اتفاقی نادر در لیگ قهرمانان اروپا
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۰۶۸۲۲۱
برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا برای نخستین بار همه تیمهای راه یافته به مرحله حذفی از ۵ لیگ معتبر اروپایی هستند.
به گزارش ایسنا و به نقل از بلیچر ریپورت، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با انجام هشت دیدار به پایان رسید تا تکلیف ۱۶ تیم راه یافته به مرحله حذفی مشخص شود.
برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا همه تیمهای راه یافته به مرحله حذفی از پنج لیگ معتبر اروپایی یعنی لالیگا، بوندسلیگا، لیگ جزیره، سری آ و لیگ فرانسه هستند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
تیمهای راه یافته عبارتند از:
لیگ برتر انگلیس: لیورپول، منچستر سیتی، چلسی و تاتنهام
لالیگا: رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکو مادرید و والنسیا
سری آ: یوونتوس، آتالانتا و ناپولی
لیگ فرانسه: پاری سن ژرمن و لیون
لیگ آلمان: بوروسیا دورتموند، بایرن مونیخ و لایپزیگ
قرار است قرعهکشی این رقابتها دوشنبه هفته آینده برگزار شود تا تیمها حریفان خود را بشناسند.
انتهای پیام
منبع: ایسنا
کلیدواژه: ليگ قهرمانان اروپا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۰۶۸۲۲۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه کامل مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال
به گزارش فرارو و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز