مشاهده اخبار داغ روزسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مهاجم برزیلی تیمش فعلا در این تیم می‌ماند.

به گزارش ایسنا، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) این تیم اظهار کرد:‌ امروز بدون بازیکنان ملی‌پوش تمرین را شروع می‌کنیم. بعد از آخرین تمرین هیچ مصدومی نداشتیم و امروز هم تمام بازیکنان در اختیار تیم هستند.

او درباره شایعه احتمال جدایی جونیور براندائو، مهاجم پرسپولیس بیان کرد:‌ در حال حاضر چنین تصمیمی نداریم. جونیور یک بازیکن جوان است که دارد خودش را با شرایط تیم وفق می‌دهد. امیدواریم که بتواند یک گل بزند و بعد از این گل تماشاگران را خوشحال کند و به آن سطحی که مد نظر ماست برسد.

کالدرون در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره انتقاداتی که از جونیور و خط حمله تیمش می‌شود گفت: الان اولویت ما این است که علیپور که مهم‌ترین مهاجم ماست پایش به گلزنی باز شود. در آخرین بازی او خیلی خوب بازی کرد اما متاسفانه نتوانست گل بزند. من در جریان انتقادات از جونیور هستم. هنوز توقعی که از او داشتیم برآورده نشده است. در بازی آخر او اصلا بازی نکرد. چرا روی بازیکنی که در بازی آخر بازی نکرد متمرکز شده‌اید؟ ما خیلی از کارها را در زمین خوب انجام می‌دهیم ولی متاسفانه فقط سه گل زده‌ایم. ما نمی‌توانیم تمام تقصیرات را گردن جونیور بندازیم که در مجموع سه بازی کرده است. البته او گزینه نهم ما بود و یک بازیکن جوان است. امیدواریم که در نهایت در خدمت تیم باشد و کمک کند. در فوتبال امروز یک مهاجم خوب و گلزن، خیلی ارزان نیست مگر اینکه جوان باشد، مثل عبدی که در داربی اولین بازی‌اش را کرد و گل زد.

سرمربی پرسپولیس درباره محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی با پیکان هم بیان کرد:‌ متوجه نمی‌شوم که چرا باید بدون تماشاگرانمان بازی کنیم. به نظر من محرومیت‌هایی که دچارش شدیم از نظر من خیلی توجیه ندارد. متوجه نمی‌شوم که چرا خلیل‌زاده در بازی آخر نتوانست بازی کند یا احمدزاده که یک هل کوچک داد، سه بازی محروم شد ولی بازیکن استقلال که همین کار را کرد هیچ محرومیتی برایش در نظر نگرفتند. چیزی که من می‌دانم وقتی تیمی در زمین خودش بازی می‌کند و مشکلاتی دارد، جریمه‌ها و محرومیت‌ها برای تیمی است که میزبان است.

او ادامه داد:‌ در بازی با تراکتور، نارنجک و سنگ انداختند و فحاشی کردند ولی دیدیم که محرومیتشان بخشیده شد. نمی‌دانم چرا بازی بعدی را باید بدون تماشاگر بازی کنیم. به نظرم در تصمیمات معیارها متفاوت است. امیدوارم در آینده برای فوتبال ایران اتفاقی بیفتد که معیارها برای همه برابر باشد. متوجه نمی‌شوم چرا برای یک تیم یک تصمیم گرفته می‌شود ولی به خاطر همان اتفاق برای تیم دیگر تصمیم دیگری گرفته می‌شود. معیارها باید معقول باشند. من دوست دارم عدالت برای همه یکسان باشد. بیرانوند را به خاطر آن حرکت محروم کردند و من انتظار داشتم همان جریمه را برای تراکتور هم در نظر بگیرند. بیرانوند، خلیل‌زاده و احمدزاده را از دست دادیم. از طرف دیگر می‌بینیم که محرومیت تراکتور بخشیده می‌شود. شما شاید بدانید چرا اما من نمی‌دانم.

