاومت گلساپوش
فرشید حقیقت جو – علی شریفات – رسول پرسه – حسین نوروزی
ناظر: علیرضا طیارزاده
شهرداری سمنان – شهریار ساری
شهرام ایزدی – ابوالفضل داوطلب – غلامرضا سلطانی – جواد محمدی
ناظر: احد ندافپور
ملوان بندرگز – شهدا چلیچه
مجید کابلی – علیرضا زارع – هادی حسینی – شهاب ناظمیان
ناظر: صالح خطیر نامنی
ایفا اردکان – پارس جنوبی بوشهر
حمید مقدم متین – امیر فالحی – غلامرضا کرمعلی پور – صادق ایزدی اصل
ناظر: حسین ربیجاوی
موج سواران ساحلی نوشهر – جهان نژادیان آبادان
علیرضا عبدی – حامد خالقی – یوسف سروری – مجید رحیمی خو
ناظر: رضا ابراهیمی
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: جهان شهرداری فدراسیون فوتبال کمیته داوران لیگ برتر فوتبال
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۵۰۷۸۰۴۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه مسابقات هفتههای دوم تا چهارم لیگ برتر فوتبال امید
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون فوتبال، برنامه مسابقات به شرح زیر است: هفته دوم: جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ایمان سبز شیراز- صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۹- ورزشگاه دستغیب شیراز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ شمس اذر قزوین – ذوب آهن اصفهان – ساعت ۱۹- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین فولاد خوزستان – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۹- ورزشگاه اختصاصی اهواز هفته سوم شنبه ۲۵ فروردین ذوب آهن اصفهان – فولاد خوزستان – ساعت ۱۵- ورزشگاه شفق اصفهان ملوان بندرانزلی – ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۵- ورزشگاه آبکنار انزلی صنعت نفت آبدان – شمس آذر قزوین – ساعت ۱۶- ورزشگاه پیروز آبادان هفته چهارم شنبه اول اردیبهشت شمس آذر قزوین – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان ایمان سبز شیراز – فولاد خوزستان – ساعت ۱۵- ورزشگاه دستغیب شیراز صنعت نفت آبادان – ذوب آهن اصفهان – ساعت ۱۶- ورزشگاه پیروز آبادان