فایل صوتی گلچین مولودی ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) قابل دریافت است. ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۹ فرهنگی دین ، قرآن و اندیشه نظرات - اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، 17 ربیع الاول که مقارن با خجسته زاد‌روز نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و میلاد امام جعفر صادق(ع) است یکی از چهار روزی است که در تمام سال به فضیلت روزه امتیاز دارد.

به‌همین مناسبت گلچین بهترین مدیحه‌سرایی و مولودی خوانی محمود کریمی، سیدمجید بنی فاطمه، سید مهدی میرداماد، جواد مقدم، محمد حسین پویانفر، حسین طاهری، محمدرضا طاهری، محمد کمیل ویژه میلاد با سعادت حضرت محمد صلی‌الله علیه و آله و امام صادق علیه‌السلام را در ادامه گزارش بشنوید و دانلود کنید.

مولودی محمود کریمی در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)
* یا محمد یا احمد یا حمید (سرود)
* سلام سید السادات (سرود)
* امروز گشودند ز رحمت در دیگر (مدح)

مولودی محمدحسین پویانفر در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

* اسم حیدر گره رو و می کنه (سرود)
* در راه علی (سرود)
* از عشقت علی (سرود)

مولودی محمدرضا طاهری و حسین طاهری در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

* حاج محمد رضا طاهری : شمس رویت همیشه تابنده است (مدح)
* حاج محمد رضا طاهری : باز امشب در میکده بازه (سرود)
* کربلایی حسین طاهری : جبرئیلی که ازو جلوه رب می ریزد (مدح)

مولودی جواد مقدم در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

* لب نگار که باشد رطب حرام بود (مدح)
* زمین و اسمونا شد گل بارون (سرود سه ضرب)
* ای دل شیدا اومده گل گلها (سرود)

مولودی سید مهدی میرداماد در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

* صلی الله علی النبی (سرود)
* با نسیم کلمات عطر جنان می آید (مدح)
* پر می گیره دل من تا گنبد خضرا (سرود)

مولودی محمد کمیل در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

* توکلت علی الحیدر (ع)(سرود)
* اسدالله علی علی شاه علی (ع)(سرود)
* یل شمشیر زن (سرود)

مولودی سید مجید بنی‌فاطمه در ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

* یا سید الانبیا (سرود)
* ای صداقت تا قیامت (مدح)
* خوش اومدی روی زمین (سرود)

انتهای پیام/

R1444/P/S4,37/CT1 واژه های کاربردی مرتبط امام صادق (ع) پیامبر اکرم (ص)| رسول اکرم

منبع: تسنیم

کلیدواژه: امام صادق ع پیامبر اکرم ص رسول اکرم امام صادق ع پیامبر اکرم ص رسول اکرم

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.tasnimnews.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «تسنیم» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه در مورد انتشار این خبر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفاٌ کد ۲۵۷۸۹۲۲۴ را به همراه موضوع به آدرس ایمیل [KHABARBAN] ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

شلیک سردار مجلس به قلب برجام| مین‌گذاری زمین دیپلماسی؛ حالا چه خواهد شد؟

جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس| طرح اخراج بازرسان آژانس؛ ایران با غنی‌سازی ۲۰ درصدی از برجام خارج می‌شود؟

شمخانی: دستگاه‌های اطلاعاتی می‌دانستند قرار است در آن محل عملیات ترور علیه شهید فخری‌زاده انجام شود/ هیچ فردی در صحنه حضور نداشت

اینجا دریا نیست، اهواز است؛ وعده‌های مسئولان برای مردم مصیب‌زدهِ خوزستان نفت‌خیز چه شد؟

نظارت و قضاوت کرمانی‌ها در لیگ‌های یک و برتر

خبر بعدی:

لیگ برتر کشتی فرنگی| صعود تیم‌های بازار بزرگ و دانشگاه آزاد به مرحله نیمه‌نهایی

در پایان دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه "ب" تیم‌های بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه "ب"  روزهای  12 و 13  آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد و در پایان تیم بازار بزرگ ایران به عنوان تیم نخست این مسابقات شناخته شد.