کالدرون اضافه کرد: من عادت دارم همیشه آزاد اظهار نظر کنم و چیزی که فکر می‌کنم را گفته‌ام. همیشه به همه تیم‌ها احترام گذاشته‌ام ولی نظرم را گفته‌ام. امیدوارم حقوقی را که همه جای دنیا داشته‌ام اینجا هم داشته باشم و آزادانه صحبت کنم. همه شما توقع دارید که عدالت برای همه یکسان باشد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چقدر خودش در مشکل گلزنی این تیم مقصر است اظهار کرد: همیشه مربی اولین مسئول تمام اتفاقاتی است که در تیم میفتد. من مربی‌ای هستم که خودم از خودم انتقادم می‌کنم و آمارها را هم می‌بینم. مشخص است تیم‌هایی که گلزنی نمی‌کنند در خط حمله مشکل دارند. الان جای رونالدو در رئال مادرید خالی است. در همه تیم‌های دنیا این اتفاقات میفتد و ما هم استثنا نیستیم. من از روند و بازی تیم راضی هستم. مخصوصا در دو بازی آخر، ما خیلی خوب بازی کردیم.

کالدرون درباره اینکه در بازی پرسپولیس با شهرخودرو، آمار تیم مشهدی بهتر از پرسپولیس بود هم توضیح داد: شما احتمالا آمار را اشتباه دیده‌اید. به نظر من این آمار درست نیست. من آمار بازی را دارم. ما ۹ ضربه به دروازه داشتیم و آن‌ها ۷ ضربه. به ما گفتند که از نظر فیزیکی آماده نیستیم و در ۱۰ دقیقه آخر گل خوردیم. ما از تمام تیم‌های لیگ قهرمانان اروپا بیشتر دویده‌ایم. یوونتوس و اتلتیکو مادرید ۱۱۴ کیلومتر، آژاکس که از همه بیشتر دویده است ۱۱۸ کیلومتر دویده ولی ما تقریبا ۱۲۰ کیلومتر دوندگی داشتیم. در عوض ۹ کرنر آن‌ها ما ۹ ضربه به دروازه داشتیم. مثل همان اتفاقی که در بازی با سپاهان افتاد. آن‌جا تک به تک شدیم ولی گل نزدیم و بعدش آن‌ها گل زدند.

او ادامه داد: وقتی بازی را می‌بازیم شما صحبت‌هایی می‌کنید و حق با شماست. ما خوب بازی می‌کنیم اما در گلزنی مشکل داریم. به علیپور خیلی اطمینان دارم و این مشکل حل می‌شود. مطمئنا بازیکنان دیگری هم هستند که در آینده گلزنی می‌کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره صحبت‌هایش درباره سید جلال حسینی، کاپیتان این تیم هم توضیح داد: وقتی اینجا یک تیم می‌بازد بعضی خبرنگارها بعضی خبرها را عوض می‌کنند. من گفتم هیچ بازیکنی در تیم من وقتی دو هفته تمرین نمی‌کند و با دو روز تمرین قبل از مسابقه نمی‌تواند در تیم من باشد، هیچ بازیکنی. وقتی یک بازیکن سنش بیشتر است این احتمال کمتر هم می‌شود. من با او هیچ مشکلی ندارم و حسینی یک کاپیتان نمونه است. ما رابطه خیلی خوبی با هم داریم. سه دفاع وسط در حد تیم ملی دارم و مسلما یک نفر همیشه بیرون می‌ماند. اول فصل از من سوال کردید چرا کنعانی‌زادگان بازی نمی‌کند. حالا چون بازی‌ها را نمی‌بریم می‌پرسید چرا حسینی بازی نمی‌کند. همیشه در این باشگاه بازیکنان خوبی هستند که بازی نمی‌کنند. وقتی می‌بریم شما چیزی نمی‌گویید ولی وقتی می‌بازیم می‌پرسید چرا و دلیلش چیست. من به کار شما احترام می‌گذارم. کار می‌کنم برای اینکه ببرم و وقتی پیروز نشوم خودم مسئولم.

