رویداد۲۴ خودرو‌های سایپا امروز تا حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کردند. این روند افزایش قیمت باعث شده قیمت پراید دوباره به کانال ۵۰ میلیونی برگردد. از سوی دیگر محصولات ایران خودرو هم به روند افزایش قیمت روز‌های گذشته خود ادامه می‌دهند و در بازار تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده‌اند   خودرو‌های سایپا امروز تا حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کردند.
این روند افزایش قیمت باعث شده قیمت پراید دوباره به کانال ۵۰ میلیونی برگردد. از سوی دیگر محصولات ایران خودرو هم به روند افزایش قیمت روز‌های گذشته خود ادامه می‌دهند و در بازار تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
خودرو‌های سایپا امروز با افزایش قیمت عجیب و غریبی در بازار ظاهر شده‌اند. تیبا صندوق‌دار سرآمد این افزایش قیمت است. قیمت روز تیبا امروز با افزایش یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی همراه شده و به ۵۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ هم امروز ۵۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار حدود ۵۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. ساینا از این روند افزایش قیمت مستثنی نیست و قیمت روز آن حدود ۲۰۰ هزار تومان بالا رفته و به ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. کوییک دنده‌ای، اما بر خلاف دیگر خودرو‌های سایپا امروز تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان روی نرخ ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ایستاده است.
قیمت روز پراید امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
پراید امروز در ادامه روند افزایش قیمت روز‌های اخیر، دوباره به کانال ۵۰ میلیونی بازگشته است. قیمت روز پراید هاچ‌بک امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده و به ۵۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید سایپا ۱۳۱ افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و امروز با قیمت ۴۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم حدود ۶۰۰ هزار تومان گران شده و امروز به ۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.
قیمت روز محصولات سایپا امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:   نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان) پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱ ۵۰,۱۰۰,۰۰۰ ۴۹,۴۰۰,۰۰۰ ۳۹,۹۴۱,۰۰۰ پراید سایپا ۱۳۱  ۴۶,۲۰۰,۰۰۰  ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۶۴۱,۰۰۰  پراید وانت سایپا ۱۵۱  ۴۶,۶۰۰,۰۰۰ ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ ۴۰,۳۱۳,۰۰۰ تیبا صندوق‌دار  ۵۳,۳۰۰,۰۰۰ ۵۱,۵۰۰,۰۰۰ ۴۳,۴۴۳,۰۰۰ تیبا ۲ ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ ۵۸,۵۰۰,۰۰۰ ۵۱,۶۰۳,۰۰۰ ساینا  ۵۹,۵۰۰,۰۰۰ ۵۹,۳۰۰,۰۰۰ ۵۵,۹۴۳,۰۰۰ کوییک دنده‌ای  ۶۷,۴۰۰,۰۰۰ ۶۷,۴۰۰,۰۰۰ ۶۱,۲۰۰,۰۰۰   قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
محصولات ایران خودرو امروز با سرعت کمتری روند افزایش قیمت را در پیش گرفته‌اند. بعضی هم سر جایشان ایستاده‌اند. برای مثال سمند LX امروز روی قیمت روز قبل یعنی ۷۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متوقف شده و افزایش قیمت ندارد. از طرف دیگر سمند EF ۷ در بازار ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۹۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

پژو ۴۰۵ SLX امروز افزایش قیمت یک میلیون تومانی را پشت سر گذاشته است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX در حال حاضر به ۸۶ میلیون تومان رسیده است. با این وجود پژو ۴۰۵ GLX در این روند افزایش قیمت همراهی نمی‌کند و سر جایش متوقف شده. طوری که مدل بنزینی این خودرو در حال حاضر ۷۵ میلیون تومان است و پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار با قیمت ۷۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تغییری نسبت به روز قبل ندارد.

پژو پارس امروز ۵۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار به قیمت ۹۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قمیت مصوب کارخانه برای این محصول در حال حاضر حدود ۱۷ میلیون تومان پایین‌تر از قیمت بازار، یعنی ۷۸ میلیون تومان است.

پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز عقب‌ماندگی خود از تیپ ۵ رو جبران کرد و به جمع ۱۰۰ میلیونی‌ها پیوست. قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز با افزایش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به ۱۰۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۲۰ میلیون پایین‌تر از قیمت بازار، یعنی ۸۰ میلیون تومان است. پزو ۲۰۶ تیپ ۵ بعد افزایش قیمتی که دیروز پشت سر گذاشت، امروز در حد ۵۰۰ هزار تومان پایین آمده و به ۱۰۲ میلیون تومان رسیده است. در این بین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر نسبت به روز گذشته، روی نرخ ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است.

دنا پلاس همچنان به روند افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد. قیمت این محصول امروز یک میلیون تومان دیگر گران شده و به ۱۳۲ میلیون تومان رسیده است. با این تفسیر اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای این محصول به ۲۲ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. دیگر مدل‌های دنا از این افزایش قیمت پیروی نمی‌کنند. طوری که دنا معمولی در بازار همچنان ۱۱۷ میلیون تومان است و دنا پلاس توربو با قیمت ۱۶۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. بیشتر بخوانید: قیمت خودروهای وارداتی امروز ۱۱ مهر ۹۸ قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:   نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان) وانت آریسان  ۶۴,۰۰۰,۰۰۰ ۶۴,۰۰۰,۰۰۰ ۵۱,۵۰۰,۰۰۰ سمند LX ۷۸,۷۰۰,۰۰۰ ۷۸,۷۰۰,۰۰۰ ۶۶,۷۷۰,۰۰۰ سمند EF7 ۹۲,۸۰۰,۰۰۰ ۹۲,۵۰۰,۰۰۰ ۶۹,۷۷۳,۰۰۰ پژو GLX 405 ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ۶۳,۱۵۸,۰۰۰ پژو GLX 405 دوگانه‌سوز ۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶۵,۵۷۸,۰۰۰ پژو SLX 405 ۸۶,۰۰۰,۰۰۰ ۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۸۸۸,۰۰۰ پژو پارس ۹۵,۲۰۰,۰۰۰ ۹۴,۷۰۰,۰۰۰ ۷۸,۳۳۸,۰۰۰ پژو 206 تیپ 2 ۸۳,۵۰۰,۰۰۰ ۸۳,۵۰۰,۰۰۰ ۶۷,۲۸۳,۰۰۰ پژو 206 تیپ 5 ۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۰۲,۵۰۰,۰۰۰ ۷۹,۴۱۸,۰۰۰ پژو 206 صندوق‌دار ۱۰۰,۳۰۰,۰۰۰ ۹۸,۷۰۰,۰۰۰ ۸۰,۷۵۴,۰۰۰ رانا ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۴۴۰,۰۰۰ دنا تیپ 2 ۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توقف فروش دنا پلاس تیپ 1 ۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰ دنا پلاس توربو ۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰  ۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰  توقف فروش پژو 207 دنده‌ای ۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰  ۹۶,۷۳۰,۰۰۰ پژو 207 اتوماتیک ۱۶۳,۵۰۰,۰۰۰ ۱۶۳,۵۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار دانگ‌فنگ H30 ۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰  ۱۳۶,۰۰۰,۰۰۰  ۷۶,۵۰۰,۰۰۰   قیمت محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
محصولات کرمان‌موتور بعد از افزایش قیمت روز گذشته، حالا ثابت سر جایشان ایستاده‌اند. جک J ۴ در بازار با قیمتی حدود ۱۳۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که کارخانه کرمان موتور قیمت این محصول را ۱۵۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. این اتفاق عجیب درباره دیگر محصولات این کارخانه هم صادق است. با اینکه جک S ۳ در بازار ۱۸۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود، کارخانه آن را ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. این اختلاف قیمت درباره جک S ۵ بیشتر است. قیمت مصوب کارخانه برای جک S ۵ رقمی معادل ۲۹۹ میلیون تومان اعلام شده و این در حالی است که این محصول در بازار ۳۹ میلیون ارزان‌تر و حدود ۲۶۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:   نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان) جک J4 اتوماتیک ۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰ جک S3 اتوماتیک ۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ جک S5 اتوماتیک ۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو تغییر خاصی نسبت به روز‌های قبل ندارد. قیمت MVM X ۳۳ در بازار همچنان مثل روز گذشته ۲۱۷ میلیون تومان است و تقریبا ۱۹ میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه است. باید توجه داشته باشید که کارخانه مدیران خودرو قیمت محصولات خود را بالاتر از آنچه که در بازار خرید و فروش می‌شود در نظر می‌گیرد. این مورد محدود به MVM X ۳۳ نیست. دیگر محصولات هم وضعیت مشابهی دارند. MVM X ۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۷۹ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می‌کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X ۲۲ دنده‌ای وضعیت مشابهی دارد. طوری که می‌توان این ماشین را در بازار حدود ۱۵۰ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشد. همچنین MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار ۱۲۷ میلیون تومان است و با این حال کارخانه قیمت آن را ۱۴۰ میلیون در نظر می‌گیرد.
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر:

 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان) ام وی ام 315 هاچ‌بک ۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰ ام وی ام X22 دنده‌ای ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ام وی ام X22 اتوماتیک ۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰ ام وی ام X33 ۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

 

 

منبع: فرارو خبر های مرتبط

منبع: رویداد24

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.rouydad24.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «رویداد24» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه در مورد انتشار این خبر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفاٌ کد ۲۵۷۱۶۱۰۸ را به همراه موضوع به آدرس ایمیل [KHABARBAN] ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

یک عکس حیرت‌انگیز از وضعیت مردم خوزستان/ صف کپسول گاز در مجاورت صدها چاه نفت!