در رده‌بندی کلی (دورهای رفت و برگشت) این مسابقات نیز تیم های بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه "ب" به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رده‌بندی تیمی این مسابقات در مجموع دورهای رفت و برگشت به شرح زیر است:

1- بازار بزرگ ایران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- صبانور کردستان 4- شهدای مقاومت بسییج قم 5- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات دور برگشت به شرح زیر است:
رده بندی تیمی: 1- بازار بزرگ ایران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- صبانور کردستان 4- شهدای مقاومت بسیج قم

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران، برنده 5 (امتیاز مثبت 24) – صبانور کردستان 5 (امتیاز مثبت 19) (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز 2- علی نوربخش، برنده 4
60 کیلوگرم: ایمان محمدی 2- محمد نوربخش، برنده 7
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 4- لری ابولادزه 4
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی صفر- سعید ارجمند، برنده 9
72 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 8- علی ارسلان صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام 3- گلا بولکوادزه 5
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 10- شاهین شریعتی 2
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 9- مهدی ابراهیمی صفر
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده 3- محمدهادی ساروی، برنده 12
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 10- بهنام شجعی 4 (سه اخطاره)

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده 7- شهدای مقاومت بسیج قم 3 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی 7- مهدی قربانی، برنده 7
60 کیلوگرم: امید آرامی، برنده 9- مهدی قادری صفر
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 5- محمد جانقلی 2
67 کیلوگرم: حسن عباسی صفر- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 4
72 کیلوگرم: احمد خرسانی پور یک- امیر عبدی، برنده 2
77 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده 8- محمد امین خلیلی صفر
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 9- محمد حسین جلالی صفر
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 10- امیررضایی یک
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 10- محمدصادق عبدالهی 2
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 11- امیرمحمد بیات 4

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده 6- صبانور کردستان 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 8- علی نوربخش صفر
60 کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده 9
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 3 – لری ابولادزه صفر
67 کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده 7- سعید ارجمند 7
72 کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده 9
77 کیلوگرم: برومند اصلان یک- گلا بولکوادزه، برنده 5
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 7- حمیدرضا بادکان 5
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده یک- یوسف قادریان، برنده 5
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 3- محمدهادی ساروی یک
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 10- بهنام شجعی 2

بازار بزرگ ایران، برنده 8- دانشگاه آزاد اسلامی 2 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 2- امیررضا ده بزرگی یک
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 9- حسین جاویدی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- حسین عباسی 3
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 4- دانیال سهرابی یک
72 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 3- فرشید رهبر صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- مرتضی پورعیسی صفر
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- مهدی محمدزاده صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 3- ناصر علیزاده 3، برنده
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 6- مرتضی الغوثی 3
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت)- امیر قاسمی منجزی، برنده

صبانور کردستان، برنده 7- شهدای مقاومت بسیج قم 3 (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 9- مهدی قربانی صفر
60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده 3- محمد جانقلی صفر
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده 8
67 کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور 7- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 10
72 کیلوگرم: سوران محمدی یک- امیر عبدی، برنده 10
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 4 ضربه فنی- محمدحسین جلالی 4
82 کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده 8 – داود جوادیان صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 11- امیر رضایی 3
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 6 ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 4 ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

بازار بزرگ ایران، برنده 9- شهدای مقاومت بسیج قم یک (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 8- مهیار چراغی صفر
60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 9- عباس صفری صفر
63 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 9- رضا صفا صفر
67 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- محمدامین جبالی فر صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا رستمی 3- امیر عبدی، برنده 6
77 کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده 8- هدایت کبیری صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 9- محمدحسین جلالی صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 9- امیر رضایی صفر
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 15- محمدصادق عبدالهی 4
130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده 8- شاهرخ میکائیلی صفر

نتایج  و رده‌بندی تیمی مسابقات دور رفت به شرح زیر است:
1- بازار بزرگ ایران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- صبانور کردستان 4- شهدای مقاومت بسیج قم 5- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران با نتیجه 9 احتشام گستر خوزستان یک
دانشگاه آزاد اسلامی 7 - تیم صبا نور کردستان 3
صبانور کردستان 10- احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی 6- شهدای مقاومت بسیج قم 4
بازار بزرگ ایران 7 - دانشگاه آزاد اسلامی 3
صبا نور کردستان 8 – شهدای مقاومت بسیج قم 2
دانشگاه آزاد اسلامی 9- احتشام گستر کارون یک
بازار بزرگ ایران 9- شهدای مقاومت بسیج قم یک
بازار بزرگ ایران 9 – صبانور کردستان یک
شهدای مقاومت بسیج قم 6- احتشام گستر کارون 4

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
بازار بزرگ ایران 9 – احتشام گستر خوزستان یک (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 9 - احمد ناصرپور صفر
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 8 – عباس چنانی صفر
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- امین قائدی صفر
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 9، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم 2
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 9- سیاوش منصور ینگجه صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 9- امیرحسین حسینی صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 8- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح یک- آرشام بهرام زاده، برنده 3
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 7 – علیرضا اکبری سامانی یک
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 2- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی 7 – صبانور کردستان 3 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 7- محمد حسینوند 5
60 کیلوگرم: امید آرامی 5- محمد نوربخش، برنده 10
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 5، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور 4- سعید ارجمند، برنده 8
72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده 2
77 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده 4- مجید خلیلی یک
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 3- حمیدرضا بادکان 3
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 3 – یوسف قادریان 3
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2

صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 2
60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9، ضربه فنی- امیر علیایی صفر
67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- محمد سلطانی 3
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8- رضا ساکی 3
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 8- مسعود کاووسی صفر
82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 8- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 13- سعید کریمی زاده 3
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- علیرضا اکبری سامانی یک
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی 6– شهدای مقاومت بسیج قم 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 9- محمدمهدی جواهری صفر
60 کیلوگرم: رضا گران 3 – محمد جانقلی، 9
63 کیلوگرم: حسین عباسی، برنده 10- فرید سیرتی 2
67 کیلوگرم: بهرام معروف خانی 2- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 4
72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده 5
77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 10، ضربه فنی – محمدحسین جلالی 2
82 کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده 9- امیر رضایی صفر
87 کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده یک- علی زینتی رفاه صفر
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 7- محمدصادق عبدالهی 4
130 کیلوگرم: امیرحسین حسینی یک- امیرمحمد بیات، برنده 2

بازار بزرگ ایران 7 - دانشگاه آزاد اسلامی 3 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری 3 – سجاد عباس پور، برنده 6
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 11- امید آرامی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- رضا مردی 2
67 کیلوگرم: محمد الیاسی 7- دانیال سهرابی، برنده 9
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 6- سجاد ایمن طلب صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 2- عارف حبیب الهی صفر
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- حسین فروزنده صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح یک- ناصر علیزاده، برنده 3
97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 4، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد)

صبانور کردستان 8 – شهدای مقاومت بسیج قم 2 (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 13- محمدمهدی جواهری 4
60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 9- حسین جاویدی، 3
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9- محسن مدهنی 8
67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- ابوالفضل زینتی رفاه یک
72 کیلوگرم: سوران محمدی، 10 (مصدوم شد) - امید زالی، برنده 7
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده 9
82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 9- محمدحسین جلالی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 8- امیر رضایی صفر
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- محمدصادق عبدالهی یک
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 9- امیرمحمد بیات صفر