کالدرون درباره هجمه‌ای که علیه حسین ماهینی ایجاد شده است هم بیان کرد: او به نظر من خوب و آماده است. بازیکن با تجربه‌ و در حد بین‌المللی است. در دقایق آخر بازی مربی یا یک بازیکن جوان مثل عبدی را به زمین می‌آورد یا یک بازیکن با تجربه مثل ماهینی را. ما چون در دقایق آخر گل خوردیم می‌گویند از لحاظ بدنی آماده نیستیم یا چرا ماهینی را به زمین فرستادم. من می‌دانم ممکن است این صحبت‌ها بشود. مشکل اصلی ما همان آمار گل زدن است. یک تیم بزرگ مثل پرسپولیس نمی‌شود که در شش مسابقه سه گل زده باشد. این حقیقتی است که ما با سه تیم بزرگ بازی کردیم. امیدوارم که در هفته‌های آینده آمار گل زدن ما بهتر شود. مشکل اصلی ما همین است.

منبع: بیتوته

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۴۱۲۵۹۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
مطالب پیشنهادی:

فیلم| توهين و تمسخر علی دایی در صداوسیما

خبر نوبخت درباره حقوق بازنشستگان

معرفی شهردار جدید صدرا

خبر بعدی:

مصدومیت بازیکن تراکتور جدی نیست

به گزارشخبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا اسدی، مدافع تیم تراکتور، روز گذشته به دلیل مصدومیت در تمرینات گروهی حضور نداشت. او به همراه فیزیوتراپ تیم به صورت اختصاصی تمرین کرد. با پیگیری های انجام شده مشخص شد که اسدی مشکل جدی ندارد و می تواند در صورت صلاحدید کادر فنی، تیمش را در بازی روز دوشنبه هفته آینده همراهی کند.

لازم به ذکر است که رضا اسدی در هفته های اخیر با توجه به مصدومیت محمدرضا خانزاده، به عنوان زوج ایمان سلیمی در خط دفاعی تراکتور مورد استفاده قرار گرفته شد و علی رغم اینکه در پست تخصصی اش حضور نداشت، عملکرد بسیاری خوبی از خود به نمایش گذاشت.

بیشتر بخوانید: پایان بلاتکلیفی خط دفاعی تراکتور

انتهای پیام/ 

آخرین وضعیت مصدومیت بازیکن تراکتور 

دیگر خبرها

 • مسیریابی اشتباه کالدرون/ کاری که مرد آرژانتینی نباید انجام می‌داد!
 • مکسی لوپز: نه تنها ایکاردی را بخشیده‌ام بلکه از او بابت دور کردن وندا نارا از من تشکر می‎کنم
 • زنده‌شدن امید ر مناطق محروم به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی/ سپاه با احیای روستاها زمینه مهاجرت معکوس را فراهم کرد
 • اشکال بزرگ پرسپولیس مشخص شد؛ عادت بد گابریل کالدرون
 • منصوریان: در تمام نقاط زمین بد بودیم/ بازیکنانم به صادقی کمک نکردند
 • گزارش آخرین تمرین استقلال قبل از بازی با فجر؛ دو بازیکن تمرین نکردند
 • وضعیت مبهم هافبک تراکتور برای بازی برابر نساجی
 • چرا تورم در مناطق محروم متورم‌تر است؟
 • انصاری‌فرد: صفر تا ۱۰۰ مسائل فنی با کالدرون است/ پیروانی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند
 • مسائل فنی صفر تا صد با کالدرون است/ بعد از خوردبین، بسیاری روی پیروانی نظر داشتند
 • ناهار سنتی کالدرون با پرسپولیسی ها (عکس)
 • وضعیت مبهم دژاگه پس از مصدومیت در اردوی تیم ملی؛ بازیکنان ملی‌پوش از فردا در تمرینات تراکتور
 • جلسه سه ملی پوش پرسپولیس با کالدرون
 • یونس باهنر، بازیکن سابق پرسپولیس: تراکتور بخت اول قهرمانی در لیگ برتر است؛ گابریل کالدرون به زمان بیشتری نیاز دارد
 • حمایت ویژه بازیکنان پرسپولیس از جونیور
 • اشتباه بزرگ کالدرون؛ تغییر پی‌درپی ترکیب
 • اشتباه بزرگ کالدرون؛ تغییر پی‌درپی ترکیب و سیستم
 • آخرین وضعیت مصدومیت بازیکن تراکتور
 • اشتباه بزرگ کالدرون در پرسپولیس