مشاهده اخبار داغ روز

رویداد۲۴ خودرو‌های سایپا امروز تا حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کردند. این روند افزایش قیمت باعث شده قیمت پراید دوباره به کانال ۵۰ میلیونی برگردد. از سوی دیگر محصولات ایران خودرو هم به روند افزایش قیمت روز‌های گذشته خود ادامه می‌دهند و در بازار تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده‌اند   خودرو‌های سایپا امروز تا حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کردند.

این روند افزایش قیمت باعث شده قیمت پراید دوباره به کانال ۵۰ میلیونی برگردد. از سوی دیگر محصولات ایران خودرو هم به روند افزایش قیمت روز‌های گذشته خود ادامه می‌دهند و در بازار تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
خودرو‌های سایپا امروز با افزایش قیمت عجیب و غریبی در بازار ظاهر شده‌اند. تیبا صندوق‌دار سرآمد این افزایش قیمت است. قیمت روز تیبا امروز با افزایش یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی همراه شده و به ۵۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ هم امروز ۵۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار حدود ۵۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. ساینا از این روند افزایش قیمت مستثنی نیست و قیمت روز آن حدود ۲۰۰ هزار تومان بالا رفته و به ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. کوییک دنده‌ای، اما بر خلاف دیگر خودرو‌های سایپا امروز تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان روی نرخ ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ایستاده است.
قیمت روز پراید امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
پراید امروز در ادامه روند افزایش قیمت روز‌های اخیر، دوباره به کانال ۵۰ میلیونی بازگشته است. قیمت روز پراید هاچ‌بک امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده و به ۵۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید سایپا ۱۳۱ افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و امروز با قیمت ۴۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم حدود ۶۰۰ هزار تومان گران شده و امروز به ۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.
قیمت روز محصولات سایپا امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:   نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان) پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱ ۵۰,۱۰۰,۰۰۰ ۴۹,۴۰۰,۰۰۰ ۳۹,۹۴۱,۰۰۰ پراید سایپا ۱۳۱  ۴۶,۲۰۰,۰۰۰  ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۶۴۱,۰۰۰  پراید وانت سایپا ۱۵۱  ۴۶,۶۰۰,۰۰۰ ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ ۴۰,۳۱۳,۰۰۰ تیبا صندوق‌دار  ۵۳,۳۰۰,۰۰۰ ۵۱,۵۰۰,۰۰۰ ۴۳,۴۴۳,۰۰۰ تیبا ۲ ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ ۵۸,۵۰۰,۰۰۰ ۵۱,۶۰۳,۰۰۰ ساینا  ۵۹,۵۰۰,۰۰۰ ۵۹,۳۰۰,۰۰۰ ۵۵,۹۴۳,۰۰۰ کوییک دنده‌ای  ۶۷,۴۰۰,۰۰۰ ۶۷,۴۰۰,۰۰۰ ۶۱,۲۰۰,۰۰۰   قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
محصولات ایران خودرو امروز با سرعت کمتری روند افزایش قیمت را در پیش گرفته‌اند. بعضی هم سر جایشان ایستاده‌اند. برای مثال سمند LX امروز روی قیمت روز قبل یعنی ۷۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متوقف شده و افزایش قیمت ندارد. از طرف دیگر سمند EF ۷ در بازار ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۹۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

پژو ۴۰۵ SLX امروز افزایش قیمت یک میلیون تومانی را پشت سر گذاشته است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX در حال حاضر به ۸۶ میلیون تومان رسیده است. با این وجود پژو ۴۰۵ GLX در این روند افزایش قیمت همراهی نمی‌کند و سر جایش متوقف شده. طوری که مدل بنزینی این خودرو در حال حاضر ۷۵ میلیون تومان است و پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار با قیمت ۷۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تغییری نسبت به روز قبل ندارد.

پژو پارس امروز ۵۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار به قیمت ۹۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قمیت مصوب کارخانه برای این محصول در حال حاضر حدود ۱۷ میلیون تومان پایین‌تر از قیمت بازار، یعنی ۷۸ میلیون تومان است.

پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز عقب‌ماندگی خود از تیپ ۵ رو جبران کرد و به جمع ۱۰۰ میلیونی‌ها پیوست. قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز با افزایش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به ۱۰۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۲۰ میلیون پایین‌تر از قیمت بازار، یعنی ۸۰ میلیون تومان است. پزو ۲۰۶ تیپ ۵ بعد افزایش قیمتی که دیروز پشت سر گذاشت، امروز در حد ۵۰۰ هزار تومان پایین آمده و به ۱۰۲ میلیون تومان رسیده است. در این بین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر نسبت به روز گذشته، روی نرخ ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است.

دنا پلاس همچنان به روند افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد. قیمت این محصول امروز یک میلیون تومان دیگر گران شده و به ۱۳۲ میلیون تومان رسیده است. با این تفسیر اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای این محصول به ۲۲ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. دیگر مدل‌های دنا از این افزایش قیمت پیروی نمی‌کنند. طوری که دنا معمولی در بازار همچنان ۱۱۷ میلیون تومان است و دنا پلاس توربو با قیمت ۱۶۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. بیشتر بخوانید: قیمت خودروهای وارداتی امروز ۱۱ مهر ۹۸ قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:   نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان) وانت آریسان  ۶۴,۰۰۰,۰۰۰ ۶۴,۰۰۰,۰۰۰ ۵۱,۵۰۰,۰۰۰ سمند LX ۷۸,۷۰۰,۰۰۰ ۷۸,۷۰۰,۰۰۰ ۶۶,۷۷۰,۰۰۰ سمند EF7 ۹۲,۸۰۰,۰۰۰ ۹۲,۵۰۰,۰۰۰ ۶۹,۷۷۳,۰۰۰ پژو GLX 405 ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ۶۳,۱۵۸,۰۰۰ پژو GLX 405 دوگانه‌سوز ۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶۵,۵۷۸,۰۰۰ پژو SLX 405 ۸۶,۰۰۰,۰۰۰ ۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۸۸۸,۰۰۰ پژو پارس ۹۵,۲۰۰,۰۰۰ ۹۴,۷۰۰,۰۰۰ ۷۸,۳۳۸,۰۰۰ پژو 206 تیپ 2 ۸۳,۵۰۰,۰۰۰ ۸۳,۵۰۰,۰۰۰ ۶۷,۲۸۳,۰۰۰ پژو 206 تیپ 5 ۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۰۲,۵۰۰,۰۰۰ ۷۹,۴۱۸,۰۰۰ پژو 206 صندوق‌دار ۱۰۰,۳۰۰,۰۰۰ ۹۸,۷۰۰,۰۰۰ ۸۰,۷۵۴,۰۰۰ رانا ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۴۴۰,۰۰۰ دنا تیپ 2 ۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توقف فروش دنا پلاس تیپ 1 ۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰ دنا پلاس توربو ۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰  ۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰  توقف فروش پژو 207 دنده‌ای ۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰  ۹۶,۷۳۰,۰۰۰ پژو 207 اتوماتیک ۱۶۳,۵۰۰,۰۰۰ ۱۶۳,۵۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار دانگ‌فنگ H30 ۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰  ۱۳۶,۰۰۰,۰۰۰  ۷۶,۵۰۰,۰۰۰   قیمت محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
محصولات کرمان‌موتور بعد از افزایش قیمت روز گذشته، حالا ثابت سر جایشان ایستاده‌اند. جک J ۴ در بازار با قیمتی حدود ۱۳۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که کارخانه کرمان موتور قیمت این محصول را ۱۵۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. این اتفاق عجیب درباره دیگر محصولات این کارخانه هم صادق است. با اینکه جک S ۳ در بازار ۱۸۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود، کارخانه آن را ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. این اختلاف قیمت درباره جک S ۵ بیشتر است. قیمت مصوب کارخانه برای جک S ۵ رقمی معادل ۲۹۹ میلیون تومان اعلام شده و این در حالی است که این محصول در بازار ۳۹ میلیون ارزان‌تر و حدود ۲۶۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:   نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان) جک J4 اتوماتیک ۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰ جک S3 اتوماتیک ۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ جک S5 اتوماتیک ۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸
قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو تغییر خاصی نسبت به روز‌های قبل ندارد. قیمت MVM X ۳۳ در بازار همچنان مثل روز گذشته ۲۱۷ میلیون تومان است و تقریبا ۱۹ میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه است. باید توجه داشته باشید که کارخانه مدیران خودرو قیمت محصولات خود را بالاتر از آنچه که در بازار خرید و فروش می‌شود در نظر می‌گیرد. این مورد محدود به MVM X ۳۳ نیست. دیگر محصولات هم وضعیت مشابهی دارند. MVM X ۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۷۹ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می‌کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X ۲۲ دنده‌ای وضعیت مشابهی دارد. طوری که می‌توان این ماشین را در بازار حدود ۱۵۰ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشد. همچنین MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار ۱۲۷ میلیون تومان است و با این حال کارخانه قیمت آن را ۱۴۰ میلیون در نظر می‌گیرد.
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر:

 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان) ام وی ام 315 هاچ‌بک ۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰ ام وی ام X22 دنده‌ای ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ام وی ام X22 اتوماتیک ۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰ ام وی ام X33 ۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

 

 

منبع: فرارو خبر های مرتبط

منبع: رویداد24

ارتباط ایرانیان با اینترنت جهانی قطع شده است

واکنش‌ها به گرانی بنزین| از مخالفت مراجع تقلید تا بی‌خبری نمایندگان مجلس

عکس| حسین ماهینی و همسرش در مراسم عروسی سیامک نعمتی

واکنش‌ها به گرانی بنزین| طرح دوفوریتی نمایندگان مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

اینترنت کشور تا کی قطع است؟

منبع این خبر، وبسایت www.rouydad24.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۷۱۶۱۰۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

خبر بعدی:

تأثیر افزایش قیمت بنزین بر آینده بازار خودرو

صراط:

سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین نتوانست تاثیری روی روند افزایش قیمت پراید بگذارد و همچنان شاهد گران شدن این خودرو هستیم. پراید هاچ‌بک امروز به ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و پراید ۱۳۱ در بازار ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. در طرف مقابل اغلب محصولات ایران خودرو با کاهش قیمت نسبی به استقبال سهمیه‌بندی بنزین آمده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین خودروهای سایپا یک روز بعد از افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین با رفتار دوگانه‌ای در بازار ظاهر شده‌اند. امروز تیبا صندوق‌دار در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل تیبا ۲ با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و امروز در بازار با قیمت ۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

ساینا بدون تغییر نسبت به هفته گذشته باقی مانده است. طوری که فعالان بازار خودرو این ماشین را ۶۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند که حدود شش میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. کوییک دنده‌ای هم در بازار با قیمت ۶۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و تغییری نسبت به روز قبل ندارد.

محصولات ایران خودرو امروز اغلب با کاهش نسبی قیمت‌ها به استقبال بازار آمده‌اند. امروز سمند LX با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومان روبرو شده و به قیمت ۸۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF۷، اما کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. قیمت روز سمند EF۷ در بازار امروز با کاهش دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به نرخ ۹۲ میلیون تومان رسیده و بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده است. پژو ۴۰۵ امروز با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی حدود ۷۷ میلیون تومان خرید و فروش شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دیگر کاهش قیمت را در بازار خودرو رقم زده است. این محصول امروز حدود ۶۰۰ هزار تومان ارزان شده و در بازار با قیمت ۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. با این وجود دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کنند. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز با افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی به ۱۰۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار حدود یک میلیون بالاتر از هفته پیش یعنی ۱۰۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

رانا امروز یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده است. طوری که قیمت روز رانا LX در بازار به ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و کاهش قیمت قابل توجهی را پشت سر گذاشته است. پژو پارس، اما بدون تغییر نسبت به هفته پیش با همان نرخ ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

دیگر خبرها

 • قیمت روز خودرو دوشنبه ۲۷ آبان؛ ادامه افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو
 • قیمت خودرو‌های وارداتی در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
 • تکانه های گرانی بنزین به بازار خودرو نرسید
 • واکنش سرد بازار خودرو به افزایش قیمت بنزین
 • قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا امروز۹۸/۰۸/۲۶
 • قیمت روز خودرو در 26 آبان 98
 • قیمت روز خودرو‌های داخلی ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
 • قیمت روز خودرو در ۲۶ آبان
 • قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودرو
 • دولت در انتخاب روش و زمان گرانی بنزین بی‌سلیقگی کرد/ مالیات از ثروتمندان، پردرآمدتر از گرانی بنزین است/ بنزین؛ بهانه جدید گران‌فروشی دلار
 • جدیدترین قیمت خودرو‌های پرتیراژ داخلی
 • افزایش قیمت بنزین چه تاثیری بر بازار خودرو داشت؟ | جدیدترین قیمت خودروهای داخلی
 • قیمت خودرو؛ ساینا 62 میلیون تومان/پراید هاچ‌بک ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
 • آخرین قیمت خودروها در بازار/ سمند ۸۰ میلیون تومان شد + جدول
 • نرخ سکه و طلا در شنبه ۲۵ آبان / قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۹ هزار تومان شد + جدول
 • قیمت امروز انواع خودرو در بازار
 • قیمت روز خودرو در ۲۵ آبان + جدول
 • قیمت روز خودروهای پرفروش داخلی و خارجی در ۲۵ آبان
 • قیمت روز خودرو در ۲۵ آبان