ووشوکاران کرمانی بر سکوی سوم رقابتهاى کشورى
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۰۱۸۵۲۰
رضا امیری، رئیس هیئت ووشو استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: رقابتهاى قهرمان کشور سبک هوپگار سیولومپاى ووشو بانوان با حضور ٢٠٣ ووشوکار دختر در دو بخش تالو و ساندا از ١٥ استان کشور در چهار رده سنى نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مدت دو روز در خانه ووشو بندرعباس برگزار شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
او افزود: تیم منتخب استان کرمان در قالب ۳۸ وزشکار از شهرستانهای سیرجان و بردسیر به مربیگری نصرت رحیمی زاده، فاطمه شهسواری و صدیقه ملک شاهی در این رقابتها حضور یافت.
امیری تصریح کرد: در پایان این رقابت ها، چهارمحال و بختیارى با کسب ١٣ مدال طلا قهرمان شد و هرمزگان با ١١ طلا و کرمان با ٧ طلا بترتیب دوم و سوم شدند.
او بیان داشت: نتایج انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:
نفرات برتر اوزان مختلف بخش ساندا؛
◽سانداى نونهالان؛
▪وزن منهاى ۲۴ کیلوگرم:
➖اول: معصومه آقابابایی
➖دوم: ساجده گلزاده
➖سوم مشترک: رقیه علیزاده و نیکی شاهی
▪وزن منهاى ۲٧ کیلوگرم:
➖اول: یگانه میرمحمدی
➖دوم: نیکا شاهی
➖سوم مشترک: نازنینزهرا ناصری و مارال معصومی
▪وزن منهاى ٣٠ کیلوگرم:
➖اول: آیلا دهقانی
➖دوم: نرگس افشاری
➖سوم: نیکو شاهی
▪وزن منهاى ٣٣ کیلوگرم:
➖اول: یلدا بهرامی
➖دوم: یکتا صالحیپور
▪وزن منهاى ٣٩ کیلوگرم:
➖اول: ملیکا اسدالهی
➖دوم: مینا زارعزاده
▪وزن منهاى ٤٢ کیلوگرم:
➖اول: زینب زارع
➖دوم: رها لیراوی
▪وزن منهاى ٤٥ کیلوگرم:
➖اول: مهتاب خداوردیان
➖دوم: فاطمه زارع
➖سوم: مهدیس ربیعی
◽سانداى نوجوانان؛
▪وزن منهاى ٣٩ کیلوگرم:
➖اول: ستایش مرادیان
➖دوم: ملیکا خسروی
➖سوم مشترک: کوثر خسروی و آتنا خسروی
▪وزن منهاى ٤٢ کیلوگرم:
➖اول: نرگس سبزیکار
➖دوم: فاطمهزهرا خراسانیپور
➖سوم مشترک: المیرا ممبنی و فاطمه پایدار
▪وزن منهاى ٤٥ کیلوگرم:
➖اول: ستایش خوشبخت
➖دوم: هانیه جافری
➖سوم مشترک: مهریا خضریپور و زینب نیکوئی
▪وزن منهاى ٤٨ کیلوگرم:
➖اول: زهرا آقاخانی
➖دوم: امالبنین احمدیوسفی
➖سوم مشترک: مریم الماسیپور و آتنا فهیمینژاد
▪وزن منهاى ٥٢ کیلوگرم:
➖اول: امالبنین شجاعی
➖دوم: صبا برغمدی
➖سوم مشترک: تینا الماسیپور و حنانه صادقی
▪وزن منهاى ٥٦ کیلوگرم:
➖اول: یسنا حیدرآبادی
➖دوم: نازنین اسحقى
➖سوم مشترک: یکتا امینیمقدم و فاطمه تقیپناه
▪وزن منهاى ٦٠ کیلوگرم:
➖اول: بیتا بهرامی
➖دوم: کوثر چلوانی
◽سانداى جوانان؛
▪وزن منهاى ٤٨ کیلوگرم:
➖اول: مهسا سبزیکار