دانشگاه آزاد اسلامی 9 – احتشام گستر کارون یک (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 10- احمدرضا ناصرپور صفر
60 کیلوگرم: رضا گران یک- عباس چنانی، برنده 5
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 9- امین قائدی 4
67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده 3- محمد سلطانی یک
72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده 11- رضا ساکی 3
77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 8- امیرحسین حسینی صفر
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده 9- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 9- آرشام بهرام زاده یک
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 10- علیرضا اکبری سامانی یک
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر

بازار بزرگ ایران 9- شهدای مقاومت بسیج قم یک (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 10- مهیار چراغی صفر
60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 8- محمد جانقلی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 8- فرید سیرتی صفر
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 8- مهدی امیری نیا صفر
72 کیلوگرم: حسین اسدی 2- امیر عبدی، برنده 6
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- محمدامین خلیلی صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 9- داود جوادیان صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 9- امیررضا رضایی صفر
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، 6- محمدصادق عبدالهی 5
130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده 9- شاهرخ میکائیلی صفر

بازار بزرگ ایران 9 – صبانور کردستان یک (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 4- علی نوربخش یک
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 8- محمد نوربخش صفر
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- شاهین فلاحی، صفر
67 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 7- سعید ارجمند 5
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی یک- علی ارسلان، برنده 12
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 4- مجید خلیلی یک
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 11، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان یک
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 6- سامان عزیزی 2
97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده - علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
130 کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی 3 (مصدوم شد)

شهدای مقاومت بسیج قم 6- احتشام گستر کارون 4 (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدمهدی جواهری 9- احمدرضا ناصرپور، برنده 10
60 کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده 3- عارف محمدی یک
63 کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده 13- امید علیایی 4
67 کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 8- مصطفی بهزادی مقدم
72 کیلوگرم: امیر عبدی، برنده 7- سیاوش منصور ینگنجه یک
77 کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده 8
82 کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده 9- نیما پاپی یک
87 کیلوگرم: علی زینتی رفاه یک- آرشام بهرام زاده، برنده 4
97 کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی 2- علیرضا اکبری سامانی، برنده 3
130 کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده 2، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر

لیگ برتر کشتی فرنگی| برتری دانشگاه آزاد بر نماینده قم

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیگر خبرها

  • کار زیبای مرجانه گلچین در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود +عکس
  • صعود یاران صادق محرمی و گلزنی به یادماندنی اللهیار مقابل لسترسیتی
  • درخشش خیره کننده محرمی علیه سرمربی مشهور
  • فاینورد 0-2 دیناموزاگرب؛ صادق محرمی و یارانش صعود کردند
  • مرجانه گلچین و مادرش +عکس
  • دینامو زاگرب با محرمی صعود می‌خواهد
  • صعود بازار بزرگ و دانشگاه آزاد به نیمه‌نهایی لیگ کشتی فرنگی
  • صادق محرمی در ترکیب اصلی دیناموزاگرب در بازی با فاینورد / لیگ اروپا
  • صعود بازار بزرگ و دانشگاه آزاد به نیمه‌نهایی
  • مفتی اعظم کرواسی انتشار کاریکاتور موهن علیه پیامبر اسلام را محکوم کرد
  • تصویری از هواخوری مرجانه گلچین در کنار مادرش
  • دانشگاه امام صادق و خانه صنعت و معدن جوانان تفاهم نامه امضا کردند
  • بهترین ذکر در سجده
  • ۸۳ مورد ۲ قلوزائی در خراسان جنوبی ثبت شد
  • فرمانده سپاه امام صادق(ع): ۲میلیارد تومان بسته معیشتی میان نیازمندان استان بوشهر توزیع شد
  • کتاب و کتاب‌خوانی یکی از مهم‌ترین لوازم هر توسعه پایداری است
  • انتقام سخت و «آدرس غلط»!
  • حضور خودجوش بچه‌های مسجد پیامبر اعظم(ص) در عملیات مهار کرونا
  • نخستین جشنواره فیلم و عکس معلولان در کرمان برگزار می‌شود