ایران فاتح مسابقات کشتی بینالمللی روز جهانی کودک شد
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۰۸۸۳۶۴
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، پیکارهای بینالمللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان، جام روز جهانی کودک در روزهای ۲۰، ۲۱ و ۲۲ آذرماه با حضور تیمهای ارمنستان، قرقیزستان، آذربایجان و ترکمنستان در دو رشته آزاد و فرنگی به همراه تیمهای ملی کشورمان (در قالب چند تیم) در سالن یادگار امام (ره) شهر الوند استان قزوین برگزار شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
۳۸ کیلوگرم: ۱- ابراهیم الهی (ایران) ۲- سارگیس بگویان (ارمنستان) ۳- اسلام آکیمبایف (قرقیزستان) و ادریس بوربور (ایران) ۵- محمد سالاروند (ایران) ۶- هایک گاسپاریان (ارمنستان) ۷- خوشجون عسگراف (آذربایجان) ۸- ابوالفضل محمدی (ایران) ۹- امیرحسین مرادی (ایران)
۴۱ کیلوگرم: ۱- محمدرضا اسدی (ایران) ۲- اسماعیل محمداف (ترکمنستان) ۳- حسین جعفری (ایران) و محمدرضا داداشی (ایران) ۵- سرداربک سابریزائوف (قرقیزستان) و نوریاگدی بایارمورادایف (ترکمنستان) ۷- اورخان کارایف (آذربایجان) ۸- احمدرضا ناصری (ایران) ۹- امیر مهدی نجاتیزاده (ایران) ۱۰- مهدی مصطفیزادگان (ایران)
۴۴ کیلوگرم: ۱- ابراهیم خواری (ایران) ۲- میلاد ولیزاده (ایران) ۳- سینا خلیلی (ایران) و علی خرمدل (ایران) ۵- ولادیمیر خاچاتریان (ارمنستان) و محمدرضا حسینی (ایران) ۷- آیخان وردیف (آذربایجان) ۸- زاون آوستیسیان (ارمنستان) ۹- یوخان دوختوربک اولو (قرقیزستان) ۱۰- امیر هامایون (ترکمنستان)
۴۸ کیلوگرم:۱- میران آکیمبایف (قرقیزستان) ۲- امیررضا زالی (ایران) ۳- علی کرمپور (ایران) و آندرانیک آوتیسیان (ارمنستان) ۵- عرشیا انصاری (ایران) و روشن آقازاده (آذرباجیان) ۷- علی آقائی (ایران) ۸- محمدرضا شاکری (ایران) ۹- محمدجواد کماسی (ایران)
۵۲ کیلوگرم: ۱- شهداد خسروی (ایران) ۲- علی رضایی (ایران) ۳- راتبک راخات (قرقیزستان) و آدن ساکیبایف (قرقیزستان) ۵- آریا مقدسی (ایران) و ماهان مهدوی (ایران) ۷- رضا پولادوند (ایران) ۸- آرمان موسیکیان (ارمنستان) ۹- اکبر گاوادوف (آذربایجان) ۱۰- پیمان مرنگی (ایران)
۵۷ کیلوگرم: ۱- امیر سیف فیضالهی (ایران) ۲- امیرحسین سیراوند (ایران) ۳- سجاد نرگسی (ایران) و رامیک هیباتوف (آذربایجان) ۵- علی مطلبی (ایران) و مهدی عباسپور (ایران) ۷- آیدار ژوژوپبکوف (قرقیزستان) ۸- گئورگ زاکاریان (ارمنستان) ۹- التو جبرائیلوف (آذرباجیان) ۱۰- رمضان شوکروف (آذربایجان)
