به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، اخبار تشکل‌های دانشجویی در هفته‌ای که گذشت از تاریخ 4 تا 10 آبان‌ماه، شامل بیانیه، نامه، مصاحبه، تجمع و غیره است که در بسته خبری با عنوان یک هفته با تشکل‌های دانشجویی توسط گروه دانشگاه ایسکانیوز منتشر می‌شود.

از جمله مهم‌ترین عناوین آن می‌توان به «انتشار دومین شماره ویژه‌نامه نشریه ندا اتحادیه دفتر تحکیم وحدت، درخواست از رئیسی برای ورود به قضیه ده‌ونک، کمبود تجهیزات کارگاهی در دانشگاه» اشاره کرد.

دسیسه‌چینی آمریکا و عربستان برای ساقط کردن نظام سیاسی عراق

ناآرامی‌های کشورهای عراق و لبنان در چند روز گذشته باعث شد تا فعالان دانشجویی در حوزه بین‌المللی نیز تحلیل‌هایی از حوادث پشت پرده این ناآرامی‌ها داشته باشند.

میلاد عبدی دبیر واحد بین‌‌الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز درباره این موضوع بیان کرد: آمریکا نظام فعلی عراق را سدی در برابر اعمال تحریم بر علیه ایران می‌داند و طبیعتا برای ساقط کردن نظام سیاسی این کشور تلاش خواهد کرد.

وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها در اغتشاشات عراق علنی و واضح پیش آمدند و از آشوبگران اعلام حمایت کردند. همچنین آمریکایی‌ها در پایگاه عین‌الاسد در استان الانبار عراق، اتاق عملیاتی تشکیل دادند که در این اتاق عملیات، بعثی‌ها، سعودی‌ها، اسرائیلی‌ها و اماراتی‌ها حضور داشتند.

عبدی در تشریح افق پیش روی تحولات لبنان عنوان کرد: با وجود مردم معترض غیرحزبی و حزبی و وجود دسته‌های طرفدار احزاب لبنان، چیزی جز چند دستگی و درگیری مردمی در افق ادامه شرایط کنونی دیده نمی‌شود و در صورت تداوم، اعتراضات به بی‌ثباتی در کشور و جنگ داخلی می‌انجامد.

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌ صنعتی‌شریف با سفیر کشور عراق دیدار کردند

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌ صنعتی‌شریف با حضور در سفارت جمهوری عراق، ضمن دیدار با سعد‌جواد‌ قندیل سفیر این کشور، از زحمات و مهمان‌نوازی دولت و ملت این کشور در پذیرایی از زائران اربعین قدردانی کردند.

در این دیدار که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شریف برگزار شد، فتوحی رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام طباطبایی رییس نهاد نمایندگی رهبر انقلاب در دانشگاه، سیمچی مدیر روابط بین‌الملل دانشگاه، دبیر هیئت الزهرا(س) و دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل حضور داشتند.

اعتراض 2 تشکل دانشگاهی به پخش آهنگ موهون در ایام سوگواری

در پی هتک حرمت صورت گرفته در دانشگاه صنعتی سیرجان در ایام رحلت رسول گرامی اسلام و شهادت امام رضا(ع) مبنی بر پخش آهنگ موهون و برگزاری صبحگاه مختلط در این دانشگاه؛ انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در اعتراض به این اقدام، بیانیه‌ای صادر کردند.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در اعتراض به هتک حرمت صورت گرفته نسبت به اهل بیت در محیط مقدس دانشگاه خواستار معذرت خواهی فوری مسئولان دانشگاه از مقام معظم رهبری، خانواده دانشجویان و جامعه دانشگاهی بوده و همچنین اعلام می‌کند فرزندان امام خامنه‌ای تا پای جان جهت پیگیری این امر از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و مسئولیت هرگونه بی تفاوتی نسبت به این مسئله مهم متوجه شخص رئیس دانشگاه خواهد بود.