روحانی: از الان پیروزی ملت ایران را در روزهای شنبه و یکشنبه هفته بعد تبریک می‌گویم

آمار عجیب مشارکت در انتخابات مجلس؛ اینهمه ریزش آراء مردم نشانه چیست؟

این فرمانده ارتش ایران همکلاس صدام بود و گوش یک بعثی را برایش هدیه فرستاد +تصاویر

مرگ 4 نفر در تصادفات مشهد و قم/ سقوط خودروی ۲۰۶ از پل آزادراه تهران - پردیس

خبر بعدی:

آخرین وضعیت بازار خودرو

نوسان قیمت در بازار خودرو در آخرین روز هفته به حدود ۵ میلیون تومان محدود شده است اما فعالان بازار همچنان می گویند مشتری چندانی در بازار حضور ندارد. ناطقان: بازار خودو این روزها با کمبود یا حتی به گفته برخی از فعالان این حوزه نبود مشتری روبروست. با این حال قیمت‌ها تحت تاثیر رشد شدید بهای ارز روندی افزایشی را طی می کند و بسیاری از فروشندگان همزمان بار شد قیمت ها در بازار ارز ، نسبت به بالا بردن بهای خوردوی اقدام می کنند .

 یکی از فعالان بازار درباره وضعیت کنونی بازار به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: بسیاری از کسانی که حتی بر سر فروش خودرو به توافق رسیده‌اند، با افزایش قیمت ارز نسبت به بر هم زدن معامله اقدام کرده‌اند و این تحولات سبب شده است قیمت‌ها باز هم روندی افزایشی را تجربه نماید.

ارزان‌ترین خودروها در بازار در حال حاضر در محدوده ۱۰۰ میلیون تومان قرار دارند . به عنوان مثال بهای پراید ۱۳۱ به ۹۷ میلیون و پانصد هزار تومان رسیده است.

قیمت سمند LX،امروز در بازار ۱۸۰ میلیون تومان اعلام شد. این خودرو در یک ماه اخیر افزایشی نزدیک به ۲۰ میلیون تومان را تجربه کرد. قیمت پژو ۴۰۵ نیز در بازار ۱۸۱ میلیون تومان اعلام شده است. اما در بین محصولات مونتاژی خودروسازی کشور نیز قیمت پژو ۲۰۰۸ از ۸۰۰ میلیون تومان هم عبور کرده است.

قیمت اعلامی برای تیبا به‌عنوان جانشین اصلی پراید، در حال حاضر برابر ۱۱۸ میلیون تومان است اما برخی آگهی دهندگان قیمتی بالاتر را پیشنهاد می‌دهند.خروج پراید از چرخه تولید سبب شده است قیمت این خودرو نیز افزایشی قابل توجه را تجربه نماید. قیمت تیبا دو نیز ۱۳۵ میلیون تومان در بازار فایل شد. بر اساس این گزارش بهای پراید ۱۱۱ برابر با ۱۱۳ میلیون تومان و بهای پراید۱۳۲نیز برابر ۱۰۰ میلیون تومان گزارش شد.

قیمت کوئیک در مدل معمولی ۱۴۸ میلیون تومان و در مدل ار پلاس  ۱۵۲ میلیون تومان اعلام شد. منبع: خبر انلاین برچسب ها: بازار ، خودرو ، گرانی

دیگر خبرها

 • به جای پراید کدام خودرو را بخریم؟
 • آخرین قیمت انواع موتورسیکلت
 • قیمت اقلام اساسی در ۲۸ شهریور/ نرخ برنج طارم اصل ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان+ جدول
 • بازار خودرو در شهریور ماه
 • قیمت اقلام اساسی در ۲۸ شهریور
 • رویکردمان استفاده از دانش بومی برای رفع نیازهای موجود در استان است
 • قیمت اقلام اساسی در ۲۸ شهریور/ نرخ برنج طارم اصل به ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان رسید
 • ارزانترین موبایل‌های موجود در بازار کدامند؟
 • لزوم اهتمام جدی برای رفع مشکل گرانی در کشور/ نگاه مسؤولان به توان داخلی و جوانان باشد
 • قیمت سکه و طلا در 28شهریور
 • خرید انواع موتورسیکلت چقدر خرج دارد؟
 • قیمت طلا؛ سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۲۸ / قیمت طلای ۱۸ عیاریک میلیون و ۲۱۵ هزار تومان
 • قیمت سکه و طلا و دلار در ۲۸ شهریور
 • قیمت سکه و طلا در ۲۸ شهریور
 • آخرین قیمت ها در بازار خودرو
 • بازار خودرو در اوج ماند
 • جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
 • علت گرانی طلا و ارز مشخص شد
 • سکه بخریم یا سهام بورس؟