➖دوم: زهرا خدادادی
➖سوم مشترک: فائزه بلده و رقیه امیرطاهری
▪وزن منهاى ٥٢ کیلوگرم:
➖اول: فاطمه کیانی
➖دوم: فاطمه هرمزی
➖سوم مشترک: عسل عزتآبادی و مهدیه موسیپور
▪وزن منهاى ٥٦ کیلوگرم:
➖اول: مریم بنیهاشمی
➖دوم: سیدهزهرا پرورده
➖سوم مشترک: زهرا زارعزاده و عارفه گلی
▪وزن منهاى ٦٠ کیلوگرم:
➖اول: فاطمه نیکبخت
➖دوم: فاطمه برهمند منفرد
➖سوم مشترک: یکتا مومیوند و فاطمه اسماعیلی
▪وزن منهاى ٦٥ کیلوگرم:
➖اول: مائده کشاورز
➖دوم: آرمیتا شیرزاد
◽سانداى بزرگسالان؛
▪وزن منهاى ٤٨ کیلوگرم:
➖اول: زهرا دهوئی
➖دوم: فاطمه حمودی
➖سوم: سحر طاهری
▪وزن منهاى ٥٢ کیلوگرم:
➖اول: زهرا هندیان
➖دوم: فرزانه تقوی
➖سوم: ریحانه سیستانی
▪وزن منهاى ٥٦ کیلوگرم:
➖اول: نرجس رحمانیزاده
➖دوم: نائله کمالی
➖سوم: فاطمه عباسی
▪وزن منهاى ٦٠ کیلوگرم:
➖اول: فائزه کدخدازاده
➖دوم: زهرا حقدوست
➖سوم مشترک: آسیه پرمه و افسانه باقری
▪وزن منهاى ٦٥ کیلوگرم:
➖اول: خاطره آذرپناهی
➖دوم: زکیه یوسفی
➖سوم مشترک: فریبا قبادیان و شیوا شجاعپور
▪وزن منهاى ٧٠ کیلوگرم:
➖اول: یاسمین پیوستی
➖دوم: زینب ترابی
➖سوم: زهرا خباز
◾نفرات برتر فرمهای مختلف بخش تالو؛
◽تالوى نونهالان؛
▪چانگچوان:
➖اول: یسنا رئیسی
➖دوم: ریحانه احمدیوسفی
➖سوم: هلنا رئیسی
▪دائوشو:
➖اول: یسنا رئیسی
➖دوم: ریحانه احمدیوسفی
➖سوم: فاطمه زهرا جوکار
▪جینشو:
➖اول: زینب ناطقیپور
➖دوم: هلنا رئیسی
➖سوم: زینب گلابی
▪گونشو:
➖اول: رقیه کاکوئی
➖دوم: نازنینزهرا میرزایی
➖سوم: یاسمن دیوجان
▪سنتی بدون سلاح:
➖اول: مهیا شکیبانسب
➖دوم: زهرا سادات فاطمی
➖سوم: نیکا چراغچشم
▪سلاح کوتاه سنتی:
➖اول: آتنا کدخدازاده
➖دوم: رومینا سیستانی
➖سوم: زهرا سادات فاطمی
▪سلاح بلند سنتی:
➖اول: مهیا شکیبانسب
➖دوم: نیکا چراغچشم
➖سوم: شایسته روستا
▪چیانگشو:
➖اول: آیناز زاهدی
➖دوم: ملیکا اسدالهی
➖سوم: مهدیس قویدل
◽تالوى نوجوانان؛
▪نانچوان:
➖اول: مهتا زمانی
➖دوم: شقایق دارا
➖سوم: فاطمه فرخ
▪ننگون:
➖اول: زهرا حیدری
➖دوم: مهتا زمانی
➖سوم: هانیه گلابی
▪نندائو:
➖اول: فاطمه فرخ
➖دوم: شقایق دارا
➖سوم: زهرا حیدری
▪چانگچوان:
➖اول: مبینا شکرانی
➖دوم: پارمیدا گلواله
➖سوم: فاطمه زاهدی
▪دائوشو:
➖اول: مبینا شکرانی
➖دوم: الناز کدخدازاده
➖سوم: زهرا دیانی
▪گونشو:
➖اول: پارمیدا گلواله
➖دوم: فاطمه نخعی
➖سوم: فاطمه خسروی
▪سنتی بدون سلاح:
➖اول: یاسمین سرداری
➖دوم: مارال قاسمی
➖سوم: ریحانه میرزاپور
▪سلاح کوتاه سنتی:
➖اول: یاسمین سرداری
➖دوم: حنانه سیستانی
➖سوم: مارال قاسمی
◽تالوى جوانان؛
▪تایچیجین:
➖اول: زهرا بهرامی
➖دوم: ملیکا کاویانینیا
▪تایچیچوان:
➖اول: ملیکا کاویانینیا
➖دوم: زهرا بهرامی
▪ننگون:
➖اول: زهره غفاری
➖دوم: زینب کیانی
◽تالوى بزرگسالان؛
▪نانچوان:
➖اول: زینب کیانی
➖دوم: زهره غفاری
▪چانگچوان:
➖اول: محدثه رستمی
➖دوم: مینا بلوری
▪سنتی بدون سلاح:
➖اول: شیما خضری
➖دوم: فاطمه زارع
➖سوم: مژده خشنودی
▪سلاح بلند سنتی:
➖اول: نرگس طراحی
➖دوم: اعظم سالاری
➖سوم: فاطمه امامی
▪سلاح کوتاه سنتی:
➖اول: اسما رستگار
➖دوم: فاطمه زارع
➖سوم: شیما خضری
انتهای پیام/ب
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: اخبار ورزشی فدراسیون ووشو
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۰۱۸۵۲۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
دختران خراسان شمالی فاتح مسابقات کوراش قهرمانی کشور شدند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل روابط عمومی فدراسیون ووشو، چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان، طی روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان کشور به میزبانی شهر زاهدان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
در پایان این مسابقات و در بخش تیمی، خراسان شمالی مقام نخست را به دست آورد. استان همدان در رده دوم جای گرفت و مقام سوم این پیکارها به سمنان رسید.
نفرات برتر اوزان مختلف؛
وزن ۴۸- کیلوگرم: ۱- فائزه ابراهیمی از خراسان شمالی ۲- عسل کلامی از سمنان ۳- زهرا باغچقی از خراسان شمالی و یاسمین رضائیان از مازندران
وزن ۵۲- کیلوگرم: ۱- لیلا سیاهوشی از همدان ۲- آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری ۳- زهرا سکاکی از مازندران و حدیث باغچقی از خراسان شمالی
وزن ۵۷- کیلوگرم: ۱- طاهره آذرپیوند کهگیلویه و بویراحمد ۲- نسرین رحمانی خراسان رضوی ۳- سیده دینا امامی از اصفهان و زهرا جعفریان از همدان
وزن ۶۳- کیلوگرم: ۱- پردیس عیدیوندی از اصفهان ۲- فریبا عاقلی از خراسان رضوی ۳- راضیه بهادری از لرستان و زهرا مظفری چهارمحال و بختیاری
وزن ۷۰- کیلوگرم: ۱- دنیا آقایی از سمنان ۲- آتنا حسینعلیزاده از هرمزگان ۳- سارگل امیدوندچالی از مازندران و زینب جلالوند از همدان
وزن ۷۸- کیلوگرم: ۱- صبا کرمعلی از همدان ۲- ریحانه گیلانی از هرمزگان ۳- الهه باغچقی از خراسان شمالی و عاطفه یوسفی از مازندران
وزن ۸۷- کیلوگرم: ۱- حانیه وحدانی از خراسان شمالی ۲- فاطمه براتی بریمانلو از چهارمحال و بختیاری ۳- فاطمه قیطاسی از کرمانشاه و زهرا امیدی حسین آبادی از هرمزگان
وزن ۸۷+ کیلوگرم: ۱- فاطمه برمکی از مازندران ۲- مهساعرب از مازندران ۳- مریم رستمی از خراسان شمالی و هانیه عاشوری از قم
کد خبر 6081387