مهارت‌آموزی به دانشجویان نیاز به امکانات دارد/ کمبود تجهیزات کارگاهی در دانشگاه

مهارت آموزی به دانشجویان دانشگاه‌های فنی‌و‌حرفه‌ای در راستای کسب تجربه و مهارت و آمادگی برای ورود به بازار کار با مورد توجه مسئولان و دانشجویان قرار گرفته است؛ اما در این میان کسری‌ها و انتقادهای بسیاری وجود دارد.

فردین موقوفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی وحرفه‌ای کرمانشاه با انتقاد از نبود تجهیزات و امکانات لازم در دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای بیان کرد: امکانات و تجهیزات دانشگاه برای سال‌های گذشته است و به‌روز رسانی در زیرساخت‌‌ها صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه فنی و حرفه ای کرمانشاه نداشتن بودجه را دلیل اصلی برای عدم به‌روزسانی زیرساخت‌های دانشگاه و گسترش ندادن فضای کارگاهی و تهیه نکردن تجهیزات عنوان می‌کنند.

قوه قضائیه به ماجرای ده‌ونک وارد شود/ دانشگاه الزهرا نباید حق مردم را نادیده بگیرد

دانیال یادگاری دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز بیان کرد: از قوه قضائیه انتظار داریم با توجه به اینکه اهالی ده‌ونک از حجت الاسلام رئیسی برای حضور در محله دعوت کرده‌اند، هر چه سریعتر برای حل مشکل به این موضوع ورود پیدا کند.

وی با انتقاد از دانشگاه الزهرا(س) به دلیل عدم همکاری مسالمت‌‌آمیز با مردم ساکن در ده‌ونک گفت: مسئولان دانشگاه الزهرا(س) باید بدانند مردمی که سال‌هاست در این منطقه زندگی کرده‌اند دارای حق و حقوقی هستند و نمی‌توان به راحتی خانه‌هایشان را تخریب کرد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه باتوجه به اینکه مردم اهالی به دنبال حل مشکل در ده‌ونک به واسطه اسناد خود هستند، گفت: متاسفانه قوه قضائیه تا‌کنون نه پاسخی به اعاده دادرسی ماده 477 مردم داده است و نه حاضر شده به مسئله ورود پیدا کند.

دومین شماره از ویژه‌نامه نشریه ندا در دانشگاه‌های کشور منتشر می‌شود/ بررسی آسیب‌های ازدواج سفید

نرگس سادات حسینی در مراسم رونمایی از دومین ویژه‌نامه تخصصی نشریه سراسری ندا با موضوع «بررسی وضعیت مقوله ازدواج در ایران» که در دفتر اتحادیه تحکیم وحدت برگزار شد، گفت: دومین ویژه‌نامه ندا از هفته آینده در دانشگاه‌های سراسر کشور منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال دومین‌ ویژه‌نامه نشریه ندا منتشر خواهد شد، گفت: تحریریه نشریه ندا زنان را در بُعد فردی، اجتماعی و خانوادگی تقسیم‌بندی می‌کند؛ همچنین چون در شماره قبلی به حضور زنان در اجتماع و ابعاد اجتماعی شخصیت زن پرداخته بودیم، تلاش کردیم در شماره دوم ویژه‌نامه ندا به موضوع خانواده پرداخته شود.

وی بیان کرد: دومین ویژه‌نامه تخصصی نشریه ندا در دو قالب مکتوب و الکترونیکی منتشر می‌شود. علاقه‌مندان نیز می‌توانند با مراجعه به دفاتر انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌ها یا از طریق کانال نشریه ندا در شبکه‌های اجتماعی این ویژه‌نامه را تهیه کنند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران مشخص شد