۶۲ کیلوگرم: ۱- یوسف جباری (ایران) ۲- حسن اسماعیلنژاد (ایران) ۳- محمدامین دارایی (ایران) و محمدجواد افتخاری (ایران) ۵- طاها شجاعی (ایران) و بایتمیر تولبردیف (قرقیزستان) ۷- آرن اسرائیلیان (ارمنستان) ۸- امیرمهدی ذوالفقارتبار (ایران) ۹- عظیم بردی صفراف (ترکمنستان) ۱۰- مهدی فرخی (ایران)
۶۸ کیلوگرم: ۱- مجید باقری (ایران) ۲- عباس زندیه (ایران) ۳- امیرمحمد ساداتی (ایران) و محمدمهدی شعبانی (ایران) ۷- امیرحسین شغلی (ایران) ۸- حمیدرضا نادری (ایران) ۹- عرفان جهانی (ایران)
۷۵ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل یاراحمدی (ایران) ۲- هانی فلاحی (ایران) ۳- مازیار رسولی (ایران) و مسعود آسترکی (ایران) ۵- سادیک عسگراف (آذربایجان) و موخامدزایر پالوانوف (قرقیزستان) ۷- امیرمحمد افتخاری (ایران) ۸- عرفان چنداری (ایران) ۹- ماهیر فرضیزاده (آذربایجان) ۱۰- محمدرضا ذوقی (ایران)
۸۵ کیلوگرم: ۱- حسین دلاور (ایران) ۲– ارشیا حسینیان (ایران) ۳- امیربهادر خرمی (ایران) ۴- نوید محمدپور (ایران) ۵- امیررضا جهانی (ایران) ۶- سعدی محمودی (ایران)
ردهبندی تیمی کشتی آزاد:۱- ایران ۲۴۵ امتیاز ۲- قرقیزستان ۹۷ امتیاز ۳- آذربایجان ۷۳ امتیاز ۴- ارمنستان ۶۵ امتیاز ۶- ترکمنستان ۴۱ امتیاز
ردهبندی انفرادی کشتی فرنگی:۳۸ کیلوگرم: ۱- علی کورایی (ایران) ۲– محمدماهان عرب (ایران) ۳- محمدرضا مهمدار (ایران) و صالح سیفخانی (ایران) ۵- محمدپویا اسدی (ایران) و مهدی بزی (ایران) ۷- سوشیانت مهمدی (ایران) ۸- میلاد حسنی (ایران) ۹- سعید توراتبک اولو (قرقیزستان) ۱۰- پرهام ولیپور (ایران)
۴۱ کیلوگرم: ۱- نور بولات بردیکولوف (قرقیزستان) ۲- ابوالفضل جهانگیری (ایران) ۳- حسین تمدنزاده (ایران) ۴- عبدالخودجا عبدالخودجایف (قرقیزستان) ۵- اروخان کارایف (آذربایجان) ۶- ابوالفضل چراغیان (ایران) ۷- طاها باقری (ایران)
۴۴ کیلوگرم: ۱- اسلام ژولدوشبکوف (قرقیزستان) ۲– نورسلطان سیورکولوف (قرقیزستان) ۳- امیررضا برزنونی (ایران) و ابوالفضل علائی (ایران) ۵- محمدمهدی غلامپور (ایران) و علیاصغر سام دلیری (ایران) ۷- احمدرضا محمدیان (ایران) ۸- هایاک لودویگیان (ارمنستان) و تارلان اسماعیلزاده (آذربایجان)
۴۸ کیلوگرم: ۱- محمدرضا توکلیان (ایران) ۲- مهرزاد علوینژاد (ایران) ۳- سامان نصیرپور (ایران) و ابوالفضل احمدی (ایران) ۵- بکزات خوشتتاربکوف (قرقیزستان) و گاسپار ترتریان (ارمنستان) ۷- محمدمتین سالمی (ایران) و کاکابای کاکابایف (ترکمنستان)
۵۲ کیلوگرم: ۱-عرفان گرکانی (ایران) ۲– آرمن سوکیاسیان (ارمنستان) ۳- رازاک بیشیکیف (قرقیزستان) و محمد عشیری (ایران) ۵- ابوالفضل میرشکاری (ایران) و ابوالفضل شهونی (ایران) ۷- محمدحسین عباسی (ایران) ۸- سامید باقیروف (آذربایجان) ۹- آندرانیک سدراکیان (ارمنستان) ۱۰- بایرامگلدی گلدیف (ترکمنستان)
۵۷ کیلوگرم: ۱- عرفان ولیپور (ایران) ۲- سید مصطفی رضایی (ایران) ۳- محمدرضا عباسپور (ایران) و رضا قیطاسی (ایران) ۵- الوین ممدخانلی (آذربایجان) و رستم ماکیچیان (ارمنستان) ۷- رمضان شکراف (آذربایجان) و کانان عباسلی (آذربایجان)
۶۲ کیلوگرم: ۱- رضا آذرشب (ایران) ۲- آشوت خاچاتریان (ارمنستان) ۳- علی حسینآبادی (ایران) و سید مرصاد میریحییپور (ایران) ۵- امیرحسین پناهی (ایران) و آرسن ژکشنوف (قرقیزستان) ۷- علی شهیدیان (ایران) ۸- جیحون گایگیسیزوف (ترکمنستان) ۹- آلیک داوودوف (آذربایجان) و آی علی موسایف (آذربایجان)
۶۸ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد مرادی (ایران) ۲- نورل دوشونبکوف (قرقیزستان) ۳- ابوالفضل نوشادی (ایران) و امیرحسین شیخی (ایران) ۵- سواک باقرامیان (ارمنستان) ۶- روبن گئورگیان (ارمنستان) ۷- پاراهات آتایف (ترکمنستان) ۸- علیرضا خدابنده (ایران)
۷۵ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل چوپانی (ایران) ۲- حمیدرضا اسلامینسب (ایران) ۳- آرشاک گیقامیان (ارمنستان) و پوریا گراوند (ایران) ۵- مرتضی رزاقی (ایران) و سید هادی حسینی هاشمی (ایران) ۷- اسلام گاسانوف (قرقیزستان) و صادق اصغراف (آذربایجان)
۸۵ کیلوگرم: ۱- حسین باجوروند (ایران) ۲- موخامد آدانزوف (قرقیزستان) ۳- عرفان حسنلو (ایران) و امیرعباس شرافتی (ایران) ۵- هاراتیون ایکراکاسیان (ارمنستان) و علیم یابوزوف (قرقیزستان) ۷- آرشام ملکیپسند (ایران) و ماهیر فرضیزاده (آذربایجان)
ردهبندی تیمی کشتی فرنگی:۱- ایران ۲۳۵ امتیاز ۲- قرقیزستان ۱۳۷ امتیاز ۳- ارمنستان ۱۰۱ امتیاز ۴- آذربایجان ۴۶ امتیاز ۵- ترکمنستان ۲۲ امتیاز
کد خبر 469927 برچسبها کشتی فرنگی کشتیمنبع: همشهری آنلاین
کلیدواژه: کشتی فرنگی کشتی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.hamshahrionline.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «همشهری آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۰۸۸۳۶۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حضور ۱۵ تیم خارجی در رقابتهای بینالمللی کوراش
به گزارش "ورزش سه" عباس توکلیان در گفت و گو با ایسنا افزود: مسابقات جایزه بزرگ کشتی کوراش در روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردینماه با حضور ۱۵ تیم خارجی در گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار میشود.
وی افزود: رقابتهای بینالمللی کوراش یک روز قبل از برگزاری مسابقات کشتی باچوخه اسفراین برگزار میشود.
توکلیان گفت: فرانسه، لیتوانی، روسیه، یونان، عراق، ترکمنستان، هند، قرقیزستان، پاکستان، تایلند، کنگو، ازبکستان، افغانستان، تاجیکستان، قزاقستان و ایران تیمهای حاضر در این رقابتها هستند.