دومین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران (عضو دفتر تحکیم) در دفتر این انجمن واقع در دانشکده پزشکی برگزار شد. براساس این گزارش در مجموع تعداد ۱۱۰ نفر در این انتخابات شرکت کردند که براساس آرای اخذ شده، امیرحسین احسانی، کاظم آفتاب، رضا طاهری‌نیک، محدثه عباسی و امیرمهدی علیزاده به عنوان اعضای اصلی و محمدامین صباحی‌بندری و فاطمه ترنجی‌زاده به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

اینستاگرام پست پیاده‌روی اربعین بسیج دانشگاه تهران را حذف کرد

شبکه اجتماعی اینستاگرام در اقدامی بر خلاف آزادی بیان پست مربوط به کاروان پیاده‌روی اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه تهران را حذف کرد.

گفتنی است شبکه اجتماعی اینستاگرام در اردیبهشت ماه نیز صفحه‌ پیشین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی را مسدود کرده بود.

گزارش‌های کارشناسی از کارشکنی‌های مسئولان قضایی استان‌های خوزستان، اراک و قزوین تهیه شود

بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در نامه‌ای از آیت‌الله رئیسی درخواست کردند تا هیئتی از افراد و کارشناسان را براس رسیدگی به مسائل و مشملات کارگران اخراجی به به استان‌های خوزستان، اراک و قزوین اعزام کند.

در بخشی از این نامه آمده است: همین‌طور از جناب عالی انتظار می‌رود که هیئتی از افراد مورد اعتماد خود به خوزستان و اراک و قزوین اعزام کنید تا گزارش‌های کارشناسی و دقیقی از کارشکنی‌های مسئولان قضایی و وضعیت اسف بار کارگران در این استان‌ها تهیه و برای احقاق حق خدمت شما ابلاغ شود.

جلسه طیبه سیاوشی با تشکل‌های هم‌فکر خود برگزار شده است / مشکلات طیف خاص مسئله همه دانشجویان نیست

دیدارهای گزینشی مسئولان و نمایندگان مجلس با برخی از تشکل‌های دانشجویی در سال‌های اخیر نقد دانشجویی به همراه داشته است.

سید حمیدرضا مجتبوی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با اشاره به دیدار گزینشی طیبه سیاوشی نماینده مجلس شورای اسلامی با برخی از تشکل‌های اصلاح‌طلب دانشگاه امیرکبیر به ایسکانیوز گفت: دیدارهای یک‌طرفه و گزینشی با تشکل‌های دانشجویی کمکی به حل مشکلات دانشگاه‌ها نمی‌کند.

وی با بیان اینکه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر حدود 20 روز پیش نامه‌ای به سیاوشی نماینده مجلس شورای اسلامی نوشت، گفت: این نامه در پی مطلبی بود که از سوی وی به حسین سیمایی صراف معاون سابق حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر اضافه کرد: سیاوشی در نامه مذکور نوشته بود که با تشکل‌ها، کانون‌ها و جمعی از گروه‌های دانشجویی دیدار کرده و مشکلاتی و مسائلی از جمله مشکلات صنفی، رفاهی و سیاسی اطلاح طلبان را به عنوان مشکلات دانشگاه امیرکبیر نام بردند.

وی ادامه داد: در جواب نامه سیاوشی باید بگویم که جلسه او با تمامی تشکل‌های دانشجویی دانشگاه امیرکبیر نبوده بلکه با گروه‌های همسو با افکار خودشان بوده است، در نتیجه مسائل دانشگاه به صورت یک‌طرفه روایت شده است.

انتهای پیام/

300 / 31 دانشگاه علوم پزشکی ایران نشریه ندا شبکه‌های اجتماعی کاروان پیاده‌روی اربعین شبکه اجتماعی اینستاگرام ازدواج سفید درایران مهارت‌آموزی به دانشجویان هتک حرمت به ائمه بسته خبری تشکل های دانشجویی

منبع: ایسکانیوز

کلیدواژه: دانشگاه علوم پزشکی ایران شبکه های اجتماعی کاروان پیاده روی اربعین شبکه اجتماعی اینستاگرام مهارت آموزی به دانشجویان

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.iscanews.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسکانیوز» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه در مورد انتشار این خبر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفاٌ کد ۲۵۶۲۹۹۲۴ را به همراه موضوع به آدرس ایمیل [KHABARBAN] ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای و موشکی ایران ترور شد/فیلم و عکس

لاریجانی: هرگز نباید به برجام برگردیم

جنجال اظهارات عیسی کلانتری، معان روحانی درباره امام خمینی

چرا نظامیان می‌خواهند خدمت به امنیت وطن را رها کنند و وارد سیاست شوند؟

«عارف ۱۲ ساله» روایتی از زندگی کم سن‌ترین شهید دوران دفاع مقدس

خبر بعدی:

تقدیر امام جمعه قلعه رئیسی از اقدامات رئیس دادگستری چاروسا جهت نظارت مستقیم بر بازار

به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی امروز در خطبه های نماز جمعه قلعه رئیسی ضمن دعوت همگان به تقوی الهی به موضوع شفاعت و موانع شفاع اشاره و تصریح کرد: از جمله عواملی که سبب می شود که انسان از شفاعت شیعیان محروم شود کفر، شرک، ظلم، دشمنی با اهل بیت و پرداخت نکردن مهریه زن است که همگان باید رعایت کنند.

امام جمعه قلعه رئیسی به گرانی های اخیر بازار اشاره و بیان کرد: بین گرانی و گرانفروشی تفاوت وجود دارد و گرانفروشی هیچ توجیه عقلی و شرعی ندارد و مصداق ظلم فاحش به مردم است و در شرایط سخت کنونی گرانفروشی و احتکار و این قبیل اعمال از اکبر کبائر اجتماعی و زشت ترین گناه جمعی است.

وی با بیان اینکه بخش عمده از مقابله با گرانی ها و افزایش قیمت ها در اختیار دولت و از طریق سازمان تعزیرات و نهادهای نظارتی باید صورت بگیرد که مشاهده نمی کنیم تاکید کرد: با تصمیمات و اقدامات نادرست هر روز باعث گرانی می شوند و همین ها خودشان عامل بی ثبات کردن بازار هستند و از مجلس انقلابی انتظار می رود با تدبیر درست و نظارت هوشمند جلوی تبدیل شدن دستگاه ها و وزارت خانه ها به بنگاه اقتصادی را بگیرند و در سطح استان هم همین نهادهای بی خاصیت باعث فشار بیشتر بر مردم می شوند و انتظار است قوه قضائیه و دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم ورود قاطعانه کنند و برای بعضی مسببان گرانی اشد مجازات را در نظر بگیرند و جای سوال است توجیه گرانی مرغ کیلوی 30 هزار تومان چیست؟.

صلواتی با بیان اینکه علت این همه مشکلات نتیجه نظارت و ناتوانی و سیاسی بازی است از اقدامات رئیس دادگستری چاروسا در جهت نظارت بر بازار تقدیر کرد و خاطرنشان کرد: لازم است از اقدامات انقلابی رئیس دادگستری چاروسا در جهت نظارت بر بازار که در هفته گذشته نظارت خوبی را در جهت جلوگیری و نظارت بهتر بر قیمت داشتند تقدیر و تشکر کنم.

خطیب جمعه قلعه رئیسی با بیان اینکه سه کشور اروپایی دریک تقسیم کار شیطانی با آمریکا نقش پلیس خوب  را ایفا میکند ادامه داد: بارفتن ترامپ و آمدن بایدن به دنبال اجرای یک نمایش دیگری هستند آنچه هم دشمن را به طمع انداخته ارسال علامت های غلط به جبهه ی غرب است این سه کشور یک بیانیه ی گستاخانه و منافقانه  رابرعلیه ایران صادر کردند و اروپایی ها هم بد عهدند هم بد عمل هستند دوسال  ایران را معطل کردند اروپا و آمریکا نقش عوض می کنند. 

صلواتی بیان کرد: در زمان ترامپ اروپایی ها کند می رفتند و ترامپ تند موضع گیری می کرد و حالا اروپایی ها تند روی می کنند تا بایدن را عنصر صلح خواه معرفی کنند و با آمدن بایدن مثل ایکنه بوی کباب به مشام اورپایی ها رسید ودوباره می خواهند بایدن در نقش منجی ظاهر شود
سوالی که مطرح است اینست که چرا دشمن دوباره به طمع افتاد؟ در جواب باید گفت برجام را اوبامای دموکرات امضا کرد و بسیاری از تحریم های اولیه و ثانویه ایران را به آینده حواله داد یک عده ای دل خوش بودند که امضای جان کری تضمین است به شروط نه گانه رهبرحکیم انقلاب توجه نکردند خسارت زیادی را متوجه ملت و انقلاب نمودند.

خطیب جمعه قلعه رئیسی با بیان اینکه وقتی ترامپ آمد رویکرد ضد ایرانی که باطل پلید آمریکا بود را به نمایش گذاشت اظهار داشت: این غرب باوران نگاه از ترامپ برداشتند دوباره چشم به اروپا دوختند درحالی که همین غرب باوران در اوایل کارشان میگفتند باید از اروپا بگذریم و باکدخدا ببندیم، چون کدخدا بدعهدی کرد، دوباره ایده تعامل با اروپا را مطرح کردند و حالا که بایدن آمد دوباره می خواهند با کدخدا ببندند.

وی بیان کرد: سه گروه فکار عمومی را برای پذیرش این ذلت آماده میکنند گروه اول  تئوریسین ها و نظریه پردازان جناح غرب باور و غرب گرا با بزک نمایی دموکراسی غربی و آمریکایی بایدن را غیراز ترامپ و دموکراتها را غیراز جمهوری خواه جلوه میدهند؛ گروه دوم اصحاب رسانه و اهل قلم در جبهه ی غرب اندیش داخلی که باپرو پاگاندای رسانه ای و انگاره سازی های غلط و تصویر سازی های کاذب و دوگانه سازی های فریبنده به کمک تئوریسین های جناح خود آمدند و در صدد هستن ذات خبیث شیطان بزرگ را خوب جلوه دهند؛ گروه سوم" آن دسته از تصمیم سازان و برنامه ریزان و مدیرانی هستند که با ارسال پیام های خرسندی و شعف با انفعال دیپلماتیک در روابط با کشورهای دیگر پیامهای غلط ارسال میکنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی چاروسا تصریح کرد: متآسفانه روابط راهبردی ایران با چین معطل مانده و روابط کشوری های همسایه از اولویت برخوردار نیست ویک عده معطل حضور بایدن در کاخ سفید و دل در گرو بازگست مجدد آمریکابه برجام دارند همین انفعال و معطل سازی این سه گروه باعث شد تا اروپایی ها به طمع بیفتند و این بیانیه گستاخانه را صادر کند و اگر اقدامات این سه گروه ادامه داشته باسند آژانس گام بعدی برمیدارد و این در شرایطی است که بایدن گرفتار انتخابات آمریکاست و تا سرکار بیاید با کشوری لجام گسیجته از نظر اقتصادی اجتماعی و بهداشتی و سیاسی روبه رو است و همگان بدانندبا این همه عبرت و تجربه جمهوری اسلامی ایران تحت هیچ شرایطی و در هیچ موقعیتی ودر هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نخواهد کرد.

وی تبیین کرد: کسانی که دم از تفاوت بایدن و ترامپ و مذاکره برجامی می زنند باید جواب دهند تکلیف عوامل مسبب و مباشر درجنایت جنگی و خلاف حقوق بین المللی درترو بزدلانه سردار شهیدسلیمانی چیست ؟ انتظار حداقلی امت انقلابی این بود که این غرب گرایان به حرمت خون مطهر شهید سلیمانی وبدن تکه تکه و سوخته سردار حرف از مذاکره با شیطان بزرگ نزنند و با این ادبیات سازش و مذاکره نمک بر زخم ملت نپاشند امت سختی ها را تحمل میکنند ولی به حرمت داغ بردل نشسته ی سردار سلیمانی حرف از مذاکره با شیطان بزرگ نزنید و همینکه این داغ سردار در دوران شما بردل امام و امت نشست بس است ازاین بیشتر نمک بر زخم نپاشید و ما امت حزب الله به غرب گرایان و غرب باوران می گوییم بایدن از اقدام ترامپ در به شهادت رساندن سردارسلیمانی حمایت کرد وبه این شهید توهین نمود و این مردم این را فراموش نکردند و بدانید نسل انقلاب و مردم انقلابی و پیروان مکتب سلیمانی به عقب باز نخواهند گشت.

صلواتی به موضوع تخریب منزل بانوی بندرعباسی هم اشاره و با بیان اینکه این حادثه دل هر انسانی را به درد می آورد عنوان کرد: این حادثه دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد اما در این میان امپراتورهای رسانه ای به میدان آمد و با فریب دادن به این حادثه تلاش کردند خطای نابخشودنی یک دستگاه یا یک گروه را به ناکارآمدی نظام نسبت دهند و نام این اقدامات رسانه ای دشمن را تحمیل مساله می گذاریم و یعنی دشمن یک حادثه را تبدیل به کی مساله اصلی در کشور می کند و دشمن با انحراف افکار عمومی از مساله اصلی کشور مسائل خودش را به جامعه تحمیل می کند و امروز مساله اصلی و فوری رفع مشکلات معیشتی و کرونایی است و لذا باید از موضع گیری های احساسی و هیجانی خودداری کنیم.

انتهای پیام/82021

دیگر خبرها

 • رئیسی: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی تمام توان خود را برای دستگیری عناصر مزدور به‌کار گیرند
 • واکنش آیت الله رئیسی به ترور شهید محسن فخری زاده/ دستور پیگیری فوری
 • پیام آیت‌الله رئیسی به مناسبت ترور شهید محسن فخری زاده
 • واکنش آیت‌الله رئیسی به ترور شهید فخری زاده
 • دستور مهم و فوری رئیسی درباره ترور شهید فخری زاده
 • دستور رئیسی درباره ترور فخری‌زاده
 • پیام آیت الله رئیسی در پی ترور شهید محسن فخری زاده
 • دستور مهم و فوری رئیسی درباره ترور شهید محسن فخری زاده
 • آیت‌الله رئیسی: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی تمام توان خود را برای دستگیری عناصر مزدور به‌کار گیرند
 • جاورده قلعه رئیسی رکورددار بیشترین بارش در کهگیلویه و بویراحمد
 • از نحوه برگزاری امتحانات دانش آموزان در ایام کرونا تا دلیل کسر حقوق دانشجویان معلم
 • دو اتحادیه دانشجویی «جبهه ضداستکباری در غرب» تشکیل می‌دهند
 • همکاری دو اتحادیه دانشجویی برای تشکیل جبهه ضداستکباری در غرب
 • ارائه گواهی کسر از حقوق برای دریافت وام دانشجویی لغو شد
 • انتقاد جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی به نامه وزیر علوم درباره دانشگاه فرهنیگان
 • چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی در روزهای کرونایی
 • مطالبه‌گری های اجتماعی دانشجویان / از اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی تا بررسی پرونده‌های خصوصی‌سازی
 • مطالبه‌گری دانشجویان در عرصه‌های مختلف اجتماعی / از اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی تا بررسی پرونده‌های خصوصی‌سازی
 • دانش سیاسی و فرهنگی دانشجو را باید ارتقا داد/ کشف استعداد نودانشجویان